MENÜ

Avlu Yeni Sezon Tarihi

Avlu Yeni Sezon Tarihi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Avlu Yeni Sezon Tarihi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10 Avlu Yeni Sezon Tarihi haberi bulunmuştur.

Avlu Yeni Sezon Tarihi Haberleri

Avlu dizisi ne zaman başlıyor Tarih belli oldu ve fragmanlar yayımlandı

Avlu dizisi ne zaman başlıyor? Tarih belli oldu ve fragmanlar yayımlandı

Avlu dizisi yeni sezon için geri sayıma başladı. Star Tv ekranlarında geçtiğimiz sezon perşembe günleri ekrana gelen Avlu, yeni sezonda da aynı tarihte ekranlarda yer alacak. Peki, Avlu dizisi ne zaman başlayacak? İşte, Yeni sezon fragmanları ve yaşanacak olan olaylarla ilgili detaylı bilgiler

12.09.2018Televizyon
Avlu dizisi ne zaman başlayacak Yeni sezon tarihi belli oldu mu

Avlu dizisi ne zaman başlayacak? Yeni sezon tarihi belli oldu mu?

Avlu dizisinin yeni sezonu için geri sayım sürerken başrol oyuncusu Ceren Monay’dan açıklama geldi. Dizide Azra Karakterine hayat veren Ceren Moray, Avlu 2. sezon çekimlerine başladıklarını söyledi. Peki, Avlu dizisi ne zaman başlayacak?

14.08.2018Televizyon
Kıştan sonra yazdan önce mutluluk verecek 77 güzel şey

Kıştan sonra yazdan önce mutluluk verecek 77 güzel şey

Dört gün önce, 21 Mart’ta gün ve gece eşitlendi; artık önümüz gittikçe erken ağaran günler ve uzadıkça uzayan akşamüstleri. Sokağa çıkmak, seyahat etmek, keşfedip ilham almak için daha çok vaktimiz, daha müsait bir iklim ama asıl önemlisi yaşam dolu bir doğa ve cıvıl cıvıl insanlar var. Sadece tabiat ve toplum mu? Sinemadan tiyatroya, müzik dünyasından festivallere kadar her şey canlanıyor ve göz alıcı renklere bürünüyor... Peki şunu yoksa bunu mu giymeli, acaba evi nasıl dekore etmeli, önce kimi seyretmeli, nasıl kokteyl içmeli? Bunca alternatif içinden hangisine, nasıl karar vermeli? İşte bunlar da baharın tatlı ikilemleri...

24.03.2018Hürriyet Pazar
Yerlisinden Çeşme 2013 rehberi

Yerlisinden Çeşme 2013 rehberi

Taş sokakları, eski Rum evleri, butik otelleri, kumsalları ve restoranlarıyla Çeşme sizi bekliyor.

31.05.2013Seyahat
Deniz ve eğlenceden fırsat bulun tarihine doğru bir yolculuğa çıkın

Deniz ve eğlenceden fırsat bulun tarihine doğru bir yolculuğa çıkın

Turistler, dünyanın 7 harikasından çok şey görmeyi umarak seyahate çıkarlar. Aslında piramitlerin dışında hiçbirinden geriye fazla bir şey kalmamıştır. Bunların ikisi birbirinden 150 kilometre mesafede, Ege kıyılarında bulunuyor. Bunlardan biri, Efes Artemis Tapınağı. Diğeriyse, batı sınırı Menderes Nehri, doğu sınırıysa Dalaman Çayı olan Karya bölgesindeki antik çağın en ünlü kentlerinden biri olan Halikarnassos üzerine kurulu Bodrum’daki Mausoleion.

10.07.2005Seyahat
Müze ve ören yerlerine zam

Müze ve ören yerlerine zam

Kültür Bakanlığı müze ve ören yerleri için yeni bir fiyat düzenlemesi yaptı. Buna göre ziyaretçilerin en yüksek parayı ödeyerek ziyaret edebileceği yer Nevşehir'deki Karanlık Kilise. Yeni fiyatlar 1 Nisan 2002 tarihinden itibaren uygulanacak.

8.08.2001Gündem

Yazar Sonuçları

Yerlisinden Çeşme 2013 rehberi

Taş sokakları, eski Rum evleri, butik otelleri, kumsalları ve restoranlarıyla Çeşme sizi bekliyor.

31.05.2013