MENÜ

Ariel Winter

Ariel Winter ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ariel Winter haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ariel Winter haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 17 Ariel Winter haberi bulunmuştur.

Ariel Winter Haberleri

Yataktan kalkıp sokağa fırlamış

Yataktan kalkıp sokağa fırlamış

Genç dizi oyuncusu çıktığı gece gezmesinde bu ilginç kıyafetiyle objektiflere takıldı.

3.03.2017Magazin
Hayranları etrafını sardı

Hayranları etrafını sardı

Genç dizi oyuncusu restoran çıkışı hayranlarının sevgi seliyle karşılaştı.

22.02.2017Magazin
Ben kendime yakıştırıyorum

Ben kendime yakıştırıyorum

Genç oyuncu çok eleştirilen giyim tarzını inatla değiştirmiyor.

12.01.2017Magazin
Alışveriş kıyafeti

Alışveriş kıyafeti

Rol aldığı Modern Family dizisiyle adını duyuran genç oyuncu Ariel Winter, hayatı boyunca fazla kilolarıyla mücadele ettiğini belirtti. 18 yaşındaki Winter, Instagram'da paylaştığı bir fotoğrafında, iri göğüslerini operasyonla küçültmesine gönderme yaparak "Ben her zaman kilo savaşındayım" notunu yazdı.

20.12.2016Magazin
Beni böyle çektiniz de ne oldu

Beni böyle çektiniz de ne oldu

Gösteri dünyasının ünlüleri için bazen kelimenin tam anlamıyla kabus gibidir makyajsız yakalanmak. Hele bir de kötü günlerinde ya da kendilerini iyi hissetmiyorlarsa... Genç oyurcu Ariel Winter da böyle günlerinden birinde bakımsız haliyle objektiflere yakalandı. Genellikle bu duruma aldırmayan Winter bu kez hassas davrandı ve yüzünü saklamaya çalıştı. Önce eliyle yüzünü gizledi sonra da güneş gözlüklerinin arkasına saklandı. Ama elbette birkaç dakika içinde onlarca makyajsız fotoğrafı çekildi. İşte Winter ve doğal halleriyle yakalanan bazıları da aslına bakılırsa öyle çok daha güzel görünen ünlüler.

16.09.2016Magazin
Mağazada köşeye sıkıştırdılar

Mağazada köşeye sıkıştırdılar

Genç oyuncu ayakkabı alışverişinde bile fotoğrafçıların takibinden kurtulamadı...

9.08.2016Magazin
Bu ne rahatlık

Bu ne rahatlık

Rol aldığı Modern Family dizisiyle adını duyuran genç oyuncu Ariel Winter, boş vakitlerinin tadını çıkarıyor. Bir süre önce sevgilisinden ayrılan 18 yaşındaki oyuncu görünüşe göre çabuk toparlandı.

28.07.2016Magazin
Ariel Winter yeni dövmeler yaptırdı

Ariel Winter yeni dövmeler yaptırdı

Winter rol arasında kısa kot şortu ve karnını açıkta bırakan tişörtüyle kamera arkası ekiple sohbet ederken görüntülendi.Genç oyuncu yeni filminde Hollywood'un emektarlarından Burt Reynolds ile birlikte kamera karşısına geçiyor.

27.06.2016Magazin
Ariel Winter sosyal medyada şaka konusu oldu

Ariel Winter sosyal medyada şaka konusu oldu

Rol aldığı Modern Family dizisiyle adını duyuran 18 yaşındaki oyuncu Ariel Winter, son günlerde sosyal medyanın en çok konuşulan kişisi oldu. Bunun nedeni de bir hayranının yaptığı ve Instagram'da paylaştığı photoshop'lanmış fotoğrafı.

18.06.2016Magazin
Sonunda diplomayı aldı

Sonunda diplomayı aldı

Rol aldığı The Modern Family adlı diziyle ün kazanan Ariel Winter sonunda okulunu bitirdi. 18 yaşındaki oyuncu önceki gün California Üniversitesi'nin mezuniyet törenine giderken objektiflere takıldı. Pembe askılı bir elbise giyen Winter kendisini görüntüleyen foto muhabirlerine de gülümsedi. Genç oyuncu, sosyal medyadaki sayfasında mezuniyet cübbesinin ve kepinin fotoğrafını paylaşarak da diploma almaya hak kazandığını duyurdu.

16.06.2016Magazin
Ariel Winter: Büyük göğüslerim ruh sağlığımı bozuyordu

Ariel Winter: Büyük göğüslerim ruh sağlığımı bozuyordu

Geçen yıl geçirdiği göğüs küçültme operasyonu nedeniyle gündemden düşmeyen Ariel Winter "Ruh sağlığını korumak için" bıçak altına yattığını anlattı.

26.02.2016Magazin
Göğüs ameliyatından sonra gövde gösterisi yaptı

Göğüs ameliyatından sonra gövde gösterisi yaptı!

Önceki akşam katıldığı SAG (Sinema Oyuncuları Derneği) Ödülleri'ne damgasını vuran genç oyuncu Ariel Winter, operasyonla küçülttüğü göğüslerini saklamadı. Yeni göğüsleri ile gövde gösterisi yapan ünlü oyuncunun ameliyat izleri gözlerden kaçmadı. Detaylar haberimizde…

3.02.2016Kelebek
Ariel Winter, meme küçültme ameliyatının izlerini gösterdi

Ariel Winter, meme küçültme ameliyatının izlerini gösterdi

Genç oyuncu Ariel Winter'ın operasyonla küçülttüğü memeleri önceki akşam düzenlenen SAG (Sinema Oyuncuları Derneği) Ödülleri'ne damgasını vurdu.

2.02.2016Magazin
Ariel Winter göğüslerini küçülttürdü

Ariel Winter göğüslerini küçülttürdü

Henüz 17 yaşındaki dizi oyuncusu göğüslerini iki beden küçülttüğünü itiraf etti...

13.08.2015Magazin
BAY PEABODY VE MERAKLI SHERMAN:ZAMANDA YOLCULUK

BAY PEABODY VE MERAKLI SHERMAN:ZAMANDA YOLCULUK

Rob Minkoff’un yönettiği ve Ariel Winter, Leslie Mann, Allison Janney ile Patrick Warburton’un seslendirdiği Bay Peabody ve Meraklı Sherman: Zamanda Yolculuk (Mr. Peabody & Sherman), 14 Mart 2014’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.Bay Peabody, büyük bir işadamı, kaşif, bilim adamı, gurme, Olimpiyat Madalyası sahibi bir atlet ve bir dahi olmasının yanında, dünyanın en zeki ve en başarılı… köpeğidir. Bir numaralı icadı Wabac makinesi sayesinde o ve evlâtlık aldığı insanoğlu Sherman zamanda geri giderek dünyamızı değiştiren olaylara tanıklık ederler.

13.03.2014Ekran
Animasyon meraklılarına yeni filmler

Animasyon meraklılarına yeni filmler

Teknolojinin gelişmesiyle sayıları her geçen gün artan animasyon yapımlar, hem küçük hem de büyük sinemaseverleri salonlara çekecek.

20.02.2014Gündem