MENÜ

Aoç

Aoç ile ilgili tüm haberleri, son dakika Aoç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Aoç haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 616 Aoç haberi bulunmuştur.

Aoç Haberleri

Tarım ve Orman Bakanlığından tarımla ilgili iddialara cevap

Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan tarımla ilgili iddialara cevap

Tarım ve Orman Bakanlığı, faaliyet alanlarına yönelik gündeme getirilen bazı iddialara karşı "Kamuoyunda Gündeme Gelen Asılsız İddialar ve Gerçekler" adlı kitapçık hazırladı.

8.10.2019Gündem
‘AOÇ komisyonu kurulsun’

‘AOÇ komisyonu kurulsun’

CHP, Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) için araştırma komisyonu kurulması için dün Meclis Başkanlığı’na başvurdu.

5.09.2019Gündem
Nvidia RTX 2080 Super satışa çıktı

Nvidia RTX 2080 Super satışa çıktı

NVIDIA’nın yeni GeForce RTX 2080 SUPER GPU’ları bugünden itibaren dünya genelinde pazara sunuldu. Şirket, aynı zamanda Wolfenstein: Youngblood için GeForce RTX 2080 SUPER GPU'lara da destek sağlayan yeni bir Game Ready sürücüsünü duyurdu. Yeni sürücü aynı zamanda Madden NFL 20 ve Wolfenstein: Cyberpilot için de kullanılabilecek en iyi sürücü olma özelliğini taşıyor. Buna ek olarak, bu sürücü üç yeni G-SYNC uyumlu monitörü de destekliyor.

24.07.2019Teknoloji
Razer Chroma aydınlatma platformunu 500 cihaz destekliyor

Razer Chroma aydınlatma platformunu 500 cihaz destekliyor

Razer, Computex 2019’da, Chroma bağlı cihazlar programında Razer ürünleri ve PC kasaları, anakartlar, soğutma fanları ve daha fazlasını içeren üçüncü taraf cihazlarda birleşik, daha sürükleyici bir Chroma aydınlatma deneyimi sunmak adına MSI, Thermaltake, AMD, ViewSonic, Biostar ve diğerleri dahil olmak üzere 25 ortağı olduğunu duyurdu.

29.05.2019Teknoloji
Büyük final nefesleri kesti

Büyük final nefesleri kesti!

Türkiye’nin en büyük CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick, ilk şampiyonunu buldu. Oyunseverler, yıllara meydan okuyan oyun Counter Strike’ta 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele etti.

19.05.2019eSpor
Red Bull Flick’te play-off turu nefesleri kesiti

Red Bull Flick’te play-off turu nefesleri kesiti

Türkiye’nin en büyük CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick, ilk şampiyonunu arıyor. Oyunseverler, yıllara meydan okuyan oyun Counter Strike’ta 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele ederken AOC Gaming partnerliğiyle gerçekleştirilen Red Bull Flick’te 32 takımın yer aldığı play-off turu nefesleri kesti.  Play-off turunu geçmeyi başaran 8 takım, 18 Mayıs’ta Hasköy İplik Fabrikası’nda gerçekleştirilecek büyük finalde mücadele etme hakkını kazandı.

15.05.2019eSpor
Red Bull Flick’te play-off turu başlıyor

Red Bull Flick’te play-off turu başlıyor

Türkiye’nin en büyük CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick, ilk şampiyonunu arıyor.

9.05.2019eSpor
Red Bull Flick’te play-off biletini alanlar belli oldu

Red Bull Flick’te play-off biletini alanlar belli oldu

Türkiye’nin en büyük CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne oluyor.

2.05.2019eSpor
Red Bull Flick’te play-off’a kalan ilk takımlar belli oldu

Red Bull Flick’te play-off’a kalan ilk takımlar belli oldu

Türkiye’nin en büyük CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne oluyor. Oyunseverler, yıllara meydan okuyan oyun Counter Strike’ta 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele ederken AOC Gaming partnerliğiyle gerçekleştirilen Red Bull Flick’te play-off turuna yükselecek 32 takımdan 14’ü belli oldu.

26.04.2019eSpor
AOÇ’den  3 yıl kiralık tarım arazisi

AOÇ’den 3 yıl kiralık tarım arazisi

ATATÜRK Orman Çiftliği (AOÇ) ilk kez tarım arazilerini kiraya çıkardı. Ankara’nın kıymetli yerlerindeki üç ayrı tarım arazisi, 3 yıllığına kiraya verilmek üzere ihale duyurusu yayımlandı.

25.04.2019Ekonomi

Red Bull Flick şampiyonunu arıyor

Türkiye’nin en büyük CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne olmaya hazırlanıyor.

17.04.2019eSpor
Sosyalist Sindirella  ABD başkanı olacak mı

Sosyalist Sindirella ABD başkanı olacak mı?

ABD Temsilciler Meclisi’nin en genç üyesi Alexandria Ocasio-Cortez, korkusuzca düzene meydan okumaya geldi. Arkasında derin derin ritmini bulan değişim dalgaları var. Cortez, Amerika’da sol siyaseti yeniden popüler bir şeye dönüştürerek, heyecan, umut, ilham veren enerjisiyle geliyor.

17.02.2019Hürriyet Pazar
AOÇ’DE yüksek yapılaşma iptal

AOÇ’DE yüksek yapılaşma iptal

Atatürk Orman Çiftliği’nde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan imar planı değişikliği yargıdan döndü. Ankara 7’nci İdare Mahkemesi spor salonları ve sporcu konaklama tesisleri yapılmasına olanak tanıyan değişiklikleri iptal etti.

3.01.2019Gündem
AOÇ’den Ankara Büyükşehir’e icra

AOÇ’den Ankara Büyükşehir’e icra

ATATÜRK Orman Çiftliği Müdürü Yener Yıldırım, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden kira alacağı nedeniyle icra takibi başlattığını açıkladı. Konu KİT Komisyonu’nda gündeme geldi.

24.11.2018Gündem
Yeni Havalimanında 90 milyon yolcunun gözü Vestel’de olacak

Yeni Havalimanında 90 milyon yolcunun gözü Vestel’de olacak

İlk fazı bugün hava trafiğine açılacak dünyanın en büyük havalimanı İstanbul Yeni Havalimanı’nın ekranları Vestel’e emanet. Yeni havaalanının ilk fazı açıldığında 90 milyon yolcunun gözü Vestel City’de üretilen uçuş bilgilendirme ekranlarında olacak.

29.10.2018Ekonomi
İşte iki kamu kurumunun indirimli ürünleri

İşte iki kamu kurumunun indirimli ürünleri

Et ve Süt Kurumu (ESK) ile Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü (AOÇ), ürünlerinin fiyatlarında indirime giderek Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na destek verdi. ESK'nin ısıl işlem görmüş sucuğunun kilogramı bugünden itibaren 34,65 liradan, AOÇ'nin günlük pastörize sütü litresi 2,80 liradan satışa sunulacak.

9.10.2018Ekonomi
Anılar inşaatın altında kalacak

Anılar inşaatın altında kalacak

“Zaman, geçmişten gelen bir nehirdir” derler. Ankara da; Friglerin, Büyük İskender’in, Keltlerin, Romalıların, Selçukluların, Osmanlı’nın akıp geçtiği 2 bin 800 yıllık o nehrin kenarında hep var oldu. Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti olarak zaman yolculuğuna devam ediyor. Bu şehirde, sadece Ankaralıların değil, Türkiye’de yaşayan herkesin bilmesi ve yaşatması gereken yapılar vardır: İlk Meclis, Ankara Palas, Çankaya Köşkü ve Gar binası gibi...

Resmen açıklandı Bildirmeyene para cezası var

Resmen açıklandı! Bildirmeyene para cezası var

SGK'ya verilmesi gereken bildirge, beyanname, belge veya defterlere istinaden sigortalıların ve çalışma gün sayılarının eksiksiz bildirilmesi şartıyla bildirilen prime esas kazanç tutarında, fiilin işlendiği tarihteki brüt asgari ücretin üçte birini geçmemek ve yüzde birini aşmayacak şekilde eksiklik tespit edilmesi durumunda, eksikliğin 15 gün içinde düzeltilmesi için ilgiliye ihtar verilecek.

25.05.2018Ekonomi
Tarihi garda arazi devri mahkemelik

Tarihi garda arazi devri mahkemelik

TARİHİ Ankara Garı’nın yerleşkesinde bulunan TCDD’ye ait arazinin Hazine’ye devredilmesi mahkemelik oldu.

23.05.2018Ekonomi
İlber Hoca tavsiyeleri: O cadde derhal temizlenmeli...

İlber Hoca tavsiyeleri: O cadde derhal temizlenmeli...

Tarihçi-yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, Ankara'nın geçmişte Bizans ve Osmanlı imparatorlukları için olduğu gibi Türkiye Cumhuriyeti için de önemli kentlerden biri olduğunu anımsatarak, kentteki tarihi yapılara ve doğal mekânlara sahip çıkılması konusunda yerel yönetimlere tavsiyelerde bulundu.

29.03.2018Gündem
Taşınması gündemdeydi... Dev otogar için karar verildi

Taşınması gündemdeydi... Dev otogar için karar verildi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, şehirlerarası yolculuklarda otobüs yerine hızlı tren ve uçak kullanımının yaygınlaşmasıyla Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin (AŞTİ) yükünün azaldığını, bu nedenle Mamak ilçesinde yeni otobüs terminali yapılmasının artık söz konusu olmadığını bildirdi.

22.03.2018Ekonomi
ABDden Katar ve BAEye 467 milyon dolarlık silah satışı

ABD'den Katar ve BAE'ye 467 milyon dolarlık silah satışı

ABD Dışişleri Bakanlığının, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne (BAE) 467 milyon dolarlık silah satışını onayladığı bildirildi.

8.03.2018Dünya
ABD Büyükelçiliğine siyah çelenk bırakmak isteyen gruba müdahale

ABD Büyükelçiliği'ne siyah çelenk bırakmak isteyen gruba müdahale

ABD’nin Ankara Büyükelçiliği’ne siyah çelenk bırakmak isteyen Mimarlar Odası Ankara Şubesi üyesi bir grup eylemci, polisin müdahalesi ile dağıtıldı.

6.09.2017Gündem
2K kavisli oyuncu monitörü

2K kavisli oyuncu monitörü

35 inç boyunda ekran, hoparlör ve stant üzerinde bulunan geniş bağlantı desteğiyle beraber eğlence için uygun olan AOC C3583FQ monitör ergonomisiyle de memnun edici

21.03.2017Teknoloji

Yazar Sonuçları

Nazarbayev yeni bir liderlik inşa ediyor

KAZAKİSTAN’ın başkenti Astana’da Barış ve Hoşgörü Sarayı’nda (Piramit) Kazakistan Halkları Asamblesi’nin 27. kongresinin oturumu geçen hafta yapıldı.

2.05.2019

Başkent düğümü çözülüyor

31 Mart’taki yerel seçimlerin iki kilit kenti İstanbul ve Ankara. Bu kentlerdeki seçim sonucu yerel kadar geneli de ilgilendiriyor.

22.11.2018

Hayaller millet bahçesi, gerçek ANKAPARK

YOLU Londra’ya, New York’a düşmüş herkes “Neden bizde Central Park ya da Hyde Park yok” diye sorar.

15.06.2018

Ankara Ticaret Odası’nda Meclis üyesi savaşları

Meslek odalarında bir süre önce başlayan seçim atmosferindeki asıl büyük çekişme, nisanda yaşanacak.

21.03.2018

Islah edemedik ithalatı sevdik

TÜRKİYE hayvancılık ve ette yaşadığı sorunları aşabilmek için yeni bir model üretim sürecine giriyor. Aslında girmiş de yeterince mesafe alamamış henüz; sıkıntıları giderebilmek için belki en az 15-20 yıllık bir süre gerekiyor. Aynı sütte olduğu gibi...

19.09.2017

Bir daha böyle bir ülke kurulamaz: Türkiye’ye yazık etmeyin

CUMHURİYET değerleri ve onun getirdiği kazanımların hızla yitirilmeye girdiği bir süreçteyiz.

7.08.2017

Egli’nin izlerinin peşine düşün

Ankara başkent olur. Olur, ama bildiğin kasaba! Adeta bir imar seferberliği başlar.

16.01.2017