MENÜ

Ayakkabı Seçimi

Ayakkabı Seçimi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ayakkabı Seçimi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ayakkabı Seçimi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 472 Ayakkabı Seçimi haberi bulunmuştur.

Ayakkabı Seçimi Haberleri

36 Saatte Doğu Londra

36 Saatte Doğu Londra

Londra deyince akla hep merkezindeki alışveriş merkezleri, müzeler, caddeler gelir. Oysa kentin doğusundaki semtler son yıllarda hızla gelişti.

4.11.2012Seyahat
10 bin adımda Bebek

10 bin adımda Bebek

Benim Pazar’ım köşesinin ilk konuğu Bade İşçil. Başarılı oyuncu pazar gününü spora ve alışverişe ayırıyor.

20.10.2012Kelebek
BİRAZ BAKIM EVLİLİK KURTARIR

BİRAZ BAKIM EVLİLİK KURTARIR

“Bugün Ne Giysem”le yıldızı parlayan Ivana Sert’in sorumluluğu giderek artıyor.

16.10.2012Kelebek
Cherly Ford: Balık tutmayı seviyorum

Cherly Ford: Balık tutmayı seviyorum

Canik Belediyesi’nin yeni transferi Cherly Ford, TBF’nin sorularını cevaplarken, boş zamanlarında balık tutmayı sevdiğini ve Türkiye’de forma giyeceği için mutlu olduğunu söyledi.

13.10.2012Basketbol
Gürsel Tekin: Siz Osloya biz Meclise

Gürsel Tekin: Siz Oslo'ya biz Meclis'e

Başta artan terör saldırıları olmak üzere gündemdeki konuları Hürriyet'e değerlendiren Gürsel Tekin, hükümeti Oslo protokollerini açıklamaya davet etti.

10.08.2012Gündem
Hillary’ye ‘Monica’ tezahüratı

Hillary’ye ‘Monica’ tezahüratı

ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton önceki gün Ortadoğu turunun ilk ayağı Mısır’da şok bir protestoyla karşılaştı.

16.07.2012Gündem
Meslek danışmanları hızlı başladı

Meslek danışmanları hızlı başladı

Türkiye İş-Kur Genel Müdürlüğü tarafından tüm illerde faaliyete geçirilen meslek danışmanları, göreve hızlı başladı, yalnızca Manisa'da görevli 33 danışman, yaklaşık 1 ayda 2 bin işsizle birebir görüşüp yol gösterdi.

27.06.2012Ege
Siparişler tamam sıra e-ticarette

Siparişler tamam sıra e-ticarette

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde aksesuvar tasarımı eğitimi alan Taner Tabaklı, bitirme teziyle markalaşma yolunda hızla ilerleyen gelinlik sektöründe adından söz ettiriyor.

22.02.2012Ege
Alışveriş çılgınları mutlaka görün

Alışveriş çılgınları mutlaka görün

Alışveriş tutkunuysanız, hem ucuz, hem kalite hem de çeşit arıyorsanız burası sizin için...

28.11.2011Advertorial
Gelecek yerel seçimde İstanbul’u alacağım

Gelecek yerel seçimde İstanbul’u alacağım

Kemal Kılıçdaroğlu ile bir değişim sürecine giren CHP’de en fazla hareketlilik İstanbul’da yaşanıyor. 15 ayda beş il başkanı gören İstanbul’da CHP’nin yeni yüzü ise, SODEV’le sosyal demokrasinin mutfağında pişmiş, sokak siyasetiyle pratiğini yaşamış, iddialı duruşuyla dikkat çeken Oğuz Kaan Salıcı (39) oldu. Daha önce iki il başkanının yönetim kadrosunda çalışmış Salıcı kendisini ve 2014’teki İstanbul hedefini anlattı

8.10.2011Kelebek
Logomuz mirasın en önemli parçası kendimizi onu korumaya adadık

Logomuz mirasın en önemli parçası kendimizi onu korumaya adadık

Hafta içinde İstanbul’da yine bir ilk yaşandı. Moda dünyasının efsane markası Chanel ilk kez İstanbul’da defile yaptı. Çünkü söz konusu koleksiyonun ismi Paris-Bizans’tı. Çırağan Sarayı’nın tarihi atmosferinde Bizans ihtişamı yeniden yaratıldı adeta. Modeller sarayın merdivenlerinden Çırağan Sarayı terasına süzülerek indiği sırada, arka plana sanal bir saray görüntüsü yansıtılıyordu. Gece için özel olarak hazırlanan otantik dekor, Karl Lagerfeld’in parlak ve altın renklerden oluşan koleksiyonuna yeni bir boyut kazandırdı. Defile vesilesiyle Chanel Moda Başkanı Bruno Pavlovsky sorularımızı yanıtladı

27.05.2011Kelebek
Kimse “Cemal değişti” demesin

Kimse “Cemal değişti” demesin

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemal Taluğ’un rektörler arasında özel bir konumu var. O, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, “CHP Bilim Kurulu’ndan da rektör atadım” diyerek işaret ettiği bir isim. SBF’de, öğrencilerin ‘yumurtalı protesto’sunun ardından da AKP’li Burhan Kuzu’nun, istifasını istediği rektör. Taluğ dev dalga karşısında sükunetini hiç bozmadı

22.01.2011Kelebek
Sax’ın mehteranları San Blas’a hazırlanıyor

Sax’ın mehteranları San Blas’a hazırlanıyor

Sax, İspanya’nın Alicante bölgesinde, 10 bin nüfuslu bir kasaba. Her yıl 1 Şubat haftasında kasabada San Blas Festivali düzenleniyor. Geçmişi 400 yıl önceye uzanan kutlamanın kökeni, Hıristiyanlar’ın Müslümanlar’a karşı kazandığı kanlı zaferler. Tıpkı Türkiye’deki şehirlerin kurtuluş törenlerinde olduğu gibi, Sax’da da halkın bir kısmı düşman kuvvetler kılığına giriyor. Temsili savaş yapılıyor, sonra zafer kutlanıyor. 1920’de, Anadolu’daki İstiklal Savaşı’ndan etkilenen bir grup bu geleneği tersyüz etti. Düşman Müslümanların yerini dost Türkler aldı.

16.01.2011Kelebek
Mahkûm başkandan başbakanlığa

Mahkûm başkandan başbakanlığa

Herkesin bir hikayesi var. Bazılarınınsa binlerce...
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da onlardan biri.
O, bize bakıyor ama biz, ona daha çok bakıyoruz.
Sevgi ya da nefretle, hayranlık ya da kızgınlıkla, kaygı ya da umutla...
Yıllardır ülkenin gündeminde.
Son sekiz yılın da başbakanı. Her yaptığı, her dediği olay.

30.10.2010Kelebek
Öyle bir geçer zaman ki ekrana kilitlenir kalırsın

Öyle bir geçer zaman ki ekrana kilitlenir kalırsın

Türkiye’nin yakın tarihinden yaklaşık 45 yıllık bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Hem de yerinizden hiç kalkmadan? Öyleyse 14 Eylül’den itibaren koltuklarınıza kurulun ve Kanal D’ye bağlanın. Sezonun en iddialı dizilerinden biri, belki de birincisi ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ başlıyor. Öyle ki Doğan TV Holding CEO’su İrfan Şahin’i bile, çocuk gibi heyecanlandırıyor bu proje. Şahin’in gözlerinin parlaması boşuna değil. Zira getirdiği yeniliklerle, dizi aleminin çıtasını yükseğe kaldırmaya kararlı ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’

3.09.2010Kelebek
Amaçları sivil dikta

Amaçları sivil dikta

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, referandumda neden ‘hayır’ diyeceklerinin gerekçelerini Hürriyet’e yazdı.

8.08.2010Gündem
Ayak sağlığına dikkat

Ayak sağlığına dikkat

Ayaklarımız vücudumuzun tüm yükünü taşıyan uzuvlardır ve özen gösterilmediği takdirde ciddi problemler ortaya çıkabilir.

28.07.2010Kelebek
Tatil için bavul hazırlama sanatı

Tatil için bavul hazırlama sanatı

Uzmanlardan aldığımız bilgiler doğrultusunda, doğru valiz seçimi, mükemmel kıyafet seçenekleri, bavul hazırlama ipuçlarıyla hafif ve şık seyahat edebilirsiniz.

15.07.2010Moda Trendleri
52 yaşında ehliyet aldım

52 yaşında ehliyet aldım

Kemal Bey, 1999 seçimi öncesi emekliliğini isteyip DSP’ye başvurdu. Rahşan Hanım onu alt sıralara bile koymadı.

29.06.2010Gündem
Curlinge artan ilgi

Curlinge artan ilgi

Türkiye'de ilk defa kurulacak Curling Ligi için hazırlıklarda sona gelindi, ligin mayıs ayında müsabakalara başlayacağı bildirildi.

20.04.2010Spor
Irak’ta ‘kara liste’ krizi

Irak’ta ‘kara liste’ krizi

Mart ayında yapılacak seçimlerden önce Saddam’ın ulusalcı ve laik Baas Partisi’ne yakın oldukları gerekçesiyle 500’den fazla aday adayının kara listeye alınması Irak’ta rahatsızlık yarattı. Liste krizi üzerine ABD Başkan Yardımcısı Biden bölgeye geliyor.

21.01.2010Dünya
Gerçek bir beyefendi olmaya ne dersiniz

Gerçek bir beyefendi olmaya ne dersiniz?

Atatürk’ün şıklığı bütün dünya tarafından kabul edilir. Kıyafetlerindeki doğru seçimler ve cesaret her zaman modacılara yön gösterir. Düşünün... Ata binerken papyon takıyor ve bunu kendine yakıştırıyor. Her erkek bir gün Atatürk gibi şık ve beyefendi olmanın hayalini kurar. Ama bu sanıldığı kadar kolay değil. Sadece günün modasına uymak yetmiyor. Aynı zamanda beyefendi gibi davranmak gerekiyor. Peki kime beyefendi deniyor? “Atatürk Gibi Beyefendi ve Şık Olmak” isimli kitabın yazarı Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Jinekolog Prof. Dr. Oktay Kadayıfçı’yla beyefendiliğin anlamını ve kurallarını konuştuk.

25.12.2009Kelebek
2009-2010 kayak ders yılı başladı

2009-2010 kayak ders yılı başladı

Kontrolü elinde tutabilen biri olduğunuzu düşünüyor ve karlı havayı seviyorsanız kayak sporu tam size göre olabilir.

5.12.2009Kelebek
2009-2010 kayak ders yılı başladı

2009-2010 kayak ders yılı başladı

Kontrolü elinde tutabilen biri olduğunuzu düşünüyor ve karlı havayı seviyorsanız kayak sporu tam size göre olabilir. Üstelik kayak merkezi bakımından sıkıntı çeken bir ülke de değiliz. Uludağ, Ilgaz, Kartalkaya, Palandöken, Kartepe... Ders ücretleri biraz yüksek olsa da federasyonun savunduğu en önemli konu, korsan eğitmenlerden ucuza ders alınmaması. Pek bir şey öğrenemediğiniz için daha uzun sürüyor, masraflı hale geliyor.

4.12.2009Kelebek
Seyahat çantası

Seyahat çantası

Scotch-Brite’ın, yüzeylere 100 kat daha fazla temas eden mikrofiber bezlerine bir yenisi daha eklendi.

23.11.2009Kelebek
İranlı lidere ayakkabı fırlatıldı

İranlı lidere ayakkabı fırlatıldı

İran'da haziran ayıdaki cumhurbaşkanı seçimi adaylarından Mehdi Kerrubi'ye, Basın Fuarını ziyareti sırasında ayakkabı fırlatıldığı bildirildi.

24.10.2009Dünya
Vücudunuzla beyninizi birlikte çalıştırın

Vücudunuzla beyninizi birlikte çalıştırın

Tenis, yaşınız kaç olursa olsun yapmaya başlayabileceğiniz bir spor. Erkek, kadın ve çocuk bir arada oynayabildiği gibi istenirse dört kişilik oyunlarda ailece bile yapılabiliyor. Üstelik Türkiye’de son yıllarda çoğalan kulüpler, belediyelerin ve konut sitelerinin kurduğu kortlar sayesinde çok daha ucuz. Sahalar, saati ortalama 20-40 lira arasında kiralanabiliyor. Hepsinin yanı sıra tüm kaslarınızı ve beyninizi koordineli çalıştırdığından kendinizi daha zinde hissedeceksiniz.

28.08.2009Kelebek
Gecenin yıldızı siz olun

Gecenin yıldızı siz olun!

Yaz akşamları davetler ve düğünler için bulunmaz zamanlardır. Bu nedenle her hafta bir yerlere davetli olmanız çok doğal. Eğer gittiğiniz yerde dikkatleri şıklığınızla hemen üzerinize çekmek, ama bunu çok para harcamadan yapmak istiyorsanız, size birkaç adres gösterebiliriz.

Gözlük kullanmayı bilmiyoruz

Gözlük kullanmayı bilmiyoruz

Bünyesinde bir çok ünlü gözlük markasını barındıran Merve Optik'in sahibi Ali Demirel sanat camiasındaki ünlülerin gözlük kullanımlarını değerlendirdi.

24.07.2009Kelebek
Yaşınızı ele vermeyin

Yaşınızı ele vermeyin

Yüzünüzde belirmeye başlayan derin çizgiler yaşınızı hatırlatsa da, üzülmek yerine yıllara meydan okuyabilirsiniz.

29.06.2009Kelebek

Yazar Sonuçları

Meclis’teki kadın sekreterler meta mı?

İLERİDE dönüp 2010’lara baktığımızda dönemin en iyi dizileri sıralamasında birinci sıraya oturtmamız kuvvetle muhtemel olan “Mad Men”in 5 sezon boyunca en önemli unsurlarından biri sekreterler oldu.

28.09.2012

İstanbul’un göbeğinde hayat kurtaran heliport

Helikopterler, havalimanlarının yoğun trafiğinden kurtuluyor. Başarı Holding portföyündeki Kaan Havacılık’ın Maslak’ta 22 dönüm arazi üzerine kurduğu heliport, Türkiye’ye aynı zamanda yeni bir bakım merkezi kazandırıyor.

18.08.2012

Yöneticilere imaj yönetimi

Kurumsal firmalar için logo, ofis dizaynı, firma tanıtımı ‘kurumsal kimlik’ adına ne kadar önemliyse, çalışanların giyimi de şüphesiz ki son derece önemli.

17.02.2012

Üniversitelerdeki seçimler neye yarar

BU üniversitelerdeki dekan, rektör seçimlerine aklım ermez gerçekten.

26.09.2011

Meclis’e işadamlarının girmesine mutlu oldum gündem ekonomiye dönsün

ÖNCEKİ gün Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç aradı:

16.06.2011

Artık kavgayı bırakıp uzlaşma zamanı

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, balkon konuşmasında seçimden önce söylediği sözlerden kırılanlardan helallik istedi.

14.06.2011

Ne alırsanız alın ama...

Bu hafta Cuma Eki’ni Anneler Günü rehberi gibi hazırladık. İçinde insan öyküleri, alışveriş adresleri, hediye seçenekleri bulacaksınız. Pazar gününü sayfalarımıza bakarak planlayabilirsiniz. Otellerin Anneler Günü hizmetlerini de derledik.

5.05.2011

Çin’den gelen giysiye anti damping vergisi ihracatçıyı zorlar mı

GEÇEN salı akşamı Hürriyet Medya Towers’ın yakınındaki Holiday Inn Oteli’ndeyiz... Tema Magazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük’ün ev sahipliğinde, “Malatya Eğitim Bursu Platformu”nun hedeflerini dinliyoruz.

13.01.2011

Sihirli bilezikler mucize mi placebo etkisi mi

Hiç tanımadığınız biri hakkında, dış görünüşünden fikir sahibi olmaya çalışıyorsunuz.

4.11.2010

Yetiş Ayşe

Bu haftanın "Yetiş Ayşe"lerine geçmeden önce size geçen hafta başıma gelen komik bir olayı anlatayım.

8.06.2010

Rouge’un kavı da açılıyor

Mehmet Yalçın’ın Talimhane’deki şarap barı Rouge geçen ay açıldığından beri çok yazılıp çizildi, mutlaka okumuşsunuzdur.

12.05.2010

Yetiş Ayşe…

Yine bir sürü derdimiz, çaresizliklerimiz, aradığımız cevaplar var… Bir kısmı aşağıda, buyurun…

3.05.2010

Barack’ın bu işleri artık...

Obama Anıtkabir’e gelmeden önce, Misak-ı Milli kulesine oda parfümü sıkıldı. Çankaya Köşkü’nde dip köşe temizlik yapıldı.

6.03.2010

Alışverişin en seksi biçimi pop-up mağazalar

Şuraya yazıyorum; pop-up mağazacılık 2010’nun yükselen değeri olacak. Alın size bir 2010 kehaneti!

1.01.2010