MENÜ

Ata Demirer

Ata Demirer ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ata Demirer haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ata Demirer haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.630 Ata Demirer haberi bulunmuştur.

Ata Demirer Haberleri

Erdoğan ve Baykal’a çocuklar için rol

Erdoğan ve Baykal’a çocuklar için rol

Şiddeti Önleme Platformu, toplumda kadına ve çocuğa yönelik şiddetin önlenmesi için yapılacak mini TV spotlarında Başbakan Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ı oynatmayı düşünüyor. İngiltere Başbakanı Tony Blair çizgi film kahramanlarını seslendirirken, Türk liderlerin yaklaşımı ise merakla bekleniyor.

23.11.2004Kelebek
Yumuşak huylulara pastel tonlar aile babasına robdöşambr

Yumuşak huylulara pastel tonlar aile babasına robdöşambr

Avrupa Yakası’nda Selin nereden giyiniyor? Bir İstanbul Masalı’nda Selim ile tango yapan Esma’nın üzerindeki çiçekli elbisenin markası ne? Özcan Deniz dizide taktığı ince kravatları nereden alıyor? İşte bu soruları popüler dizilerin sanat yönetmeni ve kostüm sorumlularına sorduk.

17.12.2004Kelebek
Çakır ve Polat müzikal yıldızı

Çakır ve Polat müzikal yıldızı

Şu an sahnelenmekte olan iki müzikal, çok izlenen dizileri de etkiledi. Reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi, bu kez de müzikal olarak hazırlanacak. Yıldızlar Altında ve Mucizler Komedisi adlı müzikallerden sonra ünlü organizatör Ahmet San da, çok izlenen dizilerin müzikalini hazırlamak için kolları sıvadı.

9.01.2005Kelebek
Merak etmeyin civciv yaşıyor

Merak etmeyin civciv yaşıyor

Bir reklam filminde kullandığı yavru kedinin ihmal nedeniyle ölmesi üzerine tepki çeken Sinan Çetin, yapımcılığını üstlendiği ‘Avrupa Yakası’ndaki civcivin başına bir şey gelmemesi için önlem aldı.

27.01.2005Kelebek
Sevgililer için Sezen-Ata şov

Sevgililer için Sezen-Ata şov

‘Bahane’ adlı yeni albümü 10 Şubat’ta çıkacak olan Sezen Aksu, yeni şarkılarını ilk kez 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, sevgililer için söyleyecek. Ünlü komedyen Ata Demirer’in ‘tek kişilik dev kadrosu’ da sevgilileri güldürmek için Sezen Aksu ile aynı sahneyi paylaşacak.

31.01.2005Kelebek
Sevgililer Günü rekabeti

Sevgililer Günü rekabeti

Yaklaşan Sevgililer Günü nedeniyle hemen her eğlence mekanı özel bir gece düzenliyor. Müzik dünyasının zirvesinde de büyük rekabet yaşanıyor.

4.02.2005Kelebek
Neredesin Firuze birinci

Neredesin Firuze birinci

Kanal D, Pazartesi günü Türk sinemasının son dönemdeki en başarılı yapımlarından biri olan ‘Neredesin Firuze’ filmi ile birinci oldu.

8.02.2005Kelebek
Sevgilinizin hediyesi Net’te

Sevgilinizin hediyesi Net’te

Tüketicinin Erkan Abisi Hürriyet e.yaşam okurlarıyla buluştuğu bu ilk yazısında İnternet’te Sevgililer Günü için alışverişe çıktı. İnternet’teki siteler, alışverişe zaman ayıramayanların imdadına, Sevgililer Günü’nde de yetişiyor.

10.02.2005Kelebek
Bu Sibel Can örneğinde bir albüm-kilo orantısı araştırmasıdır

Bu Sibel Can örneğinde bir albüm-kilo orantısı araştırmasıdır

Sibel Can’ın kilolarına bilim henüz kalıcı bir çözüm bulamadı. Ama geçici bir çözüm var, o da albüm çıkarmak. O diğer zamanlarda muhtemelen ‘Yaşasın, yiyebilirim’ diyor ama her albüm arifesinde derhal diyetisyenine koşuyor. Yepyeni bir diyet ve egzersiz listesi alarak kilolarını itinayla veriyor.

12.02.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Ata Demirer Karagöz Haluk Bilginer Hacivat

Neredesin Firuze’nin ardından bir sonraki projesini merakla beklediğimiz Ezel Akay, Türkler’in seks hayatını konu alan filmi üzerinde çalışmaya devam etse de, rotayı şimdilik tam olarak Karagöz ve Hacivat’a çevirmiş durumda.

29.11.2004

Sizden iyi olmasın!

GAZETE köşelerini hak etmenin bir şartı da okurun nabzını tutuyor olabilmektir herhalde. Ne okumak, hangi konuyu görmek ister...

10.01.2005

Gece Yolcuları

Kıraç’ın yaptığı müziklerle yerli dizilerde yeni bir dönemi başlattığını ve artık dizi müziklerinin ne kadar önemli olduğunu daha önce yazmıştım.

23.01.2005

Sosyetenin son gözdesi

Serdar Bilgili’nin sahibi olduğu, Levent ve Rıza Büyükuğur kardeşlerin işlettiği Kanlıca’daki Ahmet Rasim Paşa Yalısı, şimdi ‘Ajia’ adıyla anılıyor.

2.02.2005

Ortopedi uzmanı ve çıkıkçı arasındaki fark

DİYELİMKİ gazetenizde ortopedi konularda bir köşe açmaya karar verdiniz. Bir ortopedi uzmanına mı yer verirsiniz yoksa çıkıkçıya mı?

12.02.2005

Ata Demirer’le Oceans Twelve

ata Demirer’li Vestel reklam serisi sürüyor. Son reklamsa, şu sıralar sinemalarda gösterilmekte olan Oceans Twelve filminin en çarpıcı sahnesiyle birebir aynı.

13.02.2005

Panel radyatörcüden cilveleşme rehberi

SEVGİLİLER gününde sevgilinize panel radyatör almak ister misiniz? Hoppalaaa. Bu da nereden çıktı diyorsunuz değil mi?

13.02.2005

Naz’ın peşinden gitti

Kenan Doğulu, 14 Şubat’ta Hilton Convention Center’da bir konser verdi.

15.02.2005

Dominik’te Survivor hazırlıkları sürüyor

Pazartesi günü Ahmet Utlu’nun Survivor yarışması için Dominik’e uçtuğunu yazmıştım.

15.02.2005

Fenerbahçe Kurtlar Vadisi’ni geçecek mi?

Beşiktaş UEFA’da mücadele ederken sadece rakiplerine değil her seferinde Kurtlar Vadisi’ne de yenilmişti.

16.02.2005

Yanlış anlaşıldık

Geçtiğimiz gün bir davette Okan Bayülgen’le aynı masayı paylaşan, gece boyunca da ünlü şovmenle çok yakın görünen Pınar Altuğ, farklı iddiaların ortaya atılması üzerine açıklama yapma gereği duydu.

24.02.2005