MENÜ

Ali Rıza Bey Ormanı

Ali Rıza Bey Ormanı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ali Rıza Bey Ormanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17 Ali Rıza Bey Ormanı haberi bulunmuştur.

Ali Rıza Bey Ormanı Haberleri

Bölgeden

Bölgeden

15.12.2008Ankara
Türkiyenin en önemli 100 sanat eseri

Türkiye'nin en önemli 100 sanat eseri

Hürriyet Pazar’ın, her biri ses getiren ‘En İyiler’ soruşturmasında sıra geldi ‘En İyi 100 Sanat Eseri’ne... Filmleri, albümleri, romanları, mimari eserleri seçmiştik. Bu kez ülkenin kültürel hafızasına işlenmiş sanat yapıtları göz önünde bulunduruldu ve eleştirmenlerden, sanatçılardan, küratörlerden, koleksiyonerlerden, galeri yöneticilerinden, akademisyenlerden ve resim öğretmenlerinden oluşan, son derece titiz ve saygın bir jüri sayfalarımızda bulacağınız sıralamayı belirledi. Tıpkı önceki soruşturmalarımızda olduğu gibi bu kez de ülkemizin kültürel hayatına ışık tutacak, eğilimleri yansıtacak bir sonuca ulaştığımıza inanıyoruz. Umarız beğenerek okursunuz…

Yazar Sonuçları

Tıbbi atıkların ormanda ne işi var?

Bu fotoğraflar, Çayyolu’ndaki Ali Rıza Bey Ormanı’ndan.

5.11.2017

Mogan ve Eymir foseptik kuyusu mu olacak?

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek’in yeni dönem vaatleri arasındaki, ‘Ankara Boğazı’ projesini araştırırken, beni dehşete düşüren bir hususla karşılaştım.

2.03.2014

Balkona çıkma ve perde açma özgürlüğümüz kalmadı

GAZİ Mahallesi Mümtaz Gümüş sokak ve Yavuz Kanat sokak sakinleriyiz. Ocak 2006’da Mümtaz Gümüş sokak 12 numaralı bahçeli üç katlı müstakil boş haldeki binaya 40 işçi yemekhane-yatakhane olarak kullanılmak üzere getirilip yerleştirildi.

29.12.2006

Dr.Behçet Uz asla unutulmasın

Kültürpark ve İzmir Fuarı’nı kuranlar, Atatürk kuşağının inançlı hizmetkarlarıydı.

17.09.2011