MENÜ

Ata Demirer Motosiklet

Ata Demirer Motosiklet ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ata Demirer Motosiklet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12 Ata Demirer Motosiklet haberi bulunmuştur.

Ata Demirer Motosiklet Haberleri

Ata Demirer motosiklet kazası geçirdi İşte fotoğrafları

Ata Demirer motosiklet kazası geçirdi! İşte fotoğrafları

Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde, motosikletten düşen oyuncu ve komedyen Ata Demirer, hafif yaralandı.

17.05.2016Magazin
Ata Demirer motosiklet kazası geçirdi

Ata Demirer motosiklet kazası geçirdi

Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde, motosikletten düşen oyuncu ve komedyen Ata Demirer, hafif yaralandı.

17.05.2016Magazin
Üzerine motosiklet devrilen Ata Demirer, bacağından yaralandı

Üzerine motosiklet devrilen Ata Demirer, bacağından yaralandı

Ünlü komedyen, oyuncu ve müzisyen Ata Demirer, Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde, motosikletinin üzerine devrilmesi sonucu sağ bacağından yaralanıp, hastaneye kaldırıldı.Fazla kilolarından yıllardır kurtulamayan Ata Demirer, bugün saat 10.00 sıralarında Bozcaada'da 34 LB 0332 plakalı motosikletine binmek isterken dengesini kaybetti. Motosiklet, sağ bacağının üzerine devrildi. Acı içinde yerde kalan Demirer, çevreden yetişenlerin haber vermesi üzerine gelen ambulansla Bozcaada Toplum Sağlığı Merkezi'ne kaldırıldı. Buradaki ilk müdahalenin ardından Demirer, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Demirer, acil serviste sedyeden indirilirken acısını unutup, kendisini görüntüleyen gazetecilere "Yine mi siz arkadaşlar" diyerek tebessüm edip, "Motosiklet çekmedi beni üzerime düştü" diyerek esprili şekilde olayı anlattı.  

17.05.2016Haber
Bozcaada’nın 30 keyfi

Bozcaada’nın 30 keyfi

Hafta sonu siz cüppeli-damacana-livata üçgeninde dumur yaşarken, ben dünyayı unutmak üzere Bozcaada’ya gittim. Ne Marmara, ne Avşa, ne Gökçeada... Türkiye’nin en cool adası Bozcaada.

7.08.2009Seyahat
Ata Demirer ilki kadar iyi mi

Ata Demirer ilki kadar iyi mi?

Ata Demirer, rahatsızlığı nedeniyle ara verdiği gösterisine kaldığı yerden tekrar başladı. Üstelik filinta gibi! Eleştiriler zaten kilosuna değil. Yeni şovunun ilki kadar iyi olmadığına. Ben öyle düşünmüyorum. Geçen hafta daha yeni görebildim, iyi ki de gitmişim.

7.02.2008Kelebek

Yazar Sonuçları

Eyyamcı

Futbol maçlarında ne şiş yansın ne kebap diye maç yöneten hakemlere yorumcuların taktığı güzel bir tanımlama var, eyyamcı diyorlar...

18.06.2019

Kurtuluş konseri

İstanbul’un düşman işgalinden kurtuluşunun 84. yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde, Nilüfer sahneye çıktı.

7.10.2007

İki can gitti, polisler motorların peşine düştü

Geçtiğimiz hafta Yıldız’dan Beşiktaş’a inen yokuşta yaşanan motor kazasında iki kişi öldü.

9.08.2006