MENÜ

Azeri İşadamı

Azeri İşadamı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Azeri İşadamı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 425 Azeri İşadamı haberi bulunmuştur.

Azeri İşadamı Haberleri

Azeri işadamı cinayetinin şüphelileri tutuklandı

Azeri işadamı cinayetinin şüphelileri tutuklandı

Azerbaycanlı iş adamı Etimat İsmailov’u öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Gözal D. ve şoförü Barış A. tutuklandı.

23.09.2018Gündem
Azeri işadamı cinayeti aydınlatıldı

Azeri işadamı cinayeti aydınlatıldı

AZERİ iş insanı Etimat İsmaiyılov cinayetinin önündeki sır perdesi aralandı.

20.09.2018Gündem
Azeri işadamı ofisinde öldürüldü

Azeri işadamı ofisinde öldürüldü

Azeri işadamı Etimat İsmaiyılov Bakırköy Florya'daki ofisinde uğradığı silahlı saldırıda öldürüldü. İsmaiyılov'u öldürdüğü ileri sürülen Azeri eski polis şefi, emekli albay ve işadamı Gözal Damirov da yapılan operasyonla yakalandı.

20.09.2018Haber
Son dakika: Azeri işadamına Floryadaki ofisinde kanlı infaz

Son dakika: Azeri işadamına Florya'daki ofisinde kanlı infaz

Azeri işadamı Etimat İsmaiyılov Bakırköy Florya'daki ofisinde uğradığı silahlı saldırıda öldürüldü.  İsmaiyılov'u öldürdüğü ileri sürülen Azeri eski polis şefi, emekli albay ve işadamı Gözal Damirov da yapılan operasyonla yakalandı.

19.09.2018Gündem
Antalya’da Azeri işadamı yatak odasındaki dolapta ölü bulundu

Antalya’da Azeri işadamı yatak odasındaki dolapta ölü bulundu

Antalya'da Finike ilçesinde, portakal ticaretiyle uğraşan Azerbaycan uyruklu Medzhyd Nukhıyev (64), evinin yatak odasındaki dolapta, elektrik kablosuyla boynundan asılı halde ölü bulundu.

27.06.2018Gündem
Mardan Palace, 31 Martta kapılarını yeniden açacak

Mardan Palace, 31 Mart'ta kapılarını yeniden açacak

ANTALYA'da, Azeri işadamı Telman İsmailov tarafından 1.4 milyar dolara yaptırılan ve şu anda tadilat nedeniyle kapalı tutulan Mardan Palace Otel, 31 Mart 2018 tarihinde hizmete yeniden açılacak. Otelin genel müdürü Selçuk Şentepe, Mardan Palace Otel'in hacizlik olmadığını, şirketin bir diğer yatırımı olan sport otelin haciz nedeniyle satılmaya çalışıldığını söyledi.

30.11.2017Haber
İcralık olmuştu Açılışa hazırlanıyor

İcralık olmuştu! Açılışa hazırlanıyor

ANTALYA’da, Azeri işadamı Telman İsmailov tarafından 1.4 milyar dolara yaptırılan ve şu anda tadilat nedeniyle kapalı tutulan Mardan Palace Otel, 31 Mart 2018 tarihinde hizmete yeniden açılacak. Otelin genel müdürü Selçuk Şentepe, Mardan Palace Otel’in hacizlik olmadığını, şirketin bir diğer yatırımı olan sport otelin haciz nedeniyle satılmaya çalışıldığını söyledi.

30.11.2017Ekonomi
SGKya olan borçlarını ödeyemedi... Ünlü iş adamının stadyumu icradan satılıyor

SGK'ya olan borçlarını ödeyemedi... Ünlü iş adamının stadyumu icradan satılıyor

AZERİ işadamı Telman İsmailov’a ait Mardan Palace Otel’in stadyumu ile spot otel bloğu ve personel lojmanı, otelin Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) prim borçları nedeniyle 101 milyon lira bedelle icradan satışa çıkarıldı.

24.10.2017Ekonomi
Milyarder iş adamının oğluna ait otomobil haczedildi

Milyarder iş adamının oğluna ait otomobil haczedildi

MARDAN Palace’nın sahibi ünlü Azeri işadamı Telman İsmailov’un oğlu Sarkan İsmailov’a ait Rolls-Royce marka otomobile borcundan dolayı el konuldu.

14.09.2017Ekonomi
Ermenistanın sivillere saldırısına tepki

Ermenistan'ın sivillere saldırısına tepki

ERMENİSTAN ordusunun önceki gün Azerbaycan’ın Fuzuli bölgesinin Alhanlı köyüne havan topu saldırısı sonucunda, 2 yaşındaki Zehra ile 50 yaşındaki büyükannesi hayatını kaybetti.

6.07.2017Gündem
Lüks Edition gitti butik Centric geldi

Lüks Edition gitti butik Centric geldi

Turizmde yaşanan kan kaybına ilişkin sinyaller gelmeye devam ediyor. Özellikle İstanbul güvenlik problemlerinin de etkisiyle büyük sıkıntı yaşıyor.

6.03.2017Ekonomi
Tanıktı, katil zanlısı oldu

Tanıktı, katil zanlısı oldu

İstanbul Beşiktaş’ta öldürülen Rus mafya lideri Aliyev’in, tanık olarak ifadesine başvurulan adamı, suç makinesi çıktı

25.08.2016Gündem
‘Dede’nin intikamı ‘Hayalet’ten alındı

‘Dede’nin intikamı ‘Hayalet’ten alındı

Azeri asıllı Rus mafya babası Rovshan Caniyev’in Beşiktaş’ta bir kavşakta çapraz ateşle öldürülmesi Rusya’da da olay oldu. Rus güvenlik güçlerine göre “Suikast hesaplaşma”... İstanbul’da öldürülen ‘Hayalet’ lakaplı Caniyev, Rusya’nın ‘son gerçek mafya babası’ denilen ‘Dede’ lakaplı Aslan Usoyan’ın ölümünden sorumlu tutuluyordu.

19.08.2016Dünya
Hayalete 65 mermi

'Hayalete' 65 mermi

Rakiplerinin başına tam 5 milyon dolar ödül koyduğu ‘Hayalet’ lakaplı Rus mafya babası Rovshan Caniyev, Beşiktaş’ta otel çıkışında açılan çapraz ateşle öldürüldü. Olay yerinde 65 boş kovan bulundu.

18.08.2016Gündem
İstanbulda infaz edildi, ünlü mafya babası çıktı

İstanbul'da infaz edildi, ünlü mafya babası çıktı

Azerbaycan basını, İstanbul'da lüks cipinde infaz edilen kişinin Rövşen Lenkeranski (Aliyev) olduğunu iddia etti. Aliyev, Rusya'nın önemli kabadayılarından Ermeni asıllı Ded Hasan'ın ölüm emrini veren kişi olarak biliniyor. Aliyev aynı zamanda mahkemede babasını tutuklatan hakimi öldürmekle de tanınıyor.

18.08.2016Gündem
Mansimov, Socar’la masada

Mansimov, Socar’la masada

Azeri işadamı Mübariz Mansimov Palmali Grubun hisselerinin bir bölümünü satmak üzere Azerbaycan Devlet şirketi Socar ve ABD’li yatırım bankası Goldman Sachs ile masada. 270 gemilik filoya sahip grubun satışının Ağustos ayı içinde sonuçlanması bekleniyor.

23.07.2016Ekonomi
Ceyla Gölcüklünün eski eşi Şeri Şahnavaz, Berna Özkan ile aşk yaşıyor

Ceyla Gölcüklü'nün eski eşi Şeri Şahnavaz, Berna Özkan ile aşk yaşıyor

Pankreas kanseri nedeniyle genç yaşta hayatını kaybeden Ceyla Gölcüklü’nün eski eşi Şeri Şahnavaz, yeni bir aşka yelken açtı. Azeri işadamı, yaşadıkları aşklarla gündeme gelen İzmirli ikiz kardeşlerden Berna Özkan’la flört etmeye başladı.

16.03.2016Magazin
Galatasaray Storeun 2 günlük hasılatını çaldırdı

Galatasaray Store'un 2 günlük hasılatını çaldırdı

Antalya’nın Muratpaşa İlçesi’nde, Galatasaray kongre üyesi Azeri işadamı Bahtiyar Muradov, Galatasaray Store’nin 2 günlük hasılatı ve toptan kuyum malzemelerinin bulunduğu çantayı çaldırdı. Hırsızlık, kameralara saniye saniye yansıdı.

5.01.2016Futbol
Cennet Koyu ihalesi belli oldu

Cennet Koyu ihalesi belli oldu

BODRUM'daki Tilkicik Koyu'ndaki yat limanı, turizm tesisi ve konut imarlı 400 bin metrekarelik arazinin ihalesini Palmali Group Company kazandı. İhaleyi kazanan grup çevrecilerin tepkisini çeken marina projesinden vazgeçip, çevreye duyarlı kalınarak, ilçenin mimarisine uygun villa ve otel tesisi yapılacağı bildirildi.

29.03.2015Ege
Ebru Gündeş Subay olsa evlilik teklifi ederdim

Ebru Gündeş 'Subay' olsa evlilik teklifi ederdim

Azeri şarkıcı Murad Sadık, "Ebru Gündeş subay olsa (Bekar) öz aşkımı bildirir, büyük memnuniyetle ona evlilik teklif ederdim" dedi.

17.03.2015Magazin
Azeri şarkıcı Murat Sadıkın  ilginç Ebru Gündeş itirafı

Azeri şarkıcı Murat Sadık'ın ilginç Ebru Gündeş itirafı

Azeri şarkıcı Murad Sadık, Ebru Gündeş subay olsa (Bekar) öz aşkımı bildirir, büyük memnuniyetle ona evlilik teklif ederdim dedi.Azerbaycan?daki Azad TV'de (ATV) yayınlanan magazin programında soruları yanıtlayan Murad Sadık, başarı için çok çalışma ve ayakta durabilme gerektiğini anlattı. Azerbaycan'ın yanı sıra Rusya'da da tanınan Sadık, azimle her türlü zorluğun üstesinden gelinebileceğini kaydederek, Çalışmalı, ayakta durmayı başarmalıyım dedi. Gözlerinden rahatsız olan Azeri şarkıcı Murad Sadık, Allah?tan Azeri işadamı eşi Reza Zarrab ile evli Ebru Gündeş ile düet okumayı dilediğini belirterek, Benim sevdiğim kadın yoktur. Çünkü çok kaprisliyim. Ebru Gündeş subay (bekar) olsa, evli olmasa, ona öz aşkımı bildirirdim diye ekledi. Murad Sadık, programda Gündeş'in 'Sen Allah'ın Bir Lütfusun' şarkısının bir bölümünü okudu. 

17.03.2015Ne Oluyor
Hong Kong’dan Varşova’ya AVM ruhu

Hong Kong’dan Varşova’ya AVM ruhu

Birçoğumuz alışveriş merkezlerini özel bir anlamı olmayan sıradan yerler olarak düşünürüz. Ama dikkatli gözler her AVM’de farklı bir yan ve duygu yakalayabilir. Dünyanın çeşitli şehirlerindeki AVM’lere giden okurumuz Reşat Fuat Çalışlar izlenimlerini yazdı.

5.10.2014Seyahat
100 milyar $’lık projeye iskele

100 milyar $’lık projeye iskele

İNŞAAT için beton kalıp ve iskele sistemleri üreten Urtim, Bakü’de 50 yapay adadan oluşan ve 1 milyon kişinin yaşayacağı, 100 milyar dolarlık Hazar Adaları Projesi’nin (Khazar Island New City) iskele ve beton kalıplarını verecek.

8.09.2014Ekonomi
100 milyar dolarlık projeye Türk damgası

100 milyar dolarlık projeye Türk damgası

İnşaat altyapı şirketlerinin beton kalıp ve iskele sistemlerini yapan Urtim, 100 milyar dolarlık Hazar Adaları projesinin de beton kalıp ve iskele sistemlerini yapacak.

3.09.2014Ekonomi
Hem denizde hem karada gidiyor

Hem denizde hem karada gidiyor

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde, hem karada ve hem de denizde gidebilen Quadski adlı aracı görenler, şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yaz aylarının büyük bir bölümünü ilçede geçiren dünyaca ünlü Azeri işadamı Mübariz Masimov tarafından getirtilen araç, 5 saniyede ATV’den jet skiye dönüşebilme özelliğiyle dikkat çekti.

14.06.2014Teknoloji
Büyük aşk üçgeni

Büyük aşk üçgeni

İtalyan oyuncu Monica Bellucci geçen ağustos ayında boşanmasından sonra gözde bekarlar arasına katıldı. Alınan bilgilere göre Bellucci'nin ismi Rus işadamı Mikhail Prohorov ve Azeri işadamı Telman İsmailov'la anılıyor. Belluci ile İsmailov ilk kez Antalya Mardan Otel'in açılışında 2009 yılında bir arada görüntülenmişti.

9.04.2014Ekonomi
Türkiyenin en büyük etçisini aldılar

Türkiye'nin en büyük etçisini aldılar

Türkiye'nin en büyük et restoranı olan Günaydın Et'in satışı kesinleşti. Ancak daha önce restoranın çoğunluk hissesini tek başına satın alacak isim olarak öne çıkan Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk'in yanına Azeri işadamı Mübariz Mansimov eklendi. İkili, Günaydın Et'ın yüzde 70 hissesini ortak olarak satın alacak.

14.02.2014Ekonomi

Yazar Sonuçları

Dünya zenginleri şu an Bodrum’da

Türkiye’de her şey dahil sisteme, yabancı turistin üç otuz paraya çatlayıncaya kadar yiyip-içmesine, oda fiyatlarının düşüklüğüne yıllardır en çok itiraz edenlerdenim.

24.08.2018

Gümrük Birliği'nde 21 Aralık virajı

Avrupa Birliği ile 1995’te imzalanan Gümrük Birliği masada. İlk toplantı 21 Aralık’ta. Nakliyede kotaların kalkması, hizmetler sektörü gibi çok önemli konular gündemde. Görüşmeleri önleyecek en riskli adımın idam cezasının yeniden yasalaşması olacağı öne sürülüyor.

11.12.2016

Mansimov Socar’la masada

Azeri işadamı Mübariz Mansimov Palmali Grubu’nun hisselerinin bir bölümünü satmak üzere Azerbaycan devlet şirketi Socar ve ABD’li yatırım bankası Goldman Sachs ile masada. 270 gemilik filoya sahip grubun satışının ağustos ayı içinde sonuçlanması bekleniyor.

23.07.2016

Bir ipte iki cambaz

Pankreas kanseri nedeniyle genç yaşta hayatını kaybeden Ceyla Gölcüklü’nün eski eşi Şeri Şahnavaz, yeni bir aşka yelken açtı. Azeri işadamı, yaşadıkları aşklarla gündeme gelen İzmirli ikiz kardeşlerden Berna Özkan’la flört etmeye başladı.

16.03.2016

Yeni yıl yeni şeyler

Apple’ın online müzik platformu Apple Music dünya genelinde birçok ülkede geçen yaz kullanıma sunulmuştu, Türkiye hariç.

31.12.2015

Hayırlı işler

TOG’un (Toplum Gönüllüleri Vakfı) geleneksel hale gelen alışveriş şenliği TOG Bazar, Esma Sultan Yalısı’nda yapıldı. Ünlü isimler pazarda tezgah açıp ürünlerinin satışını yaptı.

26.05.2015

PATRONLAR NOBU KUYRUĞUNDA

Dünyaca ünlü şef Nobu Matsuhisa’nın ünlü aktör Robert de Niro ile kurduğu Nobu’nun Bodrum şubesi geçtiğimiz günlerde açıldı. İş dünyasının Japon mutfağı tutkunu patronları, mekâna rezarvasyon yaptırmak için kuyruğa girdi.

18.08.2014

Bodrum'da şampanya savaşları

Azeri işadamı Mübariz Mansimov’un sahibi olduğu Yalıkavak Palmarina’daki Billionaire Club’da “şampanya savaşları” yaşanıyor.

31.07.2014