MENÜ

Aynı Semtin Çocukları

Aynı Semtin Çocukları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aynı Semtin Çocukları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 86 Aynı Semtin Çocukları haberi bulunmuştur.

Aynı Semtin Çocukları Haberleri

Gençlerde iki farklı görüntü

Gençler'de iki farklı görüntü

Başkent temsilcisinin altyapısında futbola başlayan Soner'in son haftalarda yıldızı parlarken, çocukluk arkadaşı kaleci Özkan ise kırmızı-siyahlı kulüple yollarını ayırmak üzere.

16.12.2011Futbol
Tuğba Özerk, Avukat sevgili Ümit Acar ile görüntülendi

Tuğba Özerk, Avukat sevgili Ümit Acar ile görüntülendi!

Şu sırala yeni albüm hazırlığında olan ünlü şarkıcı Tuğba Özerk, önceki akşam Bebek’te Avukat sevgilisi Ümit Acar ile görüntülendi. Detaylar haberimizde…

15.03.2016Kelebek
Tuğba Özerk’ten ütopik tıklanmalar hakkında eleştiri

Tuğba Özerk’ten ütopik tıklanmalar hakkında eleştiri!

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk, şarkıcıların internette kısa sürede elde ettiği tıklanma oranlarına eleştiride bulundu. İşte detaylar…

26.03.2016Magazin
Tuğba Özerk: Delirmemek için şarkı yazıyorum

Tuğba Özerk: 'Delirmemek için şarkı yazıyorum'

Tuğba Özerk, “Olgunluk dönemi albümüm” dediği yeni projesi “Aynı Semtin Çocukları”nı müzikseverlere sundu. Albümdeki 8 parçadan 7’sinde imzası bulunan, hatta klibini de kendi çeken Özerk “Şarkı yazarak delirmemi engellemiş oluyorum” diyor.

14.04.2016Magazin
İkisini de Sevdim dizisi oyuncuları kimlerdir İkisini de Sevdim dizisi bu akşam başlıyor

İkisini de Sevdim dizisi oyuncuları kimlerdir? İkisini de Sevdim dizisi bu akşam başlıyor

İkisini de Sevdim dizisi oyuncuları birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. İkisini de Sevdim dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranlara merhaba diyecek. ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Amine Gülşe ve Burak Serdar Şanal'ın oynayacağı dizi, tüm engellere rağmen aşkın nasıl yaşandığını gözler önüne serecek. Peki, İkisini de Sevdim dizisi oyuncuları kimlerdir? İşte detaylar.

27.04.2017Televizyon
İkisini de Sevdim dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler

İkisini de Sevdim dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler?

ATV'nin yeni dizisi ikisini de Sevdim'in oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki dizinin başrol oyuncuları kimler? İşte İkisini de Sevdim dizisinin kadrosunda yer alan oyuncular

29.04.2017Televizyon
İkisini de Sevdim 2. bölüm fragmanında Sunanın hayatı mahvoluyor

İkisini de Sevdim 2. bölüm fragmanında Suna'nın hayatı mahvoluyor

İkisini de Sevdim yayınlanan 2. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça duygusal dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dizisi İkisini de Sevdim yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde şoke eden anlar yer alacak. Yeni bölümde Suna Hasan'ın yaşattıklarının şokuyla üzüntü içerisindedir. İşte, İkisini de Sevdim yeni bölüm fragmanı.

3.05.2017Televizyon
İkisini de Sevdim dizisinin oyuncuları kimlerdir Amine Gülşe geri döndü

İkisini de Sevdim dizisinin oyuncuları kimlerdir? Amine Gülşe geri döndü

İkisini de Sevdim dizisinin oyuncuları birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu olmaya devam ediyor. Atv ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek oyuncu kadrosu gerekse konusuyla dikkat çeken dizi İkisini de Sevdim, heyecan yaratmaya devam ediyor. Başrollerinde Amine Gülşe, Serdar Şenal, Oktay Gürsoy gibi birçok usta oyuncunun yer aldığı İkisini de Sevdim dizisinin oyuncuları kimlerdir? Dizinin konusu nedir?

4.05.2017Televizyon
İkisini de Sevdim 3. bölüm ile final yapıyor

İkisini de Sevdim 3. bölüm ile final yapıyor!

İkisini de Sevdim dizisi 3. bölüm ile final yapmaya hazırlanıyor. Suna ve Hasan'ın evlenmeye karar vermişlerdir. Fakat Hasan için parasızlık önemli bir faktör olmaktadır. İkisini de Sevdim 3. final bölümü fragmanında Hasan bambaşka bir olayın içine sürüklenecekken Suna olayın farkına varacaktır. İşte, bazı olayların neticeye kavuşacağı İkisini de Sevdim 3. final bölüm fragmanı ve detayları

11.05.2017Televizyon
Ne sağcı ne solcu B-Boy’um abi B-Boy

Ne sağcı ne solcu B-Boy’um abi B-Boy

Break dans Amerika'da doğdu. Doğum yeri muhtelif. kimi kaynaklar New York derken, bir grup Los Angeles'tan Sugarpop adlı birinin dansın yaratıcısı olduğunu iddia ediyor.

14.07.2001Gündem
Babamı matematik öğretmeni sanırdık

Babamı matematik öğretmeni sanırdık

Profesör Mahir Kaynak! Özellikle karışık zamanlarda, bilinmeyenli olaylar keşmekeşinde kameraların ışıkları ona yönelir. Olayları genellikle eski MİT'çi olmasından kaynaklanan bir akıl yürütmeyle yorumlar.
Ersin KALKAN

6.10.2001Gündem
Hayalleri büyük fırıncı: Teoman Baygan

Hayalleri büyük fırıncı: Teoman Baygan

Teoman Baygan, 36 yıl önce, ‘‘Türk ekonomisinden bağımsız ve kendi teknolojisini geliştirecek mükemmel bir müessese’’ kurmak üzere, üç dört kişi, küçük bir ofis ve 50 metrekarelik bir atölyeyle yola çıktı.

20.09.2003Gündem
Küçük kızlar küt, oğlanlar jöleli saç istiyor

Küçük kızlar küt, oğlanlar jöleli saç istiyor

Daha düne kadar kız çocukları annelerinin erkek çocukları da babalarının kuaförüne giderdi. Şimdi Toys'R'us ve Joker gibi oyuncak mağazalarının içinde açılan çocuk kuaförleri miniklerin akınına uğruyor.

31.10.2003Gündem
Kreuzbergin sınır tanımayan Türk anneleri

Kreuzberg'in sınır tanımayan Türk anneleri

Kreuzberg, Berlin’de 100 bin Türk’ün yaşadığı bir getto. Almanya’daki her üç Türk’ten birinin yaşadığı bölgeye birinci kuşak ‘Küçük İstanbul’ adını vermiş. Gençler ise uyuşturucu satışı ve kullanımının çok yaygın olduğu bu semte ‘Harlem’ demeyi tercih ediyor. 12 yaşındaki çocuğunun bağımlı olduğunu bilen anne-babaların bile sustuğu bu semtte uyuşturucu çemberi gitgide daralıyordu. Geçen temmuzda ‘bir şeyler yapmalıyız’ diyen anneler bir araya geldi.

30.10.2005Kelebek
Adana’da doğdu, bir yaşından beri Paris varoşunda yaşıyor adı Sakine, kimliğinde Angel yazılı ama herkes ona Lilly diyor

Adana’da doğdu, bir yaşından beri Paris varoşunda yaşıyor adı Sakine, kimliğinde Angel yazılı ama herkes ona Lilly diyor

Tartarets, Paris’in en sakat banliyölerinden biri. Elini kolunu sallayarak girmeye çalışan gazetecilerin sağlam bir sopa yedikten sonra kameralarını bırakarak kaçtıkları mahalle. Devasa binalarının küçük dairelerinde kalabalık Faslı, Tunuslu, Cezayirli, Haitili aileler alt alta, üst üste yaşıyorlar. Akşam karanlığı çöktüğünde perdelerin arkasındaki ürkek kafalar, dışarıdaki çeteleri izliyor.

19.11.2005Kelebek
Şener: Mortgage bu hafta yasalaşır

Şener: Mortgage bu hafta yasalaşır

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Mortgage (tutsat) yasasının bu hafta görüşülüp biteceğini belirterek, “Mortgage çıkınca şu andaki konut kredisi faizi ne kadar düşer? Zaten bankaların yasanın çıkacağına inançla kredi verdikleri düşünülürse etkisinin sınırlı olacağını düşünüyorum” dedi.

17.02.2007Ekonomi
20:00 Eşrefpaşalılar tiyatro

20:00 "Eşrefpaşalılar" tiyatro

Allahkerim Necmi, Falçata Nusret, Sicilyalı Memduh, Duygu, Madam, Küflü Kamuran, Berber Muhterem ve Şekerci Bilge'nin semtinde; 1980'lerin Eşrefpaşa'sında aslında aynı mahallenin çocukları olan hüzün ve mizah; hem semtin kabadayılarının yaşamında hem de Eşrefpaşa'da nam salıyor; izleyiciyi içine alıyor. Semtin kabadayıları kulak keserken; kulak kesiliyor; zararlı alışkanlıkları fedakarlığa dönüşüyor; izleyenler gülmekten kırılıyor.

6.03.2007Kelebek
Battığı yerde çıktı Kasımpaşaspor

Battığı yerde çıktı Kasımpaşaspor

Kasımpaşa Spor Kulübü, 43 yıl önce, İzmir’de Karşıyaka’ya yenilerek düştüğü Türkiye Süper Ligi’ne bu kez bir başka İzmir takımı Altay’ı yenerek geri döndü. Apaçiler, bir zamanlar vahim bir yol kazasıyla kaybettikleri itibarlarını yeniden kazandı.

9.06.2007Spor Arena
Kervan yola düzülüyor

Kervan yola düzülüyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali 28 Kasım – 4 Aralık 2008 tarihleri arasında gerçekleşecek. Festival kapsamında klasikten moderne yüzlerce film sinemaseverlerle buluşacak.

25.11.2008Seyahat
Estetiklilere bakamıyorum

Estetiklilere bakamıyorum

Eyşan Özhim, sağlık problemi olmamasına rağmen estetik yaptıranları eleştirdi:

24.04.2009Kelebek
Recepe var bize yok

Recep'e var bize yok

“Başka Semtin Çocukları” filminde hem yürütücü yapımcı hem de oyuncu olarak yer alan Eyşan Özhim, filmin gişesinin 25 binde kalmasına isyan etti:

6.05.2009Kelebek
Bizim mahallede böyle takılırız

Bizim mahallede böyle takılırız

Türkiye nüfusunun yarısı 28 yaşından küçük. Ülkedeki her dört kişiden biri, 18-28 yaş arasında. En büyük şehir İstanbul’a “dinamik, canlı şehir” denilmesinin nedeni onlar. Yedi ayrı semte gittik, orada yaşayan, boş vakitlerini orada geçiren, yaşları 18 ile 28 yaş arasında değişen arkadaş gruplarıyla sohbet ettik.

9.05.2009Gündem
Millet acından ölüyor kocamla oğlum işsiz kaynana-gelin çalışıyoruz

Millet acından ölüyor kocamla oğlum işsiz kaynana-gelin çalışıyoruz

Aydos Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde yolları, kanalizasyonu olmayan evleri dolaşırken ’işsizlik’ feryatları duymayı bekliyorduk. Gizlice inek besleyen, bahçede sebze yetiştiren, köyünden kuru gıda getiren insanlardan ’Açız’ çığlıkları yükseldi. Erkeklerin çoğu işsiz güçsüz kahvehanelerde otururken, kadınlar dantel örerek, bulabiliyorsa temizliğe giderek evlerini geçindirmeye çalışıyor.

23.06.2009Ekonomi
İşte kavganın perde arkası

İşte kavganın perde arkası

Erdal Keleş kimdir?

8.10.2009Futbol

Yazar Sonuçları

AB'li bizi istemez (2)

BU mektup da Avrupa'da yaşayan bir vatandaşımızdan: ‘‘İlkbahar erken geldi bu yıl. Hava hafta sonunda 20 dereceyi bulunca kızımla beraber gezmeye çıktık. Ona aldığım bisiklete de bu fırsatla binecekti.

25.03.2002

Artık çocukların civcivi olmayacak

İlk Vizontele'deki civciv sahnesini hatırlar mısınız?

9.01.2006

Üç isim, üç şarkı hayatımın üç farklı dönemi

Soluk soluğa kapıdan girdiğimde yirmi dakika gecikmiştim.

3.02.2006

Kültür başkentinin Fener’i

Geçen hafta rehber arkadaşım Serdar Arnas’ın eşliğinde, 2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti olacak olan İstanbul’un Fener semtinde dolaştım.

22.04.2006

Dubai Kuleleri 'hayali' çıktı

NTV'de dün 17.00'deki Mirgün Cabbas'ın sunduğu 17.00'deki 'Haber Merkezi' programında İstanbul'daki 'Kentsel Dönüşüm' projeleri ile ilgili olarak İstanbul Metropolitan Merkezi Başkanı Prof. Hüseyin Kaptan ile tartışıyorduk.

29.09.2006

Bangladeşlik görüntüler

İSTANBUL’dan Ankara’ya trenle gelenler, Temelli’den sonra Sincan’a doğru, yolun kenarında akan ve şehrin bütün atık suyunu taşıyan malum ’çayın’, içler acısı manzarasını görüp hayrete düşüyor!

31.08.2008

Gazi Mahallesi, Tanrı Kent olmuş

Dün akşam “Başka Semtin Çocukları” filmini izledim. Ne yalan söyleyeyim pek de istekli girmedim salona.

23.04.2009

Mazhar’dan Ferhat’a ince ayar

Mazhar Alanson yine arıza çıkardı. Olay mahalli Ferhat Göçer’in sunduğu “Biri Bana Gelsin” programıydı.

8.05.2009

Bende dalak sağlam, mideme el attırmadım çakı gibi askerliğimi yaptım ayrıca şefkat eksikliğim de yok!

’Sizinle röportaj yapabilir miyim?" Budur. Ahmet Arsan’ın e mail’e gönderdiğim 4 kelime budur.

29.05.2009