MENÜ

Altın Ne Kadar Oldu

Altın Ne Kadar Oldu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Altın Ne Kadar Oldu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Altın Ne Kadar Oldu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 10.482 Altın Ne Kadar Oldu haberi bulunmuştur.

Altın Ne Kadar Oldu Haberleri

Altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı 22 Kasım güncel yarım, çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı? 22 Kasım güncel yarım, çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatlarına yönelik araştırmalar haftanın son işlem gününde en fazla merak edilen konulardan oldu. Özellikle hafta sonu davetlere katılacak olan vatandaşlar, piyasalarda gün boyu işlemine devam eden gram ve çeyrek altının, Kapalıçarşı'da ne kadar olduğunu yoğunlukla araştırıyor. Peki, altın fiyatları cuma günü haftayı ne kadardan kapattı? Gram altın ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı 22 Kasım güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları.

22.11.2019Ekonomi
Çeyrek altın çarşamba günü kapanışta ne kadar oldu 20 Kasım Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Çeyrek altın çarşamba günü kapanışta ne kadar oldu? 20 Kasım Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatları piyasalara değer kazancı ile giriş yaptı. Gün boyu hareketine devam eden altın fiyatlarının, akşam saatlerinde ne kadar olduğu, gram ve çeyrek altın yatırımcıları tarafından merak konusu oldu. Peki, çeyrek altın çarşamba günü kapanışta ne kadar oldu? Gram altın ne kadardan alınıyor? İşte, 20 Kasım Kapalıçarşı güncel yarım, tam ve çeyrek altın fiyatları.

20.11.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı Çeyrek altın 15 Kasımda ne kadar oldu

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? Çeyrek altın 15 Kasım'da ne kadar oldu?

Haftanın son işlem gününde piyasaların kapanmasıyla birlikte, altın fiyatlarının son durumuna yönelik araştırmalar hız kazandı. Yatırımcılar özellikle, bu yılın en gözdelerinden olan çeyrek altının haftayı ne kadardan kapattığını merak ediyor. Peki, altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? Çeyrek altın ne kadar oldu?

15.11.2019Ekonomi
Haftanın dördüncü günü gram altın kapanışta ne kadar oldu 14 Kasım güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları

Haftanın dördüncü günü gram altın kapanışta ne kadar oldu? 14 Kasım güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları

Perşembe sabahı piyasalarda işlemine başlayan altın fiyatları, gün boyu altın yatırımcıları ve ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Özellikle akşam saatlerinde altın piyasasında yaşanan son durum Kapalıçarşı'da takip edildi. Peki, haftanın dördüncü günü gram altın kapanışta ne kadar oldu? Cumhuriyet altını ne kadara satılıyor? İşte, 14 Kasım güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları.

14.11.2019Ekonomi
Altın fiyatları öğle saatlerinde ne kadar oldu 14 Kasım çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları öğle saatlerinde ne kadar oldu? 14 Kasım çeyrek altın fiyatı

Öğle saatlerinin ardından altın fiyatlarının son durumu hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Özellikle çeyrek altının 14 Kasım Perşembe günü ne kadardan işlem gördüğü, pek çok vatandaşın merak ettiği hususlar arasında yer alıyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altının gramı ne kadardan işlem görüyor?

14.11.2019Ekonomi
Piyasaların kapanışında çeyrek altın ne kadar oldu 13 Kasım güncel gram, yarım ve tam altın fiyatları

Piyasaların kapanışında çeyrek altın ne kadar oldu? 13 Kasım güncel gram, yarım ve tam altın fiyatları

Çarşamba günü ekonomi grafiklerini takip eden vatandaşlar, altın fiyatlarına yönelik araştırmalarını akşam saatlerinde de sürdürdü. Yatırımcıların tercih ettiği çeyrek yaşanan değişimleri merak eden vatandaşlar, "çeyrek altın ne kadar oldu?" sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, gram altın gün sonunda ne kadar oldu? Kapalıçarşı'da altın fiyatları ne kadara ulaştı? İşte, 13 Kasım güncel gram, yarım ve tam altın fiyatları.

13.11.2019Ekonomi
Haftanın ilk günü gram altın kapanışta ne kadar oldu Kapalıçarşı 11 Kasım çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları

Haftanın ilk günü gram altın kapanışta ne kadar oldu? Kapalıçarşı 11 Kasım çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları

Haftanın ilk işlem günüde altının gram fiyatları piyasalara 0,8 değer kazancıyla başladı. Sabah saatlerinde 272,6 lira seviyesinde hareket eden gram altın işlemini Kapalıçarşı'da tamamladı. Çeyrek ve gram altının akşam saatlerinde piyasaların kapanması sonrası, ne kadar olduğu yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Peki, gram altın kapanışta ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı 11 Kasım çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları.

11.11.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 9 Kasım güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 9 Kasım güncel altın fiyatları

Hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, özellikle hafta sonu altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ederek araştırdı. Piyasaların kapalı olduğu cumartesi günü gram ve çeyrek altının ne kadardan alıcı bulduğunu öğrenmek isteyen vatandaşlar, serbest piyasaları takip etti. Peki, 9 Kasım Cumartesi günü çeyrek altın ne kadar oldu? Gram altın ne kadardan satılıyor? İşte, güncel altın fiyatları.

9.11.2019Ekonomi
Gram altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu 7 Kasım Kapalıçarşı güncel çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları

Gram altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? 7 Kasım Kapalıçarşı güncel çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları

Altın fiyatlarına yönelik araştırmalar, haftanın dördüncü iş gününde yatırımcılar ve ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Özellikle, hafta sonunun yaklaşmasıyla beraber, hediyelik altın için en fazla rağbet gören gram altın fiyatının, gün sonunda nasıl dengelendiği sorgulanmaya başlandı. Peki, gram altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? İşte, 7 Kasım Kapalıçarşı güncel çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları.

7.11.2019Ekonomi
Çeyrek altın haftanın ikinci günü ne kadar oldu 5 Kasım güncel altın fiyatlarında son durum

Çeyrek altın haftanın ikinci günü ne kadar oldu? 5 Kasım güncel altın fiyatlarında son durum

Piyasalarda haftanın ikinci işlem günü, çeyrek ve gram altının fiyatı, yatırımcılar tarafından en fazla merak edilen konular arasında yer aldı. Özellikle akşam saatlerinde piyasaların kapanması sonrası, vatandaşlar çeyrek altının alış fiyatına yoğunlaştı. Peki, çeyrek altın haftanın ikinci günü kapanışta ne kadar oldu? Gram altın ne kadar? İşte, 5 Kasım güncel altın fiyatlarında son durum.

5.11.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 4 Kasım çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 4 Kasım çeyrek altın fiyatı

Piyasaların kapanmasıyla birlikte altın fiyatlarının son durumu hakkındaki ayrıntılar merak konusu oldu. Haftanın ilk iş gününde piyasaların kapanmasıyla, en çok çeyrek altının en son fiyatı araştırıldı. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatları günü nasıl kapattı?

4.11.2019Ekonomi
Gram altın cuma günü haftayı ne kadardan tamamladı 1 Kasım güncel çeyrek ve yarım altın fiyatları

Gram altın cuma günü haftayı ne kadardan tamamladı? 1 Kasım güncel çeyrek ve yarım altın fiyatları

Sabah saatlerinde piyasaların açılmasının ardından, haftanın son işlem gününde altın fiyatlarına yönelik araştırmalar hız kazandı. Yatırım amaçlı ya da hediyelik altın alacak olan vatandaşların en fazla ilgi gösterdiği gram altının alış fiyatı, akşam saatlerinde yoğun şekilde araştırılmaya başlandı. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Gram altın cuma günü haftayı ne kadardan tamamladı? İşte, Kapalıçarşı'da altın fiyatlarında son durum.

1.11.2019Ekonomi
Gram altın fiyatları resmi tatil öncesi ne kadar oldu 28 Ekim güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları

Gram altın fiyatları resmi tatil öncesi ne kadar oldu? 28 Ekim güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatili öncesi, altın fiyatları piyasalarda işlemine devam etti. Haftanın ilk iş günü altının gram fiyatı, önceki kapanışa göre yüzde 0,1 değer kaybıyla 279 lira seviyesinde seyretti. Piyasaların kapanmasının ardından altında yaşanan son durum yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Peki, gram altın fiyatları resmi tatil öncesi ne kadar oldu? İşte, 28 Ekim güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları.

28.10.2019Ekonomi
Gram altın haftanın son günü kapanışta ne kadar oldu 25 Ekim güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları

Gram altın haftanın son günü kapanışta ne kadar oldu? 25 Ekim güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde altın fiyatlarının ne kadar olduğu altın yatırımcıları tarafından merak konusu oldu. Özellikle davetlerin yoğunlaştığı hafta sonu öncesi, gram altının alış fiyatı, hediyelik altın alacak olanlar tarafından akşam saatlerinde yoğun şekilde araştırılmaya başlandı. Peki, gram altın haftanın son günü kapanışta ne kadar oldu? İşte, 25 Ekim güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları.

25.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları düştü mü 21 Ekimde gram ve çeyrek altın ne kadar oldu

Altın fiyatları düştü mü? 21 Ekim'de gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?

Yeni haftanın ilk işlem gününde yatırımcıların gözü kulağı altın fiyatlarında güncel duruma çevrildi. Altının gram fiyatı,önceki kapanışa göre yüzde 0,4 değer kazancıyla 278,4 lira seviyesinde yeni haftaya giriş yaptı. Peki, yatırımcının en çok rağbet gösterdiği çeyrek altında son durum ne? Altın fiyatları düştü mü? 21 Ekim'de gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?

21.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı 18 Ekim Cuma güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı? 18 Ekim Cuma güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde altın fiyatlarının ne kadar olduğu hafta sonu öncesi en fazla araştırılan konulardan oldu. Özellikle takı için altın almayı planlayan vatandaşlar, gram altının cuma günü ne kadardan satıldığını öğrenmek adına piyasaları takip etti. Altının gram fiyatı, son işlem gününde, önceki kapanışa göre yüzde 1,2 değer kaybıyla 276,2 lira seviyesinde hareket etti. Peki, altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı? 18 Ekim Cuma güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları.

18.10.2019Ekonomi
Çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu 17 Ekim altın fiyatlarında son durum

Çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu? 17 Ekim altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarında yaşanan değişimler sabah saatlerinde olduğu gibi, gün sonunda da en fazla araştırılan konulardan oldu. Kapalıçarşı'da altın fiyatlarında yaşanan son durumu öğrenmek isteyen yatırımcılar, "Çeyrek altın ne kadar oldu?" sorusunun cevabını merak ediyor. Peki, yarım ve gram altın kapanışta ne kadar oldu? Altın fiyatları serbest piyasada ne kadardan işlem görüyor? İşte, 17 Ekim güncel altın fiyatları...

17.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 15 Ekim Kapalıçarşı güncel gram, yarım ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 15 Ekim Kapalıçarşı güncel gram, yarım ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarınında yaşanan son durum hem altın birikimi yapan hem de ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar tarafından günün en fazla merak edilen konuları arasında yer aldı. Pazartesi günü piyasaların açılmasıyla işlemine başlayan altın, haftanın ikinci gününde önceki kapanışa göre yüzde 0,7 değer kaybıyla 282,4 lira seviyesinde hareket etti. Peki, altın fiyatları salı günü kapanışta ne kadar oldu? İşte, 15 Ekim Kapalıçarşı güncel gram, yarım ve çeyrek altın fiyatları.

15.10.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı 11 Ekim Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı? 11 Ekim Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde altının gram fiyatı, 282 lira seviyesinde hareket etti. Piyasalarda cuma günü hareketini akşam saatlerine kadar sürdüren altın fiyatları, özellikle yatırımcılar ve hediyelik altın almayı planlayan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki, gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı? Yarım altın ne kadar oldu? İşte, 11 Ekim Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

11.10.2019Ekonomi
Gram altın kapanışta ne kadar oldu 10 Ekim güncel yarım, çeyrek ve gram altın fiyatları

Gram altın kapanışta ne kadar oldu? 10 Ekim güncel yarım, çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? sorusu piyasaların kapanmasının ardından akşam saatlerinde vatandaşların en fazla merak ettiği konular arasında yer aldı. Özellikle hafta sonunun yaklaşmasıyla birlikte, düğün, davet, nişan gibi törenlere katılacak olanlar, hediyelik altın almak adına güncel altın fiyatlarını merak ediyor. Peki, kapanışta gram altın ne kadar oldu? Yarım altın ne kadardan işlem görüyor? İşte, 10 Ekim güncel altın fiyatları.

10.10.2019Ekonomi
Çeyrek altın pazartesi gününü ne kadardan tamamladı 8 Ekim Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Çeyrek altın pazartesi gününü ne kadardan tamamladı? 8 Ekim Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Haftanın ilk işlem gününde altının gram fiyatı, önceki kapanışa göre yüzde 0,5 değer kaybıyla 278,7 lira seviyesinde hareket etti. Pazartesi günü işlemine devam eden altının akşam saatlerinde ne kadar olduğu yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Özellikle çeyrek altının alış fiyatını öğrenmek isteyenler, ekonomi grafiklerinde yaşanan değişimleri takip ediyor. Peki, çeyrek altın pazartesi gününü ne kadardan tamamladı? Gram altın ne kadar oldu?

8.10.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı 4 Ekim Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı? 4 Ekim Kapalıçarşı altın fiyatları

Haftanın son işlem günüde altın fiyatları piyasalara önceki kapanışa göre yüzde 0,5 değer kazancıyla giriş yaptı. Gün içinde 276,9 lira seviyesinde hareketini dengeleyen altının gram fiyatı Kapalıçarşı'daki hareketini sürdürdü. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,93 azalışla 275,50 liradan tamamladı. Peki, altında son durum ne? Gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı? İşte, 4 Ekim Kapalıçarşı altın fiyatları.

4.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu 1 gram altın kaç lira.. Çeyrek altın ne kadar oldu

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 1 gram altın kaç lira.. Çeyrek altın ne kadar oldu?

Altın fiyatları bugün ne kadar sorusu vatandaşlar tarafından merak edilirken, dünden beri yükselen trend dikkatle takip ediliyor.. Altının gram fiyatındaki yükseliş çeyrek altın ve gram altın gibi yatırım altınlarının da yükselmesine neden oldu. Peki altın piyasasındaki son durumun ardından çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte tüm yatırım altınlarının son fiyatı

4.10.2019Ekonomi
Çeyrek altın gün sonunda ne kadar oldu 3 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Çeyrek altın gün sonunda ne kadar oldu? 3 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Hafta sonunun yaklaşmasıyla beraber altın fiyatlarına yönelik araştırmalar yatırımcılar ve hediyelik altın almayı planlayan vatandaşlar tarafından hız kazandı. Özellikle gram ve çeyrek altının alış fiyatının perşembe günü ne kadar olduğunu öğrenmek isteyenler, Kapalıçarşı altın fiyatlarını sorguluyor. Peki, gün sonunda çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum ne? İşte, 3 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları.

3.10.2019Ekonomi
Kapanışta çeyrek altın ne kadar oldu 1 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Kapanışta çeyrek altın ne kadar oldu? 1 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Gram altın fiyatı haftanın ikinci işlem gününde önceki kapanışa göre yüzde 0,1 düşüşle 267,1 lira seviyesinde hareket etti. Altının ons fiyatı ise önceki kapanışa göre yüzde 0,7 düşüşle 1.461 dolardan işlem gördü. Altın fiyatları piyasalardaki işleminin ardından serbest piyasada hareketini devam ettirdi. Peki, çeyrek ve cumhuriyet altını gün sonunda ne kadar oldu? Yarım altın ne kadardan işlem görüyor? İşte, 1 Ekim güncel altın fiyatları.

1.10.2019Ekonomi
Çeyrek ve gram altın cumartesi günü ne kadar oldu 28 Eylül güncel altın fiyatları

Çeyrek ve gram altın cumartesi günü ne kadar oldu? 28 Eylül güncel altın fiyatları

Düğün ve davetlerin yoğunlaştığı cumartesi günü, altın fiyatlarına yönelik araştırmalar en fazla merak edilen konular arasında yer aldı. Özellikle hediyelik altın almayı planlayanlar, gram ve çeyrek altının alış fiyatının ne kadar olduğunu sorguluyor. Peki, çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum ne? İşte, 28 Eylül güncel altın fiyatları hakkında detaylı bilgiler.

28.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 26 Eylül gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 26 Eylül gram ve çeyrek altın fiyatları

Haftanın dördüncü işlem gününde altın fiyatları güne yükseliş trendiyle başlamasının ardından 275,3 lira seviyesinde hareket etti. Özellikle düğün ve davetlerin yoğunlaştığı hafta sonunun yaklaşması ile, hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, altın fiyatlarıyla ilgili araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte, 26 Eylül gram ve çeyrek altın fiyatları.

26.09.2019Ekonomi
Çeyrek ve gram altın kapanışta ne kadar oldu 24 Eylül Kapalıçarşı altın fiyatları

Çeyrek ve gram altın kapanışta ne kadar oldu? 24 Eylül Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları haftanın ikinci işlem gününe yükselişle başlamasının ardından 279,5 lira seviyesinde dengelendi. Piyasalarda iniş ve çıkış hareketini devam ettiren gram ve çeyrek altın, akşam saatlerinde Kapalıçarşı'da işlemini sürdürdü. Altında yaşanan anlık değişimler, yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Peki, çeyrek ve gram altın kapanışta ne kadar oldu? 24 Eylül Kapalıçarşı altın fiyatları.

24.09.2019Ekonomi
Altı fiyatları haftanın son işlem gününde ne kadar oldu Güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Altı fiyatları haftanın son işlem gününde ne kadar oldu? Güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları hafta başından bu yana ilgiyle takip ediliyor. Merkez Bankası'nın faiz kararı sonrası düşüş eğilimini devam ettiren altının gram fiyatı, dün günü 272,90 TL’den kapatmıştı. Peki, altın fiyatları haftanın son işlem gününe nasıl başladı? Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, altın piyasasında son durum

13.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu Gram ve çeyrek altının güncel fiyatı

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altının güncel fiyatı

Ons altın fiyatlarının 1500 doların altına inmesiyle Türkiye'de altın fiyatlarında hareketlenmeler başladı. Saat 09:17 itibariyle altının gram fiyatı, 275 TL’den satılıyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, altın fiyatlarında son durum

10.09.2019Ekonomi
Çeyrek altın satış fiyatı ne kadar 8 Eylül altın fiyatları için son durum

Çeyrek altın satış fiyatı ne kadar? 8 Eylül altın fiyatları için son durum!

Altın fiyatları, gösterdiği hareketliliği sürdürmeye devam ediyor. Eylül ayının ilk haftasına hızlı başlayan ve hafta sonuna doğru düşüş göstermeye başlayan altın fiyatları, düğün, davet ya da çeşitli etkinliklerde hediye takdim etmek isteyen birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Peki, altın fiyatları 8 Eylül Pazar günü ne kadar oldu? İşte, gram ve çeyrek altın fiyatları hakkında bazı bilgiler

8.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü ne kadardan kapattı 4 Eylül güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü ne kadardan kapattı? 4 Eylül güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Çarşamba gününe düşüşle başlayan altının gram fiyatı, piyasalarda 280,4 lira seviyesinde hareket etti. Haftanın üçüncü işlem günüde, düşüş eğiliminde seyreden altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik, piyasalardaki grafiklere yansıdı. Peki, altın fiyatları günü ne kadardan kapattı? Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 4 Eylül güncel gram ve çeyrek altın fiyatları.

4.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları bugün (4 Eylül) ne kadar oldu Güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları bugün (4 Eylül) ne kadar oldu? Güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatlarına ilgi hafta ortasında da devam ediyor. Altının gram fiyatı, geçtiğimiz haftadan bu yana yükseliş trendini sürdürürken yeni güne düşüşle başladı. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

4.09.2019Ekonomi
Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor Çeyrek altın en son ne kadar oldu

Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor? Çeyrek altın en son ne kadar oldu?

En çok tercih edilen yatırım araçlarından çeyrek altının güne nasıl başladığı ve an itibariyle ne kadardan işlem gördüğü vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Özellikle düğün sezonunun son günlerine gelinmesiyle birlikte araştırmalarına hız veren vatandaşlar, çeyrek altının son durumunu öğrenmek istiyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu?

3.09.2019Ekonomi
Ayın ikinci iş gününde altın fiyatları ne kadar Gram ve çeyrek altın ne kadar

Ayın ikinci iş gününde altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatları, günün ilk saatleri itibariyle piyasaları yakından takip eden birçok kişinin anlık ve canlı fiyat bilgileri ile gündeminde yer almaya başladı. Gram ve çeyrek altın fiyatları ile birlikte, düğün gibi etkinliklerde takmak üzere satın alınan 22 ayar bilezik de merak konusu oldu. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

3.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 1 Eylül çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları ne kadar oldu? 1 Eylül çeyrek altın fiyatı

Eylül ayının ilk gününde altın fiyatlarının ne kadardan seyrettiği vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Özellikle çeyrek altının son durumu, düğünler için hediyelik almak isteyen vatandaşların yanı sıra yatırım amacıyla çeyrek altın alan vatandaşlar tarafından da sorgulanıyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altının gramı ne kadardan işlem görüyor?

1.09.2019Ekonomi
Çeyrek altın ne kadardan satılıyor 29 Ağustos güncel altın fiyatları

Çeyrek altın ne kadardan satılıyor? 29 Ağustos güncel altın fiyatları

Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 288,9 lira seviyesinde dengelendi. Altının gram fiyatının yanı sıra çeyrek altındaki son durum da merak konusu oldu. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu?

29.08.2019Ekonomi
Altın bir haftada ne kadar kazandırdı İşte, güncel altın fiyatları

Altın bir haftada ne kadar kazandırdı? İşte, güncel altın fiyatları

Altın fiyatları günlerdir artışını sürdürmeye devam ediyor. Güne 289 lira civarından başlangıç yapan altın fiyatları, şu an itibariyle güncel fiyatları ile alım-satım yapmak isteyenler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Peki, altın fiyatları şu an ne kadar oldu? İşte, bir haftada 17 lira kazandıran gram altın hakkında detaylı bilgiler

28.08.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 27 Ağustos güncel fiyatları

Gram ve çeyrek altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 27 Ağustos güncel fiyatları

Haftanın ikinci işlem gününe yükselişle başlayan altın fiyatları 287,9 lira seviyesinde dengelendi. Son haftalarda yükselişe devam eden gram ve çeyrek altın, özellikle akşam saatlerinde piyasaların kapanmasının ardından yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum ne? İşte, 27 Ağustos güncel fiyatları.

27.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı Çeyrek altın ne kadar oldu

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? Çeyrek altın ne kadar oldu?

Haftanın son iş gününde piyasaların kapanmasıyla birlikte, yatırımcıların gözdesi altının günü ve haftayı nasıl kapattığı ve bunun yanı sıra çeyrek altının en son ne kadardan işlem gördüğü merak ediliyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı?

23.08.2019Ekonomi
21 Ağustos güncel altın fiyatları bilgisi Gram altın ne kadar oldu

21 Ağustos güncel altın fiyatları bilgisi! Gram altın ne kadar oldu?

Bir süredir yükseliş trendinde olan altın fiyatları, 21 Ağustos Çarşamba günü de araştırılmaya devam ediliyor. En son altın fiyatları bilgisini edinerek güncel alış satış durumunu öğrenmek isteyen vatandaşlar, internet üzerinden sorgulamalarını sürdürüyor. Peki, altın fiyatları şu an ne kadar oldu? İşte, günün ilk saatleri itibariyle altın fiyatları hakkında bazı bilgiler

21.08.2019Ekonomi
Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu 17 Ağustos güncel altın fiyatları

Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? 17 Ağustos güncel altın fiyatları

Altın fiyatlarına yönelik araştırmalar hafta sonu yatırımcılar tarafından araştırılmaya devam etti. 271 lira seviyesinde işlem gören altının gram fiyatı akşam saatlerinde ne kadar olduğu serbest piyasaya yansıdı. Peki, çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum ne? İşte, 17 Ağustos güncel altın fiyatları hakkında bilgiler.

17.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü ne kadardan kapattı 8 Ağustos güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü ne kadardan kapattı? 8 Ağustos güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Haftanın dördüncü işlem gününde altın fiyatlarında yaşanan anlık değişimler, ekonomiyle ilgilenenler ve yatırımcılar tarafından sorgulandı. Yeni güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı, 263,4 lira seviyesinde hareket etti. Peki, altın fiyatları günü ne kadardan kapattı? Gram ve çeyrek altın Kapalıçarşı'da akşam saatlerinde ne kadar oldu? İşte, 8 Ağustos güncel altın fiyatları.

8.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 6 Ağustos güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 6 Ağustos güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Haftanın ikinci işlem gününde, gram ve çeyrek altın fiyatlarında yaşanan anlık değişimler yatırımcılar tarafından takip edildi. Altının gram fiyatı,sabah saatlerinde güne düşüşle başlamasının ardından 259,8 lira seviyesinde dengelenmişti. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 6 Ağustos güncel gram ve çeyrek altın fiyatı.

6.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları (gram ve çeyrek altın) ne kadar oldu 6 Ağustos altın fiyatları

Altın fiyatları (gram ve çeyrek altın) ne kadar oldu? 6 Ağustos altın fiyatları

Altın fiyatlarındaki hareketlilik vatandaşların ana gündem konularından biri olmaya devam ediyor. Özellikle hem yatırım hem de hediye amaçlı kullanılan gram ve çeyrek altındaki anlık değişimler sık sık takip ediliyor. Yatırımlarını en doğru şekilde değerlendirmek isteyen vatandaşlar için 6 Ağustos tarihli altın fiyatlarını derledik.

6.08.2019Ekonomi
Gram altın ve çeyrek altın ne kadar oldu Altın fiyatlarında son durum

Gram altın ve çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarına ilgi hafta sonunda da devam ediyor. Özellikle düğün ve nişan gibi organizasyonların mevsiminin gelişiyle birlikte gram ve çeyrek altına ilgi büyük. Peki, gram ve çeyrek altın en son ne kadar oldu? İşte, altın fiyatlarının güncel durumu

3.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı 2 Ağustos Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? 2 Ağustos Kapalıçarşı altın fiyatları

Piyasalarda haftanın son işlem gününde, altının gram fiyatı güne düşüşle başlamasının ardından 258,4 lira seviyesinde dengelendi. Akşam saatlerine doğru, gram ve çeyrek altında yaşanan değişimler, yatırımcılar tarafından piyasalarda takip edildi. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? İşte, 2 Ağustos Kapalıçarşı altın fiyatları.

2.08.2019Ekonomi
1 Ağustos güncel altın fiyatları | Çeyrek altın ne kadar oldu

1 Ağustos güncel altın fiyatları | Çeyrek altın ne kadar oldu?

Yeni ayın ilk gününde altın fiyatlarının ne kadardan işlem gördüğü, altına yatırım yapmak isteten vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Özellikle hafta sonunun yaklaşmasıyla birlikte, çeyrek altındaki son durum yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatları ne kadar?

1.08.2019Ekonomi
Altının gramı ne kadar oldu Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor

Altının gramı ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor?

Dün, altının ons fiyatındaki yükselişe rağmen dolar kurunda yaşanan düşüşün etkisiyle değer kaybeden gram altın, günü yüzde 0,7 azalışla 255,7 liradan tamamladı. Bugün ise altının gram fiyatı, düşüşünü beşinci güne taşımasının ardından 253,9 lira seviyesinde dengelendi. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu?

31.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 23 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 23 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Yaz mevsiminin gelip, düğün ve nişan gibi davetlerin artmasıyla, altın fiyatlarına yönelik araştırmalar da hız kazandı. Haftanın ikinci işlem gününde piyasalarda altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 259,71 lira seviyesinde dengelenmişti. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 23 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları.

23.07.2019Ekonomi