MENÜ

Antalya Expo Center Fuar Ve Kongre Merkezi

Antalya Expo Center Fuar Ve Kongre Merkezi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Antalya Expo Center Fuar Ve Kongre Merkezi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 19 Antalya Expo Center Fuar Ve Kongre Merkezi haberi bulunmuştur.

Antalya Expo Center Fuar Ve Kongre Merkezi Haberleri

Elektrikli Fluencee kamudan da talep var

Elektrikli Fluence'e kamudan da talep var

Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, elektrik motorlu otomobilin seri üretimine Oyak Renault fabrikalarında başladıklarını belirterek, “İnşallah önümüzdeki aydan itibaren dünya pazarına sevk etmeye başlıyoruz. Türkiye'de bu yıl bitmeden kamu sektörüne satışlarına başlatmış olacağız” dedi:

11.10.2011Ekonomi
Yerli otomobile devlet ortak olmalı

Yerli otomobile devlet ortak olmalı

Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO'su Ali Haydar Bozkurt, yerli otomobil üretimi konusunda teknik olarak hiçbir sıkıntı görmediğini, ancak fizibilite çalışmasının iyi yapılması ve devletin projeye ortak olması gerektiğini söyledi.

11.10.2011Ekonomi
2,7 saniyede 100 kilometre hız

2,7 saniyede 100 kilometre hız

Antalya’da otomobil ve tekne fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarda en çok dikkat çeken 210 bin euro değerindeki elektrikle çalışan otomobil oldu. Dolu şarjla 500 kilometre yol kat edebilen araç, 2,7 saniyede 100 kilometre hıza ulaşabiliyor, aynı hızdayken yine 2,7 saniyede de durabiliyor.

13.03.2018Ekonomi
Turiste zorunlu sigorta geliyor

Turiste zorunlu sigorta geliyor

KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Atilla Koç, önümüzdeki günlerde Meclis'ten çıkması beklenen yasayla Türkiye'ye gelen bütün turistlerin sigortalanmasının öngörüldüğünü bildirdi.

2.11.2006Gündem