MENÜ

Aslı Arıhan

Aslı Arıhan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aslı Arıhan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12 Aslı Arıhan haberi bulunmuştur.

Aslı Arıhan Haberleri

Tecavüzle suçlanan profesör, cezaevinden çıkıp emekli oldu

'Tecavüz'le suçlanan profesör, cezaevinden çıkıp emekli oldu

ANKARA'da, kendisine ait hayvan hastanesinde çalışan veteriner Ç.B.'ye (23) tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan ve savcılık kararıyla resen tahliye edilen, Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Hasan B., cezaevinden çıkınca emekli olmak için dilekçe verdi. Dilekçesi üniversite tarafından onaylanan Hasan B.'nin emekliye ayrıldığı öğrenildi.

1.07.2019Gündem
Tecavüzle suçlanan profesörün tahliyesine itiraz: Kendisine ulaşılamıyor

Tecavüzle suçlanan profesörün tahliyesine itiraz: 'Kendisine ulaşılamıyor'

Ankara'da sahibi olduğu hayvan hastanesinde çalışan veteriner Ç.B.'ye (23) tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan Prof. Dr. Hasan B.'nin tahliye edilmesine, mağdur avukatı itiraz etti. Ç.B.'nin avukatı Aslı Arıhan, Hasan B.'nin tekrar tutuklanması talebinde bulunduklarını söyledi. Arıhan, tahliye kararını öğrendikten sonra Ç.B.'nin, Hasan B.'nin kendisine yaklaşmasını engellemek için tedbir talebinde bulunduğunu ve mahkemenin bu yönde karar verdiğini belirtti. Arıhan, "Biz tekrar tutuklama talebinde bulunduk. Kaçma şüphesi olduğunu düşünüyoruz. Çünkü iş yeriyle ilgili şu an kapattığı, çalışmadığıyla ilgili duyumlarımız var. Kendisine ulaşılamıyor'' dedi.

19.06.2019Gündem
Türkiye’den 22 ülkeye dizi gitti, 3 milyon dolar geldi

Türkiye’den 22 ülkeye dizi gitti, 3 milyon dolar geldi

Türk televizyon dizilerinin yurtdışı yolculuğu 22 ülkeye ulaştı. Yapılan yeni anlaşmalarla yurtdışında yayınlanan Türk dizi filmlerinin sayısı 18’i buldu.

12.09.2008Ekonomi
Yatağa bağlayıp kızgın maşayla işkence yaptı...Mahkemeden örnek karar

Yatağa bağlayıp kızgın maşayla işkence yaptı...Mahkemeden örnek karar

ANKARA'da, boşandıktan sonra tekrar bir araya geldiği 3 çocuğunun annesi eski eşine, kendisini aldattığı gerekçesiyle bir hafta boyunca evde kızgın maşayla işkence yaptığı iddia edilen tutuklu sanık İlhami K., indirim uygulanmadan üst sınırdan 30 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Davayı takip eden Ankara Barosu Gelincik Merkezi Başkanı avukat Aslı Koçak Arıhan, "Bu karar umarım diğer mağdur kadınların da susmamasını sağlar" dedi.

18.01.2019Gündem

Yazar Sonuçları