MENÜ

Astroloji Ve İlişkiler

Astroloji Ve İlişkiler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Astroloji Ve İlişkiler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 216 Astroloji Ve İlişkiler haberi bulunmuştur.

Astroloji Ve İlişkiler Haberleri

Şehri iyi yaşamak isteyenlerin dergisi

Şehri iyi yaşamak isteyenlerin dergisi

Yayıncılık dünyasının yeni üyesi İSTANBUL+, şehirdeki trendlerin, yeni açılan mekânların ve en popüler semtlerin nabzını tutuyor.

Jüpiter Yay Burcuna Geçti

Jüpiter Yay Burcuna Geçti

Geleneksel astrolojide Jüpiter gezegenini bizler “Büyük fayda” olarak tanımlarız ve genelde yaptığımız deneysel etkiler sonucunda neredeyse her zaman olumlu kabul etmişizdir. Astrolog Aygül Aydın Jüpiter'in Yay burcuna geçişinin etkilerini yazdı...

9.11.2018Astro Gündem
Venüs Gerilemesi Başlıyor 8 Yıllık Hesap Kapatılıyor...

Venüs Gerilemesi Başlıyor! 8 Yıllık Hesap Kapatılıyor...

5 Ekim günü 10° Akrep burcunda gerilemeye başlayacak Venüs, 17 Kasım günü 25° Terazi burcunda son bulacak. Etkileri 23 Kasım tarihine kadar tam anlamıyla sürecek. Venüs, Güneş sisteminde, Güneş’e uzaklık bakımından ikinci sıradaki, sıcaklık bakımından da birinci sıradaki gezegendir. Uzman Astrolog Venüs gerilemesini anlattı...

1.10.2018Astro Gündem
Burcunuza göre mesleğiniz size uygun mu

Burcunuza göre mesleğiniz size uygun mu?

Burçlar insanların hayatını her alanda etkiliyor. Bunlardan biri de meslekler. İşte burcunuza uygun meslekler...

16.07.2018Kobi
13 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş Tutulması

13 Temmuz Yengeç Burcunda Güneş Tutulması!

13 Temmuz Cuma günü sabah 05.40 sıralarında yengeç burcunda yılın en önemli gökyüzü etkinliği gerçekleşecek. Güneş tutulması anı haritasını incelediğimizde ve geçmiş gökyüzü transitlerinde neler yaşandığına dair istatistiklere baktığımızda farklı bir tutulma olduğunu söyleyebiliriz.

12.07.2018Astro Gündem
Uranüs Burç Değiştiriyor İşte Burçlara Etkileri...

Uranüs Burç Değiştiriyor! İşte Burçlara Etkileri...

Uranüs gezegeni, 84 yıl sonra boğa burcuna geçiş yapıyor! Genelde her burçta yaklaşık 7 yıl ilerleyen bu gezegen 15 Mayıs 2018 tarihinden itibaren başlayacak (Kasım – Mart 2019 arasında Koç burcuna geriledikten sonra) 2025 yılına kadar Boğa burcunda ilerleyecek. İşte Uranüs'ün tüm burçlara etkileri...

8.05.2018Astro Gündem

Yazar Sonuçları

Astrolojik açıdan ilişkiler

Değişim rüzgarları ilişkilerimizi de etkiliyor ve şimdiye kadar farkında olmadığımız açılımlar yaşamaya başlıyoruz. Ve tabii ne olduğunu anlayamıyoruz.

23.11.2001

Zirveleri test ediyoruz

Bu hafta hırs gezegeni Mars, güç ve dönüşüm gezegeni Plüton’la işbirliği yapıyor. Haliyle neredeyse tüm burçlar özellikle profesyonel hayatlarındaki fırsatlara odaklanacak.

15.09.2019

Yeniay, yeni şans

1 Ağustos’ta gerçekleşecek yeniay Yengeçlere para, Kovalara aşk, Yaylara tatil getiriyor.

28.07.2019

Alıcılarınız açık olsun

Merkür hâlâ geriliyor olsa da tüm burçlara iyi haber var: Haftanın ilk yarısında amaç sembolü Güneş ve değer gezegeni Venüs’e katılıyor. Bu bağlantı ani aydınlanmalar getirebilir.

21.07.2019

Koçlara kariyer, Yengeçlere aşk, Yaylara para

Salı gecesi güçlü bir ay tutulması yaşanacak. Ay tutulmaları daha önce gösterdiğiniz çabaların karşılığını alarak bir projenin olgunluğa ulaşmasını simgeler. Peki bu tutulma kime, ne getiriyor dersiniz?

14.07.2019

Sıkı tutunun, Merkür geriliyor

İletişim gezegeni Merkür geri harekette. Böyle dönemlerde teknoloji ve iletişimle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz e-mailleri dikkatlice okuyun ve bilgisayarınızdaki önemli dosyaları yedekleyin. Bunun dışında insanlarla ilişkilerinizde de ekstradan sabırlı olmakta fayda var.

7.07.2019

Yeni başlangıçlar için ideal dönem

Salı günü gerçekleşecek güneş tutulması burçlara enerji getirecek. İkizlere ekstra para geliyor, Terazilerin kariyeri yükselişe geçiyor, Başakları duygusal yakınlık bekliyor.

30.06.2019

Korkacak bir şey yok

Bu hafta evrenin en olumlu iki gezegeni Venüs ve Jüpiter karşı karşıya geliyor. Ama endişeye gerek yok. Bu pozisyon burçlara büyüme ve gelişme getirecek. Akrep’ler zam alabilir, Yay’ların aşktan başı dönebilir.

23.06.2019

Kritik gün salı

Salı günü gerçekleşecek Merkür ve Mars buluşması, tüm burçlara hızlı düşünme ve hazırcevaplık kabiliyeti getiriyor. Ama bu durum bazı tartışmalara da neden olabilir.

16.06.2019

Kimseye bir şeyi anlamaya zorlayamazsın

Günaydın yepyeni bir günden hepinize merhaba…

6.06.2019

Yeniayla parlayacağız

İkizler iyi haberi bu hafta alabilir. Aslanlar yükselişte. Terazilerin eline bir miktar para geçebilir. Balıklar için yeni bir dönem başlıyor.

2.06.2019

Gezegenlerden bahara aşk getiriyor

Merkür’ün Neptün’le zorlayıcı teması gözünüzü korkutmasın. Venüs ve Satürn’ün valsi Yengeç ve Oğlak başta olmak üzere pek çok burca aşk ve hafifleme bırakacak.

26.05.2019

Rüzgâr suçsuz, yaprak alıngan.

Günaydın hepinize haftanın son gününden merhaba…

24.05.2019

Anahtar kelime: Anlayış

Bu hafta salı günü gerçekleşecek Venüs-Neptün bağlantısı herkese daha fazla empati yeteneği getiriyor.

7.04.2019

Enerjik hafta!

Güneş, Mars’la buluşuyor. Bu birliktelik tüm burçlara kararlılık ve enerji verecek. Yine Yay’ar ve Akrepler ani kararlar vermekten kaçının

24.02.2019

Büyük buluşma

Bu hafta Mars, Uranüs’le buluşurken tüm burçları enerjik ve cesur bir hafta bekliyor. Yengeçleri terfi var, Teraziler ise aşkta şanslı.

10.02.2019

Yıla hareketli bir başlangıç

Bugünkü güneş tutulması bütün burçlara ani değişimler getirecek. Küçük olumsuzluklarla karşılaşsanız da günlük hayatı canlandıran gelişmelere hazır olun.

6.01.2019

Âşığım sana!

Aşk gezegeni Venüs yeniden ilerlemeye başladı. Cumartesi günü de romantik sürprizlere gebe dolunay var. Kısacası, çok alametler belirdi.

16.12.2018

Merkür düze çıktıktan sonra...

Müjde, Merkür geçen hafta düz hareketine döndü! Yenilikler vaat eden yeniayı da geride bıraktık. Bu hafta Koç’lara seyahat, İkizler’e yeni niyetler, Aslan’lara eğlence var.

9.12.2018

2019 yeniden doğuş vaat ediyor

Dünyaca ünlü astrolog Gahl Sasson, geçen hafta yeni kitabı “2019 Astrolojisi-İçindeki Çocuğu Doğurmak”ın tanıtımı için Türkiye’ye geldi. Sasson’un kitabını imzaladığı ve yıldız haritasına göre 2019 ajandasını yorumladığı buluşma 29 Kasım’da gerçekleşti. Şimdi sırada 6 Aralık tarihinde Elif Mirza ve Aslı Ekşioğlu’nun ortak girişimiyle kapılarını açan CODE86’da düzenlenecek “ilişkiler atölyesi” var. Merakla beklediğim o atölye öncesinde kendisiyle bir araya geldim; gökyüzü bize ne gibi sürprizler hazırlıyor, Dolunay’ın üzerimizdeki etkileri, 2019’da burçları bekleyen olaylar, aklıma ne takıldıysa sordum. Şahsen gardımı aldım, artık yeni yıla hazırım.

4.12.2018

Merkür gerilerken...

Perşembeye kadar gerileyen Merkür, her burcu farklı etkileyecek. Kiminin bilgisayarı çökebilir, kimi eve kapanıp kitap okumaya dalabilir, kiminin ise seyahatlerinde aksama yaşanabilir.

2.12.2018

Dolunay çarpması

Çarşamba gerçekleşecek dolunay, geçmişe dönük konuları gündeme getirecek. Akrepler eski aşklarının, İkizler ise yaşanan kırgınlıkların hesabını sormanın peşinde.

20.10.2018

Gezegenlerden haber var

Gözümüz kulağımız salı günü Terazi burcunda gerçekleşecek yeniayda...

6.10.2018

“İnceldiği yerden kopsun” diyorsan, incelmesine izin veriyorsun demektir. Belki de o ip çoktan kopmuştur?

Günaydın Ay aslan burcunda hareket ediyor. Venüs gezegeni ise akrep burcunda durağanlaşıyor ve 7 Ekim tarihinde tüm hızıyla gerilemeye başlıyor. Kaybetme korkusuyla her şeyi fazlasıyla denetlemek, başkalarının motivasyonları ve duyguları ile ilgilenerek kendi enerjimizi gereksiz tüketmek gibi eylemlerde bulunabiliriz. Kendi derinliklerimizin içine inmeli kendi içsel gücümüzü fark etmeliyiz.

5.10.2018

Haftanın sürprizleri

Gezegenlerin cömert davrandığı bir hafta başlıyor. Yengeçler ilham verici fikirlerle coşacak, Akrepler iletişim becerileriyle göz kamaştıracak. Yayları gözlerden uzak bir kaçamak, Aslanları yeni bir ilişki bekliyor.

22.09.2018

Bu hafta temkinli olmakta fayda var

Mars-Uranüs çekişmesi beklenmedik durumlara yol açabilir. Gecikmeler, iptaller, küçük kazalar yaşanabilir, ekstra masraflar çıkabilir. Maddi konularda ve sosyal ilişkilerde riskten kaçının.

15.09.2018

 Şansımız dönüyor

Sonunda iyi haberler geldi! Bugün gerçekleşen yeniay Akreplere aşk, İkizlere yeni fırsatlar, Oğlaklara para getiriyor.

8.09.2018

Yürüyelim arkadaşlar!

Sonunda gezegenler frene basmaktan vazgeçti. Merkür bugün itibariyle eski hızına kavuşurken, Satürn de 6 Eylül’den sonra ilerlemeye başlıyor. Harekete geçin, sadece atacağınız imzaları gelecek haftaya bırakın.

1.09.2018

Zor bir haftaya hazır mısınız?

1 Ağustos’ta Mars, Uranüs’le çekişme halinde olacak. Ama hemen korkmayın! Bu durum, bazı burçların yaratıcılığının artmasını, sıradışı çözüm yolları bulmalarını sağlayacak.

28.07.2018

Eğer düşüncelerini düzene sokarsan hayatında geri kalan her şey yerini bulur

Günaydın yepyeni bir haftaya başlıyoruz. Hafta geneli oldukça hareketli ilerliyor olacak. Haftalık yorumlarınızı mahmure.com sayfasından okuyabilirsiniz.

15.07.2018

Hoşgörü ve merhamet, korkusuz insanların vasıflarıdır.

Günaydın bugün sabah saatlerinde Yengeç burcunda  önemli bir güneş tutulması gerçekleşti. Biliyorsunuz ki dün güneş tutulması yazısını paylaşmıştım. Bugün tekrar bir kere daha okumanız için aşağıya bırakıyorum. Lütfen farkındalığınızı yükseltin ve yaşamınızı kontrol altına almaya çalışın. Biraz kendi kendinizi kontrol edip sonuçlara katlanırsanız bu tutulma sonucunda büyük ödüllerle karşılaşabilirsiniz. Tüm yaşadıklarınıza rağmen ‘devam eden’ insan, olanları unutmuş demek değildir. Hayatını, ‘olanlara rağmen sürdürmeyi’ öğrenmiş demektir.

12.07.2018

Hesaplaşma, haykırış ve devrim

13 Temmuz Cuma günü sabah 05.40 sıralarında yengeç burcunda yılın en önemli gökyüzü etkinliği gerçekleşecek.

11.07.2018

Unutma, olabileceğin kişi olmadığın sürece tatmin olmazsın.

Günaydın arkamızda koskoca bir ramazan bayramını bıraktık ve yılın en önemli aylarına doğru ilerliyoruz. Şöyle bir silkelenip haftaya ve yaşam gayelerimize doğru kendimizi güncelleyelim. Bu hafta oldukça özel ve enerjisi yüksek bir hafta olduğunu söyleyebiliriz.

17.06.2018

Sadece mutlu olmaya çalışın. Mutsuzluk, daha mutlu olmayı istemekle başlar

Ay bugün balık burcunda hareket ediyor olacak. Duygusal beklentilerimizin fazlasıyla arttığı, özlemini çektiğimiz kişilerin gözümüzde fazlaca büyüdüğü, eski olayların hafızamızda yer ettiği bir gün yaşayabiliriz. Yine duygularımız da karmaşanın hakim olduğu ve kişisel anlamda iki durum arasında kaldığımız kararsız duyguların esiri olabilir kendimizi bu anlamda yetersiz hissedebiliriz. Yaratıcı ve ruhsal yönümüzle beraber algılarımızı kontrol etmek bize bugün çok gerekli olacaktır.

5.06.2018

Hoş geldin Güneş!

Güneş, 20 Mayıs’ta bir ay kalacağı İkizler burcuna giriyor. Koç ve Boğa’lar para, Aslan’lar sosyal çevre, Akrep ve Oğ-lak’lar aşkta fırsatlar yakalıyor.

19.05.2018

Boğa burcunda Yeniay! Şampiyonlar kendi şanslarını kendileri yaratır. 

15 Mayıs 2018 saat 15.10’ da Boğa burcunda yeniay gerçekleşiyor.

14.05.2018

Değişimden kaçılmıyor

Uranüs, 15 Mayıs’ta Boğa burcuna girecek. Bu da değişimin işareti. Yaylara yeni bir iş, Kovalara yeni bir ev, Balıklara yeni bir aşk görünüyor.

12.05.2018

Zor bir başlangıç, iyi bir son bulur

Günaydın haftanın son günündan merhaba.Cuma günü boyunca Ay Balık burcunda ilerliyor. Dünden kalan enerjimiz ve olayları hızlıca çözme isteğimizde artış söz konusu olabilir. Tabi bu zaman zaman gereksiz gerilimler içerisine de bizleri tetikleyebilir.Alınganlıklar,kırılganlıklar içerisinde olabiliriz.

12.04.2018