MENÜ

Baba Recep

Baba Recep ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Baba Recep haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.109 Baba Recep haberi bulunmuştur.

Baba Recep Haberleri

Halkın valisi işte böyle uğurlandı

Halkın valisi işte böyle uğurlandı

‘En renkli vali’ olarak tanınan ve halk tarafından çok sevilen Recep Yazıcıoğlu'nun cenazesine devlet erkanı tam kadro katıldı.

9.09.2003Gündem
Halkın valisi işte böyle uğurlandı

Halkın valisi işte böyle uğurlandı

‘En renkli vali’ olarak tanınan ve halk tarafından çok sevilen Recep Yazıcıoğlu'nun cenazesine devlet erkanı tam kadro katıldı. Kocatepe Camii'nin avlusu Ankara'dan katılan, Tokat, Erzincan ve Denizli'den de otobüslerle gelen vatandaşlar tarafından hınca hınç dolduruldu.

9.09.2003Gündem
Kalplerine gömdüler

Kalplerine gömdüler

Trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Denizli Valisi Recep Yazıcıoğlu, Ankara ve Denizli'de düzenlenen törenlerin ardından, ‘baba ocağı’ Aydın'ın Söke İlçesi'nde alkış ve tekbir sesleriyle son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine yaklaşık 8 bin kişi katıldı.

10.09.2003Gündem
Yine o doktorlar

Yine o doktorlar

Hastalığı nedeniyle iki bacağı diz altından kesilen Şelda Doğruyol'a protez taktırtan Almanya'daki Türk doktorlar, bu kez de Y.O.'ya sahip çıkıp tedavi için Almanya'ya davet ettiler.

27.09.2003Gündem
Yine o doktorlar

Yine o doktorlar

Daha önce Sivaslı Şeyda'ya kucak açan Türk-Alman Sağlık Vakfı ve Giessen Üniversitesi Çocuk Sağlığı Bölümü, kanında AIDS virüsü bulunan Y.O'nun hem tedavisini üstlenmeye, hem de derslerinden geri kalmaması için özel Türk öğretmen tutmaya hazır olduklarını açıkladı.

27.09.2003Gündem
Anıtmezarlara ziyaretin sırrı

Anıtmezarlara ziyaretin sırrı

Anıtmezarların bakımsız kaldığı yolundaki şikáyetler üzerine ziyareti yaptığını söyleyen Demirel, "Mezarlar neden devlet satüsüne alınmadı?" sorusuna ise, "Hiç aklımıza gelmedi, unutmuşuz" yanıtını verdi.

29.09.2003Gündem
B.A.’ya devlet sahip çıktı

B.A.’ya devlet sahip çıktı

Tuzla'da alkol bağımlısı babasının dayağıyla sağ omuzunda 2 kırık, gözünde morluklar oluşan 5 yaşındaki B.A.'ya devlet sahip çıktı. Devlet Bakanı Güldal Akşit'in talimatıyla olaya İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü el koydu.

29.09.2003Gündem
TARAFTAR SLOGANLARI

TARAFTAR SLOGANLARI

Hürriyet'in başlattığı "Milli Takım'a yeni slogan" kampanyasının ilk 3 gününde mesaj yağdı.

10.10.2003Futbol
Recep Yazıcıoğlu, NLP ve bağlantılar

Recep Yazıcıoğlu, NLP ve bağlantılar

Recep Yazıcıoğlu hakkında bir yazı yazacağım aklıma gelmezdi. İcraatlarını ve yaptığı sporları ilgi ile izliyordum. Ama bir trafik kazası sonucunda kaybetmiş olmaktan üzgünüm. Gidiş ve gelişi ayrılmış olan bir yolda giderken takla atan otomobilden yaralı olarak çıkarılan Sayın Yazıcıoğlu, daha sonra vefat etti beyin ölümünün gerçekleşmesi ile...

20.10.2003Gündem
Yeşilçamdaki solcu Menderes

Yeşilçam'daki solcu Menderes

Türk sinemasının en yetenekli oyuncularından. Sis filmindeki dört dakikalık rolüyle Altın Portakal ödülü almış, ‘‘yardımcı’’ oyunculuğuyla bir filme damgasını vurabilen o ender aktörlerden. Demokrat Partili annesinin verdiği isme karşılık ‘‘Ben solcu olmadım. Solcu doğdum’’ diyen bir Adanalı.

26.10.2003Gündem
MEDYADAN : Ortaya karışık

MEDYADAN : Ortaya karışık

Hafta sonu, biliyorsunuz, Bingöl taraflarındaydım, hazırlık, yolculuk filan derken doğru dürüst gazete bile okuyamadım. Onun için pazartesi yazamadım, bugün de servis tabağımız biraz zayıf kaldı. Bu sefer idare edin n’olur, haftaya telafi ederiz.!

27.10.2003Kelebek
MEDYADAN : Ciddî haberler

MEDYADAN : Ciddî haberler

“Seyyar genelev” patronu kadın, T.K. – Ne zaman adam oluruz – Doyçe Mark ver lan! demiş – Cumhuriyet Bayramı sayfasına Yaşar Kemal nasıl girdi – Canan Barlas kocasıyla kızının televizyon programından bahsedecek ama... – Bizzat yanındaki de kullanabilirdi uçağı – Butik cami demek sıkmamış – Var mı lan Paşam’la ikimize yan bakan – Zeytinyağı politikası – Ortadoğu’nun geleceği ile gideceği – Sergen’in son bahsi...

2.11.2003Kelebek
Ayrımcılık mı dediniz

Ayrımcılık mı dediniz?

Mine’nin (Kırıkkanat) 31 Ekim tarihli yazısıydı. Hani Başbakan, Çankaya Köşkü’ndaki 29 Ekim davetine türbanından ötürü katılamayan eşi konusunda "Siz kendinizi eşimin yerine koyun, neler hissederdiniz?" diye duygu yaptı ya. Mine kendini Emine Erdoğan Hanım’ın yerine koyarak 4x4 bir yazı çıkardı. “Güzelmiş, biz okuyamadık” diyenler çoktu. Buyrun, Mine G.Kırıkkanat’ın 31 Ekim tarihli Radikal’de yayımlanan yazısı...

13.11.2003Gündem
Erdoğan: Daha ne kadar kurban vermemiz gerekiyor

Erdoğan: Daha ne kadar kurban vermemiz gerekiyor?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Ulusa Sesleniş" programında yaptığı konuşmada, terör ve şiddet eğilimlerini, "başta bütün semavi dinler olmak üzere, bütün inanç ve fikir bütünlüklerinden kopuk, sapkın hareketler" olarak değerlendirdi.

24.11.2003Gündem
MEDYADAN : Siyaset vs

MEDYADAN : Siyaset vs

Okullar fabrika, öğrenciler kereste – Dediğini yapınca çok şaşıyoruz – Cem Uzan pazarlığı nereye kadar indirecek – Patlamalarda ne korusu çıkacaktı ki – Yaralıları tokatlayan gazeteci – Beddua etmek suç mudur - Bush Irak’ta kendine uygun bir silah ele geçirdi – Standart değil stanzart – Balıkçı balık tutmuş, duydunuz mu... ve sair ukalalıklarım...

30.11.2003Gündem
MEDYADAN : Genel mevzular

MEDYADAN : Genel mevzular

Biraz da anasına hayatın tadını çıkartsalar – Oral seks tecavüz değil mi – Şaka gibi büyükelçi ataması – Balıkçıların sanayileşme hamlesi – Akmerkez doldu mu, boşaldı mı, hangi habere inanalım – İran’daki evleri müteahhitler mi yapmış – Star, sahte bilet basan kalpazanlara çok kızmış - Bu adam ne biçim baba yahu - Tüccar gazeteci olur da, tüccar başbakan olmaz mı – İstanbul’da hayvanların türü değilti, o kadar – 4 otobüsü 4’te kalkar mı hiç!...

28.12.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Anıtmezarlara ziyaretin sırrı

DOKUZUNCU Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, 26 Ağustos günü iki anıtmezarı ziyaret etmişti.

29.09.2003

Form ve İmza Cumhuriyeti

BİLMİYORUM, teyzemin doğum yerini kaç defa söylemem icap etti şu son günlerde.

4.10.2003

Ne mi yazmalı

AKTÜALİTE bazen öylesine yoğun ve öylesine içiçe bir seyir izliyor ki, insan hangi olay hakkında yazacağına şaşırıyor.

17.10.2003