MENÜ

Ali Kemal Aydın

Ali Kemal Aydın ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ali Kemal Aydın haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.405 Ali Kemal Aydın haberi bulunmuştur.

Ali Kemal Aydın Haberleri

FETÖ Almanya için de tehdit

'FETÖ Almanya için de tehdit'

Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, FETÖ'nün Almanya için de ciddi tehdit oluşturduğunu ancak bu tehdidin boyutlarının henüz yeterince kavranılmadığını bildirdi.

16.07.2019Dünya
Büyükelçi o geceyi yazdı, Almanya’yı uyardı

Büyükelçi o geceyi yazdı, Almanya’yı uyardı

Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, 15 Temmuz darbe girişimi gecesini Almanya’nın ciddi gazetelerinden ‘Frankfurter Allgemeine Zeitung’ için kaleme aldı. Makale bugün yayınlanacaktı. Ancak gazete makaleyi yayınlamaktan son anda vazgeçti. Büyükelçi Aydın, büyükelçiliğin internet sitesinde yayınladığı makalede Almanya’yı uyardı.

16.07.2019Avrupa
Türkiye darbeci asker İlhami Polatın Almanyadan iadesini istedi

Türkiye darbeci asker İlhami Polat'ın Almanya'dan iadesini istedi

Türkiye, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) ihanet girişimi sırasında aktif rol oynayan eski Kara Harp Okulu kurmay başkanı İlhami Polat'ın Almanya'dan iadesini istedi.

15.07.2019Dünya
Almanya’dan somut adım bekliyoruz

Almanya’dan somut adım bekliyoruz

Berlin Büyükelçiliği’nde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinliğinde Almanya’dan FETÖ’yle mücadelede somut adımlar atmasını talep eden Büyükelçi Ali Kemal Aydın, “Bu, derin tarihi ikili ilişkilerimiz için de önemli olacaktır. İlişkilerde yaşanan sıkıntıların aşılmasına da büyük katkı sağlayacaktır” dedi.

14.07.2019Avrupa
Avrupa’da bayram coşkusu

Avrupa’da bayram coşkusu

Avrupa’da yaşayan on binlerce Türk, başta Almanya olmak üzere İngiltere, Avusturya,İsveç, İsviçre gibi yaşadıkları ülkelerde sabah erken saatlerde camilere akın etti. Tüm dünyaya duaların edildiği namaz sonrası coşkulu bayramlaşma görüntüleri ortaya çıktı.

4.06.2019Avrupa
Büyükelçi iftar verdi: Müslümanlar olağan şüpheli değil

Büyükelçi iftar verdi: Müslümanlar olağan şüpheli değil

Berlin Büyükelçiliği’nde Alman siyasetçilerin de aralarında bulunduğu 450 davetliye iftar veren Büyükelçi Ali Kemal Aydın, DİTİB’le ilgili haksız itham ve iddiaların artık son bulmasını isteyerek, Almanya’da artan ırkçılığa ve yabancı düşmanlığına karşı ortak hareket çağrısı yaptı. Aydın, Müslümanların olağan şüpheli olarak görülmesini de eleştirdi.

2.06.2019Avrupa
Avrupalı Türk girişimcilerden Büyükelçi Aydına ziyaret

Avrupalı Türk girişimcilerden Büyükelçi Aydın'a ziyaret

Avrupalı Türk Girişimciler Birliği (ATGB) Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Cumhuriyeti Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın’ı makamında ziyaret etti.

23.05.2019Avrupa
BAK 07 sezonu ikinci bitirdi, Büyükelçi sahaya indi

BAK 07 sezonu ikinci bitirdi, Büyükelçi sahaya indi

Regionalliga'da mücadele eden BAK 07, sezonun son maçında Viktoria'yı 2-0 yenerek sezonu ikinci bitirdi. Maçı izleyen Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, sahaya inerek BAK 07 futbolcularını ve teknik heyeti tebrik etti.

19.05.2019Avrupa
‘DİTİB’in hedef alınması endişe verici’

‘DİTİB’in hedef alınması endişe verici’

Türkiye’nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, Diyanet İşleri Türk İslam Birliği’nin (DİTİB) Almanya’da bazı çevreler tarafından sürekli hedef almasının doğru bir tutum olmadığını ve endişe verici olduğunu söyledi.

16.05.2019Avrupa
Europa Orient & Doğu Batı Dostluk Rallisi Heilborndan start alacak

Europa Orient & Doğu Batı Dostluk Rallisi Heilborn'dan start alacak

Bu yıl 14. düzenlenecek Europa Orient & Doğu Batı Dostluk Rallisi 11 Mayıs'ta Heilborn'dan start alacak. Beş etaptan oluşan rallinin finali KKTC'de yapılacak.

7.05.2019Avrupa
Nefrete ve ırkçılara en güzel cevap; iftar sofrasıdır

Nefrete ve ırkçılara en güzel cevap; iftar sofrasıdır

Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, ramazan ayı dolayısıyla yayınladığı mesajında, Türk toplumundan düzenleyecekleri iftar programlarına Alman komşu ve dostlarını da mutlaka çağırmalarını isteyerek “İftar sofraları, nefrete ve ayrıştırıcı söylemlere verilebilecek en güzel cevaptır” dedi.

6.05.2019Avrupa
‘İki ülkenin dostluğu, sıkıntılı dönemleri atlatacak güçtedir’

‘İki ülkenin dostluğu, sıkıntılı dönemleri atlatacak güçtedir’

Almanya’nın Düsseldorf kentinde Avrupa Türk İşadamları ve Sanayicileri Derneğince (ATİAD) düzenlenen ‘7. Türk-Alman Ekonomi Günü’nde iki ülke arasındaki güçlü ticari ilişkilere işaret edilerek, bu ilişkilerin daha da ileri götürülmesinin önemi vurgulandı.

5.05.2019Avrupa
Avrupa’nın muhtaç olduğu anahtar Türkiye’dir

Avrupa’nın muhtaç olduğu anahtar Türkiye’dir

700 iş insanının katıldığı Alman-Türk Ekonomi Günü'nde konuşan Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya Başbakanı Armin Laschet, “Türkiye, Avrupa’nın muhtaç olduğu anahtardır” dedi.

4.05.2019Avrupa
18 Türk kadın sanatçının eserleri Berlin’i sergide buluşturdu

18 Türk kadın sanatçının eserleri Berlin’i sergide buluşturdu

18 Türk kadın sanatçının eserlerinden oluşan ‘Doğası Kendine Ait’ adlı serbest temalı karma resim sergisi, Berlin Büyükelçiliği binasında açıldı. Sergi, Türkiye ve Almanya dışındaki ülkelerde de sanatseverlerle buluşacak.

3.05.2019Avrupa
Yurt dışındaki Türklerin, Antalya’da konut ilgisi

Yurt dışındaki Türklerin, Antalya’da konut ilgisi

Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen MÜSİAD’ın Emlak ve İnşaat Fuarı’na katılan Türk vatandaşları, konut sahibi olmak için döviz kurundaki yükseklik, KDV istisnası ve uygun fiyat koşulları nedeniyle başta Antalya olmak üzere kıyı kentlerine büyük ilgi gösteriyor.

1.05.2019Avrupa
Tercihleri Antalya... Konut almak için yarışıyorlar

Tercihleri Antalya... Konut almak için yarışıyorlar

ALMANYA’nın Frankfurt kentinde düzenlenen MÜSİAD’ın Emlak ve İnşaat Fuarı’na katılan yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları, konut sahibi olmak için döviz kurundaki yükseklik, KDV istisnası ve uygun fiyat koşulları nedeniyle başta Antalya olmak üzere kıyı kentlerine büyük ilgi gösteriyor.

1.05.2019Ekonomi
Büyükelçi Türk şirketlerine seslendi: Almanya’da emlak açığı var

Büyükelçi Türk şirketlerine seslendi: Almanya’da emlak açığı var

MÜSİAD’ın düzenlediği ‘İnşaat ve Emlak Fuarı 19’u açan Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, fuara katılan 80 Türk şirketine Almanya’nın son yıllarda konut, hastane, okul, kamu binalarına yatırımlar yaptığını, Türk şirketlerinin de bu pazarı araştırması gerektiğini söyledi.

14.04.2019Avrupa
‘Türkiye Almanya ilişkileri çok köklü ve derin’

‘Türkiye Almanya ilişkileri çok köklü ve derin’

Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, Frankfurt’ta yaşayan Türk basın mensuplarıyla bir araya gelerek iki ülke arasındaki ilişkilere yönelik değerlendirmelerde bulundu. Türkiye ile Almanya arasındaki sorunlu dönemin geride bırakıldığını belirten Aydın, “İki ülke arasındaki ilişkiler çok köklü ve derin. Günlük yaşanan sorunlara bakarak iki ülke arasındaki ilişkileri değerlendirmemek lazım” dedi.

13.04.2019Avrupa
Berlin International University iş gücünü beyin gücüne dönüştürdü

Berlin International University iş gücünü beyin gücüne dönüştürdü!

Bahçeşehir Üniversitesi’nin yurtdışı şubelerinden birisi olan kurulan Berlin International University, üniversiteler semti olarak bilinen Salzufer caddesi üzerindeki yeni yerleşkesine taşındı. Yeni yerleşkenin açılış töreninde konuşan BAU Global Başkanı Enver Yücel, “Türkiye’den 55 yıl önce Almanya’ya işgücü göçü geldi. Şimdi onların torunları olarak biz kas gücümüzle değil, beyin gücümüzle katkı sunmaya geldik” dedi.

6.04.2019Avrupa
Berlin’de ‘Âşıklar Şöleni’ düzenlendi

Berlin’de ‘Âşıklar Şöleni’ düzenlendi

Berlin Hacı Bektaş Kültür Derneği’nin organizasyonunda Türkiye’nin Berlin Büyükelçiliği ve Berlin Yunus Emre Enstitüsü’nün desteğiyle Werkstatt der Kulturen salonuna gerçekleştirilen ‘Âşıklar Şöleni’ne Âşık Maksut Feryadi, Âşık Nuri Çırağı ve Âşık Alirıza Ezgi katıldı. Etkinliğe Berlin’de yaşayan Âşık Kemteri de katkıda bulundu.

24.03.2019Avrupa
Ecdadımız savaştan dostluk çıkardı

Ecdadımız savaştan dostluk çıkardı

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104. yıl dönümü Avrupa’daki temsilcilikler ve sivil toplum kuruluşları tarafından kutlanmaya devam ediyor. Dün Frankfurt, Hessen ve Stockholm’de düzenlenen kutlamalara Berlin, Nürnberg ve Budapeşte de katıldı.

19.03.2019Avrupa
Berlin’de imzalandı: THY, Alman Kobilere yüksek kalite hizmet verecek

Berlin’de imzalandı: THY, Alman Kobilere yüksek kalite hizmet verecek

Türk Hava Yolları (THY) ile 900 bin üyesi olan Alman Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Birliği (BVMW) arasında stratejik ortaklık için niyet bildirgesi imzalandı.

19.02.2019Avrupa
THY ile Almanya Kobiler Birliği arasında stratejik işbirliği

THY ile Almanya Kobiler Birliği arasında stratejik işbirliği

Türk Hava Yolları, Alman Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Birliği ile stratejik ortaklık yapmak için niyet bildirgesi imzaladı.

19.02.2019Ekonomi
Kardeş kentler, Türkiye-Almanya arasında köprü

Kardeş kentler, Türkiye-Almanya arasında köprü

Almanya Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Niels Annen, ikili ilişkilerde kardeş kentlerin önemli bir köprü olduğunu söyledi. Annen, Türk-Alman kardeş şehirler tarihinin 50 yılı aşkın bir geçmişe sahip olduğuna vurgu yaptı.

13.02.2019Avrupa
Türkiye şovu

Türkiye şovu

Evim Türkiye Fuarı, Almanya Düsseldorf’ta dün kapılarını açtı. 3 gün sürecek fuara Türk gayrimenkul firmaları çıkarma yaptı. 15 şehirden yüzlerce proje gurbetçilerle buluştu. Memlekete yatırım planlayan gurbetçiler fuara yoğun ilgi gösterdi.

9.02.2019Ekonomi
Evim Türkiye Fuarı emlak satışları ile başladı

Evim Türkiye Fuarı emlak satışları ile başladı

Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, Türkiye’nin önde gelen 76 gayrimenkul firmasının katılımıyla Almanya’nın Düsseldorf kentinde başladı. Avrupa’nın birçok ülkesinden gelen gurbetçiler, projeleri yakından inceleme fırsatını bulacak. Yoğun ilgi gören ve üç gün sürecek fuar emlak satışları ile resmen başladı.

8.02.2019Ekonomi
‘Daha fazla Alman dostumuzu Türkiye’ye yatırıma bekliyoruz’

‘Daha fazla Alman dostumuzu Türkiye’ye yatırıma bekliyoruz’

Türk Alman İşadamları Birliği’nin Berlin’deki yeni yıl resepsiyonunda Türkiye ile Almanya arasındaki ticari ilişkilere dikkat çeken Büyükelçi Ali Kemal Aydın, “Daha fazla Alman dostumuzun Türkiye’ye yatırım yapmasını bekliyor ve istiyoruz“ dedi.

26.01.2019Avrupa
Türkiye-Almanya ilişkileri nereye gidiyor

Türkiye-Almanya ilişkileri nereye gidiyor

Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın göreve başlayalı iki yılı geçti. Büyükelçiler görev yaptıkları ülkelerde kendi ülkelerinin yüzü, gözü, kulağı ve sesidirler. İşleri son derece zor ve hassastır. Bir yanda uzaktaki ülkesinde siyasi gelişmelerden sorumludurlar, öte yanda ise ilişkilerin bozulmaması, korunup geliştirilmesi için iki ülke arasında elçilik görevi yaparlar. Bir kuyumcu titizliğiyle çalışmak zorundadırlar.

17.01.2019Avrupa
Steinmeier: Aşırı milliyetçilik, hâlâ çok zehirli bir ideoloji

Steinmeier: Aşırı milliyetçilik, hâlâ çok zehirli bir ideoloji

Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, Berlin’de görev yapan yabancı misyon şeflerine yeni yıl resepsiyonu verdi. Resepsiyona Büyükelçi Ali Kemal Aydın da katıldı.

14.01.2019Avrupa
‘Rabbim sizleri cennette buluştursun’

‘Rabbim sizleri cennette buluştursun’

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Almanya’nın Solingen kentinde 29 Mayıs 1993’te neonaziler tarafından kundaklanan evlerinde 5 ferdini kaybeden Genç ailesini ziyaret etti.

3.01.2019Avrupa
İslam dünyanın her yerinde barış dinidir

İslam dünyanın her yerinde barış dinidir

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Almanya’nın Köln kentindeki Diyanet İşleri Türk İslam Birliğinin (DİTİB) Genel Merkezi’nde düzenlenen ‘2. Avrupa Müslümanları Buluşması’nın açılışında konuştu.

2.01.2019Avrupa
Almanya Uyum Vakfı 10 yaşında

Almanya Uyum Vakfı 10 yaşında

Göçmen öğrencilere burs ve kılavuzluk imkanı tanıyan Almanya Uyum Vakfının kuruluşunun 10. yılı, başkent Berlin’de düzenlenen etkinlikle kutlandı.

6.12.2018Avrupa
Almanya bize değil, katillere sahip çıktı

Almanya bize değil, katillere sahip çıktı!

Mölln kentinde, 23 Kasım 1992'de neonaziler tarafından kundaklanan evlerinde öldürülen Bahide Arslan, Yeliz Arslan ve Ayşe Yılmaz ölümlerinin 26. yıl dönümünde düzenlenen törenle anıldı. Mölln Belediye Başkanı Jan Wiegels, "Onları asla unutmayacağız" derken, yangında annesini, kızını ve yeğenini kaybeden Faruk Arslan "Almanya bize değil, katillere sahip çıktı" dedi.

24.11.2018Avrupa
Arılar çoğaldı, ‘organik sefaret balı’ arttı Berlin Büyükelçiliği’nde kovan sayısı 10’a çıktı

Arılar çoğaldı, ‘organik sefaret balı’ arttı! Berlin Büyükelçiliği’nde kovan sayısı 10’a çıktı

Türkiye’nin Berlin Büyükelçiliği çatı katında 6 yıl önceki Büyükelçi Hüseyin Avni Karslıoğlu tarafından 3 kovanla başlatılan organik bal üretiminda kovan sayısı 10’a yükseldi. Ballar, küçük kavanozlarla ziyaretçilere hediye ediliyor.

18.11.2018Avrupa
‘2019’da Almanya’dan rezervasyonlarda yüzde 80’e varan artış olacak’

‘2019’da Almanya’dan rezervasyonlarda yüzde 80’e varan artış olacak’

Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, Türkiye ile Almanya arasındaki ilişkilerin yeniden normale döndüğünü, turizmde gelecek yıl rezervasyonlarda yüzde 80’e varan artışlar olacağını söyledi.

15.11.2018Avrupa
Azerbaycan, Cumhuriyet’in 100’üncü yılını kutladı

Azerbaycan, Cumhuriyet’in 100’üncü yılını kutladı

Azerbaycan Demokratik Cumhuriyeti, Cumhuriyet’in ilanının 100’üncü yılı dolayısıyla Almanya’nın başkenti Berlin’de bir resepsiyon verdi.

10.11.2018Avrupa
Büyükelçi Aydın: ‘Alman toplumunun büyük çoğunluğu yanımızda’

Büyükelçi Aydın: ‘Alman toplumunun büyük çoğunluğu yanımızda’

Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, Muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen ‘Aşure Sofrası’ etkinliğinde, Türk sivil toplum örgütleri ve derneklerinin temsilcileriyle bir araya geldi.

7.10.2018Avrupa
Almanya ziyareti konuşuyor

Almanya ziyareti konuşuyor

ALMANYA, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üç günlük devlet ziyaretine kilitlendi.

27.09.2018Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanyada

Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya'da

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Federal Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier'in daveti üzerine "ilk devlet ziyareti" için özel uçak "CAN" ile Almanya’nın başkenti Berlin’e geldi.

27.09.2018Dünya
Türkiye-Almanya ilişkileri normalleşme sürecine girdi

Türkiye-Almanya ilişkileri normalleşme sürecine girdi

Berlin’de düzenlenen ‘Türk Alman Ekonomi Diyaloğu’ toplantısında konuşan Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, iki ülke arasındaki ilişkileri değerlendirdi. İlişkilerin normalleşme sürecine girdiğini belirten Aydın, “Önümüzdeki günlerde normalleşme süreci büyük ivme kazanacak” dedi ve şunları söyledi:

18.09.2018Avrupa
Türkiye-Almanya ilişkileri normalleşiyor

Türkiye-Almanya ilişkileri normalleşiyor

TÜRK ve Alman İşadamları Ekonomi Diyaloğu isimli bir toplantıda konuşan Türkiye’nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, “Türkiye ile Almanya arasındaki ilişkiler normalleşme sürecine girdi. Önümüzdeki günlerde yapılacak üst düzey görüşmelerle normalleşme süreci büyük ivme kazanacak diye düşünüyorum” dedi.

17.09.2018Dünya
Zafer, mazlum halklara ilham verdi

Zafer, mazlum halklara ilham verdi

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96’ncı yıldönümü, Türkiye’nin Berlin Büyükelçiliği’nde de kutlandı. Kutlamaya Berlin’de görevli diğer ülkelerin askeri ataşeleriyle sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

30.08.2018Avrupa
Evlendiler

Evlendiler!

Seda Kement, “Çingeneler Zamanı” müzikalinde tanıştığı rol arkadaşı Ali Kemal Aydın ile evlendi.

19.08.2018Magazin
‘Ellerimi kaldırmasaydım, belki Avrupa rekoru gelirdi ama pişman değilim’

‘Ellerimi kaldırmasaydım, belki Avrupa rekoru gelirdi ama pişman değilim’

Berlin'de düzenlenen Avrupa Aletizm Şampiyonası'nda Türkiye'ye tek altın madalyayı 200 metre şampiyonu Ramil Guliyev kazandırdı. Şampiyonanın kapanış gecesinde ise büyük başarıya imza atan Guliyev, 4X100 metre erkekler bayrak yarışında son düzlükte koştu. Bayrağı dördüncü sırada teslim alan Guliyev, müthiş çıkışıyla yarışı ikinci tamamladı. Guliyev “Eğer 20-30 metre daha olsa İngiliz'i yakalayacaktım” dedi.

13.08.2018Avrupa
Almanya’da da ihanet tohumlarını ekiyorlar’

Almanya’da da ihanet tohumlarını ekiyorlar’

Türkiye’nin Berlin Büyükelçiliği’nde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için anma töreni düzenlendi. Büyükelçilikteki tören, şehitler anısına saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşı ve Kuran-ı Kerim okunmasıyla başladı.

16.07.2018Avrupa
Neonaziler, duruşma salonunda bana laf attı

Neonaziler, duruşma salonunda bana laf attı

Tüm gözler bu karara çevrilmişti. Federal Savcılık baş sanık Beate Zschaepe ve diğer 4 sanık hakkında yüksek cezalar istemişti. Ama mahkemenin kararı vicdanlara cevap vermedi.

12.07.2018Avrupa
Neo-Nazi kararı tatmin etmedi

Neo-Nazi kararı tatmin etmedi

Almanya’da 8’i Türk 10 kişiyi öldürmek, bombalı saldırılar düzenlemek ve banka soygunları gerçekleştirmekten yargılanan Nasyonal Sosyalist Yeraltı (NSU) terör örgütü üyesi Beate Zschaepe, ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkûm edildi. Diğer örgüt üyelerine beklenenden daha az ceza verilmesi kurban yakınlarında tepki ve düş kırıklığına neden oldu.

11.07.2018Dünya
Büyükelçi: Mahkeme; Türk toplumunun vicdanını rahatlatmadı

Büyükelçi: Mahkeme; Türk toplumunun vicdanını rahatlatmadı

Münih’teki NSU’nun son duruşmasını izleyen Türkiye’nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, kararın vicdanları rahatlatmadığını söyledi.

11.07.2018Avrupa

Yazar Sonuçları

Taksim’de yeni AKM 860 milyon liraya yükselecek

Demirören Medya’nın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği ve İstexpo işbirliği ile düzenlediği “Evim Türkiye” fuarı için Düsseldorf’tayız. Fuarın açılışı öncesi konakladığımız otelde katılımcılarla sohbet ediyoruz. Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mete Belovacıklı, Milliyet Ekonomi Müdürü Şükrü Andaç, Hürriyet Ekonomi Müdürü Sefer Levent’le bulunduğumuz masada DAP Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz ile GYODER Başkanı ve Halk GYO Genel Müdürü Feyzullah Yetgin var.

10.02.2019