MENÜ

Babamın Ceketi

Babamın Ceketi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Babamın Ceketi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 35 Babamın Ceketi haberi bulunmuştur.

Babamın Ceketi Haberleri

Ayşen Gruda kimdir Ayşen Grudanın biyografisi

Ayşen Gruda kimdir? Ayşen Gruda'nın biyografisi

Tiyatro ve sinema oyuncusu, Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Ayşen Gruda vefatının birinci yıl dönümünde anılıyor. Sanat yaşamı boyunca onlarca filmde rol alan usta oyuncu geride pek çok unutulmaz karakter bıraktı. İşte, Ayşen Gruda'nın biyografisi...

23.01.2020Gündem
Müfit Can Saçıntı: Mal varlığımı araştıran olmuş, bulursa bana da haber versin

Müfit Can Saçıntı: Mal varlığımı araştıran olmuş, bulursa bana da haber versin

Mandıra Filozofu, Yaşamak Güzel Şey, Babamın Ceketi gibi filmleriyle tanınan oyuncu ve yönetmen Müfit Can Saçıntı ile Twitter takipçileri arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

23.11.2019Magazin
Babaya veda Ünlü yönetmenin büyük acısı

Babaya veda! Ünlü yönetmenin büyük acısı

Ünlü yönetmen ve oyuncu Müfit Can Saçıntı'nın geçirdiği kap krizi sonucu hayatını kaybeden babası Muhittin Saçıntı (74) Çorum’un Sungurlu ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

10.09.2019Magazin
Müfit Can Saçıntı kimdir ve hangi filmler ile tanınıyor

Müfit Can Saçıntı kimdir ve hangi filmler ile tanınıyor?

Müfit Can Saçıntı, Mandıra Filozofu, Olacak O Kadar, Çocuklar Duymasın gibi pek çok projede yer aldı. Kendisi hakkında peltek olması dolayısıyla oyuncu olmaz denildiğini aktaran Müfit Can Saçıntı, bu yüzden hayatına senaryo yazarak devam ettiğini belirtiyor. Peki, Müfit Can Saçıntı kimdir ve kaç yaşında? İşte, pek çok dizi ve filmde rol alan isim hakkında bazı bilgiler

9.09.2019Hayat
Babamın Ceketi filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler

Babamın Ceketi filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler?

Babamın Ceketi filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. 23 Ocak 2019 tarihinde hayatını kaybeden Yeşilçam’ın efsane ismi Ayşen Gruda’nın da oyuncu kadrosunda yer aldığı Babamın Ceketi, 2018 yılında vizyona girmişti. Peki, Babamın Ceketi filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler?

7.09.2019Televizyon
Babamın Ceketi nerede çekildi, oyuncuları kimler

Babamın Ceketi nerede çekildi, oyuncuları kimler?

Babamın Ceketi filmi beyaz perde ardından Kanal D izleyicileriyle buluşuyor. 23 Ocak 2019 tarihinde hayatını kaybeden Yeşilçam’ın efsane ismi Ayşen Gruda’nın da başrollerinde yer aldığı Babamın Ceketi, 5 Ekim 2018 tarihinde vizyona girmişti. Babamın Ceketi nerede çekildi, oyuncuları kimler?

18.03.2019Televizyon
Sinema salonlarında festival gibi hafta

Sinema salonlarında festival gibi hafta

Bu hafta sinema salonları yine festival gibi. Farklı türlerde sekiz yeni film sinemaseverlerle buluşacak. ulianne Moore ve Ken Watanabe'nin başrolünde oynadığı "Tutsak" izleyici ile buluşacak - Tom Hardy'ın başrolünde yer aldığı "Venom: Zehirli Öfke"; hırslı bir muhabir olan Eddie Brock karakterinin Venom denilen organizmaya dönüşmesini konu ediniyor - Müfit Can Saçıntı'nın yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı "Babamın Ceketi", evlenebilmek için iş bulmaya çalışan bir gencin hikayesini beyaz perdeye taşıyacak

4.10.2018Keyif
5 Ekimde vizyonda

5 Ekim'de vizyonda

Müfit Can Saçıntı’nın yönetmenliğini üstlendiği “Babamın Ceketi” 5 Ekim’de vizyona girecek.

25.09.2018Magazin
Amaç değişen değerleri sorgulamak

Amaç değişen değerleri sorgulamak

Müfit Can Saçıntı'nın yönetmenliğini üstlendiği ve başrolünde yer aldığı "Babamın Ceketi" filmi, 5 Ekim'de izleyiciyle buluşacak.

25.09.2018Keyif
Okumak eskiden erdem sayılırdı şimdi enayilik

'Okumak eskiden erdem sayılırdı şimdi enayilik'

30 yıl önce karşısına çıkıp “Pelteksin senden oyuncu olmaz” diyenlere inat yolundan dönmeyen, yazarlıktan yönetmenliğe sektörün her dalında kendini gösteren Müfit Can Saçıntı, şu sıralar çok heyecanlı. Çünkü hem senaryosunu yazıp yönettiği hem de başrolünü üstlendiği yeni filmi “Babamın Ceketi” 5 Ekim’de vizyona giriyor. Saçıntı ile buluştum, yeni filmini ve bugünlere uzanan sıra dışı hikayesini konuştum.

14.09.2018Magazin
Baba- oğul gibi olduk

Baba- oğul gibi olduk

Müfit Can Saçıntı'nın hem senaryosunu yazdığı hem de yönettiği Babamın Ceketi, 5 ekim'de vizyona girecek.

31.08.2018Keyif
Babamın Ceketi filminin çekimleri tamamlandı

Babamın Ceketi filminin çekimleri tamamlandı

Yönetmen koltuğuna Müfit Can Saçıntı'nın oturduğu aile komedisi "Babamın Ceketi" filminin çekimleri sona erdi.

28.06.2018Keyif
Baş derisi kopan Binnaz, kumandayı bulup canını kurtardı

Baş derisi kopan Binnaz, kumandayı bulup canını kurtardı

UŞAK'ta, 3 hafta önce pancar toplama makinesine sıkışan taşı çıkarmak isterken, saçlarını şafta kaptırınca baş derisi kopan Binnaz Sertçelik (22), yüzü gözü kan içindeyken, bulduğu kumandayla makineyi durdurup, canını kurtardı. O halde traktör kullanarak, 1,5 kilometre ötedeki evine ulaşmayı başaran Sertçelik'in baş derisi, ambulans helikopterle getirildiği Antalya'da 7 saatlik ameliyatla yerine dikildi. Doktoru, Sertçelik'in saçlarının çıkmaya başladığını söyledi.

11.12.2018Gündem
Babamın sesinin yüzde 1’i bende olsaydı onun kulvarından çıkmazdım

Babamın sesinin yüzde 1’i bende olsaydı onun kulvarından çıkmazdım

Herkes ondan babası gibi bir çocuk olmasını bekliyordu. Ama o en başından beri yaptığı müzik, dansları, giyim tarzı ve dövmeleriyle bu beklentileri boşa çıkardı. İdo Tatlıses, hep hayatının gerçeklerinin farkında olan ama bununla ilgili espriler yapmaktan da geri durmayan biri oldu. Genç müzisyenle yeni single’ı ‘Sen’ için buluştuk, hayatının derinlerine daldık.

Anthony Hopkins Kelebeke konuştu

Anthony Hopkins Kelebek'e konuştu

Geçtiğimiz günlerde Golden Globe üyesi seçilen Barbaros Tapan, Anthony Hopkins’le Los Angeles’ta buluştu. Oyuncu, Beverly Hills’de bulunan Four Seasons Otel’deki kahvaltıda, hem yeni TV filmi “The Dresser”dan söz etti hem de gelen sorularla hatıralara daldı.

27.05.2016Magazin
İyi görün iyi hisset

İyi görün iyi hisset

Matthew McConaughey, Jennifer Aniston, Taylor Lautner, Madonna ve Gwen Stefani’ye baktığımızda kıyafetleri ne kadar güzel taşıdıklarını görür ve hayranlık duyarız. İyi kıyafet ve iyi vücut birleşiminden etkileyici ve çarpıcı bir görünüm ortaya çıkıyor ve bu görünüm ‘iyi hissetmenin’ altın anahtarlarından biri. Vücudunuz ne kadar fitse üzerinizdeki kıyafet de kendini o kadar ortaya çıkarıyor. Hillside City Club ve Beymen Blender bu fikirden yola çıkarak, iyi görünmenin altın önerilerini listeledi.

20.04.2012Kelebek
Siyaset bitince bir ay uyuyacağım

Siyaset bitince bir ay uyuyacağım

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan (54) kabinenin en renkli bakanlarından. Onu toplantı odalarında olmadığında ya bir uçağa binerken ya uçakta vuvuzela çalarken ya da Meclis'te meslektaşlarının kıyafetlerine tarz katarken görüyoruz. İki yılda 800 bin kilometre yol yapan bakanı bu röportaj için bir ay yolunu gözledikten sonra Ankara'daki evinde yakaladık. Eşi Songül Hanım bize teşekkür etti: Sayenizde Zafer bu akşamı evde geçiriyor.

10.03.2012Seyahat
Denizlili işadamının müthiş başarı öyküsü

Denizlili işadamının müthiş başarı öyküsü

Denizlinin vergi rekortmenleri listesinde 18 yıldan bu yana yer alan Habip Kızıltaş’in başarı öyküsü derslerle dolu. Fakir bir ailede doğdu, kimi gün yiyecek ekmek bulamadı. Hamallık yaptı, bulaşık yıkadı. Bugünse Denizli'nin vergi rekortmenleri arasında adı hiç eksik olmuyor.

9.03.2012Ekonomi
Edgar Allan Poe’nun çizgi dünyası

Edgar Allan Poe’nun çizgi dünyası

Bu yıl Almanya’da yayımlanan ‘Rising’ adlı kitapta, yükselen genç sanatçılar arasında gösteriliyor Yeşim Akdeniz Graf. ‘Uydurukçu Kalp’ ise, çalışmalarını 1994’ten beri yurtdışında sürdüren sanatçının Türkiye’ye döndükten sonraki ilk sergisi. Adını Edgar Allan Poe’nun aynı adlı eserinden alan ‘The Tell - Tale Heart / Uydurukçu Kalp’i Yeşim Akdeniz ile birlikte gezdik.

10.06.2011Kelebek
Kendi ismimle marka olmadım bana Mösyö Cacharel diyorlar

Kendi ismimle marka olmadım bana Mösyö Cacharel diyorlar

Tam 78 yaşında. Bugün 50 ülkede, 500 noktada satılan Cacharel markasının kurucusu, dünya başkanı... İsmiyle değil, doğduğu şehrin en meşhur kuşunun adıyla marka oldu: Cacharel! Bu durumdan hiç pişman değil. Kendime ikinci bir isim koydum diyor, herkesin ona ‘Mösyö Cacharel’ diye seslendiğinden bahsediyor. Jean Bousquet bir günlüğüne İstanbul’a geldi. Marka konferansında ‘onur konuğu’ olarak konuşma yaptı ve Hürriyet Cumartesi’ye özel röportaj verip döndü

24.12.2010Kelebek
Vor (Baba) Kazarian mafyasının dolandırıcılığı komedi

'Vor' (Baba) Kazarian mafyasının dolandırıcılığı komedi

Manhattan Devlet Savcısı Preet Bharara '' Geleneksel mafya bu entrikanın çapını, tertibini duyduğunda kıskançlıktan çatlayacak. 'Vor' Armen Kazarian son dört yılda bir okyanustan bir okyanusa sahte faturalar, düzmece hekim ofis adresleri, sözde kliniklerle Medicare'ı 163 milyon dolar dolandırdı.'' diyor. Kazarian kimdir, Vor nedir dendiğinde Savcı Bharara açıklık getiriyor: ''Kazarian Amerika'da faaliyet gösteren en güçlü Ermeni mafyasının lideri. Vor Ermenice 'Godfather' demek.''

19.10.2010Dünya
Patronum koyunlar

Patronum koyunlar

Benim patronum koyun ve keçiler nerede görsem boyunlarına sarılırım.

21.10.2009Kelebek
Benim patronum koyun ve keçiler nerede görsem boyunlarına sarılırım

Benim patronum koyun ve keçiler nerede görsem boyunlarına sarılırım

Dünyanın en büyük kaşmir üreticisi, dünyanın en iyi yünlerinin en büyük alıcısı... 197 yıldır kumaş üreten marka, 80’li yıllardan bu yana kadın ve erkekler için hazır giyim de üretiyor. İlk mağazalarını 1995’te New York’ta açtılar. Bugün dünyanın dört bir yanında 132 Loro Piana mağazası var.

16.10.2009Kelebek

Yazar Sonuçları

Bir ben vardır benden içeri...

Marvel’ın ‘solo’ olarak sahaya sürdüğü son kahraman ‘Venom’, düşmüş bir gazeteciyle onun vücudunu ele geçiren bir uzaylının kötülere karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor. Film esprili diliyle ortalamayı tutturuyor.

5.10.2018

Okumak eskiden erdem sayılırdı şimdi enayilik

30 yıl önce karşısına çıkıp “Pelteksin senden oyuncu olmaz” diyenlere inat yolundan dönmeyen, yazarlıktan yönetmenliğe sektörün her dalında kendini gösteren Müfit Can Saçıntı, şu sıralar çok heyecanlı. Çünkü hem senaryosunu yazıp yönettiği hem de başrolünü üstlendiği yeni filmi “Babamın Ceketi” 5 Ekim’de vizyona giriyor. Saçıntı ile buluştum, yeni filmini ve bugünlere uzanan sıra dışı hikayesini konuştum.

14.09.2018

Yetiş Ayşe

Sevgili Yetiş Ayşe dostları. Her gün posta kutum yardım talepleriyle dolup taşıyor.

12.04.2015

Babalar terk etsin ama anneler boşanmasın(!)

Memlekette her şey zor da annelik daha bir zor. Ünlü olmak zor bir de. Ünlü anne olmak en zoru tabii.

8.02.2015

Sinan’ın ikiz kardeşleri varmış

Şu sıralar Karnaval albümüyle en çok dinlenenler listesinde üst sıralarda olan Sinan Akçıl’la ilgili ilginç bir şey öğrendim dün canlı yayında...

22.05.2012

Şiddet kullanan erkek unutmasın kadının da her an gözü dönebilir

Merhaba Güzin Abla, henüz15 yaşındayken benden oldukça yaşlı biriyle zorla evlendirildim.

19.10.2009

Gazi’nin masmavi gözlerini unutamam

Namık Kemal’in torunu, Türkiye’nin ünlü diplomatı Turgut Menemencioğlu, bugün 97 yaşında. 88 yaşındaki eşi Nermin Hanım’ın baktığı Turgut Menemencioğlu, Churchill, Roosevelt ve İnönü’nün katıldığı ünlü Kahire Konferansı’nın yaşayan son tanığı. Eşi Nermin Hanım, tarihe tanıklık etmiş ortak anılarını Yener Süsoy’a anlattı.

25.12.2006