MENÜ

Altın Fiyatları Kapanışta Ne Kadar Oldu?

Altın Fiyatları Kapanışta Ne Kadar Oldu? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Altın Fiyatları Kapanışta Ne Kadar Oldu? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 293 Altın Fiyatları Kapanışta Ne Kadar Oldu? haberi bulunmuştur.

Altın Fiyatları Kapanışta Ne Kadar Oldu? Haberleri

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 21 Ekim çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 21 Ekim çeyrek altın fiyatı

Haftanın ilk iş gününde piyasaların kapanmasıyla birlikte altın fiyatlarının güncel durumu araştırılmaya başlandı. En çok tercih edilen yatırım araçlarından altının son durumu ve günü nasıl kapattığı, yatırımcılar tarafından merakla sorgulanıyor. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

21.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 15 Ekim Kapalıçarşı güncel gram, yarım ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 15 Ekim Kapalıçarşı güncel gram, yarım ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarınında yaşanan son durum hem altın birikimi yapan hem de ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar tarafından günün en fazla merak edilen konuları arasında yer aldı. Pazartesi günü piyasaların açılmasıyla işlemine başlayan altın, haftanın ikinci gününde önceki kapanışa göre yüzde 0,7 değer kaybıyla 282,4 lira seviyesinde hareket etti. Peki, altın fiyatları salı günü kapanışta ne kadar oldu? İşte, 15 Ekim Kapalıçarşı güncel gram, yarım ve çeyrek altın fiyatları.

15.10.2019Ekonomi
Gram altın gün sonunda ne kadar oldu Kapalıçarşı 14 Ekim güncel yarım ve çeyrek altın fiyatları

Gram altın gün sonunda ne kadar oldu? Kapalıçarşı 14 Ekim güncel yarım ve çeyrek altın fiyatları

Piyasaların kapalı olduğu hafta sonunun ardından, sabah saatlerinde işlemine başlayan altın fiyatları, pazartesi gününe değer kazancıyla başladı. Haftanın ilk işlem günüde gram altın 283,1 lira, çeyrek altın ise 461 lira oldu. Mesai bitimi sonrası, altın fiyatlarının ne kadar olduğu yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Peki, gram altın gün sonunda ne kadar oldu?İşte, Kapalıçarşı 14 Ekim güncel yarım ve çeyrek altın fiyatları.

14.10.2019Ekonomi
Çeyrek ve gram altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 30 Eylül Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Çeyrek ve gram altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 30 Eylül Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Haftanın ilk işlem gününde gram ve çeyrek altın fiyatlarına yönelik araştırmalar hız kazandı. Hafta sonu kapalı olan piyasaların sabah saatlerinde açılmasıyla altın fiyatları yeni güne düşüşle başlamasının ardından 270,8 lira seviyesinde dengelendi. Peki, altın fiyatlarında yaşanan son durum ne? Çeyrek ve gram altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte, 30 Eylül Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

30.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 26 Eylül gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 26 Eylül gram ve çeyrek altın fiyatları

Haftanın dördüncü işlem gününde altın fiyatları güne yükseliş trendiyle başlamasının ardından 275,3 lira seviyesinde hareket etti. Özellikle düğün ve davetlerin yoğunlaştığı hafta sonunun yaklaşması ile, hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, altın fiyatlarıyla ilgili araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte, 26 Eylül gram ve çeyrek altın fiyatları.

26.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 18 Eylül güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 18 Eylül güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Haftanın üçüncü işlem günü altın fiyatlarının ne kadar olduğu en çok aranan konulardan biri oldu. Piyasalarda güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 274,9 lira seviyesinde hareket etti. Aynı dakikalarda Kapalıçarşı'da çeyrek altın 451 lira, Cumhuriyet altını 1.843 liradan satıldı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte, 18 Eylül güncel gram ve çeyrek altın fiyatları.

18.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 16 Eylül güncel gram altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 16 Eylül güncel gram altın fiyatları

Haftanın ilk işlem gününde altın fiyatlarına yönelik araştırmalar gün boyu devam etti. Pazartesi günü altının gram fiyatı, 276,53 TL alış, 276,57 TL satış ile işlem gördü. Piyasaların kapanmasının ardından gram ve çeyrek altın fiyatları Kapalıçarşı'da hareketini sürdürdü. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Çeyrek altında son durum ne? İşte, 16 Eylül güncel gram altın fiyatları.

16.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 13 Eylül Kapalıçarşı gram altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 13 Eylül Kapalıçarşı gram altın fiyatları

Piyasaların son işlem gününde altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 274,2 lira seviyesinde hareket etti. Altın fiyatları piyasaların kapanmasıyla Kapalıçarşı'da hareketini sürdürerek grafiklere yansıdı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Altın fiyatları Kapalıçarşı'da nasıl şekillendi? İşte, 13 Eylül güncel gram ve çeyrek altın fiyatları.

13.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 10 Eylül gram altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 10 Eylül gram altın fiyatları

Haftanın ikinci işlem gününe düşüşle başlayan altının gram fiyatı ilerleyen saatlerde 276,3 lira seviyesinde hareket etti. Piyasalara yansıyan altın fiyatlarındaki iniş ve çıkış ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar tarafından gün boyu takip edildi. Özellikle gün sonunda gram ve çeyrek altının ne kadar olduğu ile ilgili araştırmalar yoğunlaştı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte, 10 Eylül gram altın fiyatları.

10.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı 6 Eylül çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı? 6 Eylül çeyrek altın fiyatı

Hafta sonunun gelmesi ile beraber, cuma günü gram ve çeyrek altında yaşanan değişimler, yatırımcılar tarafından takip edildi. Özellikle düğün ve davetlere katılacak olan vatandaşlar, piyasalarda altın fiyatlarının ne kadardan alıcı bulduğunu sorguluyor. Peki, altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı? Altın fiyatları Kapalıçarşı'da ne kadar oldu? İşte, 6 Eylül çeyrek altın fiyatı.

6.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 29 Ağustos güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 29 Ağustos güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatlarında haftanın dördüncü işlem günü yaşanan değişimler, vatandaşlar tarafından takip edildi. Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 288,9 lira seviyesinde dengelenmişti. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın Kapalıçarşı'da ne kadardan işlem görüyor? İşte, 29 Ağustos güncel gram ve çeyrek altın fiyatı.

29.08.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 27 Ağustos güncel fiyatları

Gram ve çeyrek altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 27 Ağustos güncel fiyatları

Haftanın ikinci işlem gününe yükselişle başlayan altın fiyatları 287,9 lira seviyesinde dengelendi. Son haftalarda yükselişe devam eden gram ve çeyrek altın, özellikle akşam saatlerinde piyasaların kapanmasının ardından yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum ne? İşte, 27 Ağustos güncel fiyatları.

27.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 22 Ağustos güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 22 Ağustos güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Haftanın dördüncü işlem gününe yükselişle başlayan altının gram fiyatı 276,6 lira seviyesinde dengelendi. Altın fiyatlarında son haftalarda yaşanan dalgalanmayla beraber, yatırımcılar altın fiyatlarına yönelik araştırmalarını arttırdı. Peki, gram ve çeyrek altın günü ne kadardan kapattı? Altın fiyatları Kapalıçarşı'da ne kadar oldu? İşte, 22 Ağustos güncel altın fiyatları.

22.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 5 Ağustos altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 5 Ağustos altın fiyatları

Yeni haftanın ilk iş gününün tamamlanması ve piyasaların kapanmasıyla birlikte, altın fiyatlarının 5 Ağustos'ta günü nasıl kapattığı ve son olarak ne kadardan işlem gördüğü merak edildi. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu?

5.08.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 30 Temmuz serbest piyasada güncel altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 30 Temmuz serbest piyasada güncel altın fiyatları

30 Temmuz salı günü, piyasaların açılmasından itibaren dalgalanma yaşayan altın fiyatları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Akşam saatlerine doğru kapanışta gram ve çeyrek altının ne kadardan işlem gördüğünü öğrenmek isteyenler, anlık altın fiyatlarını takip ediyor. Peki, altın fiyatları ne kadardan işlem görüyor? İşte, 30 Temmuz serbest piyasada güncel altın fiyatları.

30.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 25 Temmuz güncel altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 25 Temmuz güncel altın fiyatları

Haftanın dördüncü işlem gününde piyasalarda altın fiyatları 25 Temmuz sabahına yükseliş eğilimiyle başlamıştı. Gün boyunca ekonomiyle ilgilenenler ve altın yatırımı yapanlar, gram ve çeyrek altının fiyatını piyasalarda takip etti. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Altın fiyatları Kapalıçarşı'da ne kadardan işlem görüyor? İşte, 25 Temmuz güncel altın fiyatları hakkında bilgiler.

25.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 22 Temmuz güncel altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 22 Temmuz güncel altın fiyatları

Altın yatırımcıları ve ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar, haftanın ilk işlem gününde piyasalarda altın fiyatları ile ilgili araştırmalarını sürdürdü. Altının gram fiyatı, 22 Temmuz pazartesi günü haftaya yükseliş trendiyle başladı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın ne kadar? İşte, 22 Temmuz güncel altın fiyatları.

22.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 11 Temmuz çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 11 Temmuz çeyrek altın fiyatı

Piyasaların kapanması ve akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte, altın fiyatlarının günü ne kadardan kapattığı ve çeyrek altının en son işlem gördüğü fiyat, yatırımcılar ve hediyelik almak isteyen vatandaşlarca sorgulanmaya başladı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

11.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 7 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 7 Şubat çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışıyla birlikte binlerce yatırımcı tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,27 artışla 221,60 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 362,00 lira, Cumhuriyet altını 1.480,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,27 yükselişle 221,60 liradan işlem gördü.

7.02.2019Ekonomi
Altın fiyatları hafta sonunda ne kadar oldu 19 Ocak güncel altın fiyatları

Altın fiyatları hafta sonunda ne kadar oldu? 19 Ocak güncel altın fiyatları

Altın fiyatlarına yönelik araştırmalar hafta sonunda da devam ediyor. En çok tercih edilen altın türlerinden biri olan gram altın, haftanın son işlem gününe yükselişle başlamıştı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte, serbest piyasa ve Kapalıçarşı’da altın fiyatları

19.01.2019Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum ne 6 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu

Altın fiyatlarında son durum ne? 6 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu?

Altın fiyatları, günün kapanışıyla birlikte yatırımcılar tarafından araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,80 artışla 213,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 348 lira, Cumhuriyet altını 1.425,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma kapanışa göre yüzde 0,80 artışla 213,20 liradan işlem gördü.

6.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 17 Ekim çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum ne

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 17 Ekim çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum ne?

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı günün kapanışıyla birlikte döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,92 azalışla 224,60 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 366,00 lira, Cumhuriyet altını 1.500,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,92 düşüşle 224,60 liradan işlem gördü.

17.10.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 2 Ekim çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 2 Ekim çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışının ardından döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 2,38 artışla 232,70 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 379,00 lira, Cumhuriyet altını 1.553,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 2,38 yükselişle 232,70 liradan işlem gördü.

2.10.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden ve yatırımını altına yapan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,40 azalışla 247,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 403,00 lira, Cumhuriyet altını 1.651,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,40 düşüşle 247,50 liradan işlem gördü.

11.09.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında yükseliş durumu

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında yükseliş durumu

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,08 artışla 255,40 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 416,00 lira, Cumhuriyet altını 1.703,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,08 yükselişle 255,40 liradan işlem gördü.

6.09.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,27 artışla 257,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 419,00 lira, Cumhuriyet altını 1.715,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,27 yükselişle 257,20 liradan işlem gördü.

4.09.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 3 Eylül çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 3 Eylül çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,98 artışla 256,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 418,00 lira, Cumhuriyet altını 1.710,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma günkü kapanışa göre yüzde 0,98 yükselişle 256,50 liradan işlem gördü.

3.09.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 17 Ağustos çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 17 Ağustos çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın kapanışında ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer alıyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 7,04 artışla 232,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 379,00 lira, Cumhuriyet altını 1.551,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 7,04 yükselişle 232,50 liradan işlem gördü.

17.08.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 5,65 azalışla 217,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 354,00 lira, Cumhuriyet altını 1.451,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 5,65 düşüşle 217,20 liradan işlem gördü.

16.08.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarıyla ilgili araştırmalar, döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 8,43 azalışla 230,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 375,00 lira, Cumhuriyet altını 1.538,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 8,43 düşüşle 230,20 liradan işlem gördü.

15.08.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 5,28 azalışla 251,40 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 409,00 lira, Cumhuriyet altını 1.676,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 5,28 düşüşle 251,40 liradan işlem gördü.

14.08.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı günün kapanışında döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,35 artışla 201,70 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 330,00 lira, Cumhuriyet altını 1.349,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise önceki kapanışa göre yüzde 1,35 yükselişle 201,70 liradan işlem gördü.

6.08.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu sorusu döviz işlemlerini takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Haftanın kapanışında Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,76 artışla 199,00 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 325,00 lira, Cumhuriyet altını 1.331,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,76 yükselişle 199,00 liradan işlem gördü.

3.08.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu Dolar fiyatlarında son durum ne İşte çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları bugün kapanışta ne kadar oldu? Dolar fiyatlarında son durum ne? İşte çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu sorusu döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 2,33 artışla 197,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 323,00 lira, Cumhuriyet altını 1.321,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 2,33 yükselişle 197,50 liradan işlem gördü.

2.08.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 1 Ağustos çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 1 Ağustos çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,21 artışla 193,00 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 315,00 lira, Cumhuriyet altını 1.291,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,21 yükselişle 193,00 liradan işlem gördü.

1.08.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı milyonlarca döviz işlemini takip eden vatandaş tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,16 azalışla 186,80 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 306,00 lira, Cumhuriyet altını 1.249,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma günkü kapanışa göre yüzde 1,16 düşüşle 186,80 liradan işlem gördü.

23.07.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın son gününde ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,05 azalışla 189,00 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 309,00 lira, Cumhuriyet altını 1.265,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,05 düşüşle 189,00 liradan işlem gördü.

20.07.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu düğün mevsiminin gelmesinin ardından altın alacak vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,47 azalışla 189,10 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 310,00 lira, Cumhuriyet altını 1.265,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,47 düşüşle 189,10 liradan işlem gördü.

19.07.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatların bugün kapanışta ne kadar oldu sorusu döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,31 azalışla 190,00 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 310,00 lira, Cumhuriyet altını 1.271,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 31 düşüşle 190,00 liradan işlem gördü.

18.07.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu sorusu, döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,62 azalışla 193,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 317,00 lira, Cumhuriyet altını 1.293,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,62 düşüşle 193,20 liradan işlem gördü

13.07.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu Çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu sorusu döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,32 artışla 191,70 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 313,00 lira, Cumhuriyet altını 1.282,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,32 yükselişle 191,70 liradan işlem gördü.

11.07.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu milyonlarca vatandaş tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,39 artışla 189,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 309,00 lira, Cumhuriyet altını 1.265,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,39 yükselişle 189,20 liradan işlem gördü.

10.07.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,05 artışla 188,80 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 310,00 lira, Cumhuriyet altını 1.263,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma günkü kapanışa göre yüzde 0,05 yükselişle 188,80 liradan işlem gördü.

4.07.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte 28 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte 28 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu yüz binlerce vatandaş tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,85 azalışla 184,60 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 303 lira, Cumhuriyet altını 1.235 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,85 düşüşle 184,60 liradan işlem gördü.

28.06.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 18 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 18 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu, döviz işlemleriyle yakından ilgilenen vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,36 artışla 194,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 317,00 lira, Cumhuriyet altını 1.302,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise perşembe günkü kapanışa göre yüzde 0,36 yükselişle 194,50 liradan işlem gördü.

18.06.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu İşte 8 haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte 8 haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları geçtiğimiz güne göre değer kaybederek güne başladı. Özellikle hafta sonu düğünlere giden vatandaşlar çeyrek altın ve gram altın fiyatlarını merakla takip ederken, yatırım için altın alanlarda piyasayı dakika dakika takip ediyorlar. Peki çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum nedir?

9.06.2018Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 8 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 8 Haziran çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,16 artışla 187,80 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 308,00 lira, Cumhuriyet altını 1.256,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,16 yükselişle 187,80 liradan işlem gördü.

8.06.2018Ekonomi
Altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı 18 Ekim Cuma güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı? 18 Ekim Cuma güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde altın fiyatlarının ne kadar olduğu hafta sonu öncesi en fazla araştırılan konulardan oldu. Özellikle takı için altın almayı planlayan vatandaşlar, gram altının cuma günü ne kadardan satıldığını öğrenmek adına piyasaları takip etti. Altının gram fiyatı, son işlem gününde, önceki kapanışa göre yüzde 1,2 değer kaybıyla 276,2 lira seviyesinde hareket etti. Peki, altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı? 18 Ekim Cuma güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları.

18.10.2019Ekonomi
Çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu 17 Ekim altın fiyatlarında son durum

Çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu? 17 Ekim altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarında yaşanan değişimler sabah saatlerinde olduğu gibi, gün sonunda da en fazla araştırılan konulardan oldu. Kapalıçarşı'da altın fiyatlarında yaşanan son durumu öğrenmek isteyen yatırımcılar, "Çeyrek altın ne kadar oldu?" sorusunun cevabını merak ediyor. Peki, yarım ve gram altın kapanışta ne kadar oldu? Altın fiyatları serbest piyasada ne kadardan işlem görüyor? İşte, 17 Ekim güncel altın fiyatları...

17.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları Kapalıçarşıda ne kadar oldu İşte 16 Ekim güncel gram, çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları Kapalıçarşı'da ne kadar oldu? İşte 16 Ekim güncel gram, çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları haftanın üçüncü işlem gününe yükselişle başlamasının ardından önceki kapanışın yüzde 0,2 altında 281,1 liradan işlem gördü. Altın fiyatlarında yaşanan yön değişikliği, özellikle akşama doğru altın alım satımı yapan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki, altın fiyatları Kapalıçarşı'da ne kadar oldu? İşte, 16 Ekim güncel gram, çeyrek ve gram altın fiyatları.

16.10.2019Ekonomi