MENÜ

Ay Tutulması

Ay Tutulması ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ay Tutulması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ay Tutulması haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.774 Ay Tutulması haberi bulunmuştur.

Ay Tutulması Haberleri

Süper Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkiledi

'Süper Ay' Tutulması Burçları Nasıl Etkiledi?

Boğa’daki dolunayın Akrep’teki Güneş’le karşıtlığı, bizi bir miktar gerebilir. Peki dün Boğa burcunda gerçekleşen süper dolunay burcumuzu nasıl etkiledi?

14.11.2016Astro Gündem
Astroloji Festivali Geliyor

Astroloji Festivali Geliyor!

Dünyanın ve Türkiye’nin ilk Astroloji Festivali “ASTROFUN FEST” 25-26-27 Kasım tarihlerinde Uniq İstanbul’da Gerçekleştiriliyor.

14.11.2016Astro Gündem
Süper Ay tutulması saat kaçta görünecek En büyük dolunay bu gece

Süper Ay tutulması saat kaçta görünecek? En büyük dolunay bu gece

Süper Ay tutulması tüm yurtta merakla bekleniyor. Dünya çapında büyük bir yankı uyandıran, Ay tutulmasının daha farklı bir versiyonu olarak nitelenen Süper Ay bu gece tüm yurttan çıplak gözle izlenebilecek. Uzmanların dürbün ile izleme esnasında geçici körlüğe neden olabileceğini belirttiği doğa olayı, bu gece gökyüzüne farklı bir renk katacak. Peki insanların merakla beklediği Süper Ay saat kaçta izlenebilecek? İşte konuyla alakalı detaylı bilgiler

14.11.2016Gündem
Süper Ay bugün kendisini gösteriyor

'Süper Ay' bugün kendisini gösteriyor

Bugün Dünya, 'Süper Ay'ı konuşuyor. Dolunay, 68 yıl sonra ilk kez bu kadar parlak... Bir sonraki ‘Süper Ay’ 25 Kasım 2034’te.

13.11.2016Gündem
Bugün Kara Ay geliyor

Bugün Kara Ay geliyor

Bugün 30 Eylül, kötü şans getirdiğine inanılan, aynı ay içerisinde ikinci ay tutulması durumu olan 'Kara Ay' gerçekleşecek. Yani Ay, dünyanın gölgesi içine girecek. Peki hakkında pek çok kehanet bulunan 'Kara Ay' durumu nedir?

30.09.2016Dünya
Balık burcundaki tutulma temkin gerektiriyor

Balık burcundaki tutulma temkin gerektiriyor

Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor.

23.09.2016Astroloji
Bodrumda Ay böyle tutuldu

Bodrum'da Ay böyle tutuldu

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde yılın son Ay tutulması havanın açık ve güzel olması nedeniyle ilgi ile izlendi. Bodrum'da yılın son parçalı Ay tutulması, dün havanın açık ve güzel olması nedeniyle rahatlıkla izlenebildi. Parçalı Ay tutulması, 21.45 ile 23.15 saatleri arasında ilçede yaşayanlar tarafından da cep telefonları ve fotoğraf makineleri ile kaydedildi. Fotoğraflara yansıyan karelerde Ay'ın yüzeyindeki parlaklık, netlik, kraterlerin düzgünlüğü ve uzay boşluğundaki yansıması çok net olarak görülebildi.Dünya'nın Ay ile Güneş arasında bir noktada bulunması sonucu, Ay'ın, Dünya'nın gölge konisinin içerisinde kalmasıyla Ay tutulması gedrçekleşiyor. Ay'ın Dünya'nın gölge konisine tam girememesine bağlı olarak 'parçalı Ay tutulması' olarak adlandırılabiliyor. Haber: Yaşar ANTER / BODRUM (Muğla), DHA

17.09.2016Haber
Ay tutulması ilgiyle izlendi

Ay tutulması ilgiyle izlendi

Dünkü akşamki ay tutulması tüm dünyada ilgiyle izlendi. Türkiye'de de Bodrumlular eylülün en güzel akşamlarından birini yaşadı. Parçalı ay tutulması, 21.45 ile 23.15 saatleri arasında Bodrum’da en net şekilde izlendi. Bir çok kişi cep telefonları ve fotoğraf makineleri ile bu anları kaydetti. Fotoğraflara yansıyan karelerde ay yüzeyindeki parlaklık, netlik, kraterlerin düzgünlüğü ve uzay boşluğundaki yansıması çok net olarak görülebildi.

17.09.2016Gündem
Balık burcunda Ay tutulmasının Türkiye ve burçlara etkileri (16 Eylül 2016)

Balık burcunda Ay tutulmasının Türkiye ve burçlara etkileri (16 Eylül 2016)

Bu gece saat 22:05’te Balık burcunda bir ay tutulması yaşayacağız. Antik çağlardan bugüne tutulmalar insanlarda korku ve endişe yaratmış ve insanoğlu tutulma ile nasıl başa çıkacağının yollarını aramıştır. Klasik astrolojiye göre tutulmalar, hayatlarımızı derinden etkileyecek önemli olaylara işaret eder. İnsanoğlu değişimden korktuğu için de tutulmalar ona bilinmez ve korkutucu gelmiştir. Oysa ay tutulması yeni bir şeyin başlangıcı veya bize artık yük olan, geride bırakmamız gereken şeylere veda etme zamanı olabilir.

16.09.2016Hayat
Yanıltıcı kişilere ve yanılma olasılığına dikkat

Yanıltıcı kişilere ve yanılma olasılığına dikkat!

Aldatıcı etkilere, yanıltıcı kişilere dikkat edelim. Pazarlıklar veya anlaşmalar sırasında en ufak detayı kaçırmamalı, hatalara veya yanlış değerlendirmelere izin vermemeliyiz.

15.09.2016Astroloji
Balık Burcundaki Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek

Balık Burcundaki Ay Tutulması Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

Bu hafta Balık burcunda meydana gelecek Ay tutulması savaşçı ruhumuz ön plana çıkıyor! Etkilerini Şubat 2017 tutulmasına kadar hissedeceğiz...

12.09.2016Astro Gündem
Mücadele gerektiren durumlar

Mücadele gerektiren durumlar

Bu hafta Balık burcunda meydana gelecek.

12.09.2016Astroloji
Kova burcunda ay tutulması

Kova burcunda ay tutulması

Dünyadaki dengesizlikleri ve istikrarsızlıkları daha net görmemizi sağlayacak bu Ay Tutulması, bireysel ihtiyaçlarımızla sosyal gerçeklikler arasında kalmamıza neden olabilir.

18.08.2016Astroloji
Bu Hafta Burcunuzu Neler Bekliyor

Bu Hafta Burcunuzu Neler Bekliyor?

Kova burcunda gerçekleşen Ay tutulması bu hafta sizi nasıl etkileyecek?

15.08.2016Astro Gündem
Kova burcunda farklı bir Ay tutulması

Kova burcunda farklı bir Ay tutulması

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması(+/- 15 gün), heyecan verici tecrübeleri, değişiklikleri, keşifleri veya sürpriz olayları ve gelişmeleri ya da aydınlanan sır içeren durumları gündemimize taşıyabilir. Ancak, beklenmedik olaylara veya durumlara açık aydayız unutmayalım. Haftanın ilk yarısında, ait olduğumuz topluluklardaki imajımızı(ülkemiz için de geçerli), kariyerimizi veya iş hayatımızı ilgilendiren başlıklarda kendimizi göstermemiz daha kolay olabilir. Ancak, sıkıntı verici bazı gelişmeler yaşanabilir. Ortaya çıkan durumların dikkatle ele alınması gerekebilir.

15.08.2016Burçlar
Aslan Burcundaki Yeni Ay Bizi Nasıl Etkileyecek

Aslan Burcundaki Yeni Ay Bizi Nasıl Etkileyecek?

Bu hafta hepimiz için gelgitli bir hafta olabilir. Bu hafta meydana gelecek Yeni Ay +/- 15 günlük süreçte bakın burcunuzu nasıl etkiliyor?

1.08.2016Astro Gündem
Darbeyi bilen astrologlar: Herkes yerde ararken onlar gökte buldu

Darbeyi bilen astrologlar: Herkes yerde ararken onlar gökte buldu

Anlı şanlı stratejistler bilemedi, koca koca think tank’ler öngöremedi. Sabahtan akşama kadar ekranları işgal ettiklerine bakmayın. 15 Temmuz’da başımıza neyin gelmekte olduğunu ne siyaset bilimciler ne de derinlerde gezinen araştırmacılar söyleyebildi. İstihbarat teşkilatları, MİT uyudu... Ama onlar uyurken birileri gökyüzündeki yıldızlara bakıyordu.

30.07.2016Hayat
Darbeyi bilen astrologlar

Darbeyi bilen astrologlar

Anlı şanlı stratejistler bilemedi, koca koca think tank’ler öngöremedi. Sabahtan akşama kadar ekranları işgal ettiklerine bakmayın. 15 Temmuz’da başımıza neyin gelmekte olduğunu ne siyaset bilimciler ne de derinlerde gezinen araştırmacılar söyleyebildi. İstihbarat teşkilatları, MİT uyudu... Ama onlar uyurken birileri gökyüzündeki yıldızlara bakıyordu.

30.07.2016Hayat
İstanbul Sokakları dizisi 5. bölüm 2.fragmanında büyük takas

İstanbul Sokakları dizisi 5. bölüm 2.fragmanında büyük takas!

SHOW TV'nin yeni dizisi İstanbul Sokakları 5. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Fırat büyük bir anlaşmanın içine giriyor. Peki Nazlı bulaştığı beladan nasıl kurtulacak? İstanbul Sokakları 5. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

13.05.2016Gündem
Bu Haftaki Yeni Ayın Etkileri

Bu Haftaki Yeni Ay'ın Etkileri

Uzman Astrolog Niobe Yazıyor: Bu hafta koç burcunda meydana gelen yeni ay, yeni ilişkiler ve yeni başlangıçlar için bize güç verebilir. Peki burçlar nasıl etkileniyor?

5.04.2016Astro Gündem
Koç burcunda zorlu yeni ay

Koç burcunda zorlu yeni ay

Beklenmedik olaylar alışılmadık gelişmeler haftasıBu hafta Koç burcunda meydana gelecek yeni ay, her yeni ayın hayatımıza yaptığı gibi yine, yeni başlangıçlar ya da bazı alanlarda yenilikler yapmak için bize motivasyon sağlayabilir(+/- 15 gün).

4.04.2016Burçlar
Terazi burcunda Ay tutulması

Terazi burcunda Ay tutulması

23 Mart'ta, Terazi burcunda Ay tutulması ve dolunay meydana geliyor.Dolunaylar sonlanma ve sonuçlanma enerjileri taşırlar. Ay tutulmaları ise, en az dörtdolunay etkisindedir ve önemli konularda sonlanmaları ve sonuçlanmalarıhayatlarımıza taşır.Netice almak istediğimiz konuları sonuca bağlayabiliriz veya sorunlu olaylar, işler,ilişkiler sonlanabilir.

21.03.2016Avrupa
Terazi burcunda ay tutulması

Terazi burcunda ay tutulması

23 Mart'ta, Terazi burcunda ay tutulması ve dolunay meydana geliyor.

21.03.2016Burçlar
Terazi Burcunda Ay Tutulması Ve Dolunay

Terazi Burcunda Ay Tutulması Ve Dolunay

Uzman Astrolog Niobe yazıyor! Terazi burcunda ay tutulması ve dolunay meydana geliyor. İlişkilerde ve işbirliklerinde kritik bir süreç olabilir...

20.03.2016Astro Gündem
2016’da evlenmek için en uygun tarihler

2016’da evlenmek için en uygun tarihler!

Ortak bir hayata adım atmak hayatınız boyunca alacağınız en önemli kararlardan biri. Peki evleneceğiniz, nişanlanacağınız ya da evlilik kararı vereceğiniz günün gökyüzü için öneminin farkında mısınız?

17.03.2016Keyif
Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi

Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi!

09 Mart günlük burç yorumlarınızı ve bugün Balık burcunda yaşanan Güneş tutulmasının, burcunuza etkilerini Niobe'den öğrenin!

8.03.2016Astro Gündem
Balıkta Güneş, Terazide Ay Tutulması Var

Balık'ta Güneş, Terazi'de Ay Tutulması Var!

9 Mart'ta Balık, 23 Mart'ta ise Terazi burcunda yaşayacağımız Güneş ve Ay tutulmaları, 1997 yılında yaşadığımız olayları içeriyor! Peki sizin burcunuz nasıl etkilenecek?

6.03.2016Astro Gündem
Ay Tutulması nedir Ay Tutulması ne zaman ve nasıl olur

Ay Tutulması nedir? Ay Tutulması ne zaman ve nasıl olur?

Ay tutulması nedir?, Ay tutulması ne zaman olur?, Ay tutulması çeşitleri nelerdir? ve Ay tutulması nasıl olur? gibi soruların cevaplarını sizler için araştırdık. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümünde sorulan 'Ay Tutulması' seyirciler arasında merak konusu oldu. Peki; Ay tutulması nedir ve ne zaman olur?

16.02.2016Kelebek
Karagül’ün Oğuz’u Ogün Kaptanoğlundan örnek davranış

Karagül’ün Oğuz’u Ogün Kaptanoğlu'ndan örnek davranış!

Fox TV ekranlarında yayınlanan Karagül adlı dizide Oğuz komutan’ı canlandıran Ogün Kaptanoğlu, tam anlamı ile örnek bir davranış sergiledi. Rol aldığı dizinin çekimleri sırasında yanına gelen bir çocuğu çok mutlu etti.

9.02.2016Kelebek
2016 yılında burçları neler bekliyor

2016 yılında burçları neler bekliyor?

Koca bir yılı ardımızda bıraktık... İyisiyle kötüsüyle geçen 2015 yılının ardından, yeni umutlarla 2016'ya "merhaba" diyeceğiz. Yeni yıla girmeden, bizleri nelerin beklediğini öğrenmeye ve astrolojiden rehberlik almaya ne dersiniz? "2016 yılında burçları neler bekliyor?" sorusuna bu yazıyla cevap bulmaya çalıştık. 2016 astroloji yorumunuzu okurken, yükselen burcunuza da göz atmayı unutmayın. Mutlu yıllar!

17.12.2015Hayat
Googleda 19-27 Eylül tarihlerinde Türkiye en çok ne aradı

Google'da 19-27 Eylül tarihlerinde Türkiye en çok ne aradı?

Bayram tatili bitti. Peki Türkiye, bayram haftasında en çok neleri aradı?

29.09.2015Teknoloji
Ay tutulmasından en güzel kareler

Ay tutulmasından en güzel kareler

Nadir görülen ‘Süper Ay’ ve ‘Ay Tutulması’ 33 yıl aradan sonra bu gece gerçekleşti. Ay’ın eşsiz güzellikteki kızıl hali, dünyanın birçok ülkesinden izlendi.

28.09.2015Hayat
Burç yorumları 28.09.2015

Burç yorumları 28.09.2015

Koç burcunda meydana gelen ay tutulması bizi biraz bencilleştirebilir, ikili ilişkilerde ve iş birliklerinde ufak tefek gerilimlere ya da kişisel gelişimimizle ilgili konularda kendi kendimizi sorgulamamıza neden olabilir. Tutulma en çok istediğiniz konularda başarılı olmak için kullandığımız yolları değiştirmemiz gerektiğini anlamamıza yardım eder. Bu esnada yaşanan bazı gelişmeleri kayıp olarak görmemeli ya da kayıplara odaklanmamalı, yaşadıklarımızdan ders çıkarmalı ve elde edebileceklerimize odaklanmalıyız. Hayatımızın bazı bölümleri yeni bir şekil alabilir. Önümüzdeki on gün için, duygusal anlamda iniş çıkışlı durumlar yaşayabiliriz. Ancak, girişimci ruhumuz ve cesaretimiz artacaktır. Bireysel çalışmalarda başarı elde etmek kolaylaşabilir. Sadece, her ihtimale karşı acele hareketlere bağlı sakarlıklara ya da kazalara dikkat etmekte fayda var. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

28.09.2015Avrupa
‘Süper Ay Tutulması’ böyle izlendi

‘Süper Ay Tutulması’ böyle izlendi

Nadir görülen ‘Süper Ay’ ve ‘Ay Tutulması’ 33 yıl aradan sonra bu gece gerçekleşti. Ay’ın eşsiz güzellikteki kızıl hali, dünyanın birçok ülkesinden izlendi. Türkiye’de de havanın açık olduğu illerde Süper Ay ve Ay Tutulması dakika dakika takip edildi.

28.09.2015Gündem
Süper Ay tutulması gerçekleşti

'Süper Ay' tutulması gerçekleşti

TUBİTAK Ulusal Gözlemevi (TUG) tarafından yılın en önemli gök olaylarından biri olarak kabul edilen 'Süper Ay' tutulması gece saatlerinde gerçekleşti. Ay'ın Dolunay şeklinde Dünya'ya en yakın konumunda olduğu sırada gerçekleşen bu gök olayı, Dünya'nın Güneş'le Ay arasında kalmasıyla oluştu. Dünya'nın gölgesinde kalan Ay kızılımsı bir renge büründü. Saat 03.10'da başlayan tutulma saat 05.57'de 'Tam Ay tutulması' olarak gerçekleşti. 

28.09.2015Haber

Yazar Sonuçları

Balık burcundaki tutulma temkin gerektiriyor

Bugün Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması, hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül’deki Güneş Tutulması’nın pratik özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor.

15.09.2016

Yanıltıcı kişilere dikkat!

Aldatıcı etkilere, yanıltıcı kişilere dikkat edelim.

14.09.2016

Balık burcunda Ay Tutulması

Bu hafta Balık burcunda meydana gelecek Ay Tutulması (16 Eylül), adeta 1 Eylül’de meydana gelen tutulmanın tamamlayıcısı niteliğinde. Etkileri de Şubat 2017 tutulmasına kadar devam edecek.

11.09.2016

Kova burcunda Ay tutulması

Dünyadaki dengesizlikleri ve istikrarsızlıkları daha net görmemizi sağlayacak olan bu Ay tutulması, bireysel ihtiyaçlarımızla sosyal gerçeklikler arasında kalmamıza neden olabilir.

17.08.2016

Kova burcunda Ay Tutulması

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması, heyecan verici tecrübeleri, değişiklikleri, keşifleri ve aydınlanan durumları gündemimize taşıyabilir. Ancak beklenmedik olaylara açık bir ayda olduğumuzu da unutmayalım. 

14.08.2016

Justin ve zavallı kaplan!

Justin Bieber’ın babasını seven var mı!

2.05.2016

Koç burcunda zorlu Yeni Ay

Bu hafta Koç burcunda meydana gelecek Yeni Ay, her Yeni Ay’ın hayatımıza yaptığı gibi yine, yeni başlangıçlar ya da bazı alanlarda yenilikler yapmak için bize motivasyon sağlayabilir (+/- 15 gün).

3.04.2016

Terazi’de Ay Tutulması burcunuzu nasıl etkiliyor?

Bugün Terazi burcunda meydana gelecek Ay Tutulması, ilişkiler, işbirlikleri ve ortaklıklar temasına dikkat çekiyor.

22.03.2016

Terazi burcunda Ay tutulması

23 Mart’ta, Terazi burcunda Ay tutulması ve dolunay meydana geliyor.

20.03.2016

Yaratıcı, romantik ve sosyal gün

Koç burcuna geçen Güneş ve Aslan burcundaki Ay, hareketli ve efor isteyen aktivitelerle zaman geçirme arzusunu arttırabilir.

19.03.2016

KADERİMİZ 4 GEZEGENDE

O, sosyal medyanın fenomen astrologlarından. Takipçileri, neredeyse onun burç yorumlarına bakmadan sokağa adım atmıyor.

31.10.2015