MENÜ

Babalar Günü Ne Zaman

Babalar Günü Ne Zaman ile ilgili tüm haberleri, son dakika Babalar Günü Ne Zaman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Babalar Günü Ne Zaman haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.082 Babalar Günü Ne Zaman haberi bulunmuştur.

Babalar Günü, pek çok ülkede her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü babaların onuruna kutlanan özel bir gündür.

TARİHÇESİ

Bir Amerikan İç Savaşı gazisinin kızı olan Sonora Smart Dodd, Anneler Günü gibi babaların da bir günü olması gerektiğini düşünmekteydi. Dodd'un babası annelerinin yokluğunda altı çocuğunu tek başına büyütmüştü. Babasının doğum günü olan 5 Haziran'ın Babalar Günü ilan edilmesi için çalışmalara başlamış ama bu çalışmalar o tarihe yetişemeyerek kutlamalar haziran ayının üçüncü pazar gününe ertelenmiştir.

Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910'da Washington'un Spokane şehrinde kutlanmıştır.1924 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Calvin Coolidge kutlamaları desteklemiş; ama resmi olarak Babalar Günü ilan etmemiştir. 1966 yılında ise o dönemin başkanı Lyndon Johnson, her yıl haziran ayının üçüncü pazarının Babalar Günü olarak kutlanacağını açıklayan bir bildiri yayımlamıştır. 1972 yılındaysa başkan Richard Nixon'ın imzasıyla Babalar Günü yasal olarak ABD'de resmi tatil ilan edilmiştir.

Katolikler ise Babalar Günü olarak farklı bir tarihi kutlarlar. Onlar bu kutlamayı dini açıdan ele alıp Hıristiyanlık peygamberi İsa'nın babası anısına, Mart ayının 19. gününü St. Joseph Günü adı altında babalarına armağan etmektedirler. Bazı ülkelerde bu kutlamalar dini özelliklerinin dışına çıkmıştır.

Babalar Günü Ne Zaman Haberleri

Babalar Günü için artık geri sayım başladı...İşte, bu özel günün tarihi

Babalar Günü için artık geri sayım başladı...İşte, bu özel günün tarihi!

Bir minnettarlık göstergesi olan Babalar Günü, bu yıl da araştırılan konular arasında yer alıyor. Hediyelerin verileceği ve beraberce etkinliklerin yapılacağı Babalar Günü, bu yıl da duygusal dakikalara şahit edecek. Peki, Babalar Günü ne zaman gerçekleşecek? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

15.06.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak Babalar Günü için hediye önerileri

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? Babalar Günü için hediye önerileri

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de Babalar Günü haziran ayı içerisinde kutlanacak. Babalar Günü'ne günler kala, babalarına karşı sevgi ve minnet duygusunu göstermek isteyenler hediye alışverişlerini şimdiden tamamladı. Fakat bu özel günün tarihinde haberdar olmayanlar babalar Günü ne zaman kutlanacak? sorusuna yanıt aramak için internette araştırma yapmaya başladı. İşte, Babalar Günü için hediye önerileri ve Babalar Günü'nün kutlanacağı tarih...

13.06.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Babalar Günü, haziran ayı içerisinde kutlanacak. Babalar Günü'ne kısa zaman kala, bu özel güne dair hazırlıklar da tamamlandı. Babalarına hediye ve küçük sürprizler yapmak isteyenler Babalar Günü tarihini sorguluyor. Peki, Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, o konu hakkında bilgiler.

11.06.2019Gündem
Babalar Günü haziranın kaçında Babalar Günü ne zaman

Babalar Günü haziranın kaçında? Babalar Günü ne zaman?

Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de Babalar Günü için hazırlıklar başladı. Her sene haziran ayı içerisinde kutlanan Babalar Günü'ne kısa zaman kala, bu özel günün tarihi ile ilgili araştırmalar da hız kazandı. Babalarına sürpriz hazırlamak isteyenler, internet üzerinden, 'Babalar Günü haziranın kaçında?' sorusuna yanıt arıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? İşte, o konu ile ilgili bazı bilgiler.

8.06.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman Babalar Günü ayın kaçında

Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü ayın kaçında?

Geleneksel olarak uzun yıllardır kutlanan Babalar Günü için artık son günler. Ülkemizde ve dünyanın pek çok ülkesinde haziran ayında kutlanan bu özel gününün tarihi, haziran ayının gelmesiyle birlikte yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

7.06.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman Babalar Gününe kaç gün kaldı

Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

Haziran ayının gelmesiyle birlikte, Babalar Günü'nün tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Babaları için çeşitli etkinlik planlamaları yapan ya da hediye alacak vatandaşlar, Babalar Günü'nün bu yıl hangi tarihte kutlanacağını ve bu özel güne kaç gün kaldığını öğrenmek istiyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

4.06.2019Gündem
Babalar Günü ayın kaçında Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü ayın kaçında? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Haziran ayının yaklaşması ile beraber, Babalar Günü gündemdeki yerini aldı. Babalarına duydukları minneti ve sevgiyi küçük sürprizlerle göstermek isteyenler, Babalar Günü hazırlıklarına şimdiden başladı. Bu önemli gün, her sene dünyada olduğu gibi ülkemizde de Haziran ayı içinde kutlanacak. Peki, Babalar Günü ayın kaçında? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

28.05.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak

Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak?

Mayıs ayının sonlarının gelmesi ve haziran ayına girmemize kısa bir zaman kala, Babalar Günü heyecanı da tüm yurtta başladı. Babalarına sürpriz yapacak olan vatandaşlar internet üzerinden babalar günü tarihini sorguluyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak? İşte, o konu ile ilgili detaylar.

27.05.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Haziran ayına kısa bir süre kala Babalar Günü de gündeme gelmeye başladı. Evlatları için fedakarlıklar yapan babalarını sevindirmek isteyenler, onlar için yapacakları sürprizleri şimdiden tamamlamaya başladı. Bu özel gün için hazırlık yapanlar, Babalar Günü tarihini merak ediyor. Peki, Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, o konu ile ilgili merak edilenler.

23.05.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak 2019 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? 2019 Babalar Günü tarihi

Yaklaşan Babalar Günü için, bazı vatandaşlar hazırlıklarını ve sürprizlerini tamamlamaya başladı. Babalarına hediye alacak olan kişiler, internet üzerinden bu sene Babalar Günün'nün ne zaman kutlanacağını merak edip sorgulamaya başladı. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, 2019 Babalar Günü tarihi ile ilgili bilgiler.

21.05.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı Babalar günü ne zaman

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar günü ne zaman?

Hediye alışverişi ve etkinlik planlarını şimdiden tamamlamak isteyenler, her yıl haziran ayı içinde kutlanan Babalar Günü'nün, 2019 yılı içerisinde hangi tarihe denk geleceği merak edip araştırıyorlar. Büyük fedakarlıklarla evlatlarını yetiştiren babalar için, Babalar Günü büyük önem taşıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, o konu ile ilgili bazı bilgiler.

17.05.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Anneler Günü kutlamalarının tamamlanmasının ardından gözler bu kez, Babalar Günü'nün bu yıl kutlanacağı tarihe çevrildi. Her yıl haziran ayı içinde kutlanan Babalar Günü'nün, 2019 yılında hangi tarihte kutlanacağı merak konusu oldu. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

12.05.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak 2019 Babalar Günü hangi tarihe denk geliyor

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? 2019 Babalar Günü hangi tarihe denk geliyor?

Haziran ayının yaklaşmasıyla birlikte evlatları için tüm zorluklara göğüs geren babalara özel bir gün olan Babalar Günü'nün ne zaman olduğu merak konusu oldu. 2019 Babalar Günü'nün hangi tarihe denk geldiğini ve hangi gün kutlanacağını merak eden vatandaşlar, 2019 Babalar Günü tarihi hakkında bilgi edinmek için araştırma yapıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü hangi tarihe denk geliyor?

15.02.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman İşte 2019 Babalar Gününün kutlanacağı tarih

Babalar Günü ne zaman? İşte 2019 Babalar Günü'nün kutlanacağı tarih

Her yıl haziran ayının üçüncü haftası kutlanan Babalar Günü'nün 2019 yılında hangi tarihe denk geleceği, şimdiden araştırılmaya başladı. Babaları için o güne özel program yapmak isteyen vatandaşlar, planlarına erkenden yön vermek adına tarih sorgulamalarına hız verdi. Peki, Babalar Günü ne zaman?

1.02.2019Gündem
2019 Babalar Günü ne zaman

2019 Babalar Günü ne zaman?

Hayatlarını çocuklarına adayan babaların kendilerini özel hissetmeleri için yılda bir gün 'Babalar Günü' olarak kutlanıyor. Anneler Günü kutlamaları kadar popüler olmasa da uzun yılladır kutlanmaya devam eden Babalar Günü 2019'da da tüm dünyada kutlanmaya devam edecek. Peki, 2019 Babalar Günü ne zaman?

14.12.2018Gündem
Babalar Günü ne zaman 2018 Babalar Gününe kaç gün kaldı

Babalar Günü ne zaman? 2018 Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

Haziran ayının ortalarında olan vatandaşlar, Babalar Günü için araştırmalarını hızlandırdı. Tüm dünyada kutlanması nedeniyle evrensel olan Babalar Günü genellikle haziran ayında kutlanıyor. Türkiye'de de kutlanan Babalar Günü, geleneksel olarak her haziran ayının üçüncü haftasının pazar gününe denk geliyor. Peki 2018 Babalar Günü ne zaman?

14.06.2018Gündem
Babalar günü ne zaman, hangi gün Babalar günü ilk hangi olayla kutlandı

Babalar günü ne zaman, hangi gün? Babalar günü ilk hangi olayla kutlandı?

Babalar Günü'nün yaklaşması ile birlikte 'babalar günü ne zaman' sorusunun cevabı internette aranmaya başlandı. Babalar gününün tarihçesi ve ilk ne zaman kutlandığı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki Babalar Günü 2018'de hangi güne denk geliyor? İşte Babalar Günü'nün kutlanacağı tarih ve detaylar

11.06.2018Gündem
2018 Babalar Günü tarihi Babalar Günü ne zaman kutlanacak Geri sayım başladı..

2018 Babalar Günü tarihi! Babalar Günü ne zaman kutlanacak? Geri sayım başladı..

Her ailenin direği olan ve çocukları için her türlü fedakarlığı gerçekleştirmekten çekinmeyen ebeveynlerimiz için kutlanan Babalar Günü, bu yıl da merakla sorgulanmaya devam ediliyor. Babalar Günü ne zaman sorusu ile ebeveynleri için hazırlık yapmak isteyen evlatlar, bu günün detaylarını sorguluyor. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, merakla araştırılan bu gün hakkında bazı bilgiler

9.06.2018Gündem
2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak Babalar Günü hangi güne denk geliyor

2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? Babalar Günü hangi güne denk geliyor?

Babalar Günü için hazırlıklara başlayan evlatlar, geleneksel olarak her yıl Haziran ayında kutlanan Babalar Günü'nün bu yıl hangi tarihte kutlanacağını merak ediyor. Babalar Günü için şimdiden hazırlık yapmak isteyen vatandaşlar, Babalar Günü'ne kaç gün kaldığını öğrenmek istiyor. Peki, Babalar Günü ne zaman?

9.06.2018Gündem
Babalar Günü bu yıl ne zaman Babalar Gününe kaç gün kaldı

Babalar Günü bu yıl ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

Babalar Günü tarihi için araştırmalar günler öncesinden başladı. Hediyelerini günler öncesinden ayarlamak ve babalarıyla birlikte geçirecekleri bir gününün planını yapmak isteyen vatandaşlar, 'Babalar Günü bu yıl ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?' gibi sorulara yanıt arıyor. Bu özel günün tarihi ülkelere göre farklılık gösteriyor. İşte 2018 Babalar Günü'yle ilgili bilgiler!

9.06.2018Gündem
2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak İşte tarihçesi

2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte tarihçesi

Babalar Günü ne zaman kutlanacak sorusu birçok kişi tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Milyonlarca çocuk Babalar Günü'nde babalarını hatırladığını göstermek için hediye araştırmaları yapıyorlar. Peki, Babalar Günü bu yıl ne zaman kutlanacak? İşte o tarih.

1.06.2018Gündem
2018 Babalar Günü ne zaman hangi gün kutlanacak İşte Babalar Günü tarihçesi

2018 Babalar Günü ne zaman hangi gün kutlanacak? İşte Babalar Günü tarihçesi

Anneler Günü kutlamaları mayıs ayında gerçekleşti, şimdi sıra Babalar Günü’nde! Dünyada farklı tarihlerde kutlanan, bazı ülkelerde dini boyutu da bulunan Babalar Günü, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşkuyla karşılanacak. Peki bu yıl Babalar Günü ne zaman?

29.05.2018Gündem
2018 Babalar Günü ne zaman hangi güne denk geliyor İşte Babalar Gününün tarihçesi

2018 Babalar Günü ne zaman hangi güne denk geliyor? İşte Babalar Günü'nün tarihçesi

Haziran ayına sayılı günler kala, evlatları için tüm zorluklara göğüs geren babalara özel bir gün olan Babalar Günü'nün ne zaman olduğu merak konusu oldu. 2018 Babalar Günü'nün hangi tarihe denk geldiğini ve hangi gün kutlanacağını merak eden vatandaşlar, 2018 Babalar Günü hakkında bilgi edinmek için araştırma yapıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü hangi tarihe denk geliyor?

24.05.2018Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak Babalar Günü bu yıl ne zaman

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? Babalar Günü bu yıl ne zaman?

Anneler Günü'nün geçtiğimiz gün kutlanmasının ardından gözler şimdi Babalar Günü'ne çevrildi. Evlatlarını yetiştirirken hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan babalara özel bir gün olan Babalar Günü'nün ne zaman olduğunu merak eden vatandaşlar, 2018 Babalar Günü hakkında araştırma yapıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? 2018 Babalar Günü hangi tarihe denk geliyor?

14.05.2018Gündem
Babalar Günü ne zaman 2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü ne zaman? 2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü'ne sayılı günler kala, Babalar Günü'nün ne zaman olduğu da merak edilmeye başlandı. 2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak sorusu binlerce vatandaş tarafından en çok sorgulanan konular arasında yer alıyor. Peki, 2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? Babalar günü ne zaman?

8.05.2018Gündem
2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak İşte Babalar Günü hediye önerileri

2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte Babalar Günü hediye önerileri

2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak sorusunun yanıtı, milyonlarca çocuk ve eş tarafından merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Tüm babalar bu özel günde çocuklarından ve eşlerinden alacakları hediyelerle mutlu olacaklar. Peki, 2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, Babalar Günü hediye önerileri.

1.05.2018Gündem
Babalar Günü 2017ye özel en güzel mesajlar Babalar Günü ne zaman kutlanmaya başlandı

Babalar Günü 2017'ye özel en güzel mesajlar! Babalar Günü ne zaman kutlanmaya başlandı?

2017 Babalar Günü bugün milyonlarca çoluk çocuk ve vatandaş tarafından coşkuyla kutlandı ve binlerce baba çocukları tarafından mutlu edildi. Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı babalarımızın bugün Babalar Günü. Babalar Gününde sizler için hazırladığımız en güzel Babalar Günü mesajlarıyla sizde babalarınıza bu özel günü anlamlı kılabilirsiniz. Tek yapmanız gereken haberimizin içinde yer alan mesajlardan beğendiğinizi kopyalayıp göndermek. İşte, Babalar Günü 2017'ye özel en güzel mesajlar!

18.06.2017Gündem
Babalar gününde ne hediye alınabilir Babalar günü ne zaman

Babalar gününde ne hediye alınabilir? Babalar günü ne zaman?

Babalar gününe çok az bir zaman kala hediye telaşı başladı. Alternatif hediye tercihlerini araştıran çocuklar, babalarına güzel bir hediye almak için fikir arıyor. Peki Babalar günü ne zaman? Babalar gününde ne hediye alınabilir? İşte bazı öneriler

17.06.2017Spor Arena
2017 Babalar Günü tarihçesi - Babalar Günü ne zaman

2017 Babalar Günü tarihçesi - Babalar Günü ne zaman?

Haziran ayının en çok araştırılan konularından biri de Babalar Günü'nün tarihçesi oldu. Tarihi Amerikan İç Savaşı dönemine dayanan ve dünya çapında geçerliliği olan Babalar Günü her yıl haziran ayında kutlanıyor. Bu özel gün için günler öncesinden hazırlıklara başlayan vatandaşlar bir yandan hediye araştırması yaparken bir yandan da babalarına olan sevgilerini ifade edebilecek sözleri araştırıyor. Peki, 2017 Babalar Günü ne zaman?

16.06.2017Gündem
Babalar Günü sözleri ile maneviyat katın 2017 Babalar Günü ne zaman

Babalar Günü sözleri ile maneviyat katın! 2017 Babalar Günü ne zaman?

Babalar Günü için milyonlarca kişinin beklentisi devam ediyor. Dünya üzerinde birçok ülkede kutlanan ve hediyelerin,sözlerin itham edildiği bu gün, bizleri büyüten ve bu günlere gelmemizde emek sahibi olan ebeveynlerimiz için önem arz ediyor. Babalar Günü kapsamında bu önemli günü kutlamak isteyen vatandaşlar, manevi değeri yüksek olan hediyeleri eksik bırakmayacak. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, detaylar

15.06.2017Gündem
Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında Babalar Günü hediye seçenekleri

Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında? Babalar Günü hediye seçenekleri

Babalar Günü için kısa bir süre kaldı, hazırlıklar hız kazandı. Anneler Günü sonrasında babaları için hediye araştırmalarına başlayan vatandaşlar, bir yandan da tarih araştırması yapıyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özel günlerden biri olan Babalar Günü haziran ayında kutlanıyor. Peki, bu yıl Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında kutlanacak?

12.06.2017Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanır Babalar Günü nereden çıkmıştır

Babalar Günü ne zaman kutlanır? Babalar Günü nereden çıkmıştır?

Babalar Günü ne zaman sorusu, bu günlere gelmelerine olanak sağlayan ebeveynlerin bu özel günlerini kutlamak isteyen evlatlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Türkiye genelinde milyonlarca kişinin merakla araştırdığı konular arasında yer alan Babalar Günü, hediyeler ve birbirinden güzel sözlerle kutlamalara vesile olacak. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, detaylı bilgiler

9.06.2017Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak Babalar Günü nereden çıktı

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? Babalar Günü nereden çıktı?

Babalar Günü, her yıl olduğu gibi 2017 yılında da evlatlar tarafından coşkuyla bekleniyor. Büyüyüp bu yaşlara gelebilmelerindeki en büyük destekçi olan ebeveynlerinin bu özel gününü kutlamak isteyen vatandaşlar, Babalar Günü ne zaman sorusunu yöneltiyor. Peki, hediyelerin verilip iltifatların edileceği Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

7.06.2017Gündem
2017 Babalar Günü ne zaman kutlanacak İşte en güzel Babalar Günü mesajları

2017 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte en güzel Babalar Günü mesajları

2017 Babalar Günü ne zaman kutlanacak sorusu binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Haziran ayının gelmesiyle birlikte akla gelen ilk şey Babalar Gününün ne zaman kutlanacağı oldu. Babalar Gününün yaklaşmasıyla birlikte babanızı en güzel Babalar Günü mesajlarıyla mutlu edebilir onlara bu günü anlamlı kılabilirsiniz. Peki, 2017 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, en güzel Babalar Günü mesajları.

5.06.2017Gündem
Babalar Günü ne zaman En güzel Babalar Günü hediyeleri

Babalar Günü ne zaman? En güzel Babalar Günü hediyeleri

Babalar Günü ne zaman kutlanacak sorusu Haziran ayının gelmesiyle birlikte vatandaşlar tarafından oldukça rehavet görmeye başladı. Yıllarca bizler için çalışıp çabalayan babalarımız için en güzel Babalar Günü hediyelerini sizler için derledik. Peki, Babalar Günü ne zaman? İşte, en güzel Babalar Günü hediyeleri.

2.06.2017Gündem
Babalar Günü haziran ayının kaçında 2017 Babalar Günü ne zaman

Babalar Günü haziran ayının kaçında? 2017 Babalar Günü ne zaman?

Babalar Günü, her yıl olduğu gibi bu yıl da günler öncesinden araştırılmaya başlandı. Hazırlıklarını vaktinde tamamlamak isteyen vatandaşlar, 2017 Babalar Günü'nün ne zaman kutlanacağını merak ediyor. Temeli Amerika'da atılan bu anlamlı ve özel gün her yerde olduğu gibi ülkemizde de haziran ayında kutlanıyor. Peki, bu yıl Babalar Günü haziran ayının kaçında?

2.06.2017Gündem
Babalar Günü ne zaman 2017 Babalar Günü

Babalar Günü ne zaman? 2017 Babalar Günü

Babalar Günü, evlatları için her türlü fedakarlığı vermeye hazır olan, onları yetiştiren, büyüten ve bu günlere gelmesinde katkı sağlayan ebeveynlerin, hediyeler ve güzel iltifatlarla kutlanan özel günleridir. Her yıl yönelttikleri Babalar Günü ne zaman soruları ile bu günü atlamak istemeyen evlatlar, bu günün bu yıl ne zaman kutlanacağını öğrenmek istiyor. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

25.05.2017Gündem
2017 Babalar Günü ne zaman

2017 Babalar Günü ne zaman?

Babalar Günü ne zaman sorusu, ailenin direği olarak nitelendirilen babalarımızın bu özel gününü kutlamak isteyen vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Annelerden sonra evlatlar tarafından araştırmaya tabi tutulan Babalar Günü, milyonlarca kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, bu özel gün hakkında detaylı bilgiler

15.05.2017Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Babalar Günü ne zaman kutlanacak soruları tüm evlat ve eşler için merak edilen konular arasında yerini alıyor. Babalar Günü genellikle haziran ayının 3. haftası itibariyle kutlanmaya başlanan bir gündür. Peki, bu yıl Babalar Günü hangi tarihte kutlanacak? İşte, Babalar Günü hakkında tüm merak edilenler.

2.03.2017Gündem
Babalar Günü bugün Doodle oldu İşte en güzel babalar günü mesajları

Babalar Günü bugün Doodle oldu! İşte en güzel babalar günü mesajları

Babalar Günü bugün Google tarafından unutulmadı ve Doodle yapıldı. Babalar Günü için hazırlanan Doodle'da baba ve çocuğunun ayakkabalarını gösteren bir logo kullanıldı. Her sene Haziran ayının 3.haftasında kutlanan Babalar Günü ilk olarak nasıl ortaya çıktı, ne zaman kutlanılmaya başlandı?

19.06.2016Gündem
Babalar Günü mesajları - Bakın babalar günü nasıl ortaya çıkmış

Babalar Günü mesajları - Bakın babalar günü nasıl ortaya çıkmış!

Babalar günü tüm dünyada olduğu gibi bugün de ülkemizde kutlanacak. Babalar gününde kendi babanıza ve diğer babalara gönderebileceğiniz mesajları sizler için derledik. Peki Babalar Günü nasıl ortaya çıktı, Babalar Günü ilk olarak nerede kutlandı? İşte merak ettiğiniz soruların cevabı

19.06.2016Gündem
Herkes Yandexte iftara ne kadar kaldığını arıyor

Herkes Yandex'te iftara ne kadar kaldığını arıyor!

Ramazanın başladığı 6 Haziran haftası ile bir önceki hafta yapılan aramaları kıyaslayan Yandex ilginç sonuçlarla karşılaştı. Bir önceki haftaya göre en çok artan arama “İftara ne kadar kaldı” olurken, yemek tarifleri ve Avrupa Futbol Şampiyonası ile ilgili aramalar da önemli oranda artış gösterdi.

17.06.2016Teknoloji
2016 Babalar Günü ne zaman En güzel Babalar Günü hediyeleri..

2016 Babalar Günü ne zaman? En güzel Babalar Günü hediyeleri..

Babalar Günü ne zaman? Haziran ayının 3. Pazar'ı kutlanan Babalar Günü bu sene 19 Haziran Pazar günü kutlanacak. Peki Babalar Günü için hediyeniz hazır mı? İşte en güzel Babalar Günü hediyeleri..

17.06.2016Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Babalar Günü ne zaman? 2016 yılı Babalar Günü için geri sayım başladı. Dünya genelinde Haziran ayının üçüncü haftasında kutlanan Babalar Günü ilk ne zaman kutlandı? İşte Babalar Günü ile ilgili merak edilenler..

13.06.2016Gündem
Babalar günü ne zaman (2015) kutlanacak

Babalar günü ne zaman (2015) kutlanacak?

Bugün Babalar Günü... Babasının bu özel gününü kutlamak isteyen ve kaçırmak istemeyen bir çok kişi babalar Günü hazırlıklarını tamamladı. Bir çok kişi belki de Babalar Günü'nün bir tarihçesi olduğunu bilmiyor. Aslında Anneler Günü kadar eski olmasa da Babalar Günü'nün de 105 senelik bir geçmişi var. Hatta, bazı tarihçiler Babalar Günü'nün Antik Roma'da bile kutlamasının yapıldığını belirtiyor. Peki babalar günü ne zaman, ilk nasıl kutlandı ve bu yıl hangi güne denk geliyor? İşte detaylar...

21.06.2015Kelebek
Yakın dostsa tarafını bilecek

Yakın dostsa tarafını bilecek

Murat Dalkılıç, Eser Yenenler ve Berfu Yıldız’ın düğününe sevgilisi Hande Erçel ile katıldı. Yağmur Tanrısevsin’in Erçel ile verdiği poz, Dalkılıç’ın eski eşi Merve Boluğur ile olan dostluğunu bitirdi. Konsey, Merve’nin tavrını nasıl yorumluyor?

24.06.2019Magazin
TBMM gündemindeki yeni askerlik sistemi ne zaman yürürlüğe girecek

TBMM gündemindeki yeni askerlik sistemi ne zaman yürürlüğe girecek?

Bugün saat 15.00 itibariyle görüşülmeye başlanması beklenen yeni askerlik yasası için süreç devam ediyor. Halihazırda askerlik görevini sürdüren ve yakın zamanda birliklerine teslim olmayı düşünen binlerce kişinin merakla araştırdığı yeni askerlik sistemi TBMM'de görüşülecek. Buna göre bedelli ve yeni askerlik sistemi kapsamında birçok detay görüşülecek. Peki, yeni askerlik sistemi TBMM'de ne zaman yürürlüğe girecek? İşte detaylı bilgiler

18.06.2019Gündem
Hürriyet ve Milliyet yazarları tarihi tartışmayı değerlendirdi

Hürriyet ve Milliyet yazarları tarihi tartışmayı değerlendirdi

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldırım ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmamoğlu, ortak yayında soruları yanıtladı. Hürriyet ve Milliyet yazarları programı değerlendirdi.

16.06.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan ihracatçılara müjde

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ihracatçılara müjde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Olağan Genel Kurulu’na katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ihracatçılardan döviz alımlarında binde 1'lik kambiyo vergisi alınmayacağını söyledi.

16.06.2019Ekonomi
İşte Babalar Gününün anlam ve önemini anlatan mesajlar ve sözler

İşte Babalar Günü'nün anlam ve önemini anlatan mesajlar ve sözler

Tarihi 16. yüzyıla kadar dayanan Babalar Günü bu yıl da büyük coşkuyla kutlanıyor. Haftalar öncesinden hediyelerini hazırlayan vatandaşlar, bugün ise en çok Babalar Günü mesajlarını araştırıyor. Babalar Günü'nde adından da anlaşılacağı gibi, babalık, babalık bağları ve babaların toplumdaki etkisi hatırlatılıyor. İşte, Babalar Günü'nün anlam ve önemini anlatan mesajlar ve sözler

16.06.2019Gündem