MENÜ

Ali Sunal

Ali Sunal ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ali Sunal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ali Sunal haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.043 Ali Sunal haberi bulunmuştur.

Ali Sunal Haberleri

Direksiyonda uyudu bariyerlere bindirdi

Direksiyonda uyudu bariyerlere bindirdi

Sinema sanatçısı merhum Kemal Sunal'ın, oyuncu oğlu Ali Sunal, dün sabaha karşı askere giden bir arkadaşını uğurladıktan sonra Göztepe'deki evine dönmek üzere yola çıktı.

5.12.2003Gündem
Dört yerli film kıran kırana

Dört yerli film kıran kırana

Türk sineması 2000-2001 sezonunda parlamış, bu iki yılda sinemalarda gösterilen 26 Türk filmi toplam 13 milyon 700 bin bilet satmıştı. Krizin etkisiyle 2002'de rakamlar geriledi. Sinemalarda gösterilen 6 Türk filmi sadece 833 bin 734 bilet sattı. Geçen yıl sinema yeniden kendini toparlamaya başladı, 11 filmle 5 milyon bilet satışını geçti.

23.01.2004Kelebek
Set arkadaşlığı aşka mı dönüştü

Set arkadaşlığı aşka mı dönüştü

Geçtiğimiz haftalarda gösterime giren ‘‘Okul’’ filminin iki genç oyuncusu Ali Sunal ile Nehir Erdoğan'ın sette başlayan arkadaşlıkları, çekimlerden sonra da aynı samimiyette sürüyor.

7.02.2004Kelebek
Üçüne 75 kilo verdirdi

Üçüne 75 kilo verdirdi

Sosyete ve sanat dünyası bugünlerde aynı adreste buluşuyor: Diyetisyen Taylan Kümeli’nin muayenehanesi. İşadamı Yıldırım Demirören, oyuncu Ali Sunal ve Ceyda Düvenci, Kümeli’nin ünlü müşterilerinden sadece üçü; verdikleri kilo toplamı ise 75.

17.03.2004Kelebek
Ali Sunal: 1 trilyonluk imza bana ait

Ali Sunal: 1 trilyonluk imza bana ait

Ali Sunal, babası Kemal Sunal'ın ölümünden sonra ortaya çıkan 1 trilyon liralık banka hesabındaki imzanın, annesi Gül Sunal'a değil, kendisine ait olduğunu söyledi.

18.03.2004Gündem
Üçüne 75 kilo verdirdi

Üçüne 75 kilo verdirdi

Sosyete ve sanat dünyası bugünlerde aynı adreste buluşuyor: Diyetisyen Taylan Kümeli’nin muayenehanesi. İşadamı Yıldırım Demirören, oyuncu Ali Sunal Kümeli’nin ünlü müşterilerinden sadece ikisi.

18.03.2004Kelebek
Cilalı İbo toprağa verildi

"Cilalı İbo" toprağa verildi

Türk sinemasında ''Cilalı İbo'' tiplemesiyle tanınan sinema ve tiyatro sanatçısı Feridun Karakaya'nın cenazesi, Teşvikiye Camii'nde öğleyin kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi. Törene katılan Kültür ve Turizm Bakanı Erkan Mumcu, sanatçılar için ölümün herkes için ifade ettiği şeyi ifade etmediğini ve insanların geride eser bıraktıkları için fiziki yaşamlarından sonra da yaşamaya devam ettiklerini söyledi.

26.04.2004Gündem
Dudak Dudağa 3 milyon satacak

Dudak Dudağa 3 milyon satacak

Üçüncü albümü ‘Dudak Dudağa’ ile listelere hızlı bir giriş yapan Emre Altuğ iddialı. Bir önceki albümünde, ‘Gidecek Yerim mi Var’ diyen Altuğ, albümünün üç milyon satacağını söylüyor. Altuğ, ‘Gidecek Yerim mi Var 500 bin sattı. Bu albümde ise en az 6 hit parça var’ diyor...

29.06.2004Kelebek
Kemal Sunal anıldı

Kemal Sunal anıldı

Türk sinemasının unutulmaz oyuncularından Kemal Sunal, ölümünün 4'üncü yılında Zincirlikuyu'daki kabri başında anıldı.

1.07.2004Spor Arena
Sunal anıldı

Sunal anıldı

Türk sinemasının ünlü aktörü Kemal Sunal, ölümünün dördüncü yılında, Zincirlikuyu’da mezarı başında anıldı. Törene, sanatçının eşi Gül Sunal, çocukları Ali ve Ezo Sunal, babası Mustafa Sunal, annesi Saime Sunal, kardeşleri Cengiz ve Cemil Sunal, arkadaşları Uğur Dündar, Halit Akçatepe, Çolpan İlhan, Ömer Durak, Füsun Önal, Erol Evgin, İlkim Karaca, Ünal Küpeli ve sevenleri katıldı.

1.07.2004Kelebek
MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Hande Yener niye huzursuzdu - İşadamını kapma yarışı - Lâl, Cem Yılmaz ‘türünden’ neden hoşlanıyormuş - Bodrum’un en seksileri bunlarsa, iyi ki gitmemişim - Güzin Abla’nın Erman Toroğlu’na hıncı geçmedi - Şok’un dediğini yap, yaptığını yapma - Armağan Çağlayan’ın ölmeden yapmak istediği 10 şey - Moustapha Airdogan’ın Davul’unu seyretmeye gitmeyeceğim - Galiba Hakkari’li sünnetçinin eli kaçmış... vesaire

5.09.2004Kelebek
Kemal Sunalın eşine hapis cezası

Kemal Sunal'ın eşine hapis cezası

Sanatçı Kemal Sunal'ın ölümünden sonra yaklaşık 1 trilyon liralık banka hesabını vergi kaçırmak için sahte imzalarla müşterek hesap haline getirdiği gerekçesiyle yargılanan eşi Gül Sunal (Hafize Gülderen Sunal), 1 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Sunal'ın hapis cezası, tecil edildi.

7.09.2004Gündem
Kemal Sunal, 60ıncı yaşında unutulmadı

Kemal Sunal, 60'ıncı yaşında unutulmadı

Türk sinemasının, dört yıl önce hayata veda eden unutulmaz oyuncusu Kemal Sunal, 60'ıncı doğum gününde unutulmadı. Kadıköy Belediyesi’nin Eğitim Mahallesi Aile Danışma Merkezi’nde Sunal’ın eşi tarafından yaptırılan Kemal Sunal Oyun ve Eğitim Sınıfı'nın açılışında aktörün 60'ıncı yaşı da pasta kesilerek kutlandı.

11.11.2004Kelebek
Her zaman oturduğu masasında anıldı

Her zaman oturduğu masasında anıldı

56 yaşında hayata veda eden Türk Sineması’nın unutulmaz oyuncusu Kemal Sunal, doğum gününde eşi Gül Sunal, kızı Ezo ve oğlu Ali Sunal tarafından yakın sanatçı dostlarının katılımıyla anıldı.

12.11.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Okul hakikaten tam komedi

Okul'u beğenmek için 15-17 yaşları arasında olmak ya da sıradan, sinemadan çok fazla anlamayan bir sinema izleyicisi olmak gerekiyor.

15.01.2004

Leblebi bardağa 100 dolar cebe

Geçtiğimiz hafta sonu Bodrum’daydım. Göltürkbükü’ndeki Divan Palmira Otel’de kaldım.

7.06.2004

Kariyer mi ayırdı yeni aşk mı?

Gökhan Özoğuz ile Selin Toktay’ın ilişkisi bitti. Bir yıldır birlikte olan sevgililer, geçtiğimiz hafta ayrılık kararı aldı.

9.06.2004

Azra, oryantal öğreniyor

Dünya Güzelimiz Azra Akın, Levent’teki Kişisel Gelişim Merkezi WOW’da göbek dansı öğrenmeye başladı.

8.11.2004

Gılgamış tarih oldu

Harbiye’deki Loft Restaurant, sosyetik isimlerin tercih ettiği yerlerden...

22.11.2004

Müzikaller geliyor

Aralık ayıyla birlikte Türk sinemasından sonra sahneleri de hareketleniyor. Geçtiğimiz yıl Şener Şen ve Beyaz’ın birlikte oynayacakları müzikal son anda Şener Şen’in rahatsızlığı nedeniyle ertelenmişti.

24.11.2004