MENÜ

Ayakkabı Seçimi

Ayakkabı Seçimi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ayakkabı Seçimi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ayakkabı Seçimi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 472 Ayakkabı Seçimi haberi bulunmuştur.

Ayakkabı Seçimi Haberleri

2 Beden Daha Zayıf Görünmenin İncelikleri

2 Beden Daha Zayıf Görünmenin İncelikleri!

Doğru kıyafet kombinasyonuyla daha zayıf görünebilirsiniz...

Koşar adım Türkiye

Koşar adım Türkiye!

En ideal parkur önerileri, dikka edilesi püf noktaları, ‘nokta atış’lık alışveriş tavsiyesi, ve uygulamalı hareketleri... Tam teşekküllü koşu paketiniz hazır, kullanımı bekliyor. Uygun kıyafetlerinizi ve ayakkabınızı geçirin. Derin bir nefes alın. Yavaş yavaş vücdunuzu ısındırmaya başlayın. Hazırsanız ufak tempolarla başlıyoruz

23.05.2014Seyahat
Kara Kuvvetlerinde siyah bot devri kapanıyor

Kara Kuvvetleri'nde siyah bot devri kapanıyor

KARA Kuvvetleri Komutanlığı İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında yaklaşık 1 yıl süren Ar-Ge çalışması sonucunda geliştirilen nanoteknoloji ürünü askeri kamuflajla uyumlu haki renkli bot, deneme sürecine alındı.

12.05.2014Ekonomi
Kara Kuvvetlerinde siyah bot devri kapanıyor

Kara Kuvvetleri'nde siyah bot devri kapanıyor

Kara Kuvvetleri Komutanlığı İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında yaklaşık 1 yıl süren Ar-Ge çalışması sonucunda geliştirilen nanoteknoloji ürünü askeri kamuflajla uyumlu haki renkli bot, deneme sürecine alındı. Kara Kuvvetleri Komutanlığına bağlı tüm birliklerde siyah botun kaldırılarak bu renkte bot kullanımına geçilmesi planlanıyor.

12.05.2014Ekonomi
Hiranın her şeyi Instagramdan

Hira'nın her şeyi Instagram'dan

Demet Akalın, 8’inci albümü “Rekor”u müzikseverlerin beğenisine sundu. Ünlü şarkıcıyla hem bu yeni çalışmayı hem de üç ay önce dünyaya gelen kızı Hira’yı ve sosyal medyada aldığı olumsuz yorumları konuştuk. Demet Akalın’la dobra dobra bir röportaja buyurun...

2.05.2014Kelebek
Futbolcu kadın ayakkabısı giyerse

Futbolcu kadın ayakkabısı giyerse

Objektiflere yansıyan bu ayakkabı bir kadına değil ünlü bir futbolcuya ait..

1.05.2014Futbol
Süleyman Aslan siyasi iradenin tercihi

Süleyman Aslan siyasi iradenin tercihi

Ali Babacan, Washington’da düzenlediği basın toplantısında 17 Aralık rüşvet operasyonunda gözaltına alınan Halk Bankası eski genel müdürü Süleyman Aslan’ın Ziraat Bankası yönetim kurulu üyeliğine seçilmesi hakkında “Siyasi iradenin bir tercihidir” dedi. Babacan, bu durumu içine sindirip sindirmediği ve kendisini bahsettiği siyasi iradenin içinde görüp görmediği sorusuna ise gülerek, “Ben artık cevabımı verdim” dedi.

11.04.2014Ekonomi
Bahçeli grup toplantısında konuştu

Bahçeli grup toplantısında konuştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 30 Mart seçimleri sonrasında ilk kez partisinin grup toplantısında konuştu.

8.04.2014Gündem
Bahçeli Mersinde konuştu

Bahçeli Mersin'de konuştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 17 Aralık operasyonunun Başbakan Erdoğan için yüz karası bir olay, Türk milleti için ise kara bir gün olduğunu söyleyerek, "Bunların alayına ’Komplo’ diyorsan, senin iktidarın da komplodur" dedi.

24.03.2014Gündem
Recep Ağa Abbas yolcu

Recep Ağa Abbas yolcu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın MHP’ye ‘Yavru Muhalefet’, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da ‘Genel Müdür’ diye hitap etmesine tepki göstererek, “MHP, Türk siyasi hayatına girdiğinde sen Recep Tayyip Erdoğan Kasımpaşa’da mahalle arasında top koşturuyordun, kısa pantulla geziyordun sen. geldiğin gibi gideceksin Recep Ağa, hiç merak etme. Abbas yolcudur” dedi.

11.03.2014Gündem
Kocaoğlu İzmirlinin İzmir’ini anlattı

Kocaoğlu İzmirlinin İzmir’ini anlattı

İZMİR Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "İzmirlilerin İzmir’i başlığı altında strateji, politika ve projelerini açıkladı. Kocaoğlu'nun projeleri arasında yeni 5 metro, 6 tramvay hattı, kent merkezindeki trafiğin çözümünü sağlayacak Alsancak tüneli, Fuar'dan Kadifekale'ye teleferik projeleri dikkat çekti.

8.03.2014Ege
1 oyun vebali var

1 oyun vebali var

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Sandıkta 1 oy çalınırsa vebali çok yüksek olur. Hele mesele belediye başkanlığı, belediye meclis üyelerinin seçimiyse kaybedilen bir oy ya başkanlığı kaybettirir ya başkanlığı kazandırır.

1.03.2014Gündem
Afrika’nın ortasında rüyaların gölgesinde

Afrika’nın ortasında rüyaların gölgesinde

Vogue Paris’in efsane yayın yönetmeni Carine Roitfeld ve fotoğrafçı Peter Lindbergh imzalı ‘seyahat ruhu’ temalı bu çekim çok konuşulur.

28.02.2014Kelebek
CHPden yolsuzluk protestosu

CHP'den yolsuzluk protestosu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanlığı üyeleri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan arasında gerçekleştiği iddia edilen konuşmalarla ilgili Taksim İstiklal Caddesi'nde eylem yaptı.

26.02.2014Gündem
Bu siyasi atmosferde en ciddi benim

Bu siyasi atmosferde en ciddi benim

İstanbullular 30 Mart günü sandığa gittiğinde büyükşehir belediye başkanı pusulasında ezberlediği isimlerin yanında bir yenisini görecek: R. Şafak Tanrıverdi. İstanbul’u 50 yıl geriye götürmeyi vaat ediyor. “Oyları bölmeye geldim” diyor. Seçilirse ilk iş belediye binasını yıkmayı vaat ediyor. Söyledikleri komik ama adaylığı gayet ciddi.

22.02.2014Kelebek
Erdoğan: Ayakkabı kutusundaki paralar Halk Bankasının değil

Erdoğan: Ayakkabı kutusundaki paralar Halk Bankası'nın değil

Başbakan Erdoğan, rüşvet ve yolsuzluk operasyonuyla ilgili El Cezire'nin sorularını yanıtladı. Başbakan, Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evinde ayakkabı kutuları içinde bulunan paralarla ilgili olarak ''O paralar Halk Bankası'nın parası değil. Yolsuzluk dendiğinde şunu anlarım; devletin kasası soyuluyor mu soyulmuyor mu?'' dedi.

11.02.2014Gündem
Erdoğan: Ayakkabı kutusundaki paralar Halk Bankasının değil

Erdoğan: Ayakkabı kutusundaki paralar Halk Bankası'nın değil

Başbakan Erdoğan, rüşvet ve yolsuzluk operasyonuyla ilgili El Cezire'nin sorularını yanıtladı. Başbakan, Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evinde ayakkabı kutuları içinde bulunan paralarla ilgili olarak ''O paralar Halk Bankası'nın parası değil. Yolsuzluk dendiğinde şunu anlarım; devletin kasası soyuluyor mu soyulmuyor mu?'' dedi.

11.02.2014Gündem
Kılıçdaroğlundan önemli mesajlar

Kılıçdaroğlu'ndan önemli mesajlar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin İstanbul’daki yeni İl Başkanlığı binasının açılışında konuştu. Kılıçdaroğlu, yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrasında yaşanan gelişmeleri eleştirirken, "Artık kandırmayacaksın bu milleti. Buna izin vermeyeceğiz. Sen ayakkabı kutusu partisisin artık" dedi.

29.12.2013Gündem
Başbakan Erdoğandan önemli açıklamalar

Başbakan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Başbakan Erdoğan, Ordu'nun Fatsa İlçesi'nde yaptığı konuşmada ''Yargıya sesleniyorum: Yürütmeye bunu söylüyorsunuz, siz de içinizdeki kirlileri temizleyin. Siz de öyle tertemiz değilsiniz. Bizim de bildiklerimiz var'' dedi.

21.12.2013Gündem
ANNELER GEZEGENİ

ANNELER GEZEGENİ

Anne olmadan önce düğüne katılmak sadece giysi seçimi, saç ve makyaj gibi alt sekmelerden oluşuyorken, anne olduktan sonra puset, mama kabı, kaşık, biberonu taşıyacak bir çanta hazırlama, bebeğin giysi seçimi eklenir. Çocuk yürüyor hatta koşuyorsa bu durum hesaba katılarak ayakkabı seçimine girişilir. Ayrıca anne olmadan önce pistte koşturan, oynayan çocuklara “anneleri yanlarına alsa da rahatlasak” gözüyle bakılırken, anne olduktan sonra “canım benim, ne de güzel oynuyor” denir hatta bol bol fotoğraf ve video çekilir, eşe dosta gösterilir. Hatta ve hatta düğün salonlarının önünden geçerken davetli olmadığınız ve hiç tanımadığınız insanların düğünlerine, kot pantolon spor ayakkabı bir kılıkla katılmak zorunda kalabilir, piste dalan ve marifetlerini (?) sergileyen oğlunuzun fotoğrafını çekip videosunu paylaşabilirsiniz.Aylin Anne

14.08.2013Diğer Videolar
Londra’da çay demleyip internetten Muhteşem Yüzyıl izliyoruz

Londra’da çay demleyip internetten Muhteşem Yüzyıl izliyoruz

Daha önce birçok önemli isimle çalışan Mavi, şimdi de dünyaca ünlü tasarımcı Hüseyin Çağlayan’la buluştu. İlk kez bir Türk markasıyla işbirliği yapan Çağlayan, ‘Chalayan/Mavi’ koleksiyonuyla kadınları bir beden zayıflatıyor.

29.03.2013Kelebek
Kıyafet temizliği neden önemlidir

Kıyafet temizliği neden önemlidir?

Dış görünüş bilhassa biz kadınlar için çok önemlidir.Giysilerimizle vücudumuzu dış etkenlerden kolaylıkla koruyabiliriz...

Ayak oyunlarına hazır mısınız

Ayak oyunlarına hazır mısınız?

Beyler ayakkabı ve bot seçimi konusunda başınız dertteyse, gelin sizinle bir ön eleme yapalım.

30.11.2012Kelebek

Yazar Sonuçları

Askerin yeni tehdit algısı ‘sosyal medya’ mı?

GEÇTİĞİMİZ hafta sonu büyük bir askeri tatbikat yapıldı.

2.06.2014

Başbakan’a sahte gazete basıp veriyorlar

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, Almanya mitinginde, Der Spiegel’in “Cehenneme git Erdoğan” başlığı ile ilgili olarak şunu söyledi:

25.05.2014

İşte bu nedenle otoriterleşiyor

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, kendisine karşı yapılan eleştirileri “hakaret ve saygısızlık” olarak algılıyor.

13.05.2014

‘Paralelleri’ o makamlara kim getirdi?

GENELKURMAY Başkanlığı dün orduda “paralel yapı temizliği” ile ilgili haberlerin doğru olmadığını açıkladı.

5.05.2014

Parayı veren Köşk’ü çalar!

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, AKP adayının Cumhurbaşkanlığı seçimini ilk turda kazanacağını söyledi.

28.04.2014

Baykal üzerine ‘Köşk’ yorumları

BAYKAL, parti başarısız olduğu zaman muhalefet ne kadar ‘Bunun hesabını görelim’ dese de o dinlemez, parti içinde tartışma istemezdi. Kimse de gerçek durumu öğrenemez, eteklerdeki taş dökülmezdi.

8.04.2014

Merak ediyorum acaba sordu mu?

17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturmasından sonra ortaya çıkan ses kayıtlarından biri bence en unutulmazıydı.

1.04.2014

‘Başkan’ kazanmak başka seçimi kazanmak başkadır

“SONUÇLARA, özellikle de Hatay‘a bakıldığında bu sonuçlara göre AKP hiçbir seçim çevresinde kendi tabanını genişletemedi.

31.03.2014

Erdoğan kazandı, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli kaybetti

BİR yerel seçim, hükümetin ve muhalefetin el ele vermesiyle bir genel seçime dönüştürüldü.

30.03.2014

Güneydoğu’da her yer BDP

SİİRT’ten Norşin’e uzanan bir bantta BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın mitinglerini izledim ve bir kez daha gördük ki orada kurulan farklı dünya yerleşik artık.

25.03.2014

Bugünkü tweet’lerim

Madem Twitter kapalı, ben de günlük tweet’lerimi buradan atarım...

22.03.2014

Yolsuzluk iddialarının üzerine bir bardak su mu içeceğiz?

ESKİLER, ‘Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek’ derlerdi. Durumumuz biraz ona benziyor.

7.03.2014

Kuraklığın esas nedeni HES ve Bakan Eroğlu’dur

TRAKYA’da Ergene Nehri’nin kurumasından sonra (yeraltından çekilen katran gibi akan suyuyla karıştırmayın) Karadeniz’de de, 1.150 km uzunluğu ile Türkiye’nin en uzun nehri olan Kızılırmak’ın da kuruma tehlikesiyle karşı karşıya olduğuna dikkat çekildi.

6.03.2014

Yok öyle kaçıp gitmek

“YİNE kazanırsa, ülkeyi terk edeceğim. Gidip Dedeağaç’a yerleşeceğim...”

6.03.2014

Ayakları baş yapan modeller

Sezonun 4 hit ayakkabısına yakın plan. Hangisi ne zaman, neyle giyilmeli?

28.02.2014

İsyan ediyorum

Şimdi hazır adalet, hukuk, eşitlik gibi kelimelerin yerini ayrıcalıklı insanlara adalet, hukuksuzluğun dibi, eşitsizliğin daniskası gibi ifadeler almışken, “imtiyazlı akraba” sahibi olmayan vatandaşın hakkını koruyacak, kollayacak bir devletten bahsetmek mümkün değilken...

28.01.2014

Ak listeler, kara listeler

JAMES Dalton Trumbo, McCarthy döneminin zulmünü en ağır yaşamış insanlardan biriydi.

16.01.2014

Yüzleriniz kızarmıyor

Reza Zarrab, Başbakan’ın bakanların ‘yaşam koçu’ mudur?

11.01.2014

Erdoğan’sız bir Türkiye planlıyorlar

MUSTAFA Balbay’ı dinledik, ardından Nazlı Ilıcak’ı, bugün de sıra hükümet kanadında...

9.01.2014

Herkes, her zaman kandırılamaz

“2005’li yılların aktörleri, 2013 yılında da işbaşında” diye bir basın toplantısı düzenledi, CHP Konya Milletvekili Atilla Kart...

30.12.2013

Kim bu taş gibi hatun?

Sanırım artık dünyada Danimarka Başbakanı'nın hoş bir kadın olduğunu bilmeyen kalmadı.

26.12.2013

Devirmek elinizdeydi bütün komploları

İÇİŞLERİ Bakanı, “Bu durumda bir saniye bile yerimde duramam, istifa ediyorum” deseydi.

21.12.2013

Anne olmadan önce ve Anne olduktan sonra

Anne olmadan önce bebeği olan arkadaşlarımın çiş, gaz, kaka muhabbetlerini -kendimi ne kadar zorlasam da- içim şişerek dinliyor, “hmmm, yaa, aaa” gibi ilkel tepkiler vererek dahil olmaya çalışıyordum.

20.08.2013

Erkeğin giyinme kılavuzu: Doğru mekân, doğru kombin

İş görüşmesinde, ilk buluşmada, özel davetlerde nasıl giyinmeniz gerektiğine dair önce farklı yazılar okumuş olabilirsiniz. Fakat önemli olan detaylarla fark yaratmak. Madde madde açıklayalım...

22.03.2013

Sağlam Pabuç: Daniel Day-Lewis

Daniel Day-Lewis hem sayısal hem nitelik açıdan tam bir proje avcısı. Filmlerin arasında hep geniş aralıklar bırakıyor. Bildiğimiz kadarıyla hayatının hiçbir döneminde maddi sorun da yaşamamış. Doğuştan ‘silver spoon’ (!) ödüllü...

8.02.2013