MENÜ

Anneler Günü Hediyeler

Anneler Günü Hediyeler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Anneler Günü Hediyeler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 385 Anneler Günü Hediyeler haberi bulunmuştur.

Anneler Günü Hediyeler Haberleri

Anneler Günü tarihi ne zaman 2017 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü tarihi ne zaman? 2017 Anneler Günü tarihi

Anneler Günü ne zaman kutlanacak sorusu, milyonlarca evladın merakını süslemeye devam ediyor. Bu özel güne has hediyeler alacak, iltifatlar yağdıracak olan evlatlar, Anneler Günü'nün ne zaman kutlanacağını sorgulamaya başladı. İşte, Türkiye genelinde büyük bir öneme sahip olan Anneler Günü ne zaman sorusunun cevabı ve bu günün çıkışına dair detaylı bilgiler

4.05.2017Gündem
Biz böyle acı çekerken katillerimiz dışarıda geziyor

Biz böyle acı çekerken katillerimiz dışarıda geziyor

Okuyacağınız bu yazı 17 Ağustos 1999 depreminde yaşanan dramatik hikâyelerden yalnızca biri. Gölcük’ün merkezinde, bitişik apartmanlarda yaşayan, birinin apartmanı diğerinin üzerine devrilen komşu iki ailenin hikâyesi... 20’nci yıldönümünde, Marmara depremini bizzat yaşamış kişilerle hayatın o günden bugüne nasıl geçtiğini konuşmak için Gölcük’teyiz.

18.08.2019Hürriyet Pazar
Hürriyet ve Milliyet yazarları tarihi tartışmayı değerlendirdi

Hürriyet ve Milliyet yazarları tarihi tartışmayı değerlendirdi

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldırım ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmamoğlu, ortak yayında soruları yanıtladı. Hürriyet ve Milliyet yazarları programı değerlendirdi.

16.06.2019Gündem
Babalar Günü için artık geri sayım başladı...İşte, bu özel günün tarihi

Babalar Günü için artık geri sayım başladı...İşte, bu özel günün tarihi!

Bir minnettarlık göstergesi olan Babalar Günü, bu yıl da araştırılan konular arasında yer alıyor. Hediyelerin verileceği ve beraberce etkinliklerin yapılacağı Babalar Günü, bu yıl da duygusal dakikalara şahit edecek. Peki, Babalar Günü ne zaman gerçekleşecek? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

15.06.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı Babalar Günü ayın kaçında

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar Günü ayın kaçında?

Maddi ve manevi fedakarlıklarla evlatlarını yetiştirmek için her türlü çabayı gösteren babalar için değerli olan Babalar Günü, haziran ayının yaklaşması ile gündeme gelmeye başladı. Babalar Günü'nde babalarına hediye almak isteyenler, Babalar Günü'nün ne zaman kutlanacağını merak edip araştırmaya başladı. Peki, Babalar Günü haziran ayının kaçında kutlanacak? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

31.05.2019Gündem
Babalar Günü ayın kaçında Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü ayın kaçında? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Haziran ayının yaklaşması ile beraber, Babalar Günü gündemdeki yerini aldı. Babalarına duydukları minneti ve sevgiyi küçük sürprizlerle göstermek isteyenler, Babalar Günü hazırlıklarına şimdiden başladı. Bu önemli gün, her sene dünyada olduğu gibi ülkemizde de Haziran ayı içinde kutlanacak. Peki, Babalar Günü ayın kaçında? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

28.05.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak

Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak?

Mayıs ayının sonlarının gelmesi ve haziran ayına girmemize kısa bir zaman kala, Babalar Günü heyecanı da tüm yurtta başladı. Babalarına sürpriz yapacak olan vatandaşlar internet üzerinden babalar günü tarihini sorguluyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak? İşte, o konu ile ilgili detaylar.

27.05.2019Gündem
“Çocukça Bir Festival” sona erdi

“Çocukça Bir Festival” sona erdi

Bu yıl ilk kez 11-12 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Çocukça Bir Festival, her yaştan çocuğun yoğun katılımıyla Kemer Country Club’da gerçekleşti.

13.05.2019Gündem
Sevgi dolu Anneler Günü mesajları ve sözleri Anneler Günü için özel mesajlar

Sevgi dolu Anneler Günü mesajları ve sözleri! Anneler Günü için özel mesajlar!

Doğumundan büyüdüğü ana kadar her anına şahit olduğu evlatları tarafından onore edilecek olan anneler, bu özel günde sevgi dolu 'Anneler Günü' mesajları ile karşılanacak. Hediyeler, etkinlikler ve çiçek gibi takdimlerin yanı sıra 'Anneler Günü' mesajları da bugünün önemli unsurları arasında yer alacak. İşte, seçim yapmanızı kolaylaştıracak birbirinden güzel 'Anneler Günü' mesajları ve sözleri

12.05.2019Gündem
Anneler Günü hediyesine ortalama 300 TL harcanıyor

Anneler Günü hediyesine ortalama 300 TL harcanıyor

Farklı hediyelerin yanı sıra çiçek ve çikolatayı bile internetten almayı tercih eden tüketicilerin bu yılki Anneler Günü sepet ortalaması 250-300 lirayı buluyor.

11.05.2019Ekonomi
Anneler Günü gelen tehlikeye aman dikkat

Anneler Günü gelen tehlikeye aman dikkat!

Annelerin ve anneliğin onurlandırıldığı eşsiz bir gün olan Anneler Günü’ne sadece birkaç gün kaldı. Bu özel günü çoğumuz annelerimize ne kadar özel olduklarını, onları ne kadar çok sevdiğimizi göstermek için kullanıyor ve onlara özel hediyeler alıyoruz. Eğer işinizi son dakikaya bıraktıysanız, anneniz için hala o özel hediyeyi internetten bulmaya çalışıyor olabilirsiniz.

10.05.2019Teknoloji
TESK Başkanı Palandöken, Anneler Gününden umutlu

TESK Başkanı Palandöken, Anneler Günü'nden umutlu

TESK Genel Başkanı Palandöken “Anneler Günü'nde yapılan harcamalar yüzde 30 artıyor” dedi.

9.05.2019Ekonomi
Anneler Günü ne zaman Bu yıl hangi gün kutlanacak

Anneler Günü ne zaman? Bu yıl hangi gün kutlanacak?

Anneler Günü, son günlerde birçok kişinin araştırdığı konular arasında yer almaya devam ediyor. Her yıl mayıs ayı içerisinde kutlanan Anneler Günü, bu yıl da güzel sözler ve hediyelerle gündemde olacak. Peki, dünyanın hemen her ülkesinde kutlanan Anneler Günü bu yıl ne zaman olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

7.05.2019Gündem
Anneler Günü mayıs ayının kaçında kutlanacak

Anneler Günü mayıs ayının kaçında kutlanacak?

Mayıs ayının ilk haftası ardından Anneler Günü tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Evrensel bir gün olan ve ülkelere farklı gelenekleri bulunan Anneler Günü, ülkemizde dünyanın birçok yerinde olduğu gibi mayıs ayında kutlanacak. Peki, hem markaların hem de vatandaşların günler öncesinden hazırlık yaptığı Anneler Günü ne zaman, mayıs ayının kaçında kutlanacak?

5.05.2019Gündem
Anneler gününe sayılı günler kaldı | Anneler Günü ne zaman kutlanacak

Anneler gününe sayılı günler kaldı | Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

Anneler Günü heyecanı için geri sayım başlarken, annesine bu özel günden sürpriz hazırlamak isteyenler de hazırlıklara başladı. Mayıs ayının gelmesi ile beraber, anneler için özel ve anlamlı gün olan Anneler Günü'nün tarihi ile ilgili bilgiler internette sık sık araştırılıyor. Peki, bu sene Anneler Günü hangi ne zaman kutlanacak? Anneler Günü hangi tarihte? İşte, Anneler Günü ile ilgili merak edilen bazı bilgiler.

30.04.2019Gündem
Çiftlere ‘Sevgililer Günü’ Önerileri

Çiftlere ‘Sevgililer Günü’ Önerileri

14 Şubat Sevgililer Günü’nün yaklaştığı bugünlerde markaların yaptığı kampanyalar çiftlerde hediye beklentisine neden olabiliyor. Sevgililer Günü’nde büyük beklentiye girerek karşı tarafın zor durumda bırakılmaması gerektiğini belirten Uzman Psikolog Selin Karabulut, Sevgililer Günü için önerilerde bulundu.

12.02.2019Aşk
Annelerimizi daha çok seviyoruz

Annelerimizi daha çok seviyoruz!

Yılın en özel iki günü, Anneler Günü ve Babalar Günü'nün geri kalmasıyla birlikte, dijital pazarlama kampanyalarının karnesi de netleşti. Omnichannel pazarlama otomasyonu platformu Related Digital, bu iki özel günde e-posta üzerinden yapılan dijital pazarlama kampanyalarını değerlendirdi ve Anneler Günü için %66 oranında daha fazla kampanya yapıldığını belirledi.

28.06.2018Teknoloji

Babalar Günü ne zaman? 2018 Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

Haziran ayının ortalarında olan vatandaşlar, Babalar Günü için araştırmalarını hızlandırdı. Tüm dünyada kutlanması nedeniyle evrensel olan Babalar Günü genellikle haziran ayında kutlanıyor. Türkiye'de de kutlanan Babalar Günü, geleneksel olarak her haziran ayının üçüncü haftasının pazar gününe denk geliyor. Peki 2018 Babalar Günü ne zaman?

14.06.2018Gündem
2018 Babalar Günü tarihi Babalar Günü ne zaman kutlanacak Geri sayım başladı..

2018 Babalar Günü tarihi! Babalar Günü ne zaman kutlanacak? Geri sayım başladı..

Her ailenin direği olan ve çocukları için her türlü fedakarlığı gerçekleştirmekten çekinmeyen ebeveynlerimiz için kutlanan Babalar Günü, bu yıl da merakla sorgulanmaya devam ediliyor. Babalar Günü ne zaman sorusu ile ebeveynleri için hazırlık yapmak isteyen evlatlar, bu günün detaylarını sorguluyor. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, merakla araştırılan bu gün hakkında bazı bilgiler

9.06.2018Gündem
Babalar Günü bu yıl ne zaman Babalar Gününe kaç gün kaldı

Babalar Günü bu yıl ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

Babalar Günü tarihi için araştırmalar günler öncesinden başladı. Hediyelerini günler öncesinden ayarlamak ve babalarıyla birlikte geçirecekleri bir gününün planını yapmak isteyen vatandaşlar, 'Babalar Günü bu yıl ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?' gibi sorulara yanıt arıyor. Bu özel günün tarihi ülkelere göre farklılık gösteriyor. İşte 2018 Babalar Günü'yle ilgili bilgiler!

9.06.2018Gündem
Annelerin günü

Annelerin günü

Kemer Country Club, geçtiğimiz hafta sonu renkli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Kulüpte gece pikniği Urban Picnic, Porland sponsorluğunda Anneler Günü Kahvaltısı ve Ford Şahsuvaroğlu Bayii’nin test sürüşü etkinliği gerçekleşti.

14.05.2018Magazin
Anneler Günü mesajları güne en değerli anlamı katacak..İşte, en güzel mesajlar ve sözler

Anneler Günü mesajları güne en değerli anlamı katacak..İşte, en güzel mesajlar ve sözler

Dünyanın en değerli varlığı olan annelerimiz için ithaf edilen bu günde, evlatların en çok sorguladığı konu Anneler Günü mesajları oldu. Bin bir sancıyla doğurdukları, göz bebekleri gibi bakarak gece gündüz demeden büyük sıkıntılarla yetiştirdikleri evlatlarından Anneler Günü'nde alacakları güzel bir söz ve sıcak bir mesaj ile derin mutlu olacak olan ebeynler için bu güne özel mesajlar ve sözler sorgulandı. İşte, bu kapsamda kullanabileceğiniz birbirinden güzel Anneler Günü mesajları, sözleri ve şiirleri için değerli seçenekler

13.05.2018Gündem
Gönderilere anlam katacak Anneler Günü mesajları için kısa seçenekler

Gönderilere anlam katacak Anneler Günü mesajları için kısa seçenekler

Anneler Günü mesajları, yetiştirdikleri kuşaklarla toplumun biçimlenmesinde önemli rol oynayan annelerimizin onore edilmesine olanak tanıyacak. Sonsuz sevgi, saygı duyulan annelerimize atfedilen bu günde hediyeler, sözler ve mesajlar ön planda olacak. İşte, bu önemli günde kullanabileceğiniz birbirinden güzel Anneler Günü mesajları, sözleri ve şiir seçenekleri

13.05.2018Gündem
Güzel sözlerle Anneler Günü ne zaman kutlanacak

Güzel sözlerle Anneler Günü ne zaman kutlanacak?

Anneler Günü, her yıl olduğu gibi bu sene de bir vefa borcu niteliği taşıyacak. Kendilerini yetiştiren ebeveynlerine her ne kadar karşılamıyor olsa da küçük hediyeler alacak olan evlatlar, Anneler Günü kapsamında ebeveynlerini ihya edecek. Peki, Anneler Günü ne zaman kutlanacak? İşte,bu özel gün kapsamında kullanabileceğiniz güzel sözler ve mesajlar derlemesi

7.05.2018Gündem
2018 Anneler Günü bu yıl ne zaman kutlanacak Anneler Günü hangi güne denk geliyor

2018 Anneler Günü bu yıl ne zaman kutlanacak? Anneler Günü hangi güne denk geliyor?

Anneler Gününün ne zaman kutlanacağı milyonlarca vatandaş tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. Bu özel günün 2018 yılında ne zaman kutlanacağını merak eden vatandaşlar, Her yıl mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü bu yıl hangi güne denk geldiğini araştırıyor. Peki, Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü hangi güne denk geliyor?

6.05.2018Gündem
2018 Anneler Günü ne zaman hangi gün kutlanacak İşte Anneler Gününün tarihçesi

2018 Anneler Günü ne zaman hangi gün kutlanacak? İşte Anneler Günü'nün tarihçesi

2018 yılı Anneler Gününün ne zaman olacağını merak eden binlerce kişi konuyla ilgili araştırmalarına devam ediyor. Mayıs ayının gelişiyle birlikte aklımıza gelen ilk şey, değerli annelerimizi bu önemli günde unutmamak oluyor. Anne sevgisini ön plana çıkarmak, annelerin değerini anlamak amacıyla dünya genelinde çeşitli zamanlarda kutlanan Anneler Günü bu yıl ne zaman kutlanacak?

4.05.2018Gündem
2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak İşte Babalar Günü hediye önerileri

2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte Babalar Günü hediye önerileri

2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak sorusunun yanıtı, milyonlarca çocuk ve eş tarafından merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Tüm babalar bu özel günde çocuklarından ve eşlerinden alacakları hediyelerle mutlu olacaklar. Peki, 2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, Babalar Günü hediye önerileri.

1.05.2018Gündem
Hazır giyimde bayramları Sevgililer Günü takip ediyor

Hazır giyimde bayramları Sevgililer Günü takip ediyor

Çiçekten kozmetiğe, teknolojik ürünlerden giyime kadar sevdiklerini hediyeleriyle mutlu etmek isteyenler Sevgililer Günü, hazır giyim sektörü için önemli bir ekonomi oluşturuyor.

14.02.2018Ekonomi
Babalar gününde ne hediye alınabilir Babalar günü ne zaman

Babalar gününde ne hediye alınabilir? Babalar günü ne zaman?

Babalar gününe çok az bir zaman kala hediye telaşı başladı. Alternatif hediye tercihlerini araştıran çocuklar, babalarına güzel bir hediye almak için fikir arıyor. Peki Babalar günü ne zaman? Babalar gününde ne hediye alınabilir? İşte bazı öneriler

17.06.2017Spor Arena
2017 Babalar Günü tarihçesi - Babalar Günü ne zaman

2017 Babalar Günü tarihçesi - Babalar Günü ne zaman?

Haziran ayının en çok araştırılan konularından biri de Babalar Günü'nün tarihçesi oldu. Tarihi Amerikan İç Savaşı dönemine dayanan ve dünya çapında geçerliliği olan Babalar Günü her yıl haziran ayında kutlanıyor. Bu özel gün için günler öncesinden hazırlıklara başlayan vatandaşlar bir yandan hediye araştırması yaparken bir yandan da babalarına olan sevgilerini ifade edebilecek sözleri araştırıyor. Peki, 2017 Babalar Günü ne zaman?

16.06.2017Gündem
Babalar gününde babanıza hediye edebileceğiniz 5 yaratıcı hediye

Babalar gününde babanıza hediye edebileceğiniz 5 yaratıcı hediye

Anneler gününün her zaman rol çaldığı ve kabul edelim ki o kadar da büyük bir coşkuyla kutlanmayan babalar günü geldi çattı. Onlar bizim için canla başla çalıştıklarından büyük kutlamalarla karşılanamıyorlar ama gelin bu babalar gününde onlara bir sürpriz yapalım ve kendi emeğimizle onları mutlu edecek şirin hediyeler hazırlayalım.

15.06.2017Hayat
Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında Babalar Günü hediye seçenekleri

Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında? Babalar Günü hediye seçenekleri

Babalar Günü için kısa bir süre kaldı, hazırlıklar hız kazandı. Anneler Günü sonrasında babaları için hediye araştırmalarına başlayan vatandaşlar, bir yandan da tarih araştırması yapıyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özel günlerden biri olan Babalar Günü haziran ayında kutlanıyor. Peki, bu yıl Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında kutlanacak?

12.06.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Pucca: Saçma bir tweet’in cezası bu olmamalı

12 yıldır var. Gerçek adı Selen Pınar Işık. Ama o, hepimizin Pucca’sı! Cesur, net, içten, sahici, dobra, bazen şuursuz ama her şart altında dürüst... Bu özellikleriyle de sevilen, çok sevilen biri. Günlükleriyle milyonlar onu okudu. Pek çok kadın sosyal medya fenomeni çıktı, ama kimse Pucca’nın tahtına oturamadı. Seneler önce attığı bir tweet yüzünden 5.5 yıl hapis ve 66 bin lira para cezası yedi. Evet, attığı tweet manasız ama ceza da orantısız! Para cezası tamam ama hapis cezası, el insaf! Böyle düşünen binlerce insan var ki cezayı aldığı zaman gerçekleşen imza gününün kuyruğu inanılır gibi değildi. Çocukluğunun geçtiği Karşıyaka’da kuyruğun sonu görünmüyordu. Pucca’yı buldum, sordum...

17.07.2019

Kaç Sıfat Taşır Bir Kadın

Yaşamanın böylesine zor olduğu bir dünyada bizi ayakta tutan en önemli olgu sevgi. Ve bu sevgiyi karşılıksız, tarifsiz aldığımız bir kaynak var: Anneler…

12.05.2018