MENÜ

Araklı

Araklı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Araklı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Araklı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.019 Araklı haberi bulunmuştur.

Araklı Haberleri

Gülenin kritik adamı Kanada vatandaşıymış

Gülen'in kritik adamı Kanada vatandaşıymış

Gülen'in sağ kolu olduğu iddia edilen ve Trabzon’un Araklı ilçesinde dün gözaltına alınan Davut Hancı’nın 15 yıl önce Kanada’ya gittiği ve bu ülkenin vatandaşı olduğu, darbe teşebbüsü öncesinde ise Türkiye’ye giriş yaptığı ortaya çıktı.

24.07.2016Gündem
FETÖnün iki kritik imamı yakalandı

FETÖ'nün iki kritik imamı yakalandı

FETULLAHÇI Terör Örgütü’nün (FETÖ) önde gelen isimlerinden olduğu belirtilen ve hakkında yakalama kararı bulunan iki önemli isim yakalandı. Davut Hancı, Trabzon’un Araklı İlçesi’nde yakalanarak gözaltına alınırken  "Bodrum imamı" olduğu gerekçesiyle aranan "Asım" kod adlı Çağrı Acar, İzmir'in Tire ilçesinde yakalandı.

24.07.2016Gündem
Vatan hainisiniz diyen Albay şehit edilmiş

'Vatan hainisiniz' diyen Albay şehit edilmiş

Piyade Kurmay Albay Sait Ertürk, Topkule 66. Zırhlı Tugayı'nda darbe girişiminde bulunan askerlere "Yaptığımız vatan hainliğidir. Teslim olun" deyince şehit edildi

19.07.2016Gündem
‘Sümeyye ve Selçuk Hatıra Filmi’nde bilinmeyen yönleri

‘Sümeyye ve Selçuk Hatıra Filmi’nde bilinmeyen yönleri

Sümeyye ve Selçuk Bayraktar çiftinin nikâh töreninde davetlilere barkovizyondan ‘Sümeyye ve Selçuk Hatıra Filmi’nin gösterimi yapıldı. Sümeyye ve Selçuk Bayraktar çiftinin çocukluktan bu yana hayatını anlatan filmde çiftin yakınları ve arkadaşlarının mesajları da yer aldı. Sümeyye Erdoğan’ın İmam hatip ruhu sadece bir fikir değil aynı zamanda aksiyondur’ sözü dikkat çekti.

14.05.2016Gündem
Karadenizde yaklaşık 400 bin ton hamsi avlandı

Karadeniz'de yaklaşık 400 bin ton hamsi avlandı

Türkiye'de 1 Eylül'de başlayan ve bugün itibarıyla sona eren balık avı sezonunda yaklaşık 400 bin ton hamsi avlandığı bildirildi.

15.04.2016Ekonomi
Hakemler Gümüşhanede kaza yaptı

Hakemler Gümüşhane'de kaza yaptı

Bölgesel Amatör Lig 3. Grupta ertelenen Araklı Karadere Bayburt Konursu maçını yönetecek olan hakem kafilesi Gümüşhane'de kaza yaptı.

8.03.2016Futbol
Balıkçı ağına antik çağdan kalma küp takıldı

Balıkçı ağına antik çağdan kalma küp takıldı

Trabzon'un Araklı ilçesinde bir gemideki balıkçılar tarafından Doğu Roma İmparatorluğu dönemine ait olduğu tahmin edilen yaklaşık 300 kilogramlık küp bulundu. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ekiplerince gemiden alınan küp, incelenmek üzere Trabzon Müzesi'ne götürüldü.

12.02.2016Gündem
5 Ocak Salı günü bu şehirlerde okullar tatil

5 Ocak Salı günü bu şehirlerde okullar tatil

Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle 5 Ocak Salı günü pek çok il ve ilçede eğitime ara verildi.

4.01.2016Gündem
Karşıyaka Belediyesi’nden şiir yarışması

Karşıyaka Belediyesi’nden şiir yarışması

USTA şair Attila İlhan’ın anısını yaşatmak ve edebiyat dünyasına yeni yetenekler kazandırmak isteyen Karşıyaka Belediyesi, şiir yarışması düzenledi.

4.01.2016Ege
Bugün okullar tatil mi Hangi ilde okullar tatil

Bugün okullar tatil mi? Hangi ilde okullar tatil?

Türkiye' de devam eden kar yağışından öğrenciler de olumsuz etkilendi. Kar tatili ile birlikte uzayan tatil devam edecek mi? Hangi illerde okullar tatil edildi? Detaylar haberimizde.

4.01.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Düğünde ‘İHA’ gururu

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’la Baykar Makina’nın kurucusu Özdemir Bayraktar’ın oğlu Selçuk Bayraktar’ın nikahının kıyıldığı Yahya Kemal Beyatlı (YKB) Gösteri Merkezi’ne girdiğimde saat 13.30’du.

14.05.2016

Köy çocuklarının yardım melekleri

Berin Yıldırım ve Simay Salı, birlikte okul yaptırma hayalleriyle büyümüş iki genç kadın.

20.01.2016