MENÜ

Anne Kız Aynı Anda Öldü

Anne Kız Aynı Anda Öldü ile ilgili tüm haberleri, son dakika Anne Kız Aynı Anda Öldü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Anne Kız Aynı Anda Öldü haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.586 Anne Kız Aynı Anda Öldü haberi bulunmuştur.

Anne Kız Aynı Anda Öldü Haberleri

Katiller müsterih olsun Meclis Lojmanı Cinayeti’nin kapanmasına 3.5 yıl kaldı

Katiller müsterih olsun Meclis Lojmanı Cinayeti’nin kapanmasına 3.5 yıl kaldı

24 Haziran 1991 tarihi, Kurban Bayramı'nın ikinci gününe denk geliyordu. O sabah TBMM lojmanlarında herkes birbiriyle bayramlaşırken, aynı lojmanların 6. sokağında bir cinayet işlendi. SHP, İzmir milletvekili Erol Güngör'ün oğlu 21 yaşındaki Mustafa Güngör hem boğulmuş, hem bıçaklanmış, hem de silahla vurulmuştu. Meclis lojmanlarının tarihindeki bu tek adli vakada kolayca sonuca varılabileceğini düşünmüştü herkes.

4.01.2003Gündem
İşte evleneceğim adam bu

İşte evleneceğim adam bu!

Sezen Aksu söylemiş: ‘‘Sen bir örnek olacaksın. Bütün Türkiye'ye kilolu bir kadının da ünlü olabileceğini göstereceksin!’’ Şimdi Allah'ı var, gösterdi. Ona nasıl bir sesse öyle, ‘‘Ana Dilim Aşk’’tır albümündeki şarkılarını, dostuna düşmanına ezberletti.

15.03.2003Kelebek
Gebelikte en sık sorulan sorular

Gebelikte en sık sorulan sorular

Gebelikte üç aylık dönemler halinde en sık sorulan sorular ve cevapları

Yüreğinin götürdüğü yere giden Sevgi Dağ

Yüreğinin götürdüğü yere giden Sevgi Dağ

Türkiye onu, bakımsızlığa terk edilen bir bebeği evlat edinip, hayatını onun görmeyen gözlerini açtırmaya adamış iyi yürekli genç bir kadın olarak tanıdı. Aradaki tatsız haberler gerçeği değiştirmiyor.

22.03.2003Kelebek
Harry Potter okuma kılavuzu

Harry Potter okuma kılavuzu

İngiliz yazar J. K. Rowling'in Harry Potter serisinin 5. kitabı ''Harry Potter and the Order of The Phoenix'' (Harry Potter ve Zümrüdü Anka Yoldaşlığı), tüm zamanların en hızlı satan kitabı unvanını şimdiden kazandı. Uzun süre de kimseye bırakmayacak gibi görünüyor. Peki kim bu Harry Potter ve arkadaşları. İşte kitabın ana kahramanları ve 4 kitabın özet hikayesi:

24.06.2003Gündem
Sert ablalar ağlak abilere karşı

Sert ablalar ağlak abilere karşı

Farkındasınızdır, en maçosundan en fırlamasına, çapkınından kadın düşmanına, memleketin erkek sanatçılarının sözleri bu aralar, nasıl demeli, iyiden iyiye ağlak bir ton tutturdu: ‘‘Yanıyorum, bitiyorum, ölüyorum, niye kimse beni sevmiyor, unutuldum, terk edildim, vs, vs...’’

28.06.2003Kelebek
Bu da oldu, Madonna çocuk kitabı yazdı

Bu da oldu, Madonna çocuk kitabı yazdı

Madonna şarkıları, filmleri ve skandallarından sonra yazdığı çocuk kitaplarıyla da gündemde. Beş cilt olarak yazdığı İngiliz Gülleri'nin birincisi 15 Eylül'de 42 dilde ve 100 ülkede aynı anda yayınlanacak. Türkiye de bu ülkelerden biri. Kitapları Türkçe'de İletişim Yayınları çıkartacak. Çevirmeni çocukların yakından tanıdığı bir isim: Harry Potter kitaplarını da Türkçe'ye çeviren Sevin Okyay.

2.08.2003Gündem
Sadece ince olmak istiyorum. Daha da ince.

Sadece ince olmak istiyorum. Daha da ince.

Bu röportajın kahramanı sizin zannettiğiniz gibi Türkiye'de mankenlik yapan biri değil. Şöhret filan değil. Herkesin bildiği tanıdığı bir isim değil. Öyle ama değil. Benim konuştuğum Selin Toktay başka biri. 23 yaşında diğer arkadaşları gibi genç bir kız.

30.08.2003Kelebek
Son kahramanlar

Son kahramanlar

Onlar Mustafa Kemal Paşa'nın son askerleri. Türkiye'yi kurtaran neslin son temsilcileri. En genci 1899 (1317), en yaşlısı 1893 (1311) doğumlu. Yani en küçüğü 104, en büyüğü 110 yaşına merdiven dayamış durumda.

28.10.2003Gündem
Bir ülkenin dışişlerini yönetmek bir erkeği idare etmekten daha kolay

Bir ülkenin dışişlerini yönetmek bir erkeği idare etmekten daha kolay

Prag'da doğdu. Adı Madlenka'ydı, sonra Madeleine oldu. 11 yaşında göçmen olarak Amerika'ya geldi. ABD'nin en yüksek makamına ulaşan ilk kadın siyasetçi olma onurunu yaşadı. Georgetown Üniversitesi'nde profesörlük yaptı.

1.11.2003Kelebek
Bir ülkenin dışişlerini yönetmek bir erkeği idare etmekten daha kolay

Bir ülkenin dışişlerini yönetmek bir erkeği idare etmekten daha kolay

ABD'nin en yüksek makamına ulaşan ilk kadın siyasetçi Madeleine Albright'a yeni yayınlanan kitabındaki samimiyetinden de cesaret alarak her şeyi sordum.

1.11.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

İyi insanlar...

Siz bilmezsiniz; Bizler her gece kendi aramızda haberleşiriz..

18.01.2003

Her çocuk başka serüven

Çocuk sahibi olmak hepimizin hayatını değiştiriyor. Hatta doğan her çocuk tekrar tekrar değişikliklere sebep oluyor.

22.02.2003

Peki ya anne hastalanırsa...

Perişandım. Bir an üşüyor, bir an ter atıyordum.

Ve inanın çocuklar sizi böyle görmekten hoşlanmıyorlar. Yatmayacak ve asla hasta olmayacaksınız. Beni sürekli kaldırıyor, bir şeyler okumamı istiyor, odasına gidip oyunlar oynamamızı emrediyordu!

28.02.2003

Axess reklamı Varan'a çalışıyor

AXESS reklamı adamı izlerken yoruyor. Bu reklamı izlerken kendimi ‘‘Gönderilmemiş Mektuplar’’ filmini ikinci kez izliyormuşum gibi hissediyorum.

19.04.2003

Sessiz ama inatçı

Boğa burcundaki çocuk, sessiz ve sakin olarak kabul edilir. Fazla ağlayıp zırlamaz. Ama ona yapmak istemediği bir şeyi yaptırmaya kalkarsanız inanılmaz bir yaygarayla karşılaşacaksınız.

16.05.2003

Gothik Punk'çı Nora'dan mavi elbiseli, pusetli Nora'ya

Bir mail aldım geçenlerde. Eski bir arkadaşımdan. Gece hayatında beraber eğlendiğim birinden. Yazıyorum:

1.08.2003

Domates, elma ablam, dedem ve ölüler

Herkes hatırlanmak ister.

Ölüler daha fazla.

30.08.2003

Lanet olsun bu işe

Evet bazen lanet olsun.

Çünkü hiçbir şeye vakit yok.

10.11.2003