MENÜ

Ara Malikian

Ara Malikian ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ara Malikian haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 15 Ara Malikian haberi bulunmuştur.

Ara Malikian Haberleri

İzmir Fuarı ne zaman, hangi tarihler arasında gerçekleşecek

İzmir Fuarı ne zaman, hangi tarihler arasında gerçekleşecek?

İzmir Enternasyonal Fuarı bu yıl 88’inci kez gerçekleşecek. İzmir Fuarı, Konserden tiyatroya, sinema gösterimlerinden müzikal gösterilere, söyleşiden sokak gösterilerine pek çok etkinliğe ev sahipliği yapacak. İEF’te geçtiğimiz yıl ilk kez kurulan Rock Sahnesi, bu kez Rock&More adıyla müzikseverleri ağırlayacak. Peki, İzmir Fuarı ne zaman, hangi tarihler arasında gerçekleşecek?

4.09.2019Gündem
Programın amacı müziğin birleştirici gücünü göstermek

Programın amacı müziğin birleştirici gücünü göstermek

MFÖ’nün F’si, müzik dünyasının Fuat Abi’si yeniden yayın hayatına başlayan TRT2 için hazırladığı ‘Aramızda Müzik Var’ programıyla Natacha Atlas’tan Lorrena McMonica Molina’ya kadar önemli müzisyenleri ülkelerinde ziyaret edip kültürler arası müzik elçiliği yapıyor. Fuat Güner’le müzik programını konuştuk.

Ara Malikian kimdir Ara Malikian biyografisi

Ara Malikian kimdir? Ara Malikian biyografisi

Bir kemancı olarak niteliği ve seviyesi dünya çapında ün kazanan Ara Malikian, sıra dışı konserleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Peki, ). Sadece 2017 yılında 200’den fazla konsere imza atan Ara Malikian’ın Türkiye’de de çok sayıda hayranı var. İşte, Ara Malikian’ın hayatına ilişkin bilgiler

2.12.2018Magazin
Bizim festival daha radikal

Bizim festival daha radikal

Murat Abbas, namı diğer Mabbas, Türkiye’nin kültür sanat hayatını belirleyen isimlerden... Zorlu PSM Genel Müdürlüğü görevinin yanı sıra 20 yıllık DJ... Buluştuk, ‘Zorlu PSM Caz Festivali’ni ve kültür-sanat hayatında yaşanan zorlukları konuştuk.

10 konserle her telden caz

10 konserle her telden caz!

Caz çatısı altında blues, elektronik, world, funk, indie, klasik, pop ve rock müziğin heyecan verici isimlerini bir araya getiren Zorlu PSM Caz Festivali’nin ikincisi 2-13 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek. Biletleri dün satışa çıkan festivalden kaçırılmayacak 10 konser seçtik.

15.02.2018Kitap Sanat
O Ses Türkiye şampiyonu Dodan kampüste

O Ses Türkiye şampiyonu Dodan kampüste!

78. sayımızın İlham sayfasında, adını tüm Türkiye’ye O Ses Türkiye’de aldığı birincilikle duyuran Dodan ile müzik geçmişi, hayatının köşe başları ve şöhrete bakışı ve daha fazlasını konuştuğumuz keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

9.01.2018Kampüs
Çağdaş bir klasik müzik gösterisi

Çağdaş bir klasik müzik gösterisi

Önemli keman virtüözlerinden efsane Paganini'nin yaratıcı eserlerinden ilham alan, Ara Malikian ve Yllana'nın eğlenceli ve izleyiciye sürprizler sunan gösterisi PAGAGNINI, çağdaş bir klasik müzik gösterisi 20 Şubat'ta TİM Show Center'da.

12.02.2016Gündem
Pagagnini

Pagagnini

CRR Konser Salonu
07.12.2011
20:00

4.12.2011Gündem