MENÜ

Altın Fiyatları Ne Kadar

Altın Fiyatları Ne Kadar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Altın Fiyatları Ne Kadar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.509 Altın Fiyatları Ne Kadar haberi bulunmuştur.

Altın Fiyatları Ne Kadar Haberleri

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu düğün mevsiminin gelmesinin ardından altın alacak vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,47 azalışla 189,10 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 310,00 lira, Cumhuriyet altını 1.265,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,47 düşüşle 189,10 liradan işlem gördü.

19.7.2018Ekonomi
Gün ortasında altın fiyatları ne kadar oldu Gram ve çeyrek altın fiyatı

Gün ortasında altın fiyatları ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın üzerinden alım satım işlemleri yapacak olan vatandaşlar, gram ve çeyrek altın için araştırmalarına başladı. Güne durgun başlamasının ardından öğle saatlerine doğru atılımını gerçekleştiren altın fiyatları, gram ve çeyrek fiyatı ile sorgulanmaya başlandı. 315 lira olarak yayımlanan çeyrek altın fiyatları, yarım altında 631 lira oldu. İşte, günün gram ve çeyrek altın fiyatları bilgisi

16.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları, hafta sonu alım ya da satım işlemini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların merakla araştırdığı konu oldu. Bir süredir dalgalanmaya yaşanan altın fiyatları, hafta sonu düğün ve benzeri etkinliklere katılım gösterecek olan vatandaşların merak ettiği konular arasında yer aldı. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, piyasaları yakından takip eden birçok kişinin sorguladığı altın fiyatları hakkında detaylı bilgiler

15.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları hafta sonu ne kadar oldu Çeyrek altın ve gram altında son durum

Altın fiyatları hafta sonu ne kadar oldu? Çeyrek altın ve gram altında son durum

Hafta sonunun gelmesiyle birlikte altın fiyatı araştırmaları da hız kazandı. Piyasaların nabzını tutmak isteyen yatırımcılar ve hediyelik amacıyla altın almak isteyen vatandaşlar 14 Temmuz altın fiyatlarını sorguluyor, son durum hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

14.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar 12 Temmuz çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar? 12 Temmuz çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu düğün mevsiminin gelmesinin ardından ve döviz işlemlerini yakından takip eden tarafından araştırılmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,41 artışla 194,40 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 319,00 lira, Cumhuriyet altını 1.300,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,41 yükselişle 194,40 liradan işlem gördü.

12.7.2018Ekonomi
Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu En güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? En güncel altın fiyatları

Altın fiyatlarındaki dalgalanma, çeyrek fiyatlarında da etkisini gösteriyor. Gram altın fiyatlarında meydana gelen artış nedeniyle çeyrek altın ve yarım altın fiyatları konusunda detayları araştıran vatandaşlar, çeyrek altın ne kadar sorusuna cevap aradı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı piyasalar hakkında bazı bilgiler

12.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu milyonlarca vatandaş tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,39 artışla 189,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 309,00 lira, Cumhuriyet altını 1.265,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,39 yükselişle 189,20 liradan işlem gördü.

10.7.2018Ekonomi
Pazar günü altın fiyatları ne kadar oldu Gram altın ve çeyrek altında son son durum

Pazar günü altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın ve çeyrek altında son son durum

Altın fiyatları için araştırmalar devam ediyor. Pazar gününe ne kadardan giriş yaptığı merak edilen altın fiyatları, son 10 güne göre ortalama seviyelerde yer alıyor. Altın piyasaları hakkında son fiyatları merak eden vatandaşlar, internet üzerinden gram ve çeyrek altın fiyatları için detayları sorguluyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

8.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 7 Temmuz cumartesi çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 7 Temmuz cumartesi çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları geçtiğimiz haftayı dalgalı bir kurda seyrederken dün akşam kapanışta değer kaybı yaşandı. Çeyrek altın ve gram altın fiyatları vatandaşlar tarafından merakla takip ediliyor. Hafta sonları hem hediyelik olarak hem de yatırım amacıyla altın piyasasında hareketli olan çeyrek altın ve gram altın ne kadar sorusu internette sıkça aranan konular arasında yerini alıyor. Peki 7 Temmuz cumartesi çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu?

7.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında güncel durum

Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında güncel durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,59 azalışla 185,10 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 303,00 lira, Cumhuriyet altını 1.238,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,59 azalışla 185,10 liradan işlem gördü.

6.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarından son durum

Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarından son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden ve düğün için altın alacak vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,21 azalışla 186,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 304,00 lira, Cumhuriyet altını 1.245,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,21 azalışla 186,20 liradan işlem gördü

5.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,05 artışla 188,80 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 310,00 lira, Cumhuriyet altını 1.263,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma günkü kapanışa göre yüzde 0,05 yükselişle 188,80 liradan işlem gördü.

4.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 3 Temmuz çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? 3 Temmuz çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu yaz aylarının gelmesi ve düğün mevsiminin açılmasıyla birlikte, altın alacak vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,83 artışla 188,70 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 308,00 lira, Cumhuriyet altını 1.262,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma günkü kapanışa göre yüzde 1,83 yükselişle 188,70 liradan işlem gördü.

3.7.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte 28 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte 28 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu yüz binlerce vatandaş tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,85 azalışla 184,60 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 303 lira, Cumhuriyet altını 1.235 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,85 düşüşle 184,60 liradan işlem gördü.

28.6.2018Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum nasıl Çeyrek altın bugün ne kadar oldu

Altın fiyatlarında son durum nasıl? Çeyrek altın bugün ne kadar oldu?

Öğle saatlerinin gelmesiyle birlikte altın fiyatı araştırmaları da hız kazandı. Güncel altın fiyatlarını takip etmek ve piyasaların nabzını tutmak isteyen vatandaşlar, altın fiyatı araştırması yapıyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar oldu?

27.6.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu 26 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu? 26 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 2,03 azalışla 187,8 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 307,00 lira, Cumhuriyet altını 1.257,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 2,03 düşüşle 187,8 liradan işlem gördü.

26.6.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 23 Haziran çeyrek ve gram altın fiyatı

Altın fiyatları ne kadar oldu? 23 Haziran çeyrek ve gram altın fiyatı

Altın fiyatlarındaki son durum akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte merak edilmeye başlandı. Özellikle çeyrek ve gram altının ne kadar olduğu anbean takip ediliyor. Peki, çeyrek altın fiyatı en son ne kadar oldu? Gram altın ne kadar?

23.6.2018Ekonomi
Hafta sonu altın fiyatları ne kadar Günün gram ve çeyrek altın fiyatları

Hafta sonu altın fiyatları ne kadar? Günün gram ve çeyrek altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın fiyatları için vatandaşların araştırmaları devam ediyor. Alım satım işlemlerini yapacak olan birçok yatırımcının gündemindeki konu olan en güncel gram ve çeyrek altın fiyatları, haftanın son gününün ardından piyasalardaki son halini aldı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları son hareketlenmelere göre ne kadar oldu? İşte, merak edilen fiyatlar hakkında detaylı bilgiler

22.6.2018Ekonomi
Son verilere göre altın fiyatları ne kadar oldu 22 Haziran gram ve çeyrek altın fiyatları

Son verilere göre altın fiyatları ne kadar oldu? 22 Haziran gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları 22 Haziran sabah saatleri itibariyle piyasaları yakından takip eden vatandaşların araştırdığı konu oldu. Geçtiğimiz hafta 198 lira seviyesine kadar yükselmesinin ardından yeniden düşüş trendine giren gram ve çeyrek altın fiyatları, haftanın kapanış günü olan 22 Haziran tarihine 193 lira seviyesinden başladı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, yatırımcıların sorguladığı gram ve çeyrek altın fiyatları hakkında detaylı bilgiler

21.6.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 18 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 18 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu, döviz işlemleriyle yakından ilgilenen vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,36 artışla 194,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 317,00 lira, Cumhuriyet altını 1.302,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise perşembe günkü kapanışa göre yüzde 0,36 yükselişle 194,50 liradan işlem gördü.

18.6.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 15 haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? 15 haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu döviz işlemleri olan vatandaşlar ve bu işlemleri yakından takip edilen binlerce kişi tarafından sorgulanıyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,05 artışla 193,80 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 316,00 lira, Cumhuriyet altını 1.297,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,05 yükselişle 193,80 liradan işlem gördü.

14.6.2018Ekonomi
Çeyrek altın bugün ne kadar oldu 13 Haziran altın fiyatları

Çeyrek altın bugün ne kadar oldu? 13 Haziran altın fiyatları

Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte 13 Haziran altın fiyatları merak konusu oldu. Altın piyasalarındaki son durumu ve çeyrek altının güncel fiyatını merak eden vatandaşlar aramalarına hız verdi. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor?

13.6.2018Ekonomi
Gram ve çeyrek altın fiyatlarında son durum ne oldu Günün altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın fiyatlarında son durum ne oldu? Günün altın fiyatları

Altın fiyatları günün ilk dakikaları itibariyle 192 lira seviyesini yakaladı. Günlerdir 190 liranın altında seyreden altın fiyatları, 13 Haziran Çarşamba günü artışla başladı. Gram ve çeyrek altın fiyatları için detayları merak eden vatandaşlar, yatırımlarına yön vermek için araştırmalarını sürdürüyor. Peki, ilk değişimin ardından günün altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, gram ve çeyrek altın fiyatları hakkında detaylı bilgiler

12.6.2018Ekonomi
Gram altın fiyatları günün ilk saatleri ne kadar oldu 12 Haziran çeyrek altın ne kadar

Gram altın fiyatları günün ilk saatleri ne kadar oldu? 12 Haziran çeyrek altın ne kadar?

Piyasaları yakından takip eden vatandaşların merakla araştırdığı gram ve çeyrek altın fiyatları, 12 Haziran Salı gününün araştırılan konusu oldu. Düğün sezonu için artık geri sayıma geçilmesi nedeniyle gram ve çeyrek altın fiyatları sorgulamalarına başlayan vatandaşlar, bu duruma göre satın alma işlemlerini gerçekleştirecek. Peki, günün gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, detaylı bilgiler

11.6.2018Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 6 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 6 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,16 azalışla 191,40 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 312,00 lira, Cumhuriyet altını 1.280,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,16 düşüşle 191,40 liradan işlem gördü. İşte, 6 Haziran altın fiyatlarında son durum.

6.6.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugünün kapanışında kadar oldu 4 Haziran çeyrek ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugünün kapanışında kadar oldu? 4 Haziran çeyrek ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorusu, döviz işlemlerini yakından takip eden yüz binlerce kişi tarafından araştırılmaya devam ediyor. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün sezonu açıldı. Yakınlarına çeyrek altın ve ya gram altın takacak olan vatandaşlar, altın fiyatlarının seyrini yakından takip ediyorlar. Peki, altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte, 4 Haziran çeyrek ve gram altın fiyatlarında son durum.

4.6.2018Ekonomi
Son değişimlerle birlikte altın fiyatları ne kadar oldu Gram ve çeyrek altın güncel fiyatları

Son değişimlerle birlikte altın fiyatları ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın güncel fiyatları

10 günde gösterdiği değişimlerle yatırımcının sıkı sıkıya takip ettiği altın fiyatları, hafta sonu da sorgulanan konu oldu. Binlerce vatandaşın ellerindeki yatırımlarını değerlendirmek için sorguladığı altın fiyatları, hafta sonu araştırılan konu oldu. Peki, son değişimlerle birlikte gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, binlerce kişinin sorguladığı altın fiyatları

2.6.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Çeyrek altın ve gram altın fiyatları yükselişe geçti

Altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ve gram altın fiyatları yükselişe geçti!

Dolar kuruyla birlikte altın fiyatları da yeniden yükseldi. Güne 190 lira sınırında başlayan çeyrek altın, 192 TL'yi aştı. Asya piyasalarında yatay bir seyir izleyen altının ons fiyatı ise şu dakikalarda 1.295 doların hemen altında işlem görüyor. Peki altın yatırımcılarının en çok tercih ettiği çeyrek altın ne kadar oldu? İşte 1 Haziran tarihli altın fiyatları ve uzmanların değerlendirmeleri

1.6.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 31 Mayıs çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları ne kadar oldu? 31 Mayıs çeyrek altın fiyatı

Mayıs ayının son gününün gelmesiyle birlikte altın fiyatı araştırmaları hız kazandı. Altın fiyatları hakkında fikir sahibi olmak isteyen vatandaşların güncel altın fiyatı sorgulamaları devam ediyor. Vatandaşlar ve yatırımcılar özellikle piyasanın gözdesi çeyrek altın fiyatlarının nabzını tutmak istiyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altının gram fiyatı ne kadardan işlem görüyor?

31.5.2018Ekonomi
Şu an gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu

Şu an gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu?

Gösterdiği düşüşün ardından yeniden yükseliş trendine giren gram ve çeyrek altın fiyatları, piyasaları yakından izleyen birçok vatandaşın odak noktası oldu. Milyonlarca kişinin merakla araştırdığı konu olan gram ve çeyrek altın fiyatlar öğle arasının ardından tırmanışa geçti. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, günün gram ve çeyrek altın fiyatları bilgisi

29.5.2018Ekonomi
Son gelişmelerle altın fiyatları ne kadar oldu Gram ve çeyrek altın fiyatları

Son gelişmelerle altın fiyatları ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın fiyatları

Gün sonuna doğru, Merkez Bankası'nın yapmış olduğu açıklamalarla birlikte düşüş eğilimi gösteren gram ve çeyrek altın fiyatları, piyasayı yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Genellikle gram ve çeyrek altın bazında sorgulanan fiyatlar, piyasaların kapanmasına saatler kala araştırılmaya başlandı. Peki, güncel altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, detaylı bilgiler

28.5.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Çeyrek altın ve gram altında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ve gram altında son durum

Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte altın piyasaları hakkındaki son durum araştırmaları hız kazandı. Güncel altın fiyatları hakkında fikir edinmek isteyen vatandaşlar özellikle çeyrek altının ne kadardan işlem gördüğünü ve piyasalardaki gram altının son durumunu inceliyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Yarım altın ne kadar? Altının gramı ne kadardan işlem görüyor?

27.5.2018Ekonomi
Altın bugün ne kadar oldu Günün en son altın fiyatları

Altın bugün ne kadar oldu? Günün en son altın fiyatları

Altın fiyatları, günün ilk saatleri itibariyle araştırılmaya başlandı. Yatırımlarını yönlendirmek isteyenlerin günlük olarak araştırdığı altın fiyatları, sabahın ilk saatleri sorgulandı. Anlık değişimlerle birlikte iniş çıkışların yaşandığı gram ve çeyrek altın fiyatlarında, hafta sonu rakamları seyrini sürdürüyor. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, vatandaşların merak ettiği o konu hakkında bazı bilgiler

26.5.2018Ekonomi
Çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu

Çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatları haftanın ilk gününde merakla takip ediliyor. Çeyrek altın ve gram altın fiyatları geçtiğimiz haftayı yükseliş ile tamamlarken, altın piyasasında son durum vatandaşlar tarafından ilgiyle takip halinde. Peki çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum ne? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatları

21.5.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları hafta sonu vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Günden güne artış yaşayan altın fiyatları, piyasalardaki son durumuyla merak konusu oldu. Peki, anlık gelişmelere göre değişkenlik gösteren altın fiyatları, hafta sonu ne kadar oldu?

20.5.2018Ekonomi
Altın fiyatları dikkatle takip ediliyor.. Çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar

Altın fiyatları dikkatle takip ediliyor.. Çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar?

Altın fiyatları en son ne kadar oldu sorusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Çeyrek altın fiyatları ve gram altın fiyatları dikkatle takip edilirken, özellikle hafta sonları düğünlere gidecek vatandaşlar çeyrek altın ve gram altın fiyatlarını araştırıyorlar. Peki altın fiyatlarında son durum ne oldu? İşte gram altın ve çeyrek altın fiyatlarında son durum

19.5.2018Gündem
Altın fiyatlarında son durum ne Çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu

Altın fiyatlarında son durum ne? Çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatları jeopolitik belirsizliklerin yaşandığı ve doların hafif zayıf seyir izlediği bir ortamda altın fiyatlarında da sık sık hareketlilik yaşanıyor. Altının gram fiyatı, haftanın son işlem gününe düşüşle başlamasının ardından 185 lira seviyesini derledik. Peki haftanın son işlem gününde çeyrek altın ne kadar oldu? İstanbul Kapalıçarşı'da alınıp satılan altın türlerinin, önceki kapanış ve bugünkü son durumu derledik.

18.5.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Güncel çeyrek ve gram altın fiyatı

Altın fiyatları ne kadar oldu? Güncel çeyrek ve gram altın fiyatı

Altın fiyatları için araştırmalar haftanın başından bu yana merakla takip ediliyor. Yatırımlarını doğru şekillendirmek isteyen vatandaşlar, özellikle gram ve çeyrek altının fiyatını an be an takip ediyor. Altının gram fiyatı, dün dolar kurundaki dalgalanmaların etkisiyle 182,4-187,1 lira bandında dalgalı hareket ediyordu. Peki gram altın fiyatı bugün ne kadar oldu? İşte güncel çeyrek ve gram altın fiyatı!

17.5.2018Ekonomi
Hafta ortasında altın fiyatları ne kadar oldu Anlık gram ve çeyrek altını fiyatları

Hafta ortasında altın fiyatları ne kadar oldu? Anlık gram ve çeyrek altını fiyatları

Son 5 günü sürekli artış grafiğiyle sürdüren altın fiyatları, hafta ortasına yine yükselişle başladı. Gram altın fiyatlarında yaşanan yükselişle paralel olarak çeyrek ve yarım altın fiyatları konusunda da araştırmalarını gerçekleştiren vatandaşlar, konuyla ilgili sorgulamalarına devam ediyor. Peki, piyasalarda yaşanan gelişmelerle birlikte gram ve çeyrek altın fiyatları nasıl şekillendi? İşte, detaylı bilgiler

16.5.2018Ekonomi
Altın fiyatları en son ne kadar oldu Çeyrek altın yükseliyor..

Altın fiyatları en son ne kadar oldu? Çeyrek altın yükseliyor..

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu vatandaşlar tarafından gün içinde sıkça merak ediliyor. Dakika dakika değişkenlik gösteren altın fiyatları bu gün ne kadar olacak? İşte gram altın ve çeyrek altın fiyatlarında son durum ve altın piyasasındaki son fiyatlar

15.5.2018Ekonomi
Akşam saatlerinde altın fiyatları ne kadar oldu Güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Akşam saatlerinde altın fiyatları ne kadar oldu? Güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Günün son verilerine göre altın fiyatları, sabah saatlerine göre düşüş trendi göstermeye başladı. Yatırımcıların son günlerde anlık durumuna göre tepki verdiği altın fiyatları, akşam saatlerinde merakla araştırılmaya başlandı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, piyasalardan en son altın fiyatları bilgileri

14.5.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Kapalıçarşı ve serbest piyasada altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? Kapalıçarşı ve serbest piyasada altın fiyatları

Türkiye'de yatırımcıların en çok tercih ettiği yatırım araçlarının başında gelen altın ve dolar kurunun son durumu için araştırmalar sürüyor. Dolar ve altın yatırımlarını doğru değerlendirmek isteten vatandaşlar, Kapalıçarşı ve serbest piyasanın durumu an be an takip ediyor. Peki altın fiyatları bugün ne kadar oldu, dolar kuru düştü mü?

11.5.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 10 Mayıs çeyrek altında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? 10 Mayıs çeyrek altında son durum

Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte 10 Mayıs altın fiyatları merak konusu oldu. Altın piyasalarındaki son durumu ve çeyrek altının güncel fiyatını merak eden vatandaşlar aramalarına hız verdi. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor?

9.5.2018Ekonomi
Yeni hafta öncesi gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu

Yeni hafta öncesi gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu?

Pazartesi günü açılacak olan piyasalar öncesinde vatandaşların araştırdığı konu olan gram ve çeyrek altın fiyatları, günü 178 lira seviyesinde tamamlıyor. Bu durum, çeyrek altın satış rakamlarına ise 292 lira olarak yansıyor. Gram altın fiyatlarında yaşanan anlık değişimlerin en net hissedildiği Cumhuriyet altını ise haftayı 1.192 lira seviyesinde sürdürüyor. İşte, son gelişmelerle birlikte piyasalara yansıyan altın fiyatları bilgileri

6.5.2018Ekonomi
Altın fiyatları en son ne kadar İşte dakika dakika çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları en son ne kadar? İşte dakika dakika çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları geçtiğimiz haftalarda değer kaybetmeye devam etti ve uzun zaman sonra en düşük seviyeye geriledi. Vatandaşlar merakla çeyrek altın ve gram altın fiyatlarındaki son durumu takip ediyorlar. Peki altın fiyatlarındaki son hareketlenmenin ardından çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu? İşte detaylar

30.4.2018Ekonomi
Son hareketlere göre altın fiyatları gram, çeyrek ve yarımda ne kadar oldu

Son hareketlere göre altın fiyatları gram, çeyrek ve yarımda ne kadar oldu?

Piyasaların hareketine göre değişkenlik gösteren altın fiyatları, çeyrek, tam ve yarım fiyatları ile soruşturuluyor. Duruma göre anlık ritim kazanan altın fiyatları, yatırımcıların en çok soruşturduğu konular arasında yer almaya devam ediyor. 29 Nisan Pazar günü, haftanın son hareketlerine göre anlık gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları konusunda araştırmalarını gerçekleştiren vatandaşlar, buna göre yatırımlarına yön verecek. Peki, şu an itibariyle altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, detaylı bilgiler

29.4.2018Ekonomi
Altın fiyatları şu an ne kadar  Çeyrek ve gram altının son durumu

Altın fiyatları şu an ne kadar? Çeyrek ve gram altının son durumu

Yatırımlarını edinecekleri altın fiyatları bilgisine göre yapacak olan birçok vatandaş, konuyla ilgili sorgulamalarını sürdürüyor. Çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları çerçevesinde yatırım gerçekleştirecek olan birçok kişi, bu kapsamda sorgulamalarını sürdürüyor. Peki, gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, piyasalara yansıyan son bilgilere göre fiyat detayları

28.4.2018Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum.. Çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu

Altın fiyatlarında son durum.. Çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatlarındaki dalgalanma ve bunun fiyatlara olan yansıması vatandaşlar tarafından dikkatle takip ediliyor. Çeyrek altın ve gram altın gibi hem yatırım amacıyla hem de hediyelik olarak satın alınan altın türlerinde ise talep diğer ürünlere göre daha fazla. Peki altın fiyatlarındaki son durumun ardından, çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu? İşte altın fiyatlarındaki son durum

27.4.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu Çeyrek altında son durum..

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Çeyrek altında son durum..

Altın fiyatları bugün 174 liranın altında kalarak geçtiğimiz haftaki değerine göre düşüş gösterdi. Geçen haftalarda fiyatı 300 lirayı zorlayan çeyrek altın fiyatları da bu değerin ardından düştü. Peki altın fiyatlarındaki son durumun ardından çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte altın piyasasında son durum

25.4.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar 26 Nisan çeyrek altında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar? 26 Nisan çeyrek altında son durum

Yeni günün başlamasıyla birlikte güncel altın fiyatlarını merak eden vatandaşlar ve yatırımcılar, 26 Nisan altın fiyatları hakkında araştırma yapmaya başladı. Altın fiyatları, fikir sahibi olmak isteyen kişiler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Peki 26 Nisan'da güncel altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ve yarım altın ne kadar? Cumhuriyet altını ne kadara satılıyor?

24.4.2018Ekonomi