MENÜ

Aşk İle Yap

Aşk İle Yap ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aşk İle Yap haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 637 Aşk İle Yap haberi bulunmuştur.

Aşk İle Yap Haberleri

İstanbul konseri için çok heyecanlıyım

İstanbul konseri için çok heyecanlıyım

Yaşı 30 ve üstünde olanların hiçbiri ‘Ben hiç Phil Collins dinlemedim’ diyemez. Against All Odds, Sussudio, Another Day in Paradise, In the Air Tonight ve Groovy Kind of Love’ı bilmeyen var mı? 1980’lerin rock-pop idolü. Birkaç jenerasyon büyüttü desek yalan olmaz. Dünyanın en çok sevilen erkek vokalistlerinden biri olmasının yanında çok iyi bir rock ve caz davulcusu. Üstelik öyle bir adam ki, ne Avrupa sosyetesinin gittiği kulüplerde görülür, ne de karısını tokatladığı duyulmuştur.

28.10.2005Kelebek
İki kişilik yalnızlık

İki kişilik yalnızlık

Geçmişte bakışlarında hayranlık olurdu. Oysa artık sadece birbirine yenik düşmüş bir çift yürek ve tesadüfen buluştuğunda buz gibi bakan bir çift gözden ibaret ilişkimiz... Bunun ötesinde daha acıtıcı ne olabilir ki?

13.08.2005Aşk
Kelimeleri kaybeden çocuk

Kelimeleri kaybeden çocuk

Çocuğum olduktan sonra onu daha iyi anladım. Kitabını okuduğumda kendimi tutamayıp ağladım. Daha önce de otizm röportajı yapmıştım ama o zaman dünyaya daha farklı bakıyordum. Üzerine titrediğim biri yoktu hayatımda. Karşı karşıya kaldığım şeyi algılayabilmem mümkün değildi. Ama şimdi... Ama şimdi...

2.07.2005Kelebek
Türk erkeği Tanzimat’la beraber Avrupalı olmaya merak salınca  oğlandan vazgeçip kadına döndü

Türk erkeği Tanzimat’la beraber Avrupalı olmaya merak salınca oğlandan vazgeçip kadına döndü

Hürriyet'in pazar ekindeki yazılarıyla tanınan Murat Bardakçı’nın, ‘Osmanlı’da Seks’ kitabı tekrar basıldı.
  350 bin bayan fazlası

21.05.2005Kelebek
Türk erkeği Tanzimat’la beraber Avrupalı olmaya merak salınca  oğlandan vazgeçip kadına döndü

Türk erkeği Tanzimat’la beraber Avrupalı olmaya merak salınca oğlandan vazgeçip kadına döndü

Murat Bardakçı(50), tarih hobisi ile bilinen bir gazetecidir. Her ne kadar ‘tarih benim sadece hobim’ dese de konu tarih olunca lafı ve yorumu kimseye bırakmaması ve kül yutmaması ile ünlüdür, biraz da huysuzluğuyla. Bu kadarla kalsa iyi, sadece ekonomi eğitimi almasına rağmen aynı zamanda müzikolog, tanburi ve acemi bir çellocudur.

21.05.2005Kelebek
Amca-yeğen Şeşen röportajı

Amca-yeğen Şeşen röportajı

Grup Gündoğarken’in en küçük üyesi yeğen Burhan Şeşen ile amca İlhan Şeşen’in yolları yeni albümlerle yine kesişti. Şeşen Ailesi’nin üç üyesinden oluşan Gündoğarken’in serüveni 1983’te başlamıştı. Grup, İlhan Şeşen’in tek başına yaptığı ‘Neler Oluyor Bize’den sonra uykuya yattı. Amcanın yeğenlerini tembellikle, yeğenlerden Burhan Şeşen’in de amcasını ‘popülerlikle’ suçladığı söylentileri yayıldı ama aile bağları bozulmuş değildi.

15.04.2005Kelebek
Hıncal babamın yerini tutuyor

Hıncal babamın yerini tutuyor

Hıncal Uluç’un ‘hayatındaki kadın’ 21 yaşındaki manken Ece Gürsel, ‘Ortada bir ilişki yok ama ihtimal var’ dedi. Gürsel, ‘Babamdan göremediklerimi o tamamlıyor’ diye konuştu.

14.02.2005Kelebek
Hıncal babamın yerini tutuyor

Hıncal babamın yerini tutuyor

65 yaşındaki gazeteci-yazar Hıncal Uluç’un ‘hayatındaki kadın’ 21 yaşındaki manken Ece Gürsel, ‘Ortada bir ilişki yok ama ihtimal var’ dedi. Genç manken, Uluç için ‘Babamdan göremediklerimi o tamamlıyor’ diye konuştu.

14.02.2005Kelebek
Bayram münasebetiyle

Bayram münasebetiyle

Biri 40’ına yürüyen, diğeri 40’ını biraz geride bırakan iki medyacı. 40’ına yürüyeni artık bütün Türkiye tanıyor: Kadir Çöpdemir. Önce radyodan fethetti Türkiye’yi. Sonra Ekmek Teknesi’nin Kirli’si olarak bambaşka bir rolde çıktı karşımıza.

22.01.2005Kelebek
MEDYADAN : Magazin alıntıları

MEDYADAN : Magazin alıntıları

Avrupa nüfus artsın diye doğumları teşvik ediyormuş, Allaaaaah! – Sosyetik güzelin elbisesini 10 yaşındaki yeğeni tasarlamış – Yılbaşı gecesi en çok Tarkan kazanacakmış – Hakikaten TRT’de devrim olur o gece - CNN’ye sunucu olmak için gerekli nitelikler No. 1 – CHP milletvekili X’in telefonu gecenin 3’ünde acı acı çalmış (o saatte tatlı çalmaz telefonlar) – Pisiklete pinemediği için iteleyen manken – Sanatçılar 20 senede 25 senelik yıpranıyormuş – Öküz kim şimdi bu haberde ... ve sair magazin alıntıları.

28.11.2004Kelebek
Güçlü görünmeyi öğrendim

Güçlü görünmeyi öğrendim

Bir evlilik, ardından birkaç kez evliliğin eşiğinden dönüş... Ceyda Düvenci, son dönemlerde yer aldığı projeler kadar işte bu fırtınalı aşk hayatıyla da kendisinden sıkça söz ettiriyor. Sürekli ‘aşk acısı çeken kadın’ olarak lanse edilmekten rahatsızlık duyduğunu belirten genç oyuncu, ‘İlişkinin bitişi her iki taraf için de acıdır. Hep yanlış lanse edildim. Ama yaşadıklarımdan sonra güçlü görünmeyi öğrendim’ diyor.

15.11.2004Kelebek
Mudanya-Londra hattı

Mudanya-Londra hattı

Posta kutusunda Londra’dan gönderilmiş bir zarf bulunca heyecanlandı. Zarfın içinden bir mektup çıktı. El yazısı son derece düzgün, hatta etkileyiciydi.
(...)
Tek sözcük etmeden yanyana yürümeye başladılar. Merdivenlerden çıkarken Tuncay sertçe uyardı Ayşe’yi; ‘Trende o kadından özür dilemedin.’

7.10.2004Kelebek
Annemi ihtilal günü kaybettim

Annemi ihtilal günü kaybettim

Asmalı Konak’ın Sümbül Hanım’ı Selda Alkor, 1980 ihtilalini ve o dönemde yaşanan fırtınalı bir aşkı konu alan ‘Çemberimde Gül Oya’ dizisiyle yine izleyiciyi ekrana bağlıyor. 1960 ve 1980 ihtilallerini yaşayan, annesini ihtilal günü yine bu ihtilal yüzünden kaybeden, herkes gibi yağ kuyruklarında beklediğini söyleyen ünlü oyuncu, yaşamının en çarpıcı detaylarını Kelebek’e anlattı.

5.10.2004Kelebek
Pop ve rock yükseliyor şarkı türkü düşüyor arabesk poplaşıyor

Pop ve rock yükseliyor şarkı türkü düşüyor arabesk poplaşıyor

MÜ-YAP’ın internet sitesinde yer alan verilerden elde ettiğimiz sonuçlara göre en çok satan ilk yüz albüm listesinde pop (32) ve rock (15) albümleri toplamı; arabesk - fantezi (17), türkü (17) ve sanat müziği (sadece 1) albümleri toplamının hayli önünde. Üstelik en çok satan türkücü, aslında bir popçu olan Yıldız Tilbe. Bu arada bir zamanların marjinal rock grupları da şimdi hızla yükseliyor.

25.09.2004Gündem
Ya Ozan bu kadınlardan birine aşık olursa

Ya Ozan bu kadınlardan birine aşık olursa?

Altı ay önceydi. Gazetelerde Ozan Güven’in Türkan Derya (35) isimli bir yönetmenle ‘gizlice’ evlendiği yolunda haberler çıktı. Ve millet onu bu evlilikle fark etti. Oysa Türkan Derya, pek çok başarılı olmuş dizinin yönetmeniydi ve televizyon piyasasında da oldukça meşhurdu: İkinci Bahar, Yedi Tepe İstanbul, Kara Melek, Sevdakondu, Unutma Beni ve Biz Size Aşık Olduk. Ama o bu durumdan hiç gocunmuyor.

18.09.2004Kelebek
MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Hande Yener niye huzursuzdu - İşadamını kapma yarışı - Lâl, Cem Yılmaz ‘türünden’ neden hoşlanıyormuş - Bodrum’un en seksileri bunlarsa, iyi ki gitmemişim - Güzin Abla’nın Erman Toroğlu’na hıncı geçmedi - Şok’un dediğini yap, yaptığını yapma - Armağan Çağlayan’ın ölmeden yapmak istediği 10 şey - Moustapha Airdogan’ın Davul’unu seyretmeye gitmeyeceğim - Galiba Hakkari’li sünnetçinin eli kaçmış... vesaire

5.09.2004Kelebek
Cehennemden çıkan depresif kahraman

Cehennemden çıkan depresif kahraman

‘Süperman, Batman, Örümcek Adam gibi süper güçlerini ezberlediğimiz kahramanlar artık bizi kesmiyor, daha orijinal kahramanlar arıyoruz’ diyorsanız, işte size Hellboy. Puro bağımlısı, TV karşısında birayla kafa bulmayı seven, krepe bayılan, bir sürü kedi besleyen, iki metre boyunda, sağ eli taştan, en büyük estetik kaygısı sürekli uzayan boynuzlarını törpülemek olan, rengi koyu kırmızı bir cehennem zebanisi.

2.09.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

ABD’nin boğazına takılan jilet gibiyiz ne yutabiliyor, ne çıkartabiliyor

Nevşehir’e geçen hafta içinde bine yakın belediye başkanı geliyor. Birinci Yerel Yönetimler Dünya Barış Konferansı için.

1.10.2005

Ben şaşkın bir palmiye ağacıyım Ayazağa yolunda

Ben bir şaşkın palmiye ağacıyım ayazın kol gezindiği Ayazağa’da. Aslında ılıman iklimin hüküm sürdüğü tropiklere özgün bir bitkiyim.

28.08.2005

Milli maçın ‘taktik’ analizi

Geçen cumartesi günü oynanan Türkiye-Yunanistan maçını izlemek için geldiğim İstanbul’da maç günü erken saatlerde yola koyuldum. Önce Beyoğlu’ndan, Balık Pazarı’ndan geçtim.

10.06.2005

Harleyci danışman

ADI bende saklı ‘sağlam bir kaynak’, bundan 8 ay önce kulağıma şunları fısıldamıştı:

19.04.2005

Kadın okur yazarlığının Çin ekonomisine katkısı

ABD’nin ve belki dünyanın önde gelen Çin uzmanlarından Dr. Nicholas Lardy İstanbul’da.

İş Yatırım’ın ‘Geniş Acı’ toplantıları çerçevesinde gelen Dr. Lardy dün sabah kahvaltısında bir grup gazeteciyle birlikteydi.

28.03.2005

Aile büyüklerinin anılarında bir akşam

Akrabalık nedir bilirdim de, hısıma akıl erdiremezdim. Çocukluk işte; benim için hısım, akraba gibi yakın, ama kanbağı olmayanlardı.

15.01.2005

Adı: ‘Büyük Kartal’

SEVGİLİ okuyucularım, pazar günü bizim gazetedeki haberi mutlaka okumuşsunuzdur. Çok yakında yeni bir dizinin çekimine başlanacakmış. Adı Büyük Kartal.

25.10.2004