MENÜ

Ayakkabı Bakım Önerileri

Ayakkabı Bakım Önerileri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ayakkabı Bakım Önerileri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Ayakkabı Bakım Önerileri haberi bulunmuştur.

Ayakkabı Bakım Önerileri Haberleri

Ayakkabılarınızın ömrünü uzatmak için 8 bakım önerisi

Ayakkabılarınızın ömrünü uzatmak için 8 bakım önerisi

Daha uzun süre giyebilmek için ayakkabıların düzenli bakımı önemli bir yere sahip. İşte ayakkabı bakım önerileri...

27.03.2017Stil
Ayağımızdaki büyük tehlike Ftalat

Ayağımızdaki büyük tehlike Ftalat

Plastiğin esnekliğini artırmak için kullanılan ftalat kanserojen madde içeriyor. Çoğunlukla Uzakdoğu’dan getirilen ayakkabılarda rastlanılan ftalat en son Metro Group’un test ettirdiği yerli üretim ayakkabılarda çıktı. Yılda 190 milyon çift ayakkabı satılan Türkiye’de kaç ayakkabının ftalatlı olduğu bilinmiyor. Çünkü denetimler yetersiz. Demet CENGİZ BİLGİN

8.09.2012Ekonomi
ONLİNE ALIŞVERİŞ REKORA KOŞUYOR

ONLİNE ALIŞVERİŞ REKORA KOŞUYOR

Son 10 yılda internet kullanıcılarının sayısı, 2 milyondan 35 milyona çıktı.

3.12.2011Advertorial
Sanal âlemin en yenileri

Sanal âlemin en yenileri

On yıl önce kim tahmin ederdi, oturduğumuz yerden bile kalkmadan her türlü alışverişimizi yapabileceğimizi İnternet istediğimiz ve istemediğimiz her şeyi ayağımıza getiriyor. Üstelik yeni sitelerin sayısı hızla artıyor. Sanal âlemin son yeniliklerini keşfedin

2.12.2011Kelebek
Kadınları yüksek ökçe erkekleri kösele bozuyor

Kadınları yüksek ökçe erkekleri kösele bozuyor

8 ilde, 1875 kişiyle yapılan Ayak Profili Araştırması’nda Türklerin ayaklarının büyüdüğü ortaya çıktı. 20-65 yaş arasındaki kadınların ortalama ayak numarası 37.8, erkeklerin 43. Araştırma danışmanı Ayak Bileği ve Ayak Hastalıkları Uzmanı Dr. Umur Aydoğan, "Erkeklerde ortalama 42, kadınlarda 37.5’i geçmeyeceğini tahmin etmiştik. Her iki cinste de numaralar büyümüş" diyor.

29.07.2006Kelebek

Yazar Sonuçları

Nasıl seksi görünür

Beden tartışmalarının bir türlü son bulmadığı dönemlerde, kadınların seksi ve çarpıcı görünmek için bundan daha fazlasına ihtiyaçları olduğunu hatırlatalım.

30.10.2006