MENÜ

Araklı

Araklı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Araklı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Araklı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.023 Araklı haberi bulunmuştur.

Araklı Haberleri

Ders oldu

Ders oldu

Kuyruğu yakılan, dişleri kırılan, gözü oyulan ‘‘Prenses’’ adlı kedinin Hürriyet'te yayınlanan öyküsü, herkese ders oldu. Yaralı bir kuğuya sahip çıkan Trabzon Valisi Adil Yazar, ‘‘Trabzon, kedi olayından büyük yara aldı. Her türlü hayvanın bakımı için valilik bünyesinde bir birim kuracağız’’ dedi.

19.02.2002Gündem
Kuğuyu avcılar vurmuş

Kuğuyu avcılar vurmuş

Trabzon'un Araklı İlçesi'nde 3 gün önce Recep Temur'un baygın halde bulduğu kuğunun çekilen röntgeninde kanadında saçma saptandı.

20.02.2002Gündem
Atatürk’lü çeşmeyi yıktılar

Atatürk’lü çeşmeyi yıktılar

Trabzon'un Araklı İlçesi Bereketli Köyü Muhtarı Mehmet Tilki, kavgalı olduğu Halit Han'ın 4 yıl önce köye yaptırdığı ve üzerinde Atatürk portresi bulunan çeşmeyi dozerle yıktı.

4.03.2002Gündem
Süper kızın sır intiharı

Süper kızın sır intiharı

Trabzon'un Sürmene İlçesisi'nde Süper Lise'de okuyan 17 yaşındaki Pınar Bacıoğlu'nun tabancayla intihar ederek yaşamına son vermesi ailesi ve yakınlarını üzüntüye boğdu.

30.03.2002Gündem
11 aylık kardeşini öldürdü

11 aylık kardeşini öldürdü

Trabzon'un Araklı İlçesi Çiftepazar Köyü'nde av tüfeğiyle oynayan 9 yaşındaki R.B., kazayla beşikteki 11 aylık kardeşini öldürdü.

2.09.2002Gündem
Ne oldi bizim güzelım kuğuya

Ne oldi bizim güzelım kuğuya?

DHA Trabzon bürosuna, sivil giyimli bir polis memuru, yaralı bir kuğu getirmiş. Avcılar vurmuş hayvanı. Bizim çocuklar da hemen Vali’ye aramışlar. İlgilenmiş sağ olsun. Ama bugün Trabzon’lular “Ne oldi bizim güzelım kuğuya?” diye soruyorlar...

16.09.2002Kelebek
Trabzonlu falcı Fatma, kehaneti çıkmayınca yakılarak öldürüldü

Trabzonlu falcı Fatma, kehaneti çıkmayınca yakılarak öldürüldü

Falcının odasına girdiğinde cebinden çıkardığı kibriti özenle sehpaya yerleştirdi. Yanında getirdiği benzin dolu bidonu sağ tarafına koydu. Odada onun dışında üç kişi daha vardı: Ağabeyi, falcı kadın ve falcının kızı. Az sonra tansiyon yükselmiş, bağrışmalar başlamıştı.

5.10.2002Gündem
Sahte mesihe 65 oy

Sahte mesihe 65 oy

Trabzon'da mesih olduğunu iddia eden ve bu konuda kitap dahi yazan Trabzon Bağımsız Milletvekili Adayı Dursun Ali Bacıoğlu, sadece 65 oy alabildi.

4.11.2002Gündem
14 ilçede okullara kar tatili

14 ilçede okullara kar tatili

Kar yağışı ve soğuk hava, Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgeleri ile yurdun yüksek kesimlerini etkisi altına aldı. Trabzon'da 5, Rize'de 6, Giresun'da 3 ise ilçede, yoğun kar yağışı nedeniyle ilköğretim okulları ile liseler 1 gün tatil edildi. Yoğun kar yağışı sonucu, yurt genelinde bin 557 köy yolu ile Doğu Karadeniz'de İkizdere-İspir devlet yolu, Ovit Dağı mevkiinde ulaşıma kapandı.

13.12.2002Gündem
Kar ve sis ulaşımı aksatıyor

Kar ve sis ulaşımı aksatıyor

Bolu Dağı'nda, sabah saatlerinde sis nedeniyle görüş mesafesi 10 metreye kadar düşerken Van ve Hakkari'de ulaşıma kapanan 115 köy yolunda çalışmalara yeniden başlandı.

17.12.2002Gündem
Doğu Anadoluda 179 köy yolu kapalı

Doğu Anadolu'da 179 köy yolu kapalı

Doğu Anadolu Bölgesi'nde 179 köy yolunun ulaşıma kapalı olduğu bildirildi. Köy Hizmetleri müdürlüklerinden edinilen bilgiye göre, son 3 günde kar yağışı olmaması nedeniyle birçok köy yolu ulaşıma açıldı.

30.12.2002Gündem
Dr. Mesrur’un yerinde akşam sefası...

Dr. Mesrur’un yerinde akşam sefası...

“Adana’da Baraj Gölünün etrafına artık gidilebilir mekanlar yapıldı. Şehir dışından gelenler özellikle bu mekanlarda ağırlanıyor. İşinin ehli kişilere verilen mekanlardan birinin adı da Botanik. Dr.Mesrur Zan, doğa aşığı, biraz da turizm tutkunudur. Çarşamba gecesi onun mekanındaydık Ve güneşin batışında gölün güzelliğini ordan izledik.” Güzellik uzmanınız Adana’dan yazıyor:

24.07.2003Kelebek
Erken kış, hayatı olumsuz etkiliyor

Erken kış, hayatı olumsuz etkiliyor

Tüm yurtta etkisini hissettirmeye başlayan kış, yaşamı olumsuz etkiliyor.

31.10.2003Gündem
Kar yüzünü gösterdi: 748 köy yolu kapalı

Kar yüzünü gösterdi: 748 köy yolu kapalı

Yurdun büyük bölümünü etkisi altına alan soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle 748 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor. Bolu'da 113 yerleşim birimine elektrik verilemezken, 61 yerleşim birimi ile telefon görüşmesi yapılamıyor. Bolu, Konya'nın Ahırlı ve Derbent İlçeleri'nde 1, Hadim İlçesi'nde de 2 gün okullar tatil edildi. İstanbul'a yılın ilk karı bugün yağdı.

18.12.2003Gündem
3.Ligde ilk yarı bitti

3.Lig'de ilk yarı bitti

Üçüncü Futbol Ligi’nin ilk yarısı dün oynanan maçlarla sona erdi.

21.12.2003Spor
Kar, yüzlerce köy yolunu ulaşıma kapattı

Kar, yüzlerce köy yolunu ulaşıma kapattı

Yurdun büyük bölümünde etkisini sürdüren kar yağışınedeniyle pek çok yerleşim biriminde ulaşım sağlanamıyor. Enerji nakil hatlarındaki arızalar yüzünden çok sayıda köy ve beldeye elektrik verilemiyor, haberleşmede aksaklıklar yaşanıyor.

9.01.2004Gündem
Binlerce köy yolu ulaşıma kapandı

Binlerce köy yolu ulaşıma kapandı

Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı ve tipi hayatı felç ediyor. Ekiplerin aralıksız çalışmalarına rağmen kar yağışı ve buzlanma nedeniyle bazı karayolları ulaşıma kapalı bulunuyor. Kar yağışı ve tipi nedeniyle 3 bin 774 köy yolu ulaşıma kapandı.

26.01.2004Gündem
Karayollarının bazıları hala ulaşıma kapalı

Karayollarının bazıları hala ulaşıma kapalı

Kar ve tipi nedeniyle, karayollarının bazı kesimleri ulaşıma kapalı bulunuyor. Karayolları Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, kar ve tipi nedeniyle kapalı bulunan yollar şöyle:

30.01.2004Gündem
Kar, ulaşımı olumsuz etkiliyor

Kar, ulaşımı olumsuz etkiliyor

Karayollarının bazı kesimlerinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.

9.02.2004Gündem
Kar karayollarını kapatmaya devam ediyor

Kar karayollarını kapatmaya devam ediyor

Kar ve çığ nedeniyle, karayollarının bazı kesimleri ulaşıma kapalı bulunuyor. Karayolları Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, kar ve çığ nedeniyle kapalı bulunan yollar şöyle:

10.02.2004Gündem
AKPde 3 büyükşehir adayı

AKP'de 3 büyükşehir adayı

AKP'de üç büyükşehir belediye başkan adayı açıklandı. Diyarbakır: Mücahit Can, Gaziantep: Asım Güzelbey, Samsun: Yusuf Ziya Yılmaz.

14.02.2004Gündem
İşte belediye başkan adayları

İşte belediye başkan adayları

Siyasi partilerin 28 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde büyükşehir belediyeleri, merkez ilçe belediyeleri, alt kademe belediyeleri, il ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu.

24.02.2004Gündem

Yazar Sonuçları

O kaynağı beğenmedim

TÜRK TV'lerden dün (önceki) gece Boğaziçi Köprüsü ile ilgili haberi izlerken, bir şey dikkatimi çekti.

29.01.2004