MENÜ

Arda Efe

Arda Efe ile ilgili tüm haberleri, son dakika Arda Efe haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Arda Efe haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 302 Arda Efe haberi bulunmuştur.

Arda Efe Haberleri

Sanat hediye edin

Sanat hediye edin

Sanat galerilerinden hediye alınabilir mi? Evet alınabilir. Çünkü birçok galeride önemli sanatçıların küçük ebatlı orijinal çalışmaları, tablolar, heykeller, fotoğraflar, düşünüldüğünden çok daha uygun fiyatlara satılıyor.

20.12.2006Kelebek
Rakıya zam geldi

Rakıya zam geldi

Alkollü içki sektöründeki bazı firmalar, rakı fiyatlarına maliyetleri gerekçe göstererek zam yaptı. Mey İçki, Elda A.Ş., Burgaz şirketlerinin 25 Ykr ile 2 YTL arasında değişen zamlı ürünleri raflardaki yerini aldı.

16.09.2006Ekonomi
Minik Fil Heffalump

Minik Fil Heffalump

A. A. Milne’in 1926 yılında çocuklar için yazdığız kitaplardan uyarlanan Minik Fil Heffalump (Pooh’s Heffalump Movie), 2001 yapımı “The Tigger Movie” ve 2003 yapımı “Piglet’s Big Movie”nin başarısının ardından Pooh serisinden yapılan üçüncü uyarlama. Frank Nissen'in yönettiği film, küçükler kadar büyüklerin de keyifle izleyeceği bir çalışma.

14.04.2005Kelebek
Eurovisionda Rimi Rimi Ley

Eurovision'da Rimi Rimi Ley

Ukrayna'da düzenlenecek 50. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Erdinç Tunç'un Rimi Rimi Ley adlı parçasıyla Gülseren temsil edecek.

12.02.2005Gündem
Eurovisionda Rimi Rimi Ley

Eurovision'da Rimi Rimi Ley

Ukrayna'da düzenlenecek 50. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Erdinç Tunç'un Rimi Rimi Ley adlı parçasıyla Gülseren temsil edecek.

11.02.2005Gündem
İşte Eurovision finalistleri

İşte Eurovision finalistleri

Ukrayna'da düzenlenecek olan 50. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek eser 11 Şubat'ta belli oluyor. Türkiye finalinde 7 eser yarışacak.

8.02.2005Gündem
Eurovisionda heyecan sürüyor

Eurovision'da heyecan sürüyor

Ukrayna'da düzenlenecek 50. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek finalistler belli oldu. TRT'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 11 Şubat 2005 tarihinde TRT Arı Stüdyosu'nda yapılacak “2005 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Finali”nde 7 eser yarışacak.Yarışmada birinci olacak eserin bestecisine TRT tarafından 50 bin YTL para ödülü ve plaket verilecek. Birinci olacak eser ayrıca 21 Mayıs 2005 günü Kiev'de yapılacak yarışmada Türkiye'yi temsil edecek.

8.02.2005Kelebek
Eğitim için hem tasarım hem mankenlik yapacaklar

Eğitim için hem tasarım hem mankenlik yapacaklar

Perşembe günü ‘Ünlü Anneler, Babalar ve Çocukları’ adı ile bir defile gerçekleştirilecek ve defileden elde edilecek gelir Çağdaş Eğitim Vakfı’na gidecek. Geceye çocuklarıyla birlikte tasarladıkları kıyafetleri giyerek katılacak ünlüler arasında Neşe Erberk de var.

4.10.2004Kelebek
Direksiyonda başlayan aşklar

Direksiyonda başlayan aşklar

Siz hiç direksiyon başında aradığı aşkı bulan biriyle karşılaştınız mı? Biz karşılaştık. Hatta direksiyon derslerinde yakınlaşıp evlenen iki çift bulduk ve konuştuk. İki çift de otomobil olmasaydı aralarında yakınlaşma olmayacağını söylüyor.

20.07.2004Gündem
İşte belediye başkan adayları

İşte belediye başkan adayları

Siyasi partilerin 28 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde büyükşehir belediyeleri, merkez ilçe belediyeleri, alt kademe belediyeleri, il ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu.

24.02.2004Gündem
Circusun performansı Mojoyu hakikaten bir sirke çeviriyor

Circus'un performansı Mojo'yu hakikaten bir sirke çeviriyor

Mojo'da sahne alan cover grubu Circus'un sağlam bir müdavim kitlesi var. Sting'den girip MFÖ'den çıkan, rock ile popu harmanlayan grubun performansı hakikaten adından anlaşıldığı gibi bir sirk çeşitliliği arz ediyor.

5.02.2004Spor Arena
Sakata geldik: 78-74

Sakata geldik: 78-74

Hidayet, İbrahim, Hüseyin ve Harun'dan yoksun mücadele eden 12 Dev Adam, bir ara 19 sayı geriye düştüğü maça son dakikalarda ortak oldu, ancak zafere ulaşamadı. Milli Takımımız, Efes Pilsen İstanbul World Cup'ta bugün Brezilya ile üçüncülük maçı yapacak.

3.08.2002Spor

Yazar Sonuçları

’Ehliyet kurtaran rakı’ marketlere neden girmez

ELDA İçecek ve Enerji, Egeli işadamlarının çok ortaklı şirketi... Şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını Ekrem Demirtaş yürütüyor... Oğlu Egemen Demirtaş da Koordinatör olarak görev yapıyor...

9.12.2006

Rüya lig başlıyor

Yıldızlar topluluğu Fenerbahçe Ülker ve tecrübeli Efes Pilsen’in favori olduğu ligde, Türk Telekom, Galatasaray Cafe Crown, Banvit ve Beşiktaş Cola Turka, üst sıraları zorlayacak diğer takımlar olarak görünüyor.

5.10.2006

Hükümet ÖTV’yle bastırıyor rakıda rekabet iyi kızışıyor

MEY Gıda Tekel Alkollü’yü devralınca hareketlenen 1.5 milyar YTL’lik rakı pazarı, Efe ve Burgaz’ın katılımıyla kızıştı.

19.02.2005