MENÜ

Armin Wolf

Armin Wolf ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Armin Wolf haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Armin Wolf haberi bulunmuştur.

Armin Wolf Haberleri

Basın özgürlüğü Avrupa’da tehlikede

Basın özgürlüğü Avrupa’da tehlikede

Birleşmiş Milletler (BM), UNESCO’nun girişimiyle 1994’te 3 Mayıs’ı ‘Dünya Basın Özgürlüğü Günü’ ilan etti. Amaç, basın özgürlüğü ihlallerine ve demokrasinin varlığı açısından basın özgürlüğünün önemine dikkati çekmek.

4.05.2019Avrupa
Avusturya’da neler oluyor

Avusturya’da neler oluyor

Avusturya’da koalisyon hükümeti Aralık 2017’de kuruldu. Kısa bir süre öncesine kadar iki ortak çok iyi anlaştıkları izlenimi veriyordu. Ama Avrupa Parlamentosu seçim kampanyası, koalisyonda içten içe büyüyen kavgayı ilk kez su yüzüne çıkardı. Kavga önce bir şiirle başladı.

2.05.2019Avrupa
Avusturyada aşırı sağcı partinin ırkçı paylaşımı tepki topladı

Avusturya'da aşırı sağcı partinin ırkçı paylaşımı tepki topladı

Avusturya’da koalisyon hükümetinin küçük ortağı aşırı sağcı Özgürlük Partisi'nin (FPÖ) sosyal medya hesabı üzerinden Müslüman ve Türkler'e yönelik ırkçı paylaşımına başta Müslümanlar olmak üzere birçok sivil toplum örgütü, gazeteci ve aktivist tepki gösterdi.

14.11.2018Dünya
Skandal paylaşım... Büyük tepki yağdı

Skandal paylaşım... Büyük tepki yağdı

Avusturya’da koalisyon hükümetinin küçük ortağı aşırı sağcı Özgürlük Partisinin (FPÖ) sosyal medya hesabı üzerinden Müslüman ve Türklere yönelik ırkçı paylaşımına başta Müslümanlar olmak üzere birçok sivil toplum örgütü, gazeteci ve aktivist tepki gösterdi.

13.11.2018Gündem
ABDli yayın kuruluşunun listesinde Akşener ismi: Kurnaz ulusalcı

ABD'li yayın kuruluşunun listesinde Akşener ismi: Kurnaz ulusalcı

Son 3 yıldır dünya siyasetinin çehresini önemli ölçüde etkileyeceği düşünülen isimlerin belirli bir metodolojiyle belirlenerek açıklandığı POLITICO 28 - 2018 listesi açıklandı. İYİ Parti Başkanı Meral Akşener de listede.

21.12.2017Dünya