MENÜ

Avokadonun Faydaları

Avokadonun Faydaları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Avokadonun Faydaları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 14 Avokadonun Faydaları haberi bulunmuştur.

Avokadonun Faydaları Haberleri

KPSSye damga vurdu Amerikan armudu nedir

KPSS'ye damga vurdu! Amerikan armudu nedir?

14 Temmuz tarihinde düzenlenen KPSS sınavında sorulan Amerikan armudu sorusu adayların gündemine geldi. Sınavın ardından, sorunun cevabını merak eden adayları internet üzerinden Amerikan armudu olarak da adlandırılan meyve ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Pek, Amerikan armudu nedir? İşte, o konuya dair bilgiler.

14.07.2019Sağlık
Avokado nasıl yenir Avokadonun faydaları neler

Avokado nasıl yenir? Avokadonun faydaları neler

Anavatanı Orta Meksika olan avokado meyvesinin nasıl yenileceği merak konusu oldu. Antioksidan zengini olan avokado, A, C ve E vitaminlerince oldukça zengin bir meyve olarak biliniyor. Bu faydalı meyveyi tüketmeniz için birden fazla yöntem mevcut. Peki, avokado nasıl yenir?

2.08.2018Keyif
Soğuğa “içten” meydan okuyun

Soğuğa “içten” meydan okuyun

Bu kış bir hayli zor geçiyor. Hava sıcaklığının gösterdiği değişimler yüzünden çoğu zaman ne giyeceğimizi, nasıl sıcak kalacağımızı şaşırsak da çözümü içeride aramamız gerekiyor. Beslenmenizde yer vermeniz gereken birkaç önemli yiyecekle içinizi ısıtabilir, dondurucu soğuklara karşı savaş açabilirsiniz.

7.02.2017Sağlık
İlkbaharda tüketilmesi gereken meyveler

İlkbaharda tüketilmesi gereken meyveler

Kışın yorgunluğunu atmak ve daha iyi hissetmek için ilkbaharda tüketilmesi gereken meyveler nelerdir?

26.04.2016Sağlık
Kemik Suyunun Cilde Faydaları

Kemik Suyunun Cilde Faydaları

Kemik suyunun tam bir şifa kaynağı olduğunu hepimiz duyuyoruz. Peki bu besinin cilde olan muhteşem etkilerini biliyor musunuz? Beslenme ve Diyet Uzmanı Erdi Abdullah Uğur konuyla ilgili önemli bilgiler verdi. İşte kemik suyunun cilde faydaları...

Geçmişten Günümüze Kadar Gelen 6 Güzellik Sırrı

Geçmişten Günümüze Kadar Gelen 6 Güzellik Sırrı

Yüzyıllar önce de tıpkı şimdiki gibi güzel ve bakımlı olmak kadınlar için çok önemliydi. Ne de olsa kadın her zaman kadındır! İşte eski dönemde yaşayan kadınların uyguladıkları ve günümüze kadar ulaşan 6 güzellik sırrı...

26.12.2018Kişisel Bakım
Avokadolu Yüz Maskesi Nasıl Hazırlanır

Avokadolu Yüz Maskesi Nasıl Hazırlanır?

Avokadonun cilt için mükemmel bir besin olduğunu duymuş muydunuz? Kahvaltı ve salatalarınıza dahil edebileceğiniz avokadoyu evde hazırlayabileceğiniz tariflerle de bir bakım malzemesine dönüştürebilirsiniz.

18.12.2018Kişisel Bakım
Avokadolu ekmek dilimleri

Avokadolu ekmek dilimleri

Sağlıklı bir kahvaltı ya da ara öğün yapmak istiyorsanız bu tarif tam size göre! Faydaları saymakla bitmeyen avokadonun bu halini çok seveceksiniz. İşte Gülçin Çavdarcı’nın tarifiyle avokadolu ekmekler…

3.07.2017Nasıl
Bu Besinler İle Yıllara Meydan Okuyun

Bu Besinler İle Yıllara Meydan Okuyun

Hem sağlıklı hem güzel kalmak için bu besinleri öğrenmeden geçmeyin...

Dr. Öz sırrını açıkladı

Dr. Öz sırrını açıkladı

Sadece daha uzun değil aynı zamanda daha kaliteli bir yaşama sahip olmanıza yardımcı olacak planımı sizlerle paylaşıyorum. Yaşamınıza yıllar katmak için her gün uygulayabileceğiniz beş küçük değişimi bilmeniz yeterli olacak. Ayrıca hayati önem taşıyan organlarınızı beslenme yoluyla nasıl koruyacağınızı da öğreneceksiniz.

4.05.2013Kelebek

Yazar Sonuçları

Toplanın, acayip ‘gençleşme, güzelleşme’ haberlerim var!

Hayat uzuyor sayın seyirciler! Ve fakat öncelikle acaba biz bu uzun hayatın ne kadarını görebileceğiz? Ve de sağlıklı olarak görebilecek miyiz? Bir de biz o günleri görürken dışarıdan nasıl görüneceğiz! Okuyucuya hizmeti esirgemem, yine araştırmacı gazetecilik yaptım!

21.01.2017

Uzun ve güzel yaşam için 5 küçük formül

Sadece daha uzun değil aynı zamanda daha kaliteli bir yaşama sahip olmanıza yardımcı olacak planımı sizlerle paylaşıyorum.

3.05.2013

Yaza kadar forma girin

Belki yaz mevsimine daha uzun zaman var. Ama şimdiden mükemmel bir vücudun hayalini kurmanın bir zararı olmaz.

13.01.2008