MENÜ

Aykut Enişte

Aykut Enişte ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aykut Enişte haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 18 Aykut Enişte haberi bulunmuştur.

Aykut Enişte Haberleri

Kahkahaya devam

Kahkahaya devam

Cem Gelinoğlu’nun hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünü üstlendiği “Aykut Enişte” güldürmeye devam ediyor.

3.06.2019Keyif
Yazın da sinema

Yazın da sinema

BKM, sinema sezonunu yaza taşımak için önemli bir adım attı. Şirket, “Aykut Enişte”yi dün seyirciyle buluşturdu.

25.05.2019Magazin
Bu hafta hangi filmler var 6 film vizyona girecek

Bu hafta hangi filmler var? 6 film vizyona girecek

Hafta sonu tatili öncesi, filmseverlerin vizyona girecek filmlere yönelik araştırmaları hız kazandı. Vatandaşlar, bu hafta ilk kez vizyona girecek yerli ve yabancı yapımların, konusu ve oyuncu kadrolarını araştırıyor. Peki, bu hafta hangi filmler var?

23.05.2019Keyif
Bu bir sevgi filmi

Bu bir sevgi filmi

Cem Gelinoğlu’nun 5’inci filmi 24 Mayıs’ta vizyona girecek. Düğün arifesindeyken dükkanı soyulan, nişanlısı ve sahte sevgilisi arasında kalarak iki aileye birden ‘enişte’ olan Aykut’un komik hikayesini konu alan “Aykut Enişte”nin başrol oyuncularıyla konuştuk.

20.05.2019Keyif
Bu bir sevgi filmi

Bu bir sevgi filmi

Cem Gelinoğlu’nun 5’inci filmi 24 Mayıs’ta vizyona girecek. Düğün arifesindeyken dükkanı soyulan, nişanlısı ve sahte sevgilisi arasında kalarak iki aileye birden ‘enişte’ olan Aykut’un komik hikayesini konu alan “Aykut Enişte”nin başrol oyuncularıyla konuştuk.

20.05.2019Keyif
Üç filmle iddialı geliyor

Üç filmle iddialı geliyor

Komedi programı “Buyur Bi'de Burdan Bak" ile tanınan senarist ve oyuncu Giray Altınok, bu yıl setten sete koşacak.

5.02.2019Televizyon
Bizimkiler dizisinin senaryosu Umur Bugay’ın hangi filmindeki karakterlerin geliştirilmesiyle oluşturulmuştur

Bizimkiler dizisinin senaryosu Umur Bugay’ın hangi filmindeki karakterlerin geliştirilmesiyle oluşturulmuştur?

Bizimkiler dizisinin senaryosunu yazan Umur Bugay, buradaki karakterleri yazarken Kapıcılar Kralı filminden esinlenmiştir. Filmdeki karakterlerin geliştirilmesiyle birlikte Bizimkiler isimli dizinin senaryosunu oluşturan Umur Bugay, bir apartmanda yaşayan kendi aralarında ve çevreleriyle yaşadıkları ilişkileri ele almıştır. İşte, Umur Bugay'ın senartisti olduğu Bizimkiler dizisinin karakterleri ve detaylı bilgiler

31.10.2018Gündem
Enerji Bakanı Alaboyun yolsuzluk belgesi sordu Erdoğdu yeni belgeleri açıkladı

Enerji Bakanı Alaboyun yolsuzluk belgesi sordu Erdoğdu yeni belgeleri açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, geçtiğimiz hafta açıkladığı yolsuzluk belgelerine dün yenilerini ekledi. Aydoğdu, “Kasıtlı haber yapıyorlar” diyen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun’a da cevap vererek “Milletvekilliğim boyunca 100’ün üzerinde yolsuzluk dosyası açtım ve bütün iddialarımı delillenirdim” dedi.

25.10.2015Ekonomi
Aziz Yıldırımın savunmasının ikinci bölümü

Aziz Yıldırım'ın savunmasının ikinci bölümü

Futbolda şike davasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Mahkeme Heyeti’ne savunmasını verdi. Aziz Yıldırım’ın savunmasının ikinci bölümü şöyle:

23.02.2012Futbol
Funda Pala: Biz aklanmak istiyoruz

Funda Pala: Biz aklanmak istiyoruz

Kulübü'nün, futbolda şike ve teşvik iddialarına yönelik soruşturma sürecinde yaşananlarla ilgili atılan adımların ve izlenen yolun kulüp üyeleriyle paylaşılması amacıyla düzenlediği olağanüstü genel kurul toplantısında, kongre üyeleri söz alarak, süreçle ilgili görüşlerini aktardı.

25.09.2011Futbol
F.Bahçe Mali Kongresinde G.Saraya gönderme

F.Bahçe Mali Kongresi'nde G.Saray'a gönderme

Fenerbahçe Kulübü'nün Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı'nda kulüp yönetim kurulunun hazırladığı 2010 faaliyet raporu hakkında görüş belirten üyelerden çoğu, “Konuşan Fenerbahçe Platformu”nun bir gazeteye verdiği ve içerisinde kulübün mali durumuyla ilgili yönetim kuruluna sorular yönelttiği ilanı eleştirdi.

8.05.2011Futbol

Yazar Sonuçları

O ihaleyi iptal edin lütfen

Katil olmak için sıraya giren, para ödeyen insanlar!

30.05.2019

‘Bilmek beni zor değil, ben sihirli lambayım’...

Ünlü masal ‘Alaaddin’in Sihirli Lambası’, görsel bir şölenle huzurlarımızda. Sevimli hırsız Alaaddin’in farkında olmadan Prenses Yasemin’e âşık olması ve yaşanan bütün sorunları halletmesi için sihirli lambadaki cinden yardım istemesi üzerine kurulu bu klasik hikâyeye el alan Guy Ritchie, yer yer Bollywood tarzındaki rengârenk görüntülerle süslü bir yapıma imza atmış. Filmde Will Smith’i ‘Cin’ rolünde izliyoruz...

25.05.2019

Karanlıkta bırakmama rolü

KAYIP yakınlarını arayan “Cumartesi Anneleri” aynı gün Hürriyet’in iki ayrı sayfasına konuk olmuştu.

2.09.2018

Her iki tarafta da omurgasız sanatçılar var

Dünkü açıklamaları olay yaratan ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’in röportajı bugün de sürüyor. “Tayyip Erdoğan’ı seviyorum, bu ülke için şans görüyorum” diyen Dilmen, açtı ağzını yumdu gözünü: “İsteyen eleştirsin, en azından ben bu konuda omurgalıyım. Her iki taraftan çıkar için omurgasız olanlar var ki işte onlara saygım yok!”

20.08.2017

Rıdvan öldü deseler kurban kesecekler var!

Rıdvan Dilmen uzun süredir röportaj veren bir isim değil. Futbol direktörü olmak istiyor mu, Federasyon Başkanlığı’na aday olacak mı çok merak ediliyor.

19.08.2017