MENÜ

Alp Navruz

Alp Navruz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Alp Navruz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 98 Alp Navruz haberi bulunmuştur.

Alp Navruz Haberleri

Elimi Bırakmanın 58. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Elimi Bırakma'nın 58. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 58. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde, Azra hatalığının ne olduğunu öğrendiğinde derin bir umutsuzluğa kapılacak. Peki, Elimi Bırakma'nın 58. bölümünde başka neler olacak?

16.12.2019Televizyon
Alp Navruz: Askerlik ders gibiydi

Alp Navruz: Askerlik ders gibiydi

Alp Navruz, önceki gün marka yüzü olduğu Hatemoğlu’nun Mall Of İstanbul şubesinde sevenleriyle bir araya geldi.

26.11.2019Magazin
Elimi Bırakmanın 54. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Elimi Bırakma'nın 54. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 54. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne, Cenk ve Azra'nın barışma konusu damga vuracak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın 17 Kasım 2019 akşamı yayınlanacak yeni bölümünde başka neler olacak?

16.11.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 53. bölümünde neler olacak

Elimi Bırakma'nın 53. bölümünde neler olacak?

Başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ ve Dolunay Soysert gibi isimlerin paylaştığı TRT 1'in sevilen dizisi Elimi Bırakma, bu hafta 53. bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölüme kısa bir süre kala, 53. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın 53. bölümünde neler olacak?

12.11.2019Televizyon
Alp Navruz: İçinde bulunduğum şartlar dahilinde çapkın değilim

Alp Navruz: İçinde bulunduğum şartlar dahilinde çapkın değilim

Ekranda göründükten kısa süre sonra adını jönler listesine yazdırdı. Yeteneği kadar fiziği de dikkat çekti ama o işin görüntü boyutuna takılmayanlardan: “Okul yıllarımdan beri hep ilgi gördüm. Ama hayata hiç bu açıdan yaklaşmadım. Hep içime odaklanmayı seçtim” diyor. Rusya ve Arabistan’da da fırtınalar estiren genç oyuncu Alp Navruz’la dizisi ‘Elimi Bırakma’ vesilesiyle buluştuk. Hayatını, aşkı, şöhreti ve hayallerini konuştuk.

Elimi Bırakmanın yeni bölümü ne zaman Elimi Bırakma 52. bölüm fragmanı yayınlandı

Elimi Bırakma'nın yeni bölümü ne zaman? Elimi Bırakma 52. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ ve Dolunay Soysert gibi isimlerin paylaştığı TRT 1'in sevilen dizisi Elimi Bırakma artık yeni gününde izleyiciyle buluşacak. Dizinin yeni bölümü beklenirken 52. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölümü ne zaman? Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde neler olacak?

3.11.2019Televizyon
Alp Navruzdan bedelli askerlik açıklaması...

Alp Navruz'dan bedelli askerlik açıklaması...

Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk olan oyuncu Alp Navruz'dan bedelli askerlik açıklaması...

8.10.2019Televizyon
New York’ta  büyük ilgi

New York’ta büyük ilgi

“Elimi Bırakma” dizisinin başrol oyuncusu Alp Navruz yüzü olduğu marka için Amerika’da ünlü fotoğrafçı Bell Soto’nun objektifinin karşısına geçti.

21.08.2019Televizyon
Elimi Bırakma dizisinin çekimleri başladı

Elimi Bırakma dizisinin çekimleri başladı

Başrollerini Alp Navruz ve Alina Boz’un paylaştığı,kadrosunda Seray Gözler ve Dolunay Soysert gibi isimleri barındıran Elimi Bırakma dizisinin yeni sezon çekimlerinde setten ilk kareler paylaşıldı.

19.08.2019Televizyon
“Elimi Bırakma”ya yeni transferler

“Elimi Bırakma”ya yeni transferler

Başrollerini ‘Alp Navruz’ ve ‘Alina Boz’un paylaştığı, yapımcılığını Üs Yapım - Süreyya Yaşar Önal'ın üstlendiği dizide değişiklikler yaşandı.

2.08.2019Televizyon
Alp Navruz ve Gülper Özdemir’den anlamlı ziyaret

Alp Navruz ve Gülper Özdemir’den anlamlı ziyaret  

Elimi Bırakma dizisi oyuncusu Alp Navruz ve Sen Anlat Karadeniz dizisinde Hazan karakterini canlandıran Gülper Özdemir, geçtiğimiz gün Yedikule hayvan barınağını ziyaret etti.

29.07.2019Televizyon
Alaçatı tesadüfü

Alaçatı tesadüfü

Çeşme’de tatil yapan Hazal Filiz Küçükköse, önceki gün Alaçatı’daki Rise’N Shine Beach’teydi.

20.06.2019Magazin
Moskovada Alp Navruza yoğun ilgi

Moskova'da Alp Navruz'a yoğun ilgi

Elimi Bırakma dizisinin başrol oyuncusu Alp Navruz, Rusya'nın başkenti Moskova'da yardıma muhtaç çocuklar için düzenlenen Artist Cup'a katıldı.

16.06.2019Magazin
Moskovada Alp Navruz izdihamı

Moskova'da Alp Navruz izdihamı

Elimi Bırakma dizisinin başrol oyuncusu Alp Navruz, Rusya'nın başkenti Moskova'da yardıma muhtaç çocuklar için düzenlenen Artist Cup'a katıldı.

16.06.2019Televizyon
Elimi Bırakma sezon finali yapıyor | 43. bölümde düğün telaşı

Elimi Bırakma sezon finali yapıyor | 43. bölümde düğün telaşı

TRT1 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Elimi Bırakma 43. bölümü ile sezon finali yaparak izleyenlerine kısa süreliğine ara verecek. Elimi Bırakma'nın yayınlanan sezon finali fragmanında, Azra ve Cenk’in düğünü damga vurdu. Peki, Cansu'nun ölümünden Azra’ya öfkelenen Sumru düğünü engelleyecek mi? İşte, Elimi Bırakma'nın sezon finalinden ilk görüntüler...

1.06.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Elimi Bırakma'nın 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 42. bölümüyle izleyici karşısına çıktı.. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde, kazada ağır yaralanan Cansu’nun akıbeti izleyici tarafından merak edildi. Pek, Elimi Bırakma'nın 42. bölümünde başka neler oldu? Elimi Bırakma'nın 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler...

25.05.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 41. bölüm fragmanı yayınlandı | Azra ve Cenk ayrılıyor mu

Elimi Bırakma'nın 41. bölüm fragmanı yayınlandı | Azra ve Cenk ayrılıyor mu?

TRT1 ekranlarında pazar akşamları izleyici karşısına çıkan ve büyük ilgi gören Elimi Bırakma dizininin 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın bu haftaki bölümünde Azra ve Cenk miras meselesinin açılması nedeniyle tartışırlar. Başına geleceklerden habersiz olan Azra Cenk’i arkasında bırakıp çekip gitmek ister. Peki, Azra ve Cenk ayrılıyor mu? İşte, Elimi Bırakma'nın 41. bölüm fragmanı.

18.05.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 40. bölüm fragmanı yayınlandı | Sürpriz düğün hediyesi

Elimi Bırakma'nın 40. bölüm fragmanı yayınlandı | Sürpriz düğün hediyesi

TRT1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Elimi Bırakma'nın 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin bu haftaki bölümünde ses kaydını dinleyen ve babasının katil olduğunu öğrenen Cansu hayatının en büyük şokunu yaşayacak. Peki, Elimi Bırakma'nın 40. bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin yeni bölümü ile ilgili detaylar.

11.05.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Elimi Bırakma'nın 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 39. bölümüyle izleyici ile buluştu. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne, Azra ve Cenk’in düğün telaşı damga vurdu. Peki, Elimi Bırakma'nın 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte, Elimi Bırakma'nın 39. bölümü ile ilgili bilgiler ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

4.05.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı  Son bölümde neler oldu

Elimi Bırakma'nın 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 37. bölümüyle kranlara geldi. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne Cenk, Azra'nın arasındaki büyük tartışma damga vurdu. Peki, Elimi Bırakma'nın 37. bölümünde neler yaşandı? Dizinin 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.04.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 36. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Elimi Bırakma'nın 36. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 36. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde Arda, ablasının Kadir ile olan ilişkisini öğrenecek. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın 36. yeni bölümünde başka neler olacak?

13.04.2019Televizyon
Elimi Bırakma 35. bölümüyle ekranlara geldi Yeni bölüm fragmanı yayınladı mı

Elimi Bırakma 35. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınladı mı?

Pazar akşamları ekranlara gelen Elimi Bırakma dizisi, bu akşam yayınlanan bölümüyle 35. kez diziseverlerle buluştu. Sevilen dizinin son bölümünde, Cenk çok önemli bir iş anlaşmasının arifesindeyken, Sumru’nun restoranda çıkardığı olayın video kaydı internete sızdırıldı. Son bölümün bitmesinin ardından, gelecek haftaki bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.04.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın yeni bölüm fragmanları yayınlandı | 35. bölümde neler olacak

Elimi Bırakma'nın yeni bölüm fragmanları yayınlandı | 35. bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında her pazar ekranlara gelen ve izleyici tarafından ilgiyle takip edilen Elimi Bırakma'nın yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Dizinin yayınlanan son bölümünde mezarlıkta Azra’nın karşısına ansızın çıkan kişi, Azra’nın babasının katilinin yakalanmasına dair umutlarını yeşerti. Peki, 7 Nisan tarihinde yayınlanacak olan Elimi Bırakma'nın 35. bölümünde neler olacak? İşte, dizinin hayranları tarafından merak edilen, Elimi Bırakma'nın yeni bölüm fragmanlarına dair bazı ip uçları...

5.04.2019Televizyon
Alp Navruz Ve Alina Boz’dan anlamlı hareket

Alp Navruz Ve Alina Boz’dan anlamlı hareket

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma’nın başrol oyuncuları Alp Navruz ve Alina Boz, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalığı Günü’nde anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

4.04.2019Televizyon
46’ncı yaş kutlaması

46’ncı yaş kutlaması

Dolunay Soysert, 46’ncı yaşını önceki akşam Bebek’teki Angie adlı mekanda kutladı.

27.03.2019Magazin
Elimi Bırakmanın 34. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Elimi Bırakma'nın 34. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 34. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne, mezarlıkta Azra’nın karşısına ansızın çıkan kişi damga vuracak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde başka neler olacak?

23.03.2019Televizyon
Bir iş, bir özel hayat sorusu sorarak kafanızı karıştırıyor, ağzınızdan lafları öyle alıyorum

Bir iş, bir özel hayat sorusu sorarak kafanızı karıştırıyor, ağzınızdan lafları öyle alıyorum

14 yıldır Hürriyet’te muhabirlik yapıyor. Hafta sonu eklerinde ünlü röportajları ondan soruluyor. Söyleşi yapmadığı oyuncu, müzisyen neredeyse yok. Kimseye konuşmayanlar bile ona hayır diyemiyor. Çalışma arkadaşımız Hakan Gence, kariyerinde emin adımlarla yükselen genç yıldızlarla yaptığı röportajları bir kitapta topladı. Can Yaman’dan Miray Daner’e, Hazar Ergüçlü’den Demet Özdemir’e 16 oyuncunun şöhret yolculuklarını konu alan ‘Nasıl Star Oldular?’ raflarda...

Elimi Bırakmanın 32. bölüm fragmanları yayınlandı

Elimi Bırakma'nın 32. bölüm fragmanları yayınlandı!

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 32. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde Zerrin'in gelişi, herkes için büyük bir sürpriz olacak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın 32. yeni bölümünde başka neler olacak?

9.03.2019Televizyon
Güney Koreli televizyoncuları ağırladı

Güney Koreli televizyoncuları ağırladı

Elimi Bırakma dizisinin yapım şirketi ÜS Yapım Stüdyo, geçtiğimiz gün Güney Koreli televizyoncu misafirlerini ağırladı.

7.03.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 31. bölümünde Cenk hayata tutunabilecek mi

Elimi Bırakma'nın 31. bölümünde Cenk hayata tutunabilecek mi?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 31. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne, Cenk’in son anda hastaneye yetiştirilip acilen operasyona alınması damga vuracak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde başka neler olacak?

2.03.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 30. bölümünde Cenk önemli kararlar alacak

Elimi Bırakma'nın 30. bölümünde Cenk önemli kararlar alacak!

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 30. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde Sumru’nun arkasındaki kişinin Serap olduğunu öğrenen Cenk, ailesine karşı büyük bir güven kaybı yaşayacak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde başka neler olacak?

23.02.2019Televizyon
Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Cenkin hastalığı ne

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Cenk'in hastalığı ne?

Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Yaklaşık 1 dakika uzunluğundaki Elimi Bırakma 29. Bölüm fragmanına Cenk’in fenalaştığı anlar damga vurdu. Peki, yeni bölümde neler olacak, Cenk’in hastalığı ne? İşte, yeni bölümden ilk görüntüler

11.02.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 28. bölümünde Cenk hayata tutunabilecek mi

Elimi Bırakma'nın 28. bölümünde Cenk hayata tutunabilecek mi?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 28. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne, Cenk’in geçirdiği trafik kazası damga vuracak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde başka neler olacak? Fragmanlarda neler var?

9.02.2019Televizyon
Alp Navruz: Cenk kapalı bir kitap gibi

Alp Navruz: Cenk kapalı bir kitap gibi

‘Elimi Bırakma’ dizisinin başrol oyuncusu Alp Navruz, Aralık ve Ocak ayı Episode Yerli’nin kapak yıldızı oldu.

28.01.2019Televizyon
Elimi Bırakma 26. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Elimi Bırakma 26. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 26. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne, Fatma’nın hastaneden kaçmayı başarmış olması damga vuracak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman da izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde başka neler olacak? Fragmanlarda neler var?

26.01.2019Televizyon
Televizyonda bugün ne var İşte kanalların yılbaşı programları

Televizyonda bugün ne var? İşte kanalların yılbaşı programları

Her sene olduğu gibi 2018 yılının son haftasında da Türkiye'nin en çok izlenen televizyon kanalları yılbaşına özel programlarını duyurmaya başladılar. Neredeyse bütün kanallar yılbaşı gecesine özel TV programları hazırlıyor. Peki, televizyonda bugün ne var? İşte kanalların yılbaşı programları

30.12.2018Televizyon
Yılbaşı ekranında neler izleyeceğiz

Yılbaşı ekranında neler izleyeceğiz?

2019’u evde ve televizyonun karşısında karşılayacakları nasıl bir gece bekliyor? İşte seçenekler... ( Elçin Yahşi öneriyor)

Guti, Bülent Korkmaz ve Hakan Ünsal şov yaptı

Guti, Bülent Korkmaz ve Hakan Ünsal şov yaptı

Beşiktaş'ın yardımcı antrenörü Guti ve Antalyaspor Teknik Direktörü'nün futbol takımları adidas'ın Copa Mundial’den esinlenerek ürettiği yeni Copa 19+’ı, futbol dünyasından efsane isimler ile dijital dünyanın yıldızlarının bir araya geldiği bir maçta kulübede şov yaptılar.

26.12.2018Futbol
Elimi Bırakma 22. bölüm fragmanları yayınlandı | Yeni bölümde neler olacak

Elimi Bırakma 22. bölüm fragmanları yayınlandı | Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 22. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde, Azra Sumru’nun acımasız teklifi karşısında çok sevdiği Cenk’ten vazgeçmek zorunda kalacak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman da izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın 22. yeni bölümünde başka neler olacak? Fragmanlarda neler var?

22.12.2018Televizyon
72 bin liralık tazminat davası

72 bin liralık tazminat davası

“FAZİLET Hanım ve Kızları” adlı dizinin başrol oyuncusu Alp Navruz’a sözleşmeyi ihlal ederek başka bir dizide oynadığı iddiasıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde 72 bin liralık tazminat davası açıldı.

14.12.2018Magazin
Alp Navruz kimdir Alp Navruzun biyografisi

Alp Navruz kimdir? Alp Navruz'un biyografisi

Elimi bırakma dizisinde rol alan Alp Navruz, son dönemlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Başrolünde yer aldığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin ardından yıldızı parlayan genç isim, başarılı oyunculuğu ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, Alp Navruz kimdir?

8.12.2018Magazin
Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı yayınlandı | 20. bölümde neler olacak

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı yayınlandı | 20. bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 20. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne Azra, mahkemeden önce kardeşi Mert’le bir adım daha yakınlaşacak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman da izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde başka neler olacak? Fragmanlarda neler var?

8.12.2018Televizyon
Alp Navruz, yeni yılda Amerika yolcusu

Alp Navruz, yeni yılda Amerika yolcusu!

Elimi bırakma dizisininde rol alan Alp Navruz, en son reklam yüzü olduğu ünlü erkek giyim mağazası ile sözleşmesini yeniledi.

5.12.2018Televizyon
Elimi Bırakmanın yeni bölümünde heyecan dorukta 17. bölüm fragmanları yayınlandı

Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde heyecan dorukta! 17. bölüm fragmanları yayınlandı

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 17. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne Cansu, Kadir’le başladığı oyunla Çelen ailesini etkisi altına almayı başaracak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman da izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde başka neler olacak? Fragmanlarda neler var?

17.11.2018Televizyon
Elimi Bırakma 16. bölüm fragmanında Azra, Merti kazanabilecek mi

Elimi Bırakma 16. bölüm fragmanında Azra, Mert'i kazanabilecek mi?

Elimi Bırakma dizisi yayınlanan 16. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Azra Mert’in sert tepkilerine rağmen onu kazanmaya çalışmaktan vazgeçmez. İşte, Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı.

10.11.2018Televizyon
Elimi Bırakma dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke etti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Elimi Bırakma dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Elimi Bırakma dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cenk’in annesine Azra’ya olan aşkını itiraf etmesiyle, Serap bir an önce Azra’yı evden göndermenin yollarını aramaya başladı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.10.2018Televizyon
Mithat Can ile her şey çok güzel

'Mithat Can ile her şey çok güzel'

Biri “Fazilet Hanım ve Kızları”nın Sinan’ı, diğeri “Paramparça”nın Hazal’ı olarak geldi ve TRT dizisi “Elimi Bırakma”da buluştular. Dizileri 12 haftadır ekranda ve hayranları “Çok yakışıyorsunuz keşke gerçek hayatta da birlikte olsanız” diye baskı yapmaya başladı...Hayranlarına kötü haberi vereyim sadece iyi arkadaşlar. Alp Navruz’un hayatında kimse yok ama Alina Boz’u çok zorladıktan sonra Mithat Can Özer’le ilişkisinin devam ettiğini öğrendim.

13.10.2018Magazin
Elimi Bırakma 11. yeni bölüm fragmanında Cenk gözaltına mı alındı

Elimi Bırakma 11. yeni bölüm fragmanında Cenk gözaltına mı alındı?

Elimi Bırakma 11. yeni bölüm fragmanı, son bölümün ardından izleyicisinin karşısına çıktı. Cenk'i polis arabası içerisinde gören Arda, abisi için endişe etmeye başlamıştır. Diğer taraftan Azra ise dolandırıcılık suçuyla karakola götürülmüştür. Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanında bu yaşananlar, tüm aileyi şoke etmiştir. İşte, Elimi Bırakma 11. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

1.10.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Şöhretin yeni kanunları

Ünlü röportajlarıyla tanıdığınız arkadaşımız Hakan Gence, son dönemin yükselen 16 yıldız oyuncusuyla konuşup soluksuz okuyacağınız bir kitap yazdı: “Nasıl Star Oldular?”

15.03.2019

En başarılı Yunan şarkıcı Hilal Cebeci...

Sosyal medyada bir ‘gelenek’ var, olmayacak bir işe imza atan bizim şarkıcıları Yunan ilan ediyorlar...

12.10.2018