MENÜ
Arşiv

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 883 Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu haberi bulunmuştur.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Haberleri

Bir anda tüm fabrikayı sardı: Patlama sesleri duyuldu

Bir anda tüm fabrikayı sardı: Patlama sesleri duyuldu

Aydın'ın Germencik ilçesine bağlı Ortaklar Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) bulunan bir fabrikada yangın çıktı. Yangın, itfaiye ekiplerini yaklaşık 3 saatlik çalışmasının ardından kontrol altına alındı.

23.09.2018Gündem
Aydın Büyükşehirden örnek keçicilik projesi

Aydın Büyükşehirden örnek keçicilik projesi

Hayvan ithalinin arttığı ve ithal hayvanlarda yaşanan sorunların yoğunlaştığı şu günlerde Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın'da hayvancılığı geliştirmek için gerçekleştirdiği projelere bir yenisini daha ekliyor.

13.09.2018Ekonomi
Çiçek gibi bir Türkiye mümkün

Çiçek gibi bir Türkiye mümkün

Yazın sonuna yaklaşmamızla kıyı kasabalarına akınlar yavaşlıyor ama başta tatil kasabaları olmak üzere, etrafa saçılan çöp derdi bitmek bilmiyor. Bu sorunun çözümü aslında o kadar da zor değil. Problemin zirve yaptığı bayram tatili sonrası umut verici bir kampanya doğdu: ‘Gelin Türkiye’yi 1 Günde Temizleyelim’... Başka ülkeler denedi, başarılı oldular. Bizde neden olmasın?

8.09.2018Hürriyet Pazar
CHPde gözler perşembe gününde

CHP'de gözler perşembe gününde

CHP'de, 16 Temmuz'da olağanüstü kurultay talebiyle başlatılan imza toplama süreci dün tamamlanırken gözler imzaların genel merkeze ulaştırılacağı perşembe gününe çevrildi. "Değişim ve Umut Kurultayı" adı altında imza toplayan delegeler salt çoğunluk olan 625'e ulaştıklarını ve yeterli imzayı teslim edeceklerini açıklarken, genel merkez ise yeterli imza olmadan bir olağanüstü kurultayın toplanmasına sıcak bakmıyor.

31.07.2018Gündem
İmza sürecinde sona gelindi... CHPde sıkı markaj

İmza sürecinde sona gelindi... CHP'de sıkı markaj

CHP'de 16 Temmuz'da olağanüstü kurultay talebiyle başlayan imza toplama süreci yarın saat 17.30'da tamamlanıyor.

29.07.2018Gündem
Muharrem İnceden zeybekli miting

Muharrem İnce'den zeybekli miting

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, “Ben Türkiye’nin geleceğinden konuşuyorum, ‘Zeytine 1 TL, zeytinyağına 1,5 TL destek olalım, çiftçiye mazotu 3 TL’ye verelim, öğrencilere yurt bulalım’ diyorum. O seçim meydanlarından kavga ediyor” dedi. İnce, Aydın mitinginde sahneye çıkan efelerle beraber zeybek de oynadı.

5.06.2018Gündem
CHPde İstanbul için sürpriz aday Sloganı da açıkladı

CHP'de İstanbul için sürpriz aday! Sloganı da açıkladı

CHP'de yerel seçimlere bir yıldan az süre kala belediye başkan aday adaylarının konuşulduğu kulisler hareketlendi.

4.04.2018Gündem

Yazar Sonuçları

CHP Genel Merkezi İzmir’i ne yapacak

“Kocaoğlu sürprizi”, “Kocaoğlu’nun çıkışı dengeleri değiştirdi”, “CHP’de İzmir krizi”, “Kocaoğlu’nun adaylık sinyali CHP’yi karıştırdı”, “Kocaoğlu bombası”, “CHP’de İzmir rötarı”, “CHP’de İzmir sancısı”. Bazı gazetelerin önceki gün başlıklarından örnekler bunlar. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP yetkili organlarının İzmir’in büyükşehir ve ilçe başkan adaylarının görüşülüp açıklanacağı iddia edilen toplantısı öncesi Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’yla görüştü. Bazı çevreler o gün Tunç Soyer’in büyükşehir adayı olarak açıklanacağını yayıyordu.

19.01.2019

Serap Soyaltın’ın sıcak resimleri

“Yeni yıl nasıl başlarsa, bütün yıl öyle geçer” denir ya, ben de bu sözden hareketle yeni yılın ilk yazısının sevimli, bol renkli ve bıcır bıcır hareketli olmasını istedim.

7.01.2019

Şimdi yerelde seneye ülkede

GEÇTİĞİMİZ hafta bu köşeden bir çağrı yaptım: Gelin Türkiye’yi 1 günde temizleyelim!

1.09.2018

İş dünyasının fuar ilgisi hep sürsün

İZMİR Enternasyonal Fuarı (İEF) 7 Eylül’de 87’nci kez Kültürpark’ta açılıyor. Fuar öncesi 5-7 Eylül’de de İzmir İş Günleri düzenlenecek. Her yıl İEF ile ilgili bir sponsor tartışması yaşanır. Birkaç yıldır Folkart’ın ana sponsorluğuna karşı çıkanlar olur nedense.

27.08.2018

Topuklu Efe’nin çağrısına CHP’den ilgi duyan oldu mu

24 Haziran seçiminin hemen sonrasında, “Topuklu Efe” diye anılan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun bir duyurusunu anımsayalım:“Değerli Aydınlılar; Genel seçimlerde bize gösterdiğiniz güven ve desteğiniz için teşekkür ediyorum. Oylarınız ileAydın’da yine 1. parti olduk.

6.08.2018

Şiddet gören kadınlar fidanlarda yaşayacak

ADNAN Menderes Üniversitesi Atça Meslek Yüksekokulu, Halkla İlişkiler bölümü öğrencilerinden Nagihan Baş, Cansu Sarı, Gülşah Aydın, Özlem Koşma, Melisa Çankaya, Esmer Yalmaç, “kadına şiddet” konulu sosyal sorumluluk projesinde ilginç bir etkinlik sergiledi. Altı öğrenci, şiddete uğrayıp katledilen 20 kadın adına fidan dikti.

29.05.2018