MENÜ

Aşk İlişkiler

Aşk İlişkiler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aşk İlişkiler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.476 Aşk İlişkiler haberi bulunmuştur.

Aşk İlişkiler Haberleri

Herkes âşık olmaya yer arıyormuş, başka hiçbir derdimiz yokmuş  gibi bir  hava esiyor

Herkes âşık olmaya yer arıyormuş, başka hiçbir derdimiz yokmuş gibi bir hava esiyor

36 yıllık meslek hayatına köşe yazıları, romanlar, televizyon ve radyo programları, caz düetleri sığdırdı. Şimdi aşk, ilişkiler ve evlilik üzerine kısa hikâyelerini ve yazılarını derlediği yeni kitabı raflarda. Kürşat Başar’la ‘Bazen Unutmak İstersin’i ve kadın-erkek ilişkilerini konuştuk: “İki gün birlikte olanlar için ‘Aşk yaşıyor’ dendikçe kavramın içi iyice boşaldı.”

25.08.2018Hürriyet Pazar
Aşk yazmak, siyaset yazmaktan daha zor

Aşk yazmak, siyaset yazmaktan daha zor

Gazeteci Mehmet Y. Yılmaz’ın, Hürriyet gazetesinde yayımlanan köşe yazılarından oluşan dördüncü kitabı ‘Şaşırma Duygumu Kaybettim’, 2016-2017 Türkiye’sinin siyasi bir fotoğrafını çekiyor. Yılmaz, “İleride bu dönemle ilgili çalışma yapacak siyasi tarihçiler için bir tür not defteri olsun diye düşündüm” diyor. İlk üç kitabını aşk ve ilişkiler üzerine kaleme alan yazara göre aşk hakkında yazmak, siyaset yazmaktan daha zor.

Uranüs Burç Değiştiriyor İşte Burçlara Etkileri...

Uranüs Burç Değiştiriyor! İşte Burçlara Etkileri...

Uranüs gezegeni, 84 yıl sonra boğa burcuna geçiş yapıyor! Genelde her burçta yaklaşık 7 yıl ilerleyen bu gezegen 15 Mayıs 2018 tarihinden itibaren başlayacak (Kasım – Mart 2019 arasında Koç burcuna geriledikten sonra) 2025 yılına kadar Boğa burcunda ilerleyecek. İşte Uranüs'ün tüm burçlara etkileri...

8.05.2018Astro Gündem
02-08 Nisan Haftalık Burç Yorumları

02-08 Nisan Haftalık Burç Yorumları!

02-08 Nisan haftalık burç yorumunuzu okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan haftalık burç yorumunuzu okuyun...

30.03.2018Astro Gündem
12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları

12-18 Mart Haftalık Burç Yorumları!

12-18 Mart haftalık burç yorumunuzu okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan haftalık burç yorumunuzu okuyun...

8.03.2018Astro Gündem
Astrolog Aygül Aydın İlişki Haritanı Çıkartıyor

Astrolog Aygül Aydın İlişki Haritanı Çıkartıyor!

Tekrar eden hayal kırıklıkları, yarım kalmış hayaller ve aşk hayatınıza dair daha fazla sorunun cevabı ilişki uyum analizinizde saklı! Mahmure Astroloji Buluşmaları’nın ikincisinde AŞK ve İLİŞKİLER üzerine konuşacağız! Katılım için bugün son gün, yapmanız gerekenlerse çok basit...

12.09.2017Astro Gündem
Kendime yazdığım tatil reçetem: Büyükada ve Fethiyede neler yapılır

Kendime yazdığım tatil reçetem: Büyükada ve Fethiye'de neler yapılır?

Berber kendi tıraşını yapamaz, terzi kendi söküğünü dikemez, derler. Peki, bir rehber kendini dinlendirip gezdirebilir mi? Hem de nasıl… Kaçacak, sığınacak yerlerim var. Bu hafta size iki sığınağımdan bahsedeceğim. Kaçıp kafayı dinlediğim, dinlendiğim ve yenilenerek çıktığım sığınaklar...

13.11.2015Seyahat
Girişken gün

Girişken gün

Girişken ve enerjik bir gündeyiz. Her ne kadar dün meydana gelen dolunayın etkisi ufak tefek gerilimler yatmaya devam etse de, bugün, Ay’ın olumlu açıları yaratıcılığımızı yükseltmekle kalmayıp, aşk, ilişkiler, estetikle bağlantılı işler, alışverişler için de zihnimizin açılmasına yardım ediyor. Dekoratif anlamda ya da giyim eşyası seçiminde isabetli kararlarımız olabilir, kendimizi enerjik hissedebiliriz.

28.10.2015Avrupa
Günlük burç yorumlarınız | 28 Ekim 2015

Günlük burç yorumlarınız | 28 Ekim 2015

28 Ekim 2015 Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları.

28.10.2015Bilgi
İlginç İlişki Tespitleri

İlginç İlişki Tespitleri

Her kadının kafasını kurcalayan sorular: Doğru kişiyle birlikte miyim? O bir yalancı olabilir mi? Neden ilişkim kötüye gidiyor? İşte bu soruların yanıtlarıve ilginç ilişki tespitleri!

27.08.2015Aşk
10 Şubat 2014 Kova Burcu

10 Şubat 2014 Kova Burcu

İş, aşk, ilişkiler, ticaret, yaşam tarzı v.b konularda ve konu her ne olursa olsun, istikrarlı, tutarlı ve kendinden emin bir profil çizmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde atacağımız adımlarda geçmişin izinde ve gölgesinde hareket etme eğilimimiz yüksek olabilir. Ancak, geçmişte omlet yapmakta kullandığınız yumurtaların bozuk çıkmış olması, her seferinde bize tarihi geçmiş yumurta satılacağı anlamına gelmez öyle değil mi? Dolayısıyla, bugünlerde karşı karşıya olduğumuz olaylara veya kişilere ilk kez beraber hareket ediyor olduğumuzu hatırlayarak objektif yaklaşmanızda fayda var.

Aşk hayatınızı gözden geçirin

Aşk hayatınızı gözden geçirin!

Mutluluk uzağınızda değil, önce kendinizi keşfedin. Değişime kendinizden başlayın!

10.06.2013Aşk
Evliliklerdeki aşksız sevişmeler insanlık halidir

Evliliklerdeki aşksız sevişmeler insanlık halidir

Gazeteciliğin olmazsa olmazı değil midir iyi soru sormak. İşte haberci kimliğiyle tanıdığımız Çiğdem Anad en iyi yaptığı işlerden birini yapıyor ve okuyucuya yedi yıl aradan sonra çıkardığı üçüncü romanıyla ‘Sen Kimsin?’ diye soruyor.

24.02.2012Kelebek
İsmi yok ama gizemi çok

İsmi yok ama gizemi çok

Aylardır bir hengamedir sürüyor... Yetkililer 12. İstanbul Bienali’nin içeriğini, fotoğraflarını, sanatçı isimlerini açıklamaktan kaçınıyor. Bienalin başlığı ‘İsimsiz’e paralel olarak her şey isimsiz, tanımsız bir şekilde gizemini koruyordu. Tek bildiğimiz bu durumun ilham kaynağının, daha önce 5. İstanbul Bienali’ne katılan ve eserlerine sürekli ‘isimsiz’ başlığı veren Felix Gonzalez-Torres olduğuydu. Ta ki bugüne kadar...

16.09.2011Gündem
Şeytana savaş açtım

Şeytana savaş açtım

İlk gördüğünüzde kırılıverecekmiş gibi bir his uyandırıyor Nermin Bezmen. Oysa hayatı cesur karşılayan bir kadın... Son kitabı “Sırça Tuzak-şeytanın ıflası”nı kısa süre önce çıkaran Bezmen, Bebek’te Mecmua dergisiyle buluştu, aşk, ilişkiler ve şeytana dair ilginç açıklamalarda bulundu.

17.08.2011Kelebek
MAHMURE iPHONE UYGULAMASI YENİLENDİ

MAHMURE iPHONE UYGULAMASI YENİLENDİ!

Şimdi yepyeni görüntüsüyle daha şık ve daha kullanışlı... Apple apstore'dan yeni uygulamamızı indirebilirsiniz. Mevcut uygulama artık güncellenmeyecektir.

Bu mahalle herkesi kahkahaya boğacak

Bu mahalle herkesi kahkahaya boğacak

Kanal D’de bu akşam yepleni ve sıcacık bir mahalle hikayesinin startı veriliyor: “Üsküdar’a Giderken”... Fedakâr bir anne, hayalperest bir baba ve onların zaman zaman tatlı, zaman zaman da can sıkıcı çekişmeleri arasında büyümüş iki çocuğun hikâyesini konu alan dizinin detaylarını başrol oyuncuları Öner Erkan, Tülin Özen, Murat Cimcir, Funda Postacı, Erkan Can ve Erdal Tosun’dan öğrendik.

4.05.2011Kelebek
Buzlu su ile zahmetsizce zayıflayın

Buzlu su ile zahmetsizce zayıflayın

Bugüne kadar okuduğunuz ya da uyguladığınız diyet listelerini hatırlayın. Uzmanlar özellikle ne diyordu? "Günde en az 2 litre su için!". Vücut sağlığımız için su içmeliyiz ancak amacımız kilo vermek ise sadece su yeterli değil; buzlu su içmelisiniz!

Elbise dediğin yırtmaçlı olur

Elbise dediğin yırtmaçlı olur!

Dekolte kelimesi bazılarımıza itici gelebilir. Fakat bacak dekoltesi, yani yırtmaçlar, dekolteyle aranızı düzeltebilir.

26.07.2009Stil Önerileri
Dekolte bakımı ile güzelleşin

Dekolte bakımı ile güzelleşin!

Yıllar ve çevresel etkenler sadece yüz ve göz çevresini değil, boyun ve dekolte bölgesindeki cildi de yaşlandırıyor. Özeni, korunmayı ve bakımı fazlasıyla hakediyor.

29.06.2009Kişisel Bakım
Mutlu bir seks hayatı için eşinizi eğitin

Mutlu bir seks hayatı için eşinizi eğitin!

Aşık olduğunuz erkek sizi yatakta hüsrana uğrattıysa üzülmeyin. Biraz çabayla bu durum kesinlikle düzeltilebilir.

7.02.2009 Cinsellik
Size açılmasını sağlayın

Size açılmasını sağlayın

Her kadın sevgilisinin aklından geçenleri bilmek ister. Ne var ki, bir erkek için kalbini açması o kadar zor bir olaydır ki...

31.01.2009Aşk
İlişkiyi bitiren cümleler

İlişkiyi bitiren cümleler!

Klişe repliklerle ayrılık manevraları... Ben sana bağlanamıyorum ya da!

26.01.2009Aşk

Yazar Sonuçları

'Bu Çağda Kendimi Yalnız Hissediyorum' Diyen Yalnız Ruhların Melodisi

Yıllardır yaptığım işin en güzel tarafı çok farklı kültürlerden insanlar ile birebir temaslar kurma fırsatını bana vermesi olmuştur. Belki de başka hiçbir şey bana bu kadar keyif veremez, hem besleyici hem de ilham vericidir.

27.09.2019

Başkalarının hayallerine ulaşmalarına yardım edin, siz de kendi hayallerinize ulaşırsınız

Günaydın haftanın sonuna doğru adım adım ilerliyoruz. Bugün ay sabah saatlerinde yay burcunda ilerlerken öğleden sonra oğlak burcuna geçiş yapıyor olacak. Oğlak burcunda rahat hareket edemediğinden dolayı  aşk, ilişkiler ve dostluklar konusunda gizlilik gerektiren paylaşımlarınız   sınanma noktasına kadar gelebilir. İlişkiye dayalı  beklentilerin artması ve buna bağlı olarak çıkan ani çatışmalar bir takım gerginliklere yol açabilir.

30.05.2018

Fazla ısrar etmemeli insan. Elinden gelenin en iyisini yapıp, beklemeli. Vazgeçeceği noktayı çok iyi bilmeli...

Günaydın haftanın en kendimizi gösteremeye açık gününe gelmiş bulunmaktayız. Fikirlerimizi ortaya koymak veya çevremiz tarafından anlaşılmak istediğimiz bir gün genelindeyiz.

26.03.2018

Enerjik bir gün

Girişken ve enerjik bir gündeyiz. Her ne kadar dün meydana gelen dolunayın etkisi ufak tefek gerilimler yatmaya devam etse de, bugün ayın olumlu açıları yaratıcılığımızı yükseltmekle kalmayıp, aşk, ilişkiler, estetikle bağlantılı işler, alışverişler için de zihnimizin açılmasına yardım ediyor. Dekoratif anlamda ya da giyim eşyası seçiminde isabetli kararlarımız olabilir, kendimizi enerjik hissedebiliriz.

27.10.2015

Erkekleri anlamak zor

Sanırım bu aralar en büyük hobim; sevgilim ve sevgilimin hayatını bir belgeselci edasında gözlemlemek. Erkek dünyasının o ilginç; çelişkilerle dolu ama bir o kadar da düz olan yaşamı garip bir şekilde ilgimi çekmeye başladı. Eskiden sadece kendimi; daha doğrusu kadınları anlatmaya çalışırken, şimdi erkekleri anlamak istediğimi fark ettim. Bence zamanı gelmişti. İlk olarak bir araya gelen erkeklerin davranışlarından başlayayım dedim

1.08.2015

Özgürlük uğruna büyük aşkları ıskalıyorum

“Rock özgürlüktür, farklı düşünmek ve davranmaktır, işte bu yüzden büyük aşkları hep ıskaladım” diyor Umut Kuzey. Yıllar sonra küllerinden doğurduğu Zeytinli Rock Festivali’nin hazırlıklarına son hız devam ederken Konya’da, Selçuk Üniversitesi konserinde buluştuk kendisiyle. Rock tarzı yaşamı, rock, aşk, ilişkiler ve bağlılık ikilemlerini ve bu yıl ikincisini yapacağı Şebnem Ferah’lı, Duman’lı Zeytinli Rock Festivali’ni konuştuk.

16.05.2015

Zaten bunlar hep seks!

Çok güzel, neşeli ve zeki bir oyun seyrettim Talimhane Tiyatrosu’nda; ‘Seni Seviyorum, Mükemmelsin. Şimdi Değiş’.

4.01.2014

Kova burcunu 2010’da neler bekliyor?

İş, KARıYER VE PARA: Sorumluluk duygunuz artıyor ve yaşam algınız değişiyor.

24.12.2009

Terazi burcunu 2010’da neler bekliyor?

İş, KARıYER VE PARA: 2010’da çalışma koşullarınız ya da ekipmanlarınız olumlu yönde değişebilir, büyüyebilir.

20.12.2009

Yengeç burcunu 2010'da neler bekliyor?

Yükselen burcunuzun yorumunu da mutlaka okumalısınız.

17.12.2009

İkizler burcunu 2010'da neler bekliyor?

Yükselen burcunuzun yorumunu da mutlaka okumalısınız.

16.12.2009

Boğa burçlarını 2010’da neler bekliyor?

IŞ KARIYER VE PARA: Satürn (disiplin) gezegeninin yılın büyük çoğunluğundaki konumunun burcunuza etkisi, iş ve sağlık alanlarınızda kendini gösterebilir.

14.12.2009

Koç burçlarını 2010’da neler bekliyor?

2010 yılı burç yorumlarına bugün başlıyoruz. Yükselen burcunuzun yorumunu da mutlaka okumanız gerektiğini şimdiden belirteyim...

13.12.2009

Balık burcunu 21009'da neler bekliyor

İş, kariyer ve paraSevgili Balık’lar 2010 yılı son 12 yıldır yaşadığınız en parlak yıl olacak ve siz 2010’un en şanslı burcu olacaksınız.

2.01.2009

2009'da Yay burçlarını neler bekliyor

Yakın akrabalarınızla kırgınlıklarınızın sona ereceği, çevrenizdeki bazı kişilerden uzaklaşacağınız, eğitim, yayıncılık ve iletişim konularında kendinizi tanıtma imkanı bulacağınız.

30.12.2008

Başak’ı 2009’da neler bekliyor

İŞ, KARİYER VE PARA: İş açısından olumlu etkiler altındasınız.

26.12.2008

Aslan burcunu 2009’da neler bekliyor

İŞ, KARİYER VE PARA Ekip çalışmalarının yararını göreceğiniz, sizden farklı alanlarda kişilerle olumlu ilişkiler geliştirebileceğiniz bir yıla giriyorsunuz.

25.12.2008