MENÜ

Aydın Aydın

Aydın Aydın ile ilgili tüm haberleri, son dakika Aydın Aydın haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Aydın Aydın haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 125.405 Aydın Aydın haberi bulunmuştur.

Aydın Aydın Haberleri

Yolların ve yolcuların kadim dostları hanlar, köprüler

Yolların ve yolcuların kadim dostları hanlar, köprüler

Anadolu'da yüzyıllardır ayakta duran köprü, kervansaray ve hanlar bugün işlevlerini yitirseler de mimarileriyle tarihi önemlerini koruyor.

23.09.2019Seyahat
Torunoğullarının mutluluğu

Torunoğulları'nın mutluluğu

Hollanda Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Aykut Torunoğulları ve eşi Sema Torunoğulları'nın kızı İnci Torunoğulları önceki gün Yavuz Karalar ile Swiss Otel'de yapılan düğün töreni ile dünya evine girdi.

9.08.2019Futbol
Bugün (15 Temmuz) İETT, otobüsler, metro, tramvay ve marmaray ücretsiz mi

Bugün (15 Temmuz) İETT, otobüsler, metro, tramvay ve marmaray ücretsiz mi?

15 Temmuz Pazartesi günü (bugün) otobüsler ve metro ücretsiz mi sorusu, günün ilk saatlerinde birçok vatandaşın gündemindeki konular arasında yer almaya başladı. Toplu ulaşımın 15 Temmuz Pazartesi günü ücretsiz olup olmadığını merak eden vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarına başladı. Peki, tramvay, marmaray, İETT, otobüsler ve metro bugün ücretsiz mi çalışıyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

15.07.2019Gündem
İlk iftarı saat kaçta yapacağız İşte il il iftar vakitleri

İlk iftarı saat kaçta yapacağız? İşte il il iftar vakitleri

6 Mayıs 2019 günü ilk sahurunu yapan vatandaşlar şimdi iftar saatini merak ediyor. Müslümanlar tarafından en kutsal ay olarak kabul edilen ramazanda orucu en erken Hakkarililer açacak. Peki, ilk iftarı saat kaçta yapacağız? İşte, Diyanet İşleri Başkanlığının illere göre hazırladığı imsakiyelere göre il il iftar vakitleri

5.05.2019Gündem
8 ülkeden 700 ebe normal doğum için buluştu

8 ülkeden 700 ebe 'normal doğum' için buluştu

İstanbul Medipol Üniversitesi’nde gerçekleştirilen 2.Uluslararası İstanbul Ebelik Günleri, ülkemiz başta olmak üzere Asya ve Avrupa kıtalarından ebelerin büyük buluşmasına sahne oldu. Ebelik mesleğinin doğum sürecindeki rolüne dikkat çekilen zirvede konuşan İstanbul Medipol Üniversitesi Rektörü Prof. Sabahattin Aydın, güçlendirilecek bir ebenin sezaryen teşhisi koyabilir hâle geleceğini, anne-bebek ölümü oranlarının ebeler sayesinde aşağıya çekilebileceğini söyledi.

26.04.2019Gündem
Polis göz açtırmadı... Çok sayıda gözaltı

Polis göz açtırmadı... Çok sayıda gözaltı

Kocaeli'de, masaj salonu ile bir eve düzenlenen fuhuş operasyonunda 7 kişi gözaltına alındı. Bursa'da düzenlenen fuhuş operasyonunda da 10 şüpheli yakalandı. Şanlıurfa ve Mersin'de düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan 35 şüpheliden adliyeye sevk edilen 15’i ise tutuklandı.

18.01.2019Gündem
Çukurcadan güzel haber... Birlikte halay çektiler

Çukurca'dan güzel haber... Birlikte halay çektiler

Kuzey Irak’ın sıfır noktasında bulunan Hakkari’nin Çukurca ilçesinde güvenlik güçleriyle vatandaşlar birlikte aynı sofrada yemek yiyerek daha sonra halay çekip misket oyunu oynadılar.

24.10.2018Gündem
TRT canlı yayınında havuza akın

TRT canlı yayınında havuza akın

Ankara'nın Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, TRT KÜRDİ'de yayınlanan 'Çepik' programı sonrasında program sanatçıları ile birlikte takım elbisesiyle kaplıca havuzuna girdi.

3.10.2018Gündem
Sağanakta Atatürk büstüne şemsiye tuttu

Sağanakta Atatürk büstüne şemsiye tuttu

ŞIRNAK'ın Uludere ilçesinde belediye tarafından düzenlenen Ramazan etkinliğinde türkücü Aydın Aydın'ın verdiği konseri izlemeye gelen vatandaşlar, sağanağa rağmen alanı terk etmedi. Vatandaşlar sırılsıklam olurken, küçük bir kız çocuğu konserin verildiği parkta bulunan Atatürk büstüne ıslanmasın diye şemsiye tuttu.

24.05.2018Gündem
İYİ Partinin milletvekili adayları belli oldu

İYİ Parti'nin milletvekili adayları belli oldu

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı İsmail Koncuk ve beraberindeki heyet milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da Afyon'dan aday gösterildi.

21.05.2018Gündem
Obeziteye dikkat çekmek için kar banyosu yaptı

Obeziteye dikkat çekmek için kar banyosu yaptı

Hakkarili türkücü Aydın Aydın, obeziteye dikkat çekmek için kentin 2 bin 800 rakımında bulunan Merga Bütan Yaylası'nda kar banyosu yaparak, Türkçe ve Kürtçe 'Üç Beyaz Maalesef'i söyledi. Türkücü Aydın Aydın, dünyada ve Türkiye'de birçok kişinin sağlığını etkileyen obeziteye dikkat çekmek amacıyla söylediği 'Üç Beyaz Maalesef türküsünü, Hakkari'de 2 bin 800 rakımda bulunan Merga Bütan Yaylası'nda kar banyosu yaparak seslendirdi. Yaklaşık 1.5 metreyi bulan kar üzerine yakınlarıyla birlikte uzanan Aydın, kızağa binerek Türkçe ve Kürtçe olarak türküsüyü söyledi. Hem obeziteye savaş açtığını hem de Hakkari'nin doğal güzelliklerine dikkat çekmek için böyle bir etkinlik düzenlediğini belirten Aydın, 1,5 metre kar var. İnsanlar bronzlaşmak için saunalara, solaryumlara binlerce lira para harcıyor. Ben de diyorum ki işte böyle güzel bir festivalde Hakkari'den ötesi yoktur. Hakkari'ye gelin, görüldüğü gibi karla vücudumuzu yıkıyoruz. 3 beyaza una, şekere ve tuza 'hayır' diyoruz. Ama kara 'evet' diyoruz dedi. Aydın Aydın ve beraberindekiler, daha sonra soba üzerinde pişirilmiş patates, otlu peynir, bal ve tandır ekmeği yedi.

26.03.2018Haber
Hakkariden ilginç haber... Obeziteye dikkat çekmek için kar banyosu yaptılar

Hakkari'den ilginç haber... Obeziteye dikkat çekmek için kar banyosu yaptılar

HAKKARİLİ türkücü Aydın Aydın, obeziteye dikkat çekmek için kentin 2 bin 800 rakımında bulunan Merga Bütan Yaylası’nda kar banyosu yaparak, Türkçe ve Kürtçe 'Üç Beyaz Maalesef'i söyledi.

26.03.2018Gündem
Şarkıcı Aydın Aydını görenler gözklerine inanamadı Gerçek sonradan ortaya çıktı

Şarkıcı Aydın Aydın'ı görenler gözklerine inanamadı! Gerçek sonradan ortaya çıktı

Şarkıcı Aydın Aydın, canlı yayına kendini şişmanlatıp çıktı. Obeziteye dikkat çekmek isteyen Aydın, "3 Beyaz" şarkısını seslendirdi.

26.02.2018Televizyon
Şarkıcı Aydın Aydın görüntüsüyle şaşırttı

Şarkıcı Aydın Aydın görüntüsüyle şaşırttı!

Şarkıcı Aydın Aydın, canlı yayına kendini şişmanlatıp çıktı. Obeziteye dikkat çekmek isteyen Aydın, "3 Beyaz" şarkısını seslendirdi.

26.02.2018Ekran
Ünlü türkücü obeziteye savaş açtı... Kendini bu hale getirdi

Ünlü türkücü obeziteye savaş açtı... Kendini bu hale getirdi

HAKKARİLİ Türk Halk Müziği şarkıcısı Aydın Aydın, obeziteye dikkat çekmek için çıkardığı Türkçe ve Kürtçe 12 eserin yer aldığı ’Üç beyaz/Maalesef’ albümü için tanıtım gecesi düzenledi. Kilolu bir insan kılığında sahneye çıkan Aydın, geceye katılan sanatçı arkadaşları ve davetlilere, Türkiye’nin 7 bölgesinden getirdiği, toprak numunelerini ikram edip, yedirdi.

21.02.2018Gündem
Aydını Keşfetmek

Aydın'ı Keşfetmek

Özlem Çerçioğlu / Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı

Bodrum sokaklarında eşekli, türkü tanıtımına hayvanseverlerden tepki

Bodrum sokaklarında eşekli, türkü tanıtımına hayvanseverlerden tepki

Türkücü Aydın Aydın, söz ve müziği kendisine ait 'Haydi Çekelim Bir Selfi' isimli yeni türküsünü, 40 dereceyi bulan sıcak havada Muğla'nın turizm cenneti ilçesi Bodrum'da eşek gezdirip, birlikte selfi çekerek tanıttı. Sıcak havada eşeği reklam malzemesi yaptığını ileri süren hayvanseverler, duruma tepki gösterip, polis ve zabıta ekiplerine şikayetçi oldu. Eşeğin sahibinin tepkilerden rahatsız olması üzerine etkinliğe son verildi.

11.08.2017Haber
Bodrumluları çileden çıkarttı

Bodrumluları çileden çıkarttı  

Türkücü Aydın Aydın'ın 'Haydi Çekelim Bir Selfie’ türküsünü, 40 dereceyi bulan sıcak havada Muğla’nın turizm cenneti Bodrum’da eşekle gezip selfie çekerek tanıttı.

11.08.2017Gündem
Bodrumluları çileden çıkarttı

Bodrumluları çileden çıkarttı  

Türkücü Aydın Aydın'ın 'Haydi Çekelim Bir Selfie’ türküsünü, 40 dereceyi bulan sıcak havada Muğla’nın turizm cenneti Bodrum’da eşekle gezip selfie çekerek tanıttı. Reklam aracı yapılan eşeğe sıcak havada eziyet edildiğini söyleyen hayvan severler, duruma tepki gösterip, polis ve zabıta ekiplerine şikayetçi oldu.

11.08.2017Gündem
Aydın Aydının eşekli tanıtıma hayvansever tepkisi

Aydın Aydın'ın eşekli tanıtıma hayvansever tepkisi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yeni hazırladığını belirttiği türkü eşliğinde eşekle özçekim yaparak gezen türkücü Aydın Aydın'a hayvanseverler tepki gösterdi.

10.08.2017Gündem
Türkiye şehitlerini anıyor... Edirneden Karsa il il 15 Temmuz programları

Türkiye şehitlerini anıyor... Edirne'den Kars'a il il 15 Temmuz programları

Türkiye'nin milli birlik ve beraberliğini hedef alan Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişimine karşı Türk halkının kahramanca verdiği mücadelenin birinci yılında 81 ilde programlar düzenlenecek.

13.07.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Orhangazi’de yeni yönetimin en önemli gündemi ne olacak?

Orhangazi’de siyasetin biraz kenarında köşesinde olan herkesin de tahmin ettiği gibi seçimin galibi Cumhur İttifakı’nın adayı Bekir Aydın oldu.

4.04.2019

AK Parti’nin Ankara şifreleri

24 Haziran’daki tarihi seçim öncesi milletvekili adayları belli oldu.

23.05.2018

15 Temmuz ve görevlendirme listeleri 6: FETÖ’nün TSK’daki tahribatının boyutları

15 Temmuz darbe girişiminin ‘Görevlendirme Listeleri’ meselesi, derinlemesine baktığınızda tam bir bilmeceye dönüşüyor.

20.11.2017