MENÜ

Avrupa Güreş Şampiyonası

Avrupa Güreş Şampiyonası ile ilgili tüm haberleri, son dakika Avrupa Güreş Şampiyonası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Avrupa Güreş Şampiyonası haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.769 Avrupa Güreş Şampiyonası haberi bulunmuştur.

Avrupa Güreş Şampiyonası Haberleri

Kılıç: Takımlarımızı yalnız bırakmayız

Kılıç: Takımlarımızı yalnız bırakmayız!

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Azerbaycan’da düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

16.05.2017Futbol
Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu

Rıza Kayaalp Avrupa Şampiyonu

Avrupa Güreş Şampiyonası'nda grekoromen stil 130 kiloda Rıza Kayaalp, altın madalyanın sahibi oldu. Sırbistan'ın Novi Sad kentinde düzenlenen şampiyonanın 5. gününde milli güreşçi, grekoromen stil 130 kilo finalinde Macar Balint Lam ile karşılaştı.

6.05.2017Diğer
Rıza Kayaalp filane çıktı

Rıza Kayaalp filane çıktı!

Avrupa Güreş Şampiyonası'nda grekoromen stil 130 kiloda Rıza Kayaalp finale yükselirken, Atakan Yüksel 66 kiloda bronz madalya maçına çıkmaya hak kazandı.

6.05.2017Diğer
Taha Akgül Avrupa Şampiyonu

Taha Akgül Avrupa Şampiyonu!

2016 Rio Olimpiyatları'nda ülkemize tek altın madalyayı kazandıran Taha Akgül, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda da kürsünün en üst basamağına çıktı. Finalde Azeri Magomedov'u 8-2 yenen Taha Akgül, erkekler serbest stil 125 kiloda altın madalyanın sahibi oldu.

5.05.2017Diğer
Rıza Yıldırım Avrupa şampiyonu oldu

Rıza Yıldırım Avrupa şampiyonu oldu!

Avrupa Güreş Şampiyonası'nda erkekler serbest stil 97 kiloda Rıza Yıldırım, altın madalyanın sahibi oldu.

3.05.2017Diğer
ÇILGIN TÜRKLER

ÇILGIN TÜRKLER!

Genç sporcularımızın başarıları gelecek için umut vaadediyor. 17 yaşındaki İbrahim Ahmed Acar, 94 yıllık eskrim tarihine önce Avrupa ardından da dünya şampiyonluğuna ulaşan ilk Türk sporcu oldu...

9.04.2017Spor Arena
Avrupa Güreş Şampiyonasında altın madalya

Avrupa Güreş Şampiyonası'nda altın madalya

23 Yaş Altı Avrupa Güreş Şampiyonası'nda erkekler serbest stil 86 kiloda Murat Ertürk altın madalya aldı. Macaristan'ın Szombathely kentindeki şampiyonada mindere çıkan Türk güreşçilerden, 86 kiloda Murat Ertürk birinci olurken 61 kiloda Sedat Özdemir ikinci sırada kaldı.

29.03.2017Diğer
ÜNLÜLER GİBİ FOTOĞRAF ÇEKTİRECEK

ÜNLÜLER GİBİ FOTOĞRAF ÇEKTİRECEK

Yıldızlar Avrupa Güreş Şampiyonası’na katılacak olan Abdurrahman Kalkan, felçli olan babası için altını kazanmak istediğini söyledi.

30.06.2016Avrupa

Yazar Sonuçları

Sessiz çoğunluk

Merkezi, şimdiye kadar en iyi tarif eden insan, eski DYP ve DP Genel Başkanı Mehmet Ağar’dır.

13.03.2016