MENÜ

Ankesob

Ankesob ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ankesob haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ankesob haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 166 Ankesob haberi bulunmuştur.

Ankesob Haberleri

Ankarada okul servisi ücretleri belli oldu

Ankara'da okul servisi ücretleri belli oldu

Ankara'da 2019-2020 eğitim öğretim yılında uygulanacak okul servis ücretlerine yüzde 11 ile 13 arasında değişen oranlarda zam yapıldı.

4.09.2019Eğitim
İstanbul ve İzmirde okul servislerine yüzde 13 zam

İstanbul ve İzmir'de okul servislerine yüzde 13 zam

İstanbul ve İzmir'de 2019-2020 eğitim-öğretim yılında uygulanacak okul servis ücretlerine yüzde 13 zam yapıldı. Ankara'da ise okul servis ücretlerine yüzde 13 zam teklif edildi.

27.08.2019Eğitim
Son dakika... İstanbulda okul servisi ücretlerine zam

Son dakika... İstanbul'da okul servisi ücretlerine zam

İstanbul'da servis ücretlerine yüzde 13 zam geldi. En kısa mesafe 243 lira olurken en uzak mesafe 583 lira oldu.

27.08.2019Ekonomi
Başkentteki okul servislerinde konfor ücret tartışması

Başkentteki okul servislerinde "konfor ücret" tartışması

Ankara Servis Aracı İşletmecileri Odası Başkanı Halil İbrahim Seyfi, başkentte okul servisi ücretlerinin oda tarafından belirlendiğini ve Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğince (ANKESOB) onaylanarak yürürlüğe girdiğini belirterek, bazı şirketlerce "konfor" adı altında istenen ekstra ücretlerin kesinlikle kabul edilmemesi gerektiğini bildirdi.

17.09.2018Ekonomi
MKE Ankaragücüne kombine desteği

MKE Ankaragücü'ne kombine desteği

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) ile bağlı odaların başkan, başkan vekili ve yöneticilerinin yanı sıra Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Ankara 19 Mayıs Stadı'ndaki gişelerde Passolig ve sezonluk kombine kart alarak MKE Ankaragücü Kulübüne destekte bulundu.

7.08.2018Futbol
Ankaradaki dev projede ortaklar anlaşamadı

Ankara'daki dev projede ortaklar anlaşamadı

Başkent Ankara'da yapımı yılan hikayesine dönen Akyurt Uluslararası Kongre Merkezi ve Fuar alanında son sözü Cumhurbaşkanı Erdoğan söyleyecek. Aralarında anlaşamayan ortaklar konuyu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hakemliğine bıraktı. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin başını çektiği grup mevcut projenin yapılmasını istiyor. ATO’nun başını çektiği grup ise projenin yapımını üstlenen firmanın 15 Temmuz sonrasında kurdaki artış nedeniyle maliyetin 230 milyondan 400 milyona çıktığı iddiasını gündeme getiriyor. Gökçek ise "Hem projeyi kendileri yaptılar hem de yapmamak için bahaneler uydurdular. Yapmak istemiyorlarsa bıraksınlar biz yapalım” diyor.

28.03.2017Ekonomi
Durakkondu eylemi

Durakkondu eylemi

Mamak’taki 3 duraktan yaklaşık 100 taksici, kendi bölgelerine yakın bir noktaya ‘illegal durak’ kurulduğu iddiasıyla, Ankara Umum Otomobilciler ve Şöförler Esnaf Odası’na akşam saatlerinde baskın yaptı. Oda önündeki ana caddeyi trafiğe kapatan taksiciler slogan atarak yönetime tepki gösterdi.

13.10.2016Haberler

Yazar Sonuçları

Umut veren uzlaşı

Başkent’te yılan hikâyesine dönen Akyurt’taki fuar alanının bitirilmesi gerektiğini defalarca yazmış bir gazeteci olarak son gelişmeyi dikkatle takip ettim.

20.07.2017

Fuar alanına karşı 'Lobi var' iddiası

Akyurt’taki fuar alanı meselesi yine belirsizliğe büründü.

20.03.2017

Fuar düğümünü Erdoğan çözecek

Akyurt’taki fuar alanı meselesindeki belirsizlik halen devam ediyor.

5.03.2017

Çok geç kaldık

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile ATO Başkanı Gürsel Baran arasında polemiğe yol açan fuar alanıyla ilgili 27 Şubat’ta yapılacak Uluslararası Fuar Alanı Olağan Üstü Yönetim Kurulu toplantısı öncesi Ankara Ticaret Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir’le bir araya geldik.

21.02.2017

Fuar alanı belirsizliği sürüyor

Havaalanı yolundaki fuar alanı meselesi tuhaf bir hal aldı.

19.02.2017