MENÜ

Atso

Atso ile ilgili tüm haberleri, son dakika Atso haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Atso haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.963 Atso haberi bulunmuştur.

Atso Haberleri

AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel kimdir

AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel kimdir?

2014 Yerel Seçimleri'nde AK Parti'den Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Menderes Türel, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi, Cumhur İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Menderes Türel'in kim olduğunu merak eden vatandaşlar da internette araştırma yapıyor. Peki, AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel kimdir?

27.03.2019Gündem
Alman Seyahat Acentaları Birliği açıkladı: Türkiyenin o kentine rezervasyonlarda hızlı artış

Alman Seyahat Acentaları Birliği açıkladı: Türkiye'nin o kentine rezervasyonlarda hızlı artış

ATSO Başkanı Davut Çetin, “Berlin ve Moskova fuar tanıtımlarımız başarılı geçti ve olumlu izlenimler edindik. Fuarda görüştüğümüz turizmcilerin tamamının beklentisi iyi yönde. Alman Seyahat Acentaları Birliği Ocak sonu itibarıyla Türkiye erken rezervasyonlarının yüzde 58 arttığını açıkladı.Antalya, Akdeniz’de en hızlı yükselen destinasyon durumunda. Hatta Rusya pazarıyla birlikte yazın Türkiye'de yatak sayısının yetmeyeceği konuşuluyor " açıklamasında bulundu.

26.03.2019Ekonomi
Antalya’nın Rus turist hedefi

Antalya’nın Rus turist hedefi

MOSKOVA Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı’na (MITT) katılan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, bu yıl Antalya olarak 5 milyon Rus tatilci hedeflediklerini kaydetti.

12.03.2019Ekonomi
Fırıncılar isyanda: Marketten süt, yumurta alan soluğu fırında alıyor…

Fırıncılar isyanda: Marketten süt, yumurta alan soluğu fırında alıyor…

Alışverişlerde kullanılan plastik poşete para ödemek istemeyen uyanık tüketici Antalyalı fırıncıyı kızdırdı. Bazı tüketicilerin marketten alışveriş yapıp fırından poşet istediğini kaydeden Antalya Fırıncılar Odası Başkanı Mustafa İnce, “Poşet paralı oldu ucu yine bize dokundu. Marketten süt, yumurta alan soluğu fırında alıyor. 1 ekmek alıp diğer malzemeleri de ekmek poşetine koyuyor” dedi.

27.02.2019Gündem
Boat Antalya için geri sayım

Boat Antalya için geri sayım

TÜYAP Fuarcılık tarafından düzenlenen BOAT Antalya 2. Motorlu, Motorsuz ve Yelkenli Tekneler ve Su Sporları Fuarı, Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. (ANFAŞ) EXPO Center’da yapılacak.

16.02.2019Ekonomi
Çok önemli uyarı... Belgesi olmayan bunu yapamayacak

Çok önemli uyarı... Belgesi olmayan bunu yapamayacak!

BELGE Zorunluluğu kapsamında Sorumlu Emlak Danışmanı ve Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları Antalya’da başlıyor.

13.02.2019Ekonomi
Küçük otellere 500 bin liraya kadar yenileme kredisi

Küçük otellere 500 bin liraya kadar yenileme kredisi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin: "Kampanya yapıp biraz müteahhitlerin elindeki konut stoğunu eritmek istiyoruz" açıklamasında bulundu.

13.02.2019Ekonomi
Antalya Valisi uyardı: Seçim günü trafoya bilmem ne girdi mazeretleri oluşmasın

Antalya Valisi uyardı: Seçim günü 'trafoya bilmem ne girdi' mazeretleri oluşmasın

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri'nde oy sayma işlemlerinin geç saatlere kadar sürebileceğine dikkati çekerek, kaymakamlara "Seçim günü hiçbir sandık çevresinde 'elektrik kesildi', 'trafoya bilmem ne girdi' mazeretleri oluşmasın." uyarısında bulundu.

5.02.2019Gündem
Reel sektör ve finans sektörü temsilcileri Antalyada buluşacak

Reel sektör ve finans sektörü temsilcileri Antalya'da buluşacak

İş insanları ile finans sektörü temsilcilerini bir araya getirecek "Reel Sektör ile Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı" cuma günü Antalya'da yapılacak.

5.02.2019Ekonomi
Kredi kartı ile yapılan alışverişe taksit imkanı istiyoruz

"Kredi kartı ile yapılan alışverişe taksit imkanı istiyoruz"

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) üyesi ve kuyumculuk alanında faaliyet gösteren Adnan Kaya, kredi kartı ile yapılan alışverişin taksitlendirilmesini ve silah taşıma ruhsatında kolaylık yapılmasını istedi.

8.01.2019Ekonomi
Posofun içi dışı kırmızı elması da tescilli lezzetler arasına girdi

Posof'un içi dışı kırmızı elması da tescilli lezzetler arasına girdi

Ardahan'ın Posof ilçesinde yetişen ve içi de dışı gibi kırmızı olan elmanın tescili için Türk Patent ve Marka Kurumuna (TÜRKPATENT) yapılan başvuru kabul edildi.

1,5 yıl önce başlamıştı... Sonunda kabul edildi

1,5 yıl önce başlamıştı... Sonunda kabul edildi

Sadece Ardahan’ın Posof ilçesinde yetiştiği bilinen ve son yıllarda üretim sahası giderek azalan, içi de dışı gibi kırmızı olan elmanın tescili için Türk Patent ve Marka Kurumuna yapılan başvuru kabul edildi.

21.12.2018Ekonomi
Liseliler hakemli bilim dergisi çıkarıyor

Liseliler hakemli bilim dergisi çıkarıyor

Lise öğrencilerine yönelik bilimsel ve sanatsal eserlerin bir arada yer aldığı ilk hakemli bilim dergisi, Antalya BİLSEM, ATSO Güzel Sanatlar Lisesi ve Kepez Mahmut Celalettin Ötken Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından çıkarıldı.

14.12.2018Eğitim
Liselilerin hakemli bilim dergisi Bilim Armonisi

Liselilerin hakemli bilim dergisi "Bilim Armonisi"

Antalya'da, lise öğrencilerine yönelik bilimsel ve sanatsal eserlerin bir arada yer aldığı, hakemli olma özelliği taşıyan "Bilim Armonisi" adlı dergi çıkarıldı.

14.12.2018Teknoloji
Ofiste sıkılınca kaktüs işine girdi

Ofiste sıkılınca kaktüs işine girdi

Antalya'da, yıllarca turizm işi yapan Tevfik Yalçın, doğadan uzak, kapalı ortamda çalışmaktan sıkılınca kaktüs işine girdi. Kendisi gibi ofis ortamında çalışmaktan sıkılıp yeşillik özleyenlerin masalarına birer kaktüs yerleştirmeyi hedefleyen Yalçın, 100 bin TL'ye kurduğu tesiste 'her masaya bir kaktüs' sloganıyla üretim yapıyor.

14.12.2018Kampüs
Et restoranında adisyon şoku İkram sanıp yediler...

Et restoranında adisyon şoku! İkram sanıp yediler...

ANTALYA’da, et restoranından 8 kişilik rezervasyon yaptıran Mehmet Kozan, hesabı istediğinde, fişte yazan 827 liranın 285’inin meze için olduğunu gördü. Restoranla ilgili valiliğe şikayette bulunan Kozan, "Biz restorana gittiğimizde mezeler masaya yerleştirilmişti. Biz de ikram olduğunu düşündük. Uyarmadılar ve fiyata işlemişler" dedi.

13.12.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Oy hakkı kul hakkına dönüşür mü?

DEMOKRASİLERDE oy hakkı kutsal bir haktır. Oyumuzla bizi yönetecek olan iktidarları işbaşına getiririz.

26.12.2018