MENÜ

Aselsan Silah Fabrikası

Aselsan Silah Fabrikası ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aselsan Silah Fabrikası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 14 Aselsan Silah Fabrikası haberi bulunmuştur.

Aselsan Silah Fabrikası Haberleri

‘Şu an senin iyi günlerin’

‘Şu an senin iyi günlerin’

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i eleştirerek, “Tayyip Erdoğan’a söylemediği sözleri söylemiş gibi göstermek suretiyle zannettin ki fatura keseceğim. O fatura sana kesilecek. Şu anda senin iyi günlerin, iyi. Bir Cumhurbaşkanı’na sen böyle bir iftira atamazsın” dedi.

23.03.2019Gündem
ASELSAN ortaklığında, 65 milyon dolarlık yatırımla silah fabrikası kurulacak

ASELSAN ortaklığında, 65 milyon dolarlık yatırımla silah fabrikası kurulacak

KONYA’da, savunma sanayi sektöründe hizmet veren iş insanları ile ASELSAN’ın ortak şirketi aracılığıyla silah fabrikası kurulacak. Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü, silah fabrikasında ASELSAN’ın, uzaktan komutalı silah sistemlerini üreteceğini belirterek, ”65 milyon dolarlık yatırım büyüklüğü olacak. Bu yatırımda yaklaşık 650 kişinin çalışması öngörülüyor” dedi.

5.03.2019Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İkinci 100 Günlük Eylem Planını açıkladı

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İkinci 100 Günlük Eylem Planı'nı açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde "İkinci 100 Günlük Eylem Planı Tanıtım Toplantısı"nda açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada; "İkinci 100 Günlük Eylem Planı'na göre, Gebze-Haydarpaşa, Sirkeci-Halkalı Banliyö Hatları tamamlanarak işletmeye alınacak" dedi.

13.12.2018Ekonomi
ASELSAN Başkanından çarpıcı sözler: Söylenmemesi gereken bir bilgi olduğu için söylemiyorum

ASELSAN Başkanı'ndan çarpıcı sözler: Söylenmemesi gereken bir bilgi olduğu için söylemiyorum

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün, lazerin gerek tespit, gerek konumlama gerekse de silah olarak kullanılmasını geliştirdiklerini belirterek, "Biz şu an ulaştığımız mesafeyi söylenmemesi gereken bir bilgi olduğu için söylemiyorum, çünkü teknolojimizin dışarıdaki farklı insanlar tarafından bilinmesi istenmez. Geliştirdiğimiz teknolojilerle önemli bir mesafedeki hedefi lazer silahımızla vurabilir durumdayız" dedi.

3.12.2018Gündem
ASELSAN değerini 2ye katladı

ASELSAN değerini 2'ye katladı

Türkiye'nin savunma sanayisi ve yüksek teknolojideki öncü şirketlerinden ASELSAN, faaliyet alanlarındaki başarısının yanı sıra borsada da dikkat çekici bir performans ortaya koyuyor.

20.07.2017Teknoloji
ASELSAN değerini 2ye katladı

ASELSAN değerini 2'ye katladı

Yılbaşından bu yana getirisi yüzde 88,89'u bulan şirket, piyasa değerini yaklaşık 2'ye katladı.

20.07.2017Ekonomi
4 helikopterimiz Rusyada kayboldu

4 helikopterimiz Rusya'da kayboldu

Jandarmaya alınan Mi-17 tipi helikopterlerden 4'ü bakım için gönderildiği Rusya'da yok oldu!

22.09.2007Gündem

Yazar Sonuçları

Aselsan, Şili’ye helikopter savunma sistemi satacak

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindeki heyet Peru’nun başkenti Lima’dan Quito’ya (Ekvador) hareket etmeye hazırlanırken Savunma Sanayi Müsteşarı İsmail Demir’e bu ülkelere dönük fırsatları sordum.

4.02.2016