MENÜ

Astroloji Ve İlişki

Astroloji Ve İlişki ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Astroloji Ve İlişki haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 143 Astroloji Ve İlişki haberi bulunmuştur.

Astroloji Ve İlişki Haberleri

Yengeç Burcu - Yıllık

Yengeç Burcu - Yıllık

Yengeç Burcu - Yıllık

16.07.2019Yengeç
Hangi burcum (burcum ne) diyorsanız; 2019 burçlar ve özellikleri ile burç tarihleri Mahmurede sizleri bekliyor

Hangi burcum (burcum ne) diyorsanız; 2019 burçlar ve özellikleri ile burç tarihleri Mahmure'de sizleri bekliyor

Hangi burç olduğunu merak ediyor musun? Hangi burçtan olduğunu merak edenler için öncelikle tüm burçların tarihlerini, 2019'e ait özellikleri ile birlikte bu içeriğimiz de bir araya getirdik. İşte burcunu merak edenler için burçların tarihleri ve hemen ardından merak edilen özellikleri sizlerle...

17.05.2019Gündem
Yengeç Burcu 2019 Yıllık Burç Yorumu

Yengeç Burcu 2019 Yıllık Burç Yorumu

Yengeç burcu 2019 yıllık burç yorumlarını okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın yengeç burcunun 2019 yıllık burç yorumlarını açıkladı!

20.12.2018Astro Gündem
İyi Yaşamın Sırları Birbirinden Ünlü Konuklarla Migros Yaşam Festivalinde Açığa Çıkıyor

İyi Yaşamın Sırları Birbirinden Ünlü Konuklarla 'Migros Yaşam Festivali'nde Açığa Çıkıyor

Migros, Nisan ayında mağazaları ve Migros Mobil uygulaması üzerinden eş zamanlı başlattığı “Migros Sağlıklı Yaşam Yolculuğu” projesinin devamı olarak dev bir festivale imza atıyor. 12 – 13 Mayıs’ta KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek “Migros Yaşam Festivali”; sağlık, spor, beslenme, güzellik, kişisel gelişim, müzik ve eğlenceye dair ne varsa, hayatı iyi yaşamak isteyenlerle buluşturuyor.

11.05.2018Alışveriş
Uranüs Burç Değiştiriyor İşte Burçlara Etkileri...

Uranüs Burç Değiştiriyor! İşte Burçlara Etkileri...

Uranüs gezegeni, 84 yıl sonra boğa burcuna geçiş yapıyor! Genelde her burçta yaklaşık 7 yıl ilerleyen bu gezegen 15 Mayıs 2018 tarihinden itibaren başlayacak (Kasım – Mart 2019 arasında Koç burcuna geriledikten sonra) 2025 yılına kadar Boğa burcunda ilerleyecek. İşte Uranüs'ün tüm burçlara etkileri...

8.05.2018Astro Gündem
3 gün sürecek mutlu insan festivali

3 gün sürecek 'mutlu insan' festivali

Sağlıklı yaşam, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, kişisel gelişim, yoga ve meditasyon gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda uzmanlar Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali’nde buluşuyor.

13.03.2018Gündem
Astrolog Aygül Aydın İlişki Haritanı Çıkartıyor

Astrolog Aygül Aydın İlişki Haritanı Çıkartıyor!

Tekrar eden hayal kırıklıkları, yarım kalmış hayaller ve aşk hayatınıza dair daha fazla sorunun cevabı ilişki uyum analizinizde saklı! Mahmure Astroloji Buluşmaları’nın ikincisinde AŞK ve İLİŞKİLER üzerine konuşacağız! Katılım için bugün son gün, yapmanız gerekenlerse çok basit...

12.09.2017Astro Gündem
Erkeklerin zeki kadınlardan korkmaları doğal

Erkeklerin zeki kadınlardan korkmaları doğal

Yazar, senarist Ayşe Balıbey Tanıl’ın “Her Şeyin Başı Merkür” adlı romanı raflardaki yerini aldı. Astrolojiyle romanın kahramanı Elif’in kahkaha dolu hikayesini bir arada sunan kitabından konuştuğumuz Tanıl “Öğrencilerimin yorumlarından beni komik bulduklarını, kitaba gülüp beğendiklerini anlıyorum” diyor.

1.05.2017Magazin
Her derdin bir gurusu var

Her derdin bir gurusu var

Bu gruba iyi bakın... İddia o ki; hepsi birden, sıradan bir insana çullansalar, ortaya dertlerinden/kaygılarından arınmış, bedeniyle/ruhuyla barışık, geçmişiyle/geleceğiyle uyumlu, işiyle/eşiyle mutlu, çevresine/sevdiklerine yardım etmek için didinen bir melek çıkacak... Her biri ayrı bir alanda Türkiye’nin önde gelen uzmanı. Kitaplar, internet siteleri, seminerlerle başkalarının hayatına değer katmaya çalıştıklarını söylüyorlar. Çekim için toplandıklarında kendimi manevi check-up’ta hissettim: Anladığım kadarıyla genel olarak enerjim pozitif, hatta üzerimde biraz çalışılırsa iyi bir insan bile olabilirim.

6.03.2016Hayat
Burçlar ve evlilik yaşamları

Burçlar ve evlilik yaşamları

Hangi burçlar geç evlenir? Hangileri rüya gibi bir evlilik yapar? Hangi burçlar evlilik hayatında problemler yaşar? İşte burçların evlilik hayatı için astrolojik öngörüler...

29.10.2015Kelebek
Sevgilinizle tanıştığınız gün hangi burca denk geliyorsa... | Astroloji

Sevgilinizle tanıştığınız gün hangi burca denk geliyorsa... | Astroloji

"Astrolojiye inanma, astolojisiz de kalma" demişler... Sevgilinizle tanıştığınız tarihi hatırlıyor musunuz? Normalde de unutmamanız sizin lehinize olur yoksa paparayı yersiniz. Şaka bir yana ilişkinizin genel özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, ilk tanışma gününüzün hangi burca denk geldiğini bularak bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz.

24.02.2015Astroloji
Çin Astrolojisine Göre 2015

Çin Astrolojisine Göre 2015

Feng Shui ve Çin Astroloji'ne göre 2015 nasıl bir yıl olacak? Şanslı, güçlü ve zayıf alanlar hangileri? Feng Shui Uzmanı Esra Koyuncu anlatıyor...

23.12.2014Astro Gündem

Yazar Sonuçları

Yeni ayın getirdikleri

Aslanları maddi açıdan harika bir hafta bekliyor. Başaklar her anlamda yenilenmiş hissedecek.

25.08.2019

Alıcılarınız açık olsun

Merkür hâlâ geriliyor olsa da tüm burçlara iyi haber var: Haftanın ilk yarısında amaç sembolü Güneş ve değer gezegeni Venüs’e katılıyor. Bu bağlantı ani aydınlanmalar getirebilir.

21.07.2019

Yeni başlangıçlar için ideal dönem

Salı günü gerçekleşecek güneş tutulması burçlara enerji getirecek. İkizlere ekstra para geliyor, Terazilerin kariyeri yükselişe geçiyor, Başakları duygusal yakınlık bekliyor.

30.06.2019

Gezegenlerden bahara aşk getiriyor

Merkür’ün Neptün’le zorlayıcı teması gözünüzü korkutmasın. Venüs ve Satürn’ün valsi Yengeç ve Oğlak başta olmak üzere pek çok burca aşk ve hafifleme bırakacak.

26.05.2019

Çin Astrolojisine Göre Aşk Çiçeği Nasıl Aktive Edilir?

Çin astrolojisine göre haritamızda bir sürü yıldızlar bulunmaktadır ve en çok merak edilip, sorulanlar arasında da aşk çiçeği bulunmaktadır. Şimdi size kısaca kitabi anlatımını, hayatımıza etkisini ve nasıl aktive edebileceğimizi anlatmak istiyorum.

10.05.2019

Romantizm rüzgârı

Pazartesi dolunayla gelecek Ay tutulması, salı ise en şanslı iki gezegen olan Venüs’le Jüpiter’in buluşması var. Kalplerin daha hızlı çarptığı günlere hazır olun.

20.01.2019

Yıla hareketli bir başlangıç

Bugünkü güneş tutulması bütün burçlara ani değişimler getirecek. Küçük olumsuzluklarla karşılaşsanız da günlük hayatı canlandıran gelişmelere hazır olun.

6.01.2019

Büyük buluşma

11 Kasım’da Güneş Pluton’la buluşurken, İkizler’e terfi, Terazilere âşk, Başaklara ise yeni bir gelir kapısı getiriyor.

10.11.2018

Merkür Jüpiterle buluşursa...

Bu hafta; İkizler burcundakilere seyahat fırsatı çıkabilir, Aslanlar evde davet verebilir. Terazilere para, Kovalara iyi haberler var..

27.10.2018

Kızından nefret eden anne olur mu?

CANAN Tan’ın son romanı “Sızı”, gerçek bir yaşamöyküsü. İnsan hayretler içinde okuyor.

3.10.2018

Haftanın sürprizleri

Gezegenlerin cömert davrandığı bir hafta başlıyor. Yengeçler ilham verici fikirlerle coşacak, Akrepler iletişim becerileriyle göz kamaştıracak. Yayları gözlerden uzak bir kaçamak, Aslanları yeni bir ilişki bekliyor.

22.09.2018

 Şansımız dönüyor

Sonunda iyi haberler geldi! Bugün gerçekleşen yeniay Akreplere aşk, İkizlere yeni fırsatlar, Oğlaklara para getiriyor.

8.09.2018

Hanenize güneş doğuyor

Bu hafta ilişkinizi, hayatın anlamını ya da kariyerinizi sorgulamaya başlarsanız şaşırmayın. Yengeç burcunda yeniayla gelen Güneş tutulması tüm burçları duygusal anlamda etkiliyor. Not alın: Kritik gün 13 Temmuz.

8.07.2018

Yeniay, yeni umutlar

13 Haziran’daki yeniay, Boğalara para, Terazilere macera, Yay ve Oğlaklara aşk getirecek. Akrepler ve Yengeçler projelerine yoğunlaşacak.

9.06.2018

Değişimden kaçılmıyor

Uranüs, 15 Mayıs’ta Boğa burcuna girecek. Bu da değişimin işareti. Yaylara yeni bir iş, Kovalara yeni bir ev, Balıklara yeni bir aşk görünüyor.

12.05.2018

Gezegenlerden gelen enerji ve şans

Yarın enerjik Mars ve şans gezegeni Jüpiter işbirliği yapacak. 23 Nisan, pekçok burç için yeni bir anlaşma yapmak, para kazanmak ve tatil fırsatı yakalamak için ideal gün.

21.04.2018

Beş yıldızlı gün 7 Nisan

Dün gerçekleyen dolunay, tüm burçları etkiliyor. Hafta ortasında gerginlikler yaşanabilir. Haftanın en iyi günü ise 7 Nisan Cumartesi.

31.03.2018

Merkür gerilemeden önceki son günler

Haftaya iki gün damgasını vuracak: 19 ve 22 Mart. Venüs’ün 19 Mart’taki hareketi, her burcu farklı etkileyecek. 22 Mart’ta ise Merkür gerilemeye başlıyor, aksiliklere hazır olun.

17.03.2018

Dile dolunaydan ne dilersen

Boğa gerçek aşkı bulacak, İkizler’in geliri artıyor. Balık’ları ise muhteşem bir hafta bekliyor.

24.02.2018

"Gelişmek daima değişmek demektir, kusursuz olmak için sürekli olumlu yönde değişmelisiniz."

Herkese bol gülücüklü günaydınlar. Haftaya yine bol enerjilerle, içimizde kendine inanan çocuk ile başlıyoruz. Eğer sen her şeyi başaracağına inanıyorsan ben hep yanında, sana yazmaya ve rehberlik etmeye çalışacağım.

23.01.2018

Sürprizli hafta!

Bugün Yay burcunda gerçekleşecek yeniay bütün burçlara sürprizler getirecek.

16.12.2017

Türkiye’ye ambargo gelir mi? 2020, 3. dünya savaşı.

Herkese birliğin sonsuz güzelliklerinden merhaba...

8.12.2017

Kafeste doğan kuşlar, uçmayı hastalık sanırlar

Merhaba haftanın son gününe artık adım adım yaklaşıyoruz. Bugün sabah saatlerinde Ay Yengeç Burcunda seyahat ediyor olacak. Akşam saatlerinde de aslan burcuna geçiş yapıyor olacak. Yani bu demek oluyor ki olayların akışı sabah başka akşam bambaşka bir şekilde gelişim gösterebilir.

8.11.2017

Jüpiter Akrep burcunda…Başarının sırrı samimiyettir

Tek başına baktığımızda Jüpiter’in Akrep burcuna geçiş yapması son 2 yıldan sonra gökyüzü için en neşelendirici olay diyebiliriz.

9.10.2017

John of God'da Farkındalıklar 3

Brezilya'dan dünyaca ünlü mucizevi adam John of God'un merkezinden merhaba...

12.08.2017

Mutsuzluk dediğin durmaz gider… Dönecek devrandan şüphen mi var?

Günaydın yepyeni ve güçlü bir haftaya giriş yapıyoruz. Bu hafta gökyüzünde trafik oldukça yoğun diyebiliriz.

4.06.2017

Her şeyin bir nedeni, bir bedeli ve bir sebebi vardır

Her şeyin bir nedeni, bir bedeli ve bir sebebi vardır. Dünya sadece bundan ibarettir…

3.04.2017

Gökyüzü burçlarınıza 18 Ocak 2017 için ne diyor?

Çarşamba gün boyunca Ay Terazi burcunda döngüsüne devam etmekte.Akşam saatlerinde Ay-Plüton karesi ile yine gündemimizi ilişkilerin meşgul edebileceğini gösteriyor.Şimdi diyeceksinizki tamam Ay terazi karesi maresi var bana faydası var mı? Ya da ben ne yapayım bunda benim suçum ne? 

18.01.2017

'Çoban' vurgusuna dair hiç söylenmeyen şeyler

PEYGAMBERİMİZİN en bilinen hadisidir “Hepiniz çobansınız” hadisi...

16.11.2016

Mars ve Satürn’ün zorlu kavuşumu

Venüs-Plüton açısının etkilerinin sürmesi ve Merkür-Jüpiter görünümü, bazı işlerimize veya görevlerimize bağlı, hayatımızı da olumlu etkileyebilecek olumlu haberler alabileceğimiz etkileri akla getiriyor.

21.08.2016

Terazi burcunda Ay tutulması

23 Mart’ta, Terazi burcunda Ay tutulması ve dolunay meydana geliyor.

20.03.2016

Eski yaralar kanayabilir

Bu hafta 9 Mart itibarıyla Balık burcunda tam Güneş tutulması ve Yeni Ay meydana geliyor.

6.03.2016

2016’da sizi neler bekliyor (2016'da Terazi burcu)

Terazi burcunda doğanları 2016 yılı boyunca neler bekliyor?

19.12.2015

Tam bir püsküllü bela olan kanlı ay tutulması bizi savaşa sürükleyebilir

“Merkür geri gidiyor, elektronik aletlerde sorunlar çıkabilir.” “Aman sakın o imzayı atma, çünkü ay boşlukta.” “Bir işe başlayacaksan yeni ayda başla.” Bu cümleler artık neredeyse günlük hayatımızın bir parçası haline geldi.

27.09.2015