MENÜ

Ankara Su Kesintisi

Ankara Su Kesintisi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ankara Su Kesintisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 646 Ankara Su Kesintisi haberi bulunmuştur.

Ankara Su Kesintisi Haberleri

Ankarada sular ne zaman gelecek Ankara 7 Ağustos su kesintisi

Ankara'da sular ne zaman gelecek? Ankara 7 Ağustos su kesintisi

Ankara su kesintisi, günün ilk saatlerinde birçok vatandaşın gündeminde yer almaya devam ediyor. Arıza ve çalışma dolayısıyla bazı mahallelerde 6 Ağustos tarihi itibariyle gerçekleşen kesintiler, bugün de devam edecek. Peki, Ankara'da sular ne zaman gelecek? İşte, Mamak, Keçiören, Çankaya ve Polatlı bölgesinde oturan vatandaşların araştırdığı Ankara su kesintisi hakkında detaylı bilgiler

7.08.2019Gündem
Ankarada sular ne zaman gelecek

Ankara'da sular ne zaman gelecek?

ASKİ, Ankara'nın bazı ilçelerinde su kesintisi yaşanacağını duyurdu. 23 Temmuz tarihli kesinti programına göre, Sincan, Gölbaşı, Polatlı ve Kazan ilçelerine su verilemeyecek. Peki, Ankara'da sular ne zaman gelecek?

23.07.2019Gündem
Ankarada sular ne zaman gelecek 18 Haziran su kesintisi programı

Ankara'da sular ne zaman gelecek? 18 Haziran su kesintisi programı

Ankara'nın bazı ilçelerinde su kesintisi yaşanıyor. Gölbaşı, Keçiören, Mamak ve Altındağ'a planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle su verilemiyor. Ankara'da ikamet eden vatandaşlar, su kesintisi programını internet üzerinden araştırıyor. Peki, Ankara'da sular ne zaman gelecek? 18 Haziran su kesintisi programı

18.06.2019Gündem
Ankara Yenimahalle ve Sincanda sular ne zaman gelecek

Ankara Yenimahalle ve Sincan'da sular ne zaman gelecek?

Ankara'da sular ne zaman gelecek sorusu, Sincan ve Yenimahalle'de ikamet eden birçok kişinin gündeminde yer almaya başladı. Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ) tarafından kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama, bölgede ikamet eden birçok kişi tarafından sorgulanmaya başlandı. İşte, Ankara Yenimahalle ve Sincan'da sular ne zaman gelecek sorusunun cevabı

7.04.2019Gündem
Bakan Dönmez: Sondajda son viraja girildi

Bakan Dönmez: Sondajda son viraja girildi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Dönmez, Alanya'daki sondaj çalışmasında son aşamalara yaklaşıldığını belirtti.

20.03.2019Ekonomi
Ankarada su kesintisi - Sular ne zaman gelecek

Ankara'da su kesintisi - Sular ne zaman gelecek?

Ankara’nın bazı ilçelerinden su kesintisi yaşanıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, kesinti yaşanacak ilçeleri resmi sayfası üzerinden paylaştı. Peki, su kesintisi ne kadar sürecek, sular ne zaman gelecek?

3.03.2019Gündem
Üretici tanzim satıştan memnun 3 günde bin ton...

Üretici tanzim satıştan memnun! 3 günde bin ton...

Sebze-meyve fiyatlarındaki aşırı yükselişi önlemek amacıyla İstanbul ve Ankara'da kurulan tanzim satış noktalarına Antalya'dan 3 günde bin ton domates, biber, patlıcan, salatalık, kabak gönderildi.

13.02.2019Ekonomi
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖcülere sesleniyorum artık sonunuz geldi

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖ'cülere sesleniyorum artık sonunuz geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Yerel Yönetimler Sempozyumu'nda konuştu.

9.01.2019Gündem
Türk Telekomun yeni genel müdürlük binası açıldı

Türk Telekom'un yeni genel müdürlük binası açıldı

Türk Telekom'un, Siber Güvenlik Merkezi ve Hizmet Yönetim Merkezi’nin de içinde bulunduğu yeni genel müdürlük binası Ankara'da açıldı.

9.06.2018Teknoloji
Boğaz’a sınırlı af

Boğaz’a sınırlı af

En büyük borç yapılandırması, varlık barışı, emeklilere ikramiye ve 12 milyon taşınmaza imar affını içeren dev torba tasarı Meclis’ten geçti. Son dakika değişikliğiyle kapsam dışında tutulan Boğaziçi sahil şeridindeki yapıların bir bölümü kapsama alınırken, Gelibolu Yarımadası ise imar affı dışında tutuldu.

11.05.2018Ekonomi
Dikkat Bursada büyük su kesintisi

Dikkat! Bursa'da büyük su kesintisi

Bursa'nın Osmangazi, Yıldırım ve Gemlik ilçelerinde 27 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi yapılacağı belirtildi.

27.04.2018Gündem
Yeni üniversiteler kuruluyor

Yeni üniversiteler kuruluyor

Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanun ve KHK'lerde Değişiklik Yapan Kanun Tasarısı, TBMM Başkanlığına sunuldu. Tasarıyla ikisi vakıf olmak üzere 15 üniversite kuruluyor İstanbul, Gazi, Karadeniz Teknik, İnönü, Selçuk ve Erciyes üniversitelerinin bazı bölümleri, yeni kurulacak üniversitelere bağlanıyor İstanbul'da Tuna, İzmir'de Tınaztepe adıyla iki vakıf üniversitesi açılıyor Belirtilen şartlardaki vakıf üniversitelerindeki personelin gelir vergisi kesintisi, bu üniversitelerin eğitim, öğretim, araştırma, yatırım harcamaları için kullanılacak YÖK, vakıf üniversitelerinin yurtdışı mali ve finansal ilişkilerinin denetimini, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarından talep edebilecek.

20.04.2018Eğitim
Spor Toto 1. Ligde puan durumu ve 26. hafta sonunda görünüm

Spor Toto 1. Lig'de puan durumu ve 26. hafta sonunda görünüm!

Spor Toto 1. Lig'de 26. hafta sonunda Çaykur Rizespor liderliğini sürdürdü.

9.03.2018Futbol
Ankarada sular ne zaman gelecek

Ankara'da sular ne zaman gelecek?

Ankara'da sular ne zaman gelecek sorusu, başkentin iki büyük ilçesi olan Keçiören ve Yenimahalle'de yaşayan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Şebeke arızası nedeniyle 26 Haziran 15.30 itirabiriyle kesilen sular için onarım çalışmaları devam ediyor. Peki, Ankara'da sular ne zaman gelecek? İşte, detaylı bilgiler

27.06.2017Gündem
1 Aralık İstanbul ve Ankara’da su kesintisi Sular ne zaman gelecek

1 Aralık İstanbul ve Ankara’da su kesintisi! Sular ne zaman gelecek?

İstanbul ve Ankara’nın pek çok ilçesinde su kesintisi yaşanacağı haberi, İSKİ ve ASKİ sayfaları üzerinden duyuruldu. Suların kesilmesi ardından pek çok vatandaş, sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt aradı. İşte su kesintileri hakkında dağıtım şirketinden alınan resmi bilgiler ve sular ne zaman gelecek sorusunun yanıtı!

1.12.2016Gündem
Gaziantep’te inthar bombacılarının hedefi belli oldu

Gaziantep’te inthar bombacılarının hedefi belli oldu

Terör örgütü DEAŞ üyelerine yönelik dün 2 ayrı noktada düzenlenen ve 3 polisin şehit olduğu operasyonlar ile kentte kaos ortamı oluşturmayı hedefleyen kanlı saldırılar önlendi. Teröristlerin kanlı saldırı için aktif duruma geçişi ile birlikte polisin operasyon için öğle vakti düğmeye bastığı ortaya çıktı. İlk operasyonda kendisini patlatan canlı bombanın kimliğinin belirlenmesine yönelik çalışma sürerken, ikinci operasyonda etkisiz hale getirilen DEAŞ’ın beyin takımında yer alan ve sözde Gaziantep sorumlusu Mehmet Kadir Cebael’in ağabeyinin de daha önce HDP ve Cumhuriyet Gazetesi’ne yönelik bombalı saldırıya gittiği sırada yakalanarak tutuklandığı belirlendi. Ele geçirilen şüpheliler ve dokümanların incelemesinde bir veya daha fazla sayıdaki teröristin kentte kaos ortamı oluşturmak amacıyla ’amel’ adını verdikleri bombalı eylem için adres olarak cami, cemevi, alış veriş merkezleri, kafe, stadyum, spor salonu, düğün, nişan veya resmi kutlama törenlerini seçecekleri belirlendi.

17.10.2016Gündem
Dikkat 4 ilde elektrik kesintisi

Dikkat! 4 ilde elektrik kesintisi

Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'nin bazı bölgelerinde 17 Ekim'de elektrik kesintisi uygulanacak.

14.10.2016Gündem
Dikkat 4 ilde elektrik kesintisi

Dikkat! 4 ilde elektrik kesintisi

Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'nin bazı bölgelerine 26 Ağustos Cuma günü elektrik verilemeyecek.

23.08.2016Dünya
7 şehirde bakım var elektrik kesintisi yaşanacak

7 şehirde 'bakım' var elektrik kesintisi yaşanacak

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ. planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında 17 Ağustos 2016 tarihinde Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale, Kastamonu ve Zonguldak’ın bazı ilçelerinin belirli bölgelerinde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

14.08.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Şentop ve Albayrak tartışması

TEKİRDAĞ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile AKP İstanbul Milletvekili ve bu kez Tekirdağ adayı olan Prof. Dr. Mustafa Şentop arasında TESKİ-İSKİ tartışması çıktı.

13.06.2018

Başkentgaz’dan buz gibi tebliğ

Sevgili Ankaralılar.Kış kapıya dayandı.Bir hafta, on güne kalmaz...“Kış kışlığını, kuş kuşluğunu gösterir.”

27.11.2017

Cihaza bağlı hastalar elektrik kesilmeden SMS'le uyarılıyor

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.(Başkent EDAŞ), Okur Köşesi’ni yakından takip ediyor.Ne zaman bir okurumuzun şikâyet iletisi, sütunlardaki yerini alsa... Hemen arkasından bizi ve okurlarımızı bilgilendirici açıklamalar geliyor.Bu konuda Başkent EDAŞ’ın hakkını teslim etmek lazım.

13.08.2017

Vatandaşın şalteri attı!

Elektrik ve su.İnsan hayatının vazgeçilmezleri.Yokluğunda hayatın felç olduğu enerji türleri.

6.07.2017

İade-i itibara yanıt yok

MİLLİ Savunma Bakanı Fikri Işık, 2009-2016 yılları arasında askeri okullardan toplam 5 bin 792 kişinin ayrıldığını veya ilişiğinin kesildiğini bildirdi.

3.01.2017

Kıymada fiyat: Kim ne tutturursa

Bakan Faruk Çelik neredeyse 1 yıldır kıymanın olması gerekenden pahalıya satıldığını söylüyor ve uyarıyor. İstanbul’dan ve Anadolu’nun çeşitli kentlerinden kıyma fiyatlarını aldım. Gerçekten de Bakan’ın söylediği gibi 32 liraya kıyma satan neredeyse yok. Bakanlığın tavan fiyat uygulamasını bir kez daha gözden geçirmesinde bence fayda var. Ne dürüst kaliteli ürün satmaya çalışan kasaplar zan altında kalsın ne de vatandaş fahiş fiyata kıymaya mahkûm olsun...

25.11.2016

Kim dur diyecek?

Vandallar.Tarihi Ankara Kalesi’nin surlarını ‘sprey boya’ ile dövüp...

28.08.2016

Başkan’ın şalteri attı

Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can, zaman zaman yaptığı ilginç ve sert açıklamalarla gündeme gelen bir siyasi.

28.06.2016