MENÜ

Aylin Özer

Aylin Özer ile ilgili tüm haberleri, son dakika Aylin Özer haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Aylin Özer haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 225 Aylin Özer haberi bulunmuştur.

Aylin Özer Haberleri

Güzel haberi canlı yayında duyurdu

Güzel haberi canlı yayında duyurdu!

Oyuncu Gökhan Tepe müjdeyi verdi! 2016 yılında Aylin Özer ile nikah masasına oturan Gökhan Tepe baba olacağını açıkladı.

8.07.2019Magazin
Nice güzel yaşlara can eşim

'Nice güzel yaşlara can eşim'

Şarkıcı Gökhan Tepe, eşi Aylin Tepe'nin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

19.04.2019Magazin
Çocuk istiyoruz

'Çocuk istiyoruz'

Gökhan Tepe ile eşi Aylin Özer, basın mensuplarına iftar daveti verdi.

8.06.2018Magazin
Bu olay, dünyanın her yerinde haber olur

Bu olay, dünyanın her yerinde haber olur

Bu haftanın bomba haberi, Kelebek’in ortaya çıkardığı Şebnem Bozoklu’nun yeni ilişkisiydi.

4.09.2016Magazin
Ayla Çelik sevgilisi ile el ele poz verdi

Ayla Çelik sevgilisi ile el ele poz verdi

“Ben Leyla’yı, Mecnun’u, Ferhat’ı, Aslı’yı, Kerem’i bilmem ama Bağdat’ı gözüm kapalı bulabilirim” sözleriyle müzik dünyasına damga vuran Ayla Çelik’in sevgilisi ortaya çıktı. Çelik, işadamı Barbaros Utku’yla el ele poz verdi.

24.08.2016Magazin
Göhkan Tepe ağustosta evleniyor

Göhkan Tepe ağustosta evleniyor

GÖKHAN Tepe, Antalya’da hayranlarıyla buluştu.

10.07.2016Magazin
Gökhan Tepe evleniyor

Gökhan Tepe evleniyor

Gökhan Tepe, iki yıldır birlikte olduğu vokalisti Aylin Özer’le evleniyor. Çift, 21 Ağustos'ta nikâh masasına oturacak.

14.06.2016Magazin
Gökhan Tepe evleniyor mu Sevgilisi ortaya çıktı

Gökhan Tepe evleniyor mu? Sevgilisi ortaya çıktı!

Adı Aşk Olsun, Annem, Aşk Belası ve Canözüm gibi parçalarıyla hayranlarının gönlünde taht kurmayı başaran Gökhan Tepe’nin uzun zamandır sır gibi sakladığı ilham perisi aşkı sonunda ortaya çıktı. Detaylar haberimizde…

22.01.2016Kelebek
Şirin Soysaldan yeni albüm

Şirin Soysal'dan yeni albüm

Şirin Soysal'ın art-rock ve art-pop türlerinde şarkılarla bezeli yeni bir albümü müzikseverlerle buluştu.

14.11.2013Gündem
Çorumda motosiklet kazası: 1 ölü

Çorum'da motosiklet kazası: 1 ölü

ÇORUM’da üç kişinin bindiği motosiklet, minibüse yandan çarptı. Kazada bir alışveriş merkezinde kasiyer olarak çalışan motosiklet sürücüsü 28 yaşındaki Sedat Düşkün öldü, eşi ve baldızı yaralandı.

27.06.2013Gündem
Klasman birincisi Musluoğlu

Klasman birincisi Musluoğlu

24. Boğaziçi Kıtalararası Yüzme, Kano ve Kürek Yarışları İstanbul Boğazı'nda yapıldı.

15.07.2012Spor
Kırklareli Valisi Coş evlendi

Kırklareli Valisi Coş evlendi

KIRKLARELİ Valisi, 50 yaşındaki Hüseyin Avni Coş, ikinci evliliğini bankacı, 32 yaşındaki Aylin Özer ile yaptı.

11.02.2009Gündem
Bölgeden

Bölgeden

9.09.2007Ege
Afyonkarahisar klasik müzik festivali başlıyor

Afyonkarahisar klasik müzik festivali başlıyor

Bu yıl 4-10 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 4. Afyonkarahisar Klasik Müzik Festivali, Türkiye’nin önemli fikir ve sanat insanlarını, Afyonlu izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Genel Sanat Yönetmenliğini Hüseyin Başkadem’in yaptığı festival, şef Hakan Kalkan yönetimindeki Bilkent Gençlik Senfoni Orkestrası’nın açılış konseriyle başlayacak.

31.03.2005Kelebek
Circusun performansı Mojoyu hakikaten bir sirke çeviriyor

Circus'un performansı Mojo'yu hakikaten bir sirke çeviriyor

Mojo'da sahne alan cover grubu Circus'un sağlam bir müdavim kitlesi var. Sting'den girip MFÖ'den çıkan, rock ile popu harmanlayan grubun performansı hakikaten adından anlaşıldığı gibi bir sirk çeşitliliği arz ediyor.

5.02.2004Spor Arena
İstanbuldaki güzel sanatlar liseleri güçlendirilecek

İstanbul'daki güzel sanatlar liseleri güçlendirilecek

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer, "2019-2020 eğitim-öğretim yılında güzel sanatlar liselerimizin altyapısını güçlendirmek, eksikliklerini gidermek ve kalitesini artırmak için özel çaba sarf edeceğiz. Süreci İstanbul'dan başlatıyoruz. İstanbul'daki beş lisenin ikisi proje okulu ve diğer üç liseyi de proje okulu yapıp İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı himayesine alacağız" dedi.

11.11.2019Eğitim
TÜYAP kitap fuarı ne zaman TÜYAP imza günleri takvimi

TÜYAP kitap fuarı ne zaman? TÜYAP imza günleri takvimi

TÜYAP kitap fuarı için geri sayım devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışından 800’ün üzerinde yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımı beklenen TÜYAP’ta, panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyelerinden oluşan kültür etkinliklerinde ve imza günlerinde yüzlerce yazar okurlarıyla buluşacak. Peki, TÜYAP kitap fuarı ne zaman? TÜYAP imza günleri takvimi…

30.10.2019Gündem
Salozun Mavalı Cihangir Atölye Sahnesinde

"Saloz'un Mavalı" Cihangir Atölye Sahnesi'nde

Yönetmenliğini Muhammet Uzuner'in üstlendiği, Cihangir Atölye Sahnesi (CAS) öğrencileri tarafından sahneye konulan "Saloz'un Mavalı" oyunu, izleyiciyle buluşacak.

28.10.2019Keyif
Öğretmen ve öğrencilere Türk müziği konseri

Öğretmen ve öğrencilere Türk müziği konseri

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘2023 Eğitim Vizyonu’ doğrultusunda öğretmen ve öğrencilere Türk müziğini ve enstrümanlarını tanıtmak amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında, Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda seminer ve konser düzenlendi.

24.05.2019Eğitim
Küçük mucitten çölyak hastalarının hayatını kolaylaştıracak tasarım

Küçük mucitten çölyak hastalarının hayatını kolaylaştıracak tasarım

Ankara'da ilkokul öğrencisi Miraysu Özer, kendisi gibi çölyak hastalarının hayatını kolaylaştıracak, plastik bardaktan üretilen gluten tanımlama cihazı tasarımına patent almaya hazırlanıyor.

14.04.2019Teknoloji
Mozart’ın Türk Marşı’nda mehter müziği etkisi var

Mozart’ın Türk Marşı’nda mehter müziği etkisi var

Türk müziğinin tarihi hangi yıllara, kimlere kadar uzanıyor? Hangi makam insan psikolojisine nasıl etki ediyor? Geçen yıl Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un eşi Rana Selçuk öncülüğünde başlatılan Örneklemeli Türk Müziği Tarihi seminerlerinde bu gibi birçok soruya yanıt veriliyor. Amaç ise popülerliğini yitiren Türk müziğini yeniden gündeme taşımak hatta yeni yetenekler keşfetmek...

9.04.2019Kelebek
3500 kilometre yol katettiler

3500 kilometre yol katettiler

Türk Sanat Müziği sanatçısı Aylin Şengün Taşçı, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ve yardımcısı Mahmut Özer’in eşleri Rana Selçuk ve Nebahat Özer, Türk müziğini yeni nesil gençlere tanıtmak ve sevdirmek için büyük çaba harcıyor.

18.03.2019Keyif
Dijital oyun dünyasının kadınları Müzede Hackathon’da buluştu

Dijital oyun dünyasının kadınları Müzede Hackathon’da buluştu

Dünya'nın ilk kadın ve sanat odaklı hackathonu ‘Müzede Hackathon’, Sabancı Üniversitesi, Sakıp Sabancı Müzesi, Women in Games Türkiye ve British Council iş birliğiyle Türkiye’nin dört bir yanından oyun dünyasında yer almak isteyen kız öğrencileri 16–17 Şubat 2019 tarihlerinde Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi’nde buluşturdu. 24 saat süren Müzede Hackathon’da öğrenciler, Rus Avangardı sergisinden esinlenerek “Oyun Sanattır” teması ile kendi oyunlarını kodladı.

21.02.2019Teknoloji
Üniversite otizm eğitimi verecek

Üniversite otizm eğitimi verecek

Tohum Otizm Vakfı ile İstanbul’da bir vakıf üniversitesi arasında protokol imzalandı. Protokol kapsamında ‘Otizmli Bireylerin Eğitimi Sertifika Programı’ çerçevesinde, akademik düzeyde otizm eğitimleri verilecek.

24.01.2019Eğitim
Türk müziğinin 3 emekçisi...

Türk müziğinin 3 emekçisi...

MEB himayesinde Türk Sanat Müziği’nin billur sesi Aylin Şengün Taşçı, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk ve yardımcısı Mahmut Özer’in eşleri Rana Selçuk ve Nebahat Özer ile Türk müziğini yeni nesil gençlere tanıtmak ve sevdirmek adına yola çıktı

9.01.2019Keyif
2018’in en iyileri Onlarla zenginleştik, güzelleştik, eğlendik

2018’in en iyileri! Onlarla zenginleştik, güzelleştik, eğlendik

Koskoca bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yaşam koşturmacası içinde bazen zor ve yorucu zamanların üstesinden dizilerle, filmlerle, kitaplarla, sergilerle, şarkılarla ve yeni açılan mekânlarla geldik. Yıl boyu, bu alanlardaki yenilikleri sizlerle paylaşmıştık. 2018’i uğurlamaya hazırlanırken sıra geldi, en iyileri seçmeye...

23.12.2018Hürriyet Pazar
Ünlerin albümleri icradan satışta

Ünlerin albümleri icradan satışta!

İflas eden Kiss Müzik'e ait birbirinden ünlü sanatçıların albümlerinin yapımcılık ve eser işletme belgeleri iflas masası tarafından 750 TL ve 10 bin TL arasında değişen bedellerle satışa çıkartıldı. Satışa çıkartılan albümler arasında ünlü yorumcu Edip Akbayram'ın 'Selam Olsun', Zerrin Özer'in Z-REMİX ve Bir Zerrin Özer Arşivi, Fatih Kısaparmak'ın 'Bu Dağ Ne Rüzgarlar Gördü', 2013'te hayatını kaybeden Ferdi Özbeğen'in 'Kandil', Ayşegül Aldinç'in 'Nefes', geçirdiği kaza nedeniyle 4 yıldır tedavisi devam eden Kenan Işık'ın Kenan Işık şiir albümü bulunuyor.

11.08.2018Kelebek
Gurbetçilere neler oluyor 5 günde 7 kaza, 2 ölü, 26 yaralı

Gurbetçilere neler oluyor! 5 günde 7 kaza, 2 ölü, 26 yaralı

Yıllık izinlerini Türkiye’de geçirdikten sonra yaşadıkları Avrupa ülkelerine dönüşe geçen gurbetçiler, yollarda karıştıkları kazalarla gündemde. Sadece son 5 günde yaşanan 7 kazada 2 kişi ölürken 1’i ağır 26 kişi yaralandı.

6.08.2018Avrupa
‘NSU’da son söz henüz söylenmedi’

‘NSU’da son söz henüz söylenmedi’

Münih’te NSU davasında verilen karar, Berlin ve Hamburg’ta protesto edildi. Kararı yetersiz bulan, devletin içindeki NSU işbirlikçilerinin ortaya çıkarılmadığını belirten protestocular, “Bu konu bizim için kapanmış değildir” dedi.

12.07.2018Avrupa
2018 milletvekili seçim sonuçları belli oldu... İşte partilerin milletvekili listeleri

2018 milletvekili seçim sonuçları belli oldu... İşte partilerin milletvekili listeleri

24 Haziran seçim sonuçları ile birlikte, Türkiye Büyük Millet Meclisine girecek olan 600 milletvekilinin listesi de belli oldu. YSK tarafından henüz resmi açıklama yapılmadığı için kesin olmayan seçim sonuçları olarak belirlenen listede, AA'nın son verilerine göre AK Parti'yi 293, CHP'yi 146, HDP'yi 67, MHP'yi 50, İYİ Parti'yi ise 44 milletvekili temsil edecek. İşte, 24 Haziran kesin olmaya seçim sonuçları bilgisine göre 600 milletvekilinin illere göre dağılımı

25.06.2018Gündem
Cengiz Kurtoğlu kimdir Kaç yaşındadır

Cengiz Kurtoğlu kimdir? Kaç yaşındadır?

Cengiz Kurtoğlu kimdir sorusu birçok kişi tarafından araştırılmaya devam ediyor. 90'lı yıllarda çıkardığı albümlerle adını tüm Türkiye'ye duyuran Cengiz Kurtoğlu, yaptığı şarkılarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Peki, Cengiz Kurtoğlu kimdir? Kaç yaşındadır?

16.06.2018Televizyon
İşte HDPnin milletvekili adayları

İşte HDP'nin milletvekili adayları

Halkların Demokratik Partisi (HDP), 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) verdi.

21.05.2018Gündem
İYİ Partinin milletvekili adayları belli oldu

İYİ Parti'nin milletvekili adayları belli oldu

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı İsmail Koncuk ve beraberindeki heyet milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da Afyon'dan aday gösterildi.

21.05.2018Gündem
Son dakika... CHPnin milletvekili aday listesi belli oldu

Son dakika... CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir 2. bölge 1. sıradan aday oldu. Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya 1. sıradan, Bülent Tezcan Aydın 1. sıradan aday oldu.

21.05.2018Gündem
Avrupa’ya örnek olacak

Avrupa’ya örnek olacak

Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’nin engelli çocukların eğitim alacağı merkezin yapımına katkı sağlamak amacıyla verdiği davet, cemiyet hayatının tanınmış isimlerini bir araya getirdi.

18.04.2018Magazin

Yazar Sonuçları

Ne mutlu ki böyle bir eşim var

Gökhan Tepe’den 3 yıl aradan sonra yeni albüm geldi. Yine romantizmin doruklarında şarkılarla karşımıza çıktı, şaşırtmadı. Hem kendi seslendirdiği hem de başkalarına verdiği şarkıların hayranı olarak kapısını çaldım, “Ama bu ara çok uzun” dedim. O süre gerçekten uzun mu, single rüzgarına kapılmalı mı diye başlayan muhabbet iki müzisyenin mutlu mesut evliliğine, Beşiktaş sevdalarına kadar uzandı.

5.11.2018

Mozart’ın Türk Marşı’nda mehter müziği etkisi var

Türk müziğinin tarihi hangi yıllara, kimlere kadar uzanıyor? Hangi makam insan psikolojisine nasıl etki ediyor? Geçen yıl Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un eşi Rana Selçuk öncülüğünde başlatılan Örneklemeli Türk Müziği Tarihi seminerlerinde bu gibi birçok soruya yanıt veriliyor. Amaç ise popülerliğini yitiren Türk müziğini yeniden gündeme taşımak hatta yeni yetenekler keşfetmek...

9.04.2019