MENÜ

Atm

Atm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Atm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.677 Atm haberi bulunmuştur.

Atm Haberleri

ABDli isimden Veliaht Prens reddedilmeli çağrısı

ABD'li isimden Veliaht Prens reddedilmeli çağrısı

ABD'nin eski Suudi Arabistan Büyükelçisi Robert Jordan, "Suudi Veliaht Prens Muhammed bin Selman, Batılı toplumlar ve özel sektörler tarafından reddedilmeli." dedi.

22.02.2019Dünya
Yeni akıllı bilekliklerle tanışın: Galaxy Fit ve Galaxy Fit e

Yeni akıllı bilekliklerle tanışın: Galaxy Fit ve Galaxy Fit e

Samsung, akıllı saati Galaxy Watch Active ile birlikte iki yeni akıllı bilekliğini de dünyaya duyurdu. İşte karşınızda Galaxy Fit ve Galaxy Fit e...

21.02.2019Teknoloji
2019 YKS başvurusu nasıl yapılır YKS başvuru ücreti ne kadar

2019 YKS başvurusu nasıl yapılır? YKS başvuru ücreti ne kadar?

2019 YKS başvurularıyla ilgili araştırmalar sürmeye devam ediyor. ÖSYM tarafından 12 Şubat tarihinde başlayan YKS başvurularının nasıl yapılacağı, sınava katılım sağlayacak olan öğrenciler tarafından merak ediliyor. Peki, 2019 YKS başvurusu nasıl yapılır? YKS başvuru ücreti ne kadar?

20.02.2019Gündem
Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) 2019 MBSTS başvurusu nasıl yapılır

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) 2019 MBSTS başvurusu nasıl yapılır?

Diyanet İşleri Başkanlığı ile ÖSYM birlikteliğiyle gerçekleştirilen Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı (MBSTS) 2019 sınavı için başvurular alınmaya başlandı. 34 merkezde gerçekleştirilecek olan MBSTS 2019 sınavı toplamda 1 buçuk saat sürecek.

19.02.2019Gündem
ATMlerdeki gizli tehlikeye dikkat

ATM'lerdeki gizli tehlikeye dikkat

ATM'den para çekeyim derken başınız yanabilir, aman dikkat!

18.02.2019Teknoloji
Rus vatandaşının bir anlık dalgınlığı 5 bin dolarına mâl oldu

Rus vatandaşının bir anlık dalgınlığı 5 bin dolarına mâl oldu

PARA çekerken bankamatikte kartı sıkışan Rus uyruklu Ahmad V.'nin, hesabından 5 bin dolar para çalındı. Yaptığı çalışmayla, yabancı uyruklu 3 kişinin sıkışan bankamatik kartından 5 bin dolar çektiğini tespit eden polis, şüphelileri yakalamak için operasyonlarını sürdürüyor.

18.02.2019Gündem
Bu görüntüsü herkesi şoke etmişti Yeniden gözaltında…

Bu görüntüsü herkesi şoke etmişti! Yeniden gözaltında…

Antalya’da PTT ATM’sine kartını sıkıştırdığı için olay çıkarıp kendisini sakinleştirmek isteyen polise küfreden Dilara Ö. (25), iki evden hırsızlık yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

18.02.2019Gündem
YKS başvuru ücretleri hangi bankalara yatırılacak YKS başvurusu nasıl yapılır

YKS başvuru ücretleri hangi bankalara yatırılacak? YKS başvurusu nasıl yapılır?

YKS başvurularıyla ilgili süreç devam ederken, güzel bir üniversite hayali kuran öğrenciler ise YKS başvuru ücretlerinin hangi bankalar yatırılacağını merak etmeye başladı. 12 Şubat tarihinde başlayan YKS başvuruları 6 Mart tarihine kadar sürmeye devam edecek. Peki, YKS başvuru ücretleri hangi bankalara yatırılacak? YKS başvurusu nasıl yapılır?

17.02.2019Gündem
Kamu bankalarından ortak refleksler

Kamu bankalarından ortak refleksler

Kamu bankalarında ortak çalışma anlayışı yerleşiyor. Ortak ATM, ortak kart ve kredi kartı borcu yapılandırmalarında atılan adımlarla hem finansal kamu bütünlüğü sağlanıyor hem de daha iyi hizmet veriliyor.

16.02.2019Ekonomi
AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman yapılacak Kayıt yenileme için son gün ne zaman

AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman yapılacak? Kayıt yenileme için son gün ne zaman?

AÖF sınavları ne zaman yapılacak sorusu, eğitimlerini açıköğretim sistemi üzerinden devam ettiren vatandaşların araştırdığı konu oldu. Bahar Dönemi Ara Sınav tarihlerini merak eden vatandaşlar, internet üzerinden detayları sorgulamaya başladı. Peki, AÖF sınavları ne zaman gerçekleşecek? İşte, kayıt yenileme dönemi ve sınavlar hakkında bazı bilgiler

15.02.2019Gündem
The Chain Starsdan kripto para borsası

The Chain Stars'dan kripto para borsası

Blockchain teknolojilerini kullanarak, yeni nesil girişimciliği teşvik amacıyla yola çıkan The Chain Stars, kripto para borsası Bitpapel Exchange, Türkiye’de işlemlerine başladı.

13.02.2019Ekonomi
AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır AÖF kayıt yenileme işlemleri için son gün ne zaman

AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır? AÖF kayıt yenileme işlemleri için son gün ne zaman?

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi 2018-2019 eğitim yılı bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri başladı. Açıköğretim kayıt yenileme işlemlerinin başlamasıyla birlikte, söz konusu işlemlerin nasıl yapıldığı ve ne zamana kadar yapılabileceği merak konusu oldu. Peki, açıköğretim kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır? AÖF kayıt yenileme ne zaman bitecek?

12.02.2019Gündem
YKS başvuru ücreti ne kadar Üniversite sınavı ne zaman yapılacak

YKS başvuru ücreti ne kadar? Üniversite sınavı ne zaman yapılacak?

Üç oturumdan oluşan YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) başvuru sürecinin başlaması ardından pek çok soru işareti gündeme geldi. Özellikle ilk kez başvuru yapacak olan adaylar, bu süreci en doğru şekilde tamamlamak için YKS kılavuzunu inceliyor. Peki, üniversite başvuruları nasıl yapılır? YKS başvuru ücreti ne kadar? AYT, TYT ve YDT ne zaman yapılacak?

12.02.2019Eğitim
Dünyada ilk... O uygulama başladı

Dünyada ilk... O uygulama başladı

FİLİPİN ticari bankası ’Union Bank of Philippines’, kriptopara ATM uygulaması başlattığını duyurdu.

12.02.2019Ekonomi
ATMyi soyup yatırım amaçlı çeyrek altın almışlar

ATM'yi soyup yatırım amaçlı çeyrek altın almışlar

ANTALYA'da banka ATM'sine para yükleyen güvenlik görevlilerini gasbedip 69 bin lira çalan 5 kişi yakalandı. Şüphelilerin, çaldıkları parayla yatırım amaçlı çeyrek altın aldıkları ortaya çıktı.

11.02.2019Gündem
ATMyi soyup yatırım amaçlı çeyrek altın almışlar

ATM'yi soyup yatırım amaçlı çeyrek altın almışlar

ANTALYA'da banka ATM'sine para yükleyen güvenlik görevlilerini gasbedip 69 bin lira çalan 5 kişi yakalandı. Şüphelilerin, çaldıkları parayla yatırım amaçlı çeyrek altın aldıkları ortaya çıktı.

11.02.2019Gündem
AÖL 2. dönem kayıt yenileme işlemi için son gün Kayıt yenileme nasıl yapılır

AÖL 2. dönem kayıt yenileme işlemi için son gün! Kayıt yenileme nasıl yapılır?

Açıköğretim Lisesi (AÖL) bünyesinde eğitim gören ve görmek isteyen öğrencilerin gerçekleştirmesi gereken ilk kayıt-kayıt yenileme işlemi için son güne girildi. İkinci döneme başlayabilmek ve sınavlara katılım sağlayabilmek isteyen öğrencilerin tamamlayacağı AÖL kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemi, 11 Şubat Pazartesi günü sona erecek. Peki, AÖL 2. dönem kayıt yenileme işlemi nasıl yapılacak? İşte, o detaylar

11.02.2019Gündem
Kimlikle para çek

Kimlikle para çek

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi’nin yeni projesiyle dijital kimlik kartlarına sertifika eklenecek. Böylece yeni kimliklerle elektronik ortamda dokümanlar imzalanabilecek, ATM’lerden para çekilecek, ödeme yapılacak, noter ve sağlık hizmetleri alınabilecek. Kullanımın en kısa zamanda başlayacağı belirtiliyor.

9.02.2019Ekonomi
2019 MSÜ başvuruları için son gün ne zaman İşte subaylık sınavı için ücretin yatırılacağı bankalar

2019 MSÜ başvuruları için son gün ne zaman? İşte subaylık sınavı için ücretin yatırılacağı bankalar

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) bünyesindeki fakülte ve yüksekokullarda eğitim alma hayali kuran gençlerin ilgi gösterdiği, 2019-MSÜ sınavı için başvurular geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Gözler şimdi tam adı Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2019-MSÜ) olan sınava başvuruların biteceği tarihte. Peki, 2019 MSÜ başvuruları ne zaman bitecek?

6.02.2019Gündem
AÖL kayıt ve kayıt yenileme işlemleri sona eriyor AÖL kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır

AÖL kayıt ve kayıt yenileme işlemleri sona eriyor! AÖL kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır?

Açık Öğretim Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılı 2. dönem kayıt yenileme iş ve işlemleri 9 Ocak 2019'ta başlamıştı, eğer MEB tarafından tarih uzatılması yapılmazsa AÖL ya da bir diğer ifade ile açık lise kayıt işlemlerinin tamamlanması için çok kısa bir süre kaldı. Peki, açık lise kayıtları ne zaman bitecek? AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek?

5.02.2019Gündem
YDS başvuruları için son günler YDS sınavı ne zaman yapılacak

YDS başvuruları için son günler! YDS sınavı ne zaman yapılacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı’nca (ÖSYM) düzenlenecek olan 2019 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2019-YDS/1) için başvurular devam ediyor. Henüz başvuru yapmayan adaylar, söz konusu sınavın son başvuru tarihini araştırıyor. Peki, YDS başvuruları ne zaman bitecek?

4.02.2019Gündem
AÖL kayıt yenileme son gün ne zaman AÖL kayıt yenileme tarihleri

AÖL kayıt yenileme son gün ne zaman? AÖL kayıt yenileme tarihleri

AÖL kayıt yenileme işlemleri sürmeye devam ediyor. 9 Ocak tarihinde başlayan AÖL kayıt yenileme ve yeni kayıt işlemleri yapılmaya devam ederken bir yandan da işlerini halletmemiş olan öğrenciler AÖL kayıt ve kayıt yenileme işlemleri için son gün tarihini merak ediyor. Peki, AÖL kayıt yenileme son gün ne zaman?

3.02.2019Gündem
Akılalmaz olay Kendisini doktorum diye tanıtıp...

Akılalmaz olay! Kendisini 'doktorum' diye tanıtıp...

Karabük’te, iddiaya göre kendini doktor olarak tanıtan kişi, alışveriş yaptığı esnafı parasını ödemeyerek dolandırdı. Polis güvenlik kameralarını inceleyerek kimliğini belirlediği kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

3.02.2019Gündem
Ankaralılar kredi kartıyla seyahati sevdi

Ankaralılar kredi kartıyla seyahati sevdi

Ankara'da toplu ulaşım araçlarında ATM ve kredi kartı kullanılmasına vatandaşlar ilgi gösteriyor.

2.02.2019Ekonomi
Almanya’da İş Banka çirkin saldırı

Almanya’da İş Bank'a çirkin saldırı

Berlin’de bulunan İş Bank'a şubesine saldırı düzenlendi. Wedding semtindeki Müller Caddesi üzerinde bulunan bankanın camları ve duvarları atılan boyayla büyük zarar gördü. Ayrıca bankanın güvenlik kamerası ile şubenin dışındaki ATM kullanılamaz hale geldi.

1.02.2019Avrupa
ATMlerden 20 milyonluk vurgun yapan çete çökertildi

ATM'lerden 20 milyonluk vurgun yapan çete çökertildi

ANKARA ve 4 ilde bankaların otomatik para çekme makinelerine (ATM) kart kopyalama düzeneği ve kamera yerleştirerek vatandaşların hesaplarını boşaltan 4 kişi, polis ekipleri tarafından yakalandı. 1 yıl içinde 20 milyonluk vurgun yapan şüphelilerin ATM'ye düzenek yerleştirmesi güvenlik kameralarına yansıdı.

1.02.2019Haber
ATMlerden 20 milyonluk vurgun yapan çete çökertildi

ATM'lerden 20 milyonluk vurgun yapan çete çökertildi

ANKARA ve 4 ilde bankaların otomatik para çekme makinelerine (ATM) kart kopyalama düzeneği ve kamera yerleştirerek vatandaşların hesaplarını boşaltan 4 kişi, polis ekipleri tarafından yakalandı. 1 yıl içinde 20 milyonluk vurgun yapan şüphelilerin ATM'ye düzenek yerleştirmesi güvenlik kameralarına yansıdı.

1.02.2019Gündem
Akılalmaz soygun

Akılalmaz soygun!

Antalya'da, kar maskeli iki kişi, bir bankanın ATM'sine para transferi için gelen güvenlik görevlilerini silahla etkisiz hale getirerek yaklaşık 50 bin lirayı alarak kaçtı.

31.01.2019Haber
Akılalmaz soygun Her şey bir anda oldu

Akılalmaz soygun! Her şey bir anda oldu

Antalya'da, kar maskeli iki kişi, bir bankanın ATM'sine para transferi için gelen güvenlik görevlilerini silahla etkisiz hale getirerek yaklaşık 50 bin lirayı alarak kaçtı.

31.01.2019Gündem
AÖL kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır AÖL kayıt yenileme için son gün ne zaman

AÖL kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır? AÖL kayıt yenileme için son gün ne zaman?

Açıköğretim Lisesi (AÖL) kayıt yenileme işlemlerinin nasıl yapılacağı, eğitim hayatını açıktan sürdürmeye devam eden öğrenciler tarafından sorgulanmaya başladı. Açıköğretim Lisesi 2. dönem kayıt işlemleri için tarihleri, yayınlanan iş takvimiyle birlikte açıklanmıştı. Peki, AÖL kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır? AÖL kayıt yenileme için son gün ne zaman?

31.01.2019Gündem
Banka soymak için açılan tünel şans eseri ortaya çıktı

Banka soymak için açılan tünel şans eseri ortaya çıktı

ABD'nin Florida eyaletinde, obruk zannedilerek yetkililere haber verilen çukurun, yakınlardaki banka şubesi yönünde ilerleyen bir tünelin girişi olduğu ortaya çıktı.

31.01.2019Dünya
Reel sektör için sıkı takip

Reel sektör için sıkı takip

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın başkanı olduğu Finansal İstikrar Komitesi önceki gün üçüncü toplantısını yaptı. Albayrak, reel sektörün finansmana erişimi ile yeniden yapılandırmaların gündeme geldiğini belirtirken Milli Reyting Kuruluşu’nun da detaylıca ele alındığını açıkladı.

31.01.2019Ekonomi
2019 YDS başvuruları ÖSYM tarafından başlatıldı... YDS başvurusu nasıl yapılır

2019 YDS başvuruları ÖSYM tarafından başlatıldı... YDS başvurusu nasıl yapılır?

Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personeli ve yabancı dil puanı almak isteyen diğer vatandaşların katılım sağladığı YDS'nin 2019'da yapılacak ilk etabı için başvuru süreci başladı. Peki, YDS başvurusu nasıl yapılır? Başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

30.01.2019Gündem
Son dakika Bakan Albayrak: Milli Reyting Kuruluşu kurulum süreci görüşüldü

Son dakika! Bakan Albayrak: Milli Reyting Kuruluşu kurulum süreci görüşüldü

Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi toplantısı gerçekleşti. Toplantıda konkordatolarla ilgili tedbirler, milli reyting kuruluşu, İpotek Finansman Kuruluşu süreci ele alındı.

30.01.2019Ekonomi
Açık lise kayıt işlemleri devam ediyor | AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek

Açık lise kayıt işlemleri devam ediyor | AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek?

AÖL ya da bir diğer ifadeyle açık öğretim lisesi, 2018-2019 eğitim öğretim yılı 2. dönem kayıt yenileme iş ve işlemlerinin detayları, eğitim hayatına açıktan devam eden öğrencilerin araştırdığı konu olarak dikkat çekiyor. Peki, AÖL kayıtları ne zaman bitecek?

28.01.2019Gündem
AÖL kayıt işlemleri ne zaman bitecek Açık lise kayıt yenileme ücreti ne kadar

AÖL kayıt işlemleri ne zaman bitecek? Açık lise kayıt yenileme ücreti ne kadar?

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2018-2019 eğitim öğretim yılı 2. Dönem Kayıt Yenileme iş ve işlemlerinin ne zaman biteceği, bu kurumda eğitim alan yüz binlerce açık lise öğrencisi tarafından yoğun şekilde sorgulanıyor. AÖL kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri 9 Ocak'ta başlamıştı. Peki, AÖL kayıt işlemleri ne zaman bitecek?

25.01.2019Gündem
Dijital katılım

Dijital katılım

Yeni katılım bankaları Emlak Katılım ve PTT Katılım ile Vakıf Katılım’ın bankacılık platformu Kuveyt Türk’ten geldi. Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan, çalışanlarının geliştirdiği BOA adlı yazılımı 20 ülkede 60’tan fazla bankaya ihraç edeceklerini vurguladı.

24.01.2019Ekonomi
MSÜ başvuruları için son gün ne zaman MSÜ sınav ücreti hangi bankalar yatırılacak

MSÜ başvuruları için son gün ne zaman? MSÜ sınav ücreti hangi bankalar yatırılacak?

MSÜ Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2019-MSÜ) başvuruları geçtiğimiz günlerde başlamıştı, gözler şimdi başvuruların biteceği tarihte. Öte yandan söz konusu sınav için henüz başvuru yapmayan vatandaşlar, sınav başvuru ücretinin ne kadar olduğunu ve hangi bankaya yatırılması gerektiğini araştırıyor. Peki, MSÜ başvuruları ne zaman bitecek? MSÜ başvuru ücreti hangi bankalara ödenecek?

23.01.2019Gündem
ATMlerden kart kopyalayan şüpheliler kamerada

ATM'lerden kart kopyalayan şüpheliler kamerada

İSTANBUL'da ATM'lerden banka müşterilerinin kartlarını kopyalayarak ulaştıkları bilgilerle, vatandaşların paralarını çeken 5 kişilik çete yakalandı. H.Y. isimli şüphelinin her para çekmeye gitmesinde dikkat çekmemek için 8 yaşındaki oğlunu da yanına aldığı bankamatik kameralarına yansıdı.

23.01.2019Haber
Aile süslü vurgun

Aile süslü vurgun

İstanbul’da ATM’lere yerleştirdikleri kopyalama aparatları ile yaklaşık 500 bin TL’lik vurgun yapan çete çökertildi. Çete elebaşının ATM’lere aparat yerleştirip paraları çekerken dikkat çekmemek ve aile süsü vermek için yanında sürekli çocuğunu bulundurduğu ortaya çıktı.

23.01.2019Gündem
Gasp çetesi çökertildi Dolmuş parası olmayan kadını soymaya çalıştılar

Gasp çetesi çökertildi! Dolmuş parası olmayan kadını soymaya çalıştılar

Küçükçekmece’de peş peşe gasp olayları gerçekleştiren elebaşılığını cinayetten emniyette kaydı olan cezaevi firarisi S.Ş'nin yaptığı 13 kişilik çete çökertildi. Çetenin, üzerinde dolmuş parası olmadığı için yürüyerek evine giden bir kadını da yanlışlıkla hedef aldığı belirlendi. Çetenin gasp ve yakalanma anları ile ilgili görüntüler de ortaya çıktı.

22.01.2019Gündem
Azılı gasp çetesi çökertildi

Azılı gasp çetesi çökertildi

Küçükçekmece’de peşpeşe gasp olayları gerçekleştiren elebaşılığını cinayetten emniyette kaydı olan cezaevi firarisi S.Ş'nin yaptığı 13 kişilik çete çökertildi. Çetenin, üzerinde dolmuş parası olmadığı için yürüyerek evine giden bir kadını da yanlışlıkla hedef aldığı belirlendi. Çetenin gasp ve yakalanma anları ile ilgili görüntüler de ortaya çıktı. Küçükçekmece'de 26 Kasım 2018 günü Suriyeli kuyumcu A.Ö'nün dükkanına çarşaflı bir kişi girdi. Silahını çıkartan gaspçı altınlara ve parayı istedi. Kuyumcu direnerek eline geçirdiği kül tablasını gaspçıya fırlattı. Saldırgan kuyumcuya doğru peş peşe ateş ederek kaçtı. Kuyumcu olayı yara almadan atlatırken, Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Yapılan araştırmada elebaşılığını S.Ş'nin yaptığı gasp çetesine ulaşıldı. Cezaevi firarisi olan S.Ş'nin cezaevi arkadaşlarından çeteyi kurduğu anlaşıldı. Çetenin, 6 Aralık 2018 günü banka ATM'sinden 5 bin TL çeken Y.E.S'yi direnmesi üzerine bacaklarından vurarak parasını aldıkları tespit edildi. Çetenin üçüncü hedefi personel parasını taşıyan Ö.S ve A.K oldu. 183 bin TL'yi Hadımköy'deki şirkete götüren aracın önü kırmızı ışıklarda başında kask olan motorsikletli bir kişi tarafından kesildi. Silahını çeken kasklı gaspçı çantayı almaya çalıştı. Araç içindekiler direnince Ö.S'nin bacaklarına doğru ateş etti. Ö.S ve A.K direnmeye devam etti. İkinci bir motorsikletli de aracın önüne gelerek parayı almaya çalıştı. Ö.S ve A.K'nın direnmesi üzerine olay yerinden araca ateş açarak uzaklaştılar. Ekipler, 15 Ocak 2019 günü çete üyelerini takip ettikleri sırada, takip edilen 2 kişi Bağcılar'da yolda yürüyen M.U adlı kadını hedef aldı. Döviz bürosundan çıktığını düşünerek hedef aldıkları kadının parasını almak için 2 el ateş açan çete üyesinden biri, olay anında müdahale eden polis tarafından yakalandı. Motorsikletle kaçmaya çalışan ikinci gaspçı da kısa sürede gözaltına alındı. Dolmuş parası olmadığı için evine yaya olarak gittiği belirlenen M.U, olayı yara almadan atlattı. Çetenin diğer üyelerine yönelik baskınlarda cinayetin de arasında bulunduğu suçlardan kaydı olan cezaevi firarisi olan elebaşı S.Ş'nin de arasında bulunduğu 11 kişi yakalandı. Emniyette sorguları tamamlanan 13 kişi savcılığa sevk edildi. Çetin AYDIN/İSTANBUL

22.01.2019Haber
AÖL 2. dönem kayıtları ne zaman sona erecek Kayıt yenileme ücreti ne kadar

AÖL 2. dönem kayıtları ne zaman sona erecek? Kayıt yenileme ücreti ne kadar?

AÖL 2018-2019 eğitim dönemi 2. dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri hala sürüyor. Söz konusu ilk kayıt ve kayıt yenileme için gerekli şartlar ve ücret detayları belli oldu. Peki, açık lise kayıtları ne zaman bitecek? AÖL kayıtlarında son tarih ne zaman?

21.01.2019Gündem
Ertelenen PTT personel alımında yeni gelişme var mı PTT personel alımı ne zaman

Ertelenen PTT personel alımında yeni gelişme var mı? PTT personel alımı ne zaman?

PTT'nin yeni kurduğu bir iştiraki bünyesinde istihdam etmek üzere alacağı bin 100 personel için başvuruların ertelendiği açıklanmıştı. Zırhlı araçlarda çalıştırılacak personeller için başvuruların ne zaman başlayacağı bu hususta bekleyen on binlerce vatandaş tarafından merakla araştırılıyor. Peki, PTT personel alımı ne zaman? PTT tarih verdi mi?

17.01.2019Gündem
2019 MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) başvuru kılavuzu yayımlandı | Başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak

2019 MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) başvuru kılavuzu yayımlandı | Başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

2019 MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) sınavı başvuru süreciyle ilgili detaylar netlik kazandı.. MSÜ fakülteleri ve yüksekokullarında öğrenim görmek isteyen adayların bu süreci doğru bir şekilde gerçekleştirmesi için MSÜ sınavı başvuru kılavuzu yayımlandı. Peki, MSÜ başvurusu nasıl yapılır, başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

17.01.2019Gündem
TROY geçen yıl 8 kat büyüdü kart adedi 7 milyonu aştı

TROY geçen yıl 8 kat büyüdü kart adedi 7 milyonu aştı

Türkiye’nin Ödeme Yöntemi TROY, 2018'de 8 kat büyüyerek 7 milyonu aşkın kart adedine ulaştı.

17.01.2019Ekonomi
Huawei Watch GT Türkiye’de satışa çıktı

Huawei Watch GT Türkiye’de satışa çıktı

Huawei Watch GT isimli yeni akıllı saat Türkiye'de satışa sunuldu. İşte yeni Huawei saatin tüm özellikleri ve fiyatı...

16.01.2019Teknoloji
AÖL 2. dönem kayıt yenileme işlemleri başladı Açık lise kayıtları ne zaman bitecek

AÖL 2. dönem kayıt yenileme işlemleri başladı! Açık lise kayıtları ne zaman bitecek?

Eğitim hayatına Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) bünyesinde devam eden yüz binlerce öğrenci ve bu kuruma ilk kez kayıt yaptıracak kişileri yakından ilgilendiren 2018-2019 2. dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri başladı. Gözler şimdi açık lise kayıt işlemlerinin biteceği tarihte. Peki, AÖL 2. dönem kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitecek? Açık lise kayıtları ne zaman bitecek?

14.01.2019Gündem

Yazar Sonuçları