MENÜ

Automechanika

Automechanika ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Automechanika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 67 Automechanika haberi bulunmuştur.

Automechanika Haberleri

Herkes akın etti büyük beğeni topladı Hepsi birbirinden değerli, görücüye çıktılar

Herkes akın etti büyük beğeni topladı! Hepsi birbirinden değerli, görücüye çıktılar

Uluslararası Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuarlar Fuarı (Automechanika) kapsamında sergilenen ABD, Almanya, İngiltere, İtalya ve Fransa yapımı yaklaşık 50 klasik araç, fuar ziyaretçilerinin büyük beğenisi kazandı.

12.09.2018Ekonomi
Yeni ürünlerini Moskovada tanıttı

Yeni ürünlerini Moskova'da tanıttı

Mutlu Akü, 21-24 Ağustos 2017 tarihleri arasında Rusya’da düzenlenen MIMS Automechanika Moscow Fuarı’nda katılımcılara yeni teknolojilerini ve ürünlerini tanıttı. Kısa bir süre önce Warner Bros. ile gerçekleştirdiği lisans anlaşması sonucu Justice League karakterlerini tanıtım faaliyetlerinde kullanmaya başlayan Mutlu Akü, Superman, Batman, Wonder Woman gibi süper kahramanlardan oluşan stant tasarımı ile de fuarda “En İyi Stand” ödülünü aldı.

25.08.2017Ekonomi
Fuarcılıktan denizlere

Fuarcılıktan denizlere

Messe Frankfurt Automechanika teknesi, geçtiğimiz yıl katılmış olduğu yarışlarda 29 Ekim Cumhuriyet Kupası’nda ve Kalamış Yelken Kulübü Yat Trofesi’nde 1.’lik, İYK Altın Kilit Yat Yarışı’nda 3.’lük elde ederek fuarcılıktan sonra denizlere de dahil oldu.

11.05.2017Ekonomi
Dünyanın en büyük 3’üncü otomotiv endüstrisi fuarı açıldı

Dünyanın en büyük 3’üncü otomotiv endüstrisi fuarı açıldı

Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen 11’inci Automechanika Istanbul açıldı. Törende, kürsüye birlikte çıkan Messe Frankfurt İstanbul Genel Müdürü Tayfun Yardım ile Hannover Fairs Turkey Genel Müdürü Alexander Kühnel, iki firmanın işbirliğinde nasıl başarı hikayeleri yazabildiklerine güzel bir örnek verdi.

6.04.2017Ekonomi
Frankfurt Fuarına yeni ürünlerle katıldı

Frankfurt Fuarı'na yeni ürünlerle katıldı

DÜNYANIN önde gelen otomotiv yedek parça ve servis fuarı olan Frankfurt Automechanika 2016’ya, bu yıl 4 bin 900 firmanın katılırken, Tiryakiler Yedek Parça A.Ş. yeni ürünleriyle fuara damga vurdu.

27.09.2016Ekonomi
Türkiye, kendisine olan güveni boşa çıkarmadı

Türkiye, kendisine olan güveni boşa çıkarmadı

Alanında dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan Automechanika Frankfurt, yarın sona erecek. Salı günü başlayan fuarda Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 76 ülkeden 4 bin 820 katılımcı yer aldı. Fuara katılan Türk şirketleri, ilgiden memnun kaldıklarını söyledi.

15.09.2016Avrupa
Beş dakika da olsa ralli pilotu oldular

Beş dakika da olsa ralli pilotu oldular 

Türkiye’nin en önemli otomotiv endüstrisi fuarı olan Automechanika Istanbul, sektör temsilcilerini bu yıl 10’uncu kez bir araya getirirken, farklı etkinliklerle katılımcılara renkli ve heyecanlı anlar yaşatıyor.

10.04.2016Ekonomi
Automechanika İstanbul 7 Nisan’da açılıyor

Automechanika İstanbul 7 Nisan’da açılıyor

Messe Frankfurt Istanbul Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. işbirliği ile düzenlenen otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika İstanbul, TÜYAP Fuar Merkezi’nde 7-10 Nisan 2016 tarihleri arasında kapılarını açıyor.

5.04.2016Ekonomi
Türk amigolar

Türk amigolar

KÜRESEL otomotiv sektöründe üretim haritasına bakıldığında yeni bir yıldız yükseliyor.

20.07.2015Ekonomi
İzeltaşa fuarda tam not

İzeltaş'a fuarda tam not

TÜRKİYE’nin lider el aletleri kuruluşu İzeltaş, uluslararası otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika’da yerli yabancı tüm ziyaretçilerin beğenisini topladı.

22.04.2015Ege
Frankfurt’ta yeni ürünlerini tanıttı

Frankfurt’ta yeni ürünlerini tanıttı

İNCİ Akü’nün yeni AGM Serisi, Automechanika Frankfurt Fuarı’nda uluslararası firmalarla buluştu.

6.10.2014Ege
Automechanikada elektrikli araçlara yoğun ilgi

Automechanika'da elektrikli araçlara yoğun ilgi

Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen Uluslararası Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuarlar Fuarı'nda (Automechanika) sergilenen birbirinden ilginç elektrikli araçlar ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor.

18.09.2014Avrupa
Türk firmaları devlerle yarışıyor

Türk firmaları devlerle yarışıyor

Otomotiv sektörünün kalbi Automechanika Frankfurt açıldı. 20 Eylül’e kadar devam edecek fuara, 71 ülkeden 4 bin 631 şirket katıldı. Katılımcıların 265’i Türk şirketi...

18.09.2014Avrupa
‘Petrol’ü kanun korkusu sardı

‘Petrol’ü kanun korkusu sardı

Petrol sektörünü Gümrük Kanunu değişikliği tedirgin etti. Hapis cezası ve lisans iptali gibi ağır yaptırımları içeren kanunla ilgili sektör temsilcileri, “Uygulamada yaşanabilecek küçük sorunlar, büyük itibar kayıplarına yol açabilir” değerlendirmesinde bulundu.

11.04.2013Ekonomi
Yeni ürünlerini Tüyap’ta tanıttı

Yeni ürünlerini Tüyap’ta tanıttı

İnci Akü, İstanbul Tüyap’taki Automechanika Fuarı’nda iddialı büyüme stratejisini destekleyen yeni ürünlerini sektöre tanıttı.

11.04.2011Ege
Bakan Yıldız iki fuar birden açtı

Bakan Yıldız iki fuar birden açtı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Automechanika Istanbul ve Petroleum Istanbul fuarlarının açılışını yaptı.

7.04.2011Ekonomi
Automechanika Istanbul 2011 başlamadan rekor kırdı

Automechanika Istanbul 2011 başlamadan rekor kırdı

sse Frankfurt Istanbul ve Hannover- Messe International Istanbul tarafından 2 yılda bir düzenlenen Automechanika Istanbul 2011 Uluslararası Otomotiv, Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı bu yıl 07-10 Nisan tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

22.03.2011Ekonomi
Krize meydan okuyan fuar

Krize meydan okuyan fuar

AVRASYA’nın bir numaralı otomotiv yan sanayi fuarı olan Automechanika İstanbul 2009, 16-19 Nisan tarihleri arasında bu yıl rekor sayıda katılımcıyı ağırlamaya hazırlanıyor.

14.04.2009Gündem
Messe Frankfurt Fuarının bu yılki teması otomotiv ve küresel ısınma

Messe Frankfurt Fuarının bu yılki teması otomotiv ve küresel ısınma

İki yılda bir Frankfurt’ta düzenlenen ve otomobil yedek parça sektörünün nabzının tutan fuarlar arasında ilk sırada gösterilen Automechanika Frankfurt Fuarının 20’incisi bu yıl 16-21 Eylül 2008 tarihinde Frankfurt’ta gerçekleştirilecek. Fuarın bu yılki teması otomotiv sektörü ve küresel ısınma konusu olacak.

13.05.2008Gündem
Otomotivciler mutlu

Otomotivciler mutlu

İzmirli otomotivciler, sektörün devlerini buluşturan yan sanayi fuarı, Automechanika İstanbul Fuarı’nda önemli iş bağlantıları yaptı.

29.04.2007Ege
Bombalarla birlikte lüks oto satışları da patladı

Bombalarla birlikte lüks oto satışları da patladı

Ekonomik kriz başta olmak üzere siyasi belirsizliklerden özellikle savaş ortamlarından en çok etkilenen sektörlerden biri olan otomotiv, bu yıl ilginç bir tablo çizdi. İlk iki ayda ABD'nin Irak'a yapacağı operasyonun yarattığı belirsizliğe rağmen otomobil satışları gaz kesmedi.

13.04.2003Ekonomi
Savaş bitiyor, ihracatınız 100 milyar doları aşar

Savaş bitiyor, ihracatınız 100 milyar doları aşar

Dünyanın en büyük fuarcılık şirketi Messe Frankfurt GmbH'ın Yönetim Kurulu Başkanı Gerhard Gladitsch, savaşın ardından İstanbul'un daha da önemli bir pazarlama noktası olacağını ve Türkiye ihracatının orta vadede 100 milyar doları aşabileceğini söyledi.

10.04.2003Ekonomi

Yazar Sonuçları

İnadına üretim, inadına ihracat

Türkiye gerek iç nedenlerle gerekse dış nedenlerle defalarca krizler ve ekonomik dalgalanmalar, devalüasyonlar ile karşı karşıya kaldı.

30.08.2018