MENÜ

Aslı Melisa Uzun

Aslı Melisa Uzun ile ilgili tüm haberleri, son dakika Aslı Melisa Uzun haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Aslı Melisa Uzun haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 67 Aslı Melisa Uzun haberi bulunmuştur.

Aslı Melisa Uzun Haberleri

Kanser tedavisi gören Tomris Giritlioğlunun hayat felsefesi: Vazgeçmek yenilmektir

Kanser tedavisi gören Tomris Giritlioğlu'nun hayat felsefesi: Vazgeçmek yenilmektir

Tomris Giritlioğlu... O, bu ülkedeki dizi anlayışını değiştiren kadın. O, bu toplumun yaşadığı travmaları önümüze koyan, unutmak isteyenlere, “Unutmayacağız, unutturmayacağız!” diyen kadın.

5.05.2013Kelebek
Türkiye bana hiç destek vermedi

Türkiye bana hiç destek vermedi

Melisa Aslı Pamuk, 12 Eylül’de Brezilya’da düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti.

28.09.2011Kelebek
Demetin azarı motive etti

Demet'in azarı motive etti

Miss Turkey 2011’e başvurduğunda fazla kiloları nedeniyle çok fazla şans tanınmayan Melisa Aslı Pamuk, hırs yaptı ve iki ayda zayıfladı. Türkiye’nin yeni kraliçesi seçilen 20 yaşındaki güzel, şimdi asıl büyük finale hazırlanıyor. Pamuk, eylül ayında Brezilya’da düzenlenecek Miss Universe’te (Kâinat Güzellik Yarışması) Türkiye’yi temsil edecek.

10.06.2011Kelebek
Türkiye güzelini seçiyor

Türkiye güzelini seçiyor

Miss Turkey Güzellik Yarışması, bu yıl farklı bir formata sahip. Güzeller kameralarla dolu bir evde kalıyor ve o evde yaşadıkları hafta içi her gün FOX’ta ekrana geliyor. Cumartesi günleri de Can Sandıkçıolu, Demet Akbağ, Koray Kasap ve Ece Sükan’dan oluşan jüri, aralarından birini eliyor. İlk 5’e girmeyi başaranlar, 2 Haziran’da düzenlenecek büyük finalde yarışacak. İşte Türkiye’nin yeni kraliçesi olmak için yarışan 12 güzel.

9.04.2011Gündem
Eyüp Sultan ve zemzem kuyusu

Eyüp Sultan ve zemzem kuyusu

Ramazan’ın gelişiyle Eyüp Sultan ayrı bir manevi havaya bürünür.

21.08.2009Gündem
Hidayet’in araladığı kapıdan girdim Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ettim

Hidayet’in araladığı kapıdan girdim Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ettim

Mehmet Okur (30), yedi yıldır dünyadaki bütün basketbolcuların hayali olan NBA’de oynuyor. Öyle ki NBA’in Türk starı olarak tanınıyor. Takımı sırtlayan oyuncuların başında. 2002’de Detroit Pistons’ta şampiyonluk yüzüğünü bile taktı. Her sene All Star seviyesinde gösteriliyor. Bu sene takımı Utah Jazz istediği başarıyı gösteremese de o pes etmiyor.

6.06.2009Gündem
Üvey anne masalını tersine çeviren 10 KADIN

Üvey anne masalını tersine çeviren 10 KADIN

Her şey Pamuk Prenses masalıyla başladı. Zehirli elmayı uzatan “kötü kalpli üvey anne” hiç affedilmedi. Üvey annelerin işi her zaman öz annelerinkinden daha zor oldu. Hem babanın hem de çocuğun kalbini fethetmekle kalmayacak, önyargılarla da boğuşacaklardı.

8.05.2009Kelebek

Yazar Sonuçları

Vazgeçmek yenilmektir

Tomris Giritlioğlu...

O, bu ülkedeki dizi anlayışını değiştiren kadın. O, bu toplumun yaşadığı travmaları önümüze koyan, unutmak isteyenlere, “Unutmayacağız, unutturmayacağız!” diyen kadın.

4.05.2013

Karşı mahalleden birine aşık oldum

Bir insanlık hali yazdım. Mail kutumun hayatı kaydı. Çeşit çeşit öykü geldi. Demek ki, bu memleketin sorunlarından biriymiş. Yaz günü bu meseleye de parmak bastığım için gururluyum. Sizi, kendi öyküleriniz ve Ergün Gündüz’ün çizimiyle baş başa bırakıyorum.

24.07.2009

Partinin yıldızları

İstanbul Doors Organization, yılbaşı partisini önceki gün A’jia Otel’de verdi.

24.12.2006

Hortumcuyu ayırt etme şansım olsa Reina'dan içeriye almam

Boğaz'ın gözler ve ayaklar altına serildiği Reina'nın sahibi Mehmet Koçarslan, eğlence dünyasının pek güleryüzlü denmeyecek patronlarından biri.

6.07.2003