MENÜ

Ali İhsan Yavuz

Ali İhsan Yavuz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ali İhsan Yavuz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 952 Ali İhsan Yavuz haberi bulunmuştur.

Ali İhsan Yavuz Haberleri

AK Parti Milletvekili adayları il il tam liste | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

AK Parti Milletvekili adayları il il tam liste | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

1 Kasım erken seçimleri için partilerin Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile belirlediği Milletvekili aday listeleri yayınlandı. İşte AKP'nin Milletvekili aday listesi..

26.10.2015Bilgi
İşte AK Parti listesi (AK Partinin milletvekili adayları kim)

İşte AK Parti listesi (AK Parti'nin milletvekili adayları kim?)

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım 2015 Genel Seçimi için milletvekili aday listeleri belli olmaya başladı. Bunlardan biri de AK Parti. Milletvekili aday listesi AK Parti tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, AK Parti'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlerden milletvekili adayları kimler? İşte AK Parti aday listesi...

18.09.2015Gündem
Milletvekili geçici aday listesi açıklandı

Milletvekili geçici aday listesi açıklandı

7 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimlerine ilişkin geçici aday listesi açıklandı. Resmi Gazete'de yayımlanan YSK Kararına göre, 20 siyasi parti seçime katılacak -Türkiye genelinde 166 bağımsız milletvekili adayı bulunuyor.

15.04.2015Gündem
AK Parti aday listesi (İşte İl İl AK Parti milletvekili adayları)

AK Parti aday listesi (İşte İl İl AK Parti milletvekili adayları)

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday gösterilenlerin listesini açıkladı. Listede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak da yer alıyor. İlgi çeken bir diğer isim ise Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank'ın kuzeni Fatma Varank oldu. İşte AK Parti'nin millletvekili adaylarının tam listesi

7.04.2015Gündem
Umrede dayak iddiası yargıya taşındı

Umre'de dayak iddiası yargıya taşındı

UMRE sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dua istediği için kafiledeki ’parelelci kişilerin’ saldırıya uğrayarak dövüldüğünü ileri süren Ali İhsan Kılıç, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

4.02.2015Gündem
Umrede Erdoğana dua dayağı iddiası sonrası ziyaret

Umre'de Erdoğan'a dua dayağı iddiası sonrası ziyaret

SAKARYA’nın Sapanca İlçesi’nde yaşayan Ali İhsan Kılıç, Umre için gittiği kutsal topraklarda, Mekke’de kaldıkları otelin mescidinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a dua etmek isteyince, yanındakiler tarafından dövüldüğünü öne sürdü. Kılıç’a Sakarya Valisi H. Avni Coş, Ak Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Sapanca’daki evinde geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

3.02.2015Gündem
‘4 bakan komisyonu’ bunalttı

‘4 bakan komisyonu’ bunalttı

AK Parti, 4 eski bakanla ilgili Meclis’te kurulan yolsuzluk soruşturması komisyonunda görev alacak milletvekillerinin isimlerini dün bildirdi ancak komisyonun iki aydır kurulamamış olması nedeniyle eleştirilerin hedefinde olan TBMM Başkanı Cemil Çiçek’i bunalttı. AK Parti’nin haklarında yolsuzluk ve rüşvet iddiası bulunan eski bakanlarla ilgili üye komisyona üye vermeyi geciktirmesi, Çiçek’in muhalefet tarafından iktidar partisini kayırmakla suçlanmasına neden oldu.

26.06.2014Gündem
Festival sona erdi

Festival sona erdi

Serdivan Belediyesince bu yıl 8'incisi düzenlenen "Uluslararası Kırantepe Yamaç Paraşütü Festivali" sona erdi.

28.08.2013Spor
Sembolik bir listeydi

"Sembolik bir listeydi"

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Sakaryaspor'da olağanüstü genel kurul kararı alındı.

19.12.2012Futbol
Sakaryasporda sular durulmuyor

Sakaryaspor'da sular durulmuyor

Sakaryaspor Kulübü Başkanlığı'na seçilen Halit Evin, yönetim listesinde yer alan kişilerin, onayı alınmadan listede yer verildiğini ve bunu Sakaryaspor'a olan desteği arttırmak için yaptığını bildirdi.

14.12.2012Futbol
Sakaryayı karıştıran yönetim listesi

Sakarya'yı karıştıran yönetim listesi

Bugüne kadar aralarında Hakan Şükür, Oğuz Çetin, Tuncay Şanlı gibi isimleri kazandıran ancak son yıllarda maddi zorluklar nedeniyle zor günler geçiren Sakaryaspor'un bugün yapılan kongresinde aday olan Halit Evin'in yaptığı liste Sakarya'da ortalığı karıştırdı.

13.12.2012Futbol
Anadilde savunmaya “parti” ayarı

Anadilde savunmaya “parti” ayarı

TBMM Adalet Komisyonu’nun alt komisyona gönderdiği anadilde savunma tasarısında AK Parti yönetiminin uyarıları doğrultusunda bazı rötuşlar yapılacak. AK Parti’nin önceki gün toplanan Merkez Yönetim Kurulu’nda ele alınan tasarıyla ilgili olarak iki noktada formül aranıyor. Tasarıya çocuk mahkumlarla ilgili iki önemli düzenleme eklenecek. Tasarıda yer alan “hamilelere infaz ertelemesi” maddesi de tartışılan bir başka hüküm oldu.

21.11.2012Gündem