MENÜ

Ali İhsan Yavuz

Ali İhsan Yavuz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ali İhsan Yavuz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 947 Ali İhsan Yavuz haberi bulunmuştur.

Ali İhsan Yavuz Haberleri

AK Parti Milletvekili adayları il il tam liste | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

AK Parti Milletvekili adayları il il tam liste | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

1 Kasım erken seçimleri için partilerin Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile belirlediği Milletvekili aday listeleri yayınlandı. İşte AKP'nin Milletvekili aday listesi..

26.10.2015Bilgi
1 Kasım 2015in vekil listesi

1 Kasım 2015'in vekil listesi

1 Kasım Genel Seçimleri'nde kesin olmayan sonuçlara göre milletvekili listeleri de belli oldu. İşte saat 00.30 itibariyle AA'nın verilerine göre milletvekili listesi...

1.11.2015Gündem
Ak Partili başkanın aracı kurşunlandı

Ak Partili başkanın aracı kurşunlandı

Sakarya’nın Sapanca İlçesi Belediye Başkanı Ak Partili Aydın Yılmazer’in makam otomobili, dün sabaha doğru park halindeyken kurşunlandı. Polisin kamera kayıtlarından yola çıkarak yakaladığı şüpheli, aracı şoföre kızdığı için kurşunladığını söyledi.

7.11.2015Gündem
8 milyonluk riskimiz var

8 milyonluk 'risk'imiz var

Meclis’te ilgili komisyona bilgi veren AFAD Başkanı’nın ‘kaba’ hesabına göre, Türkiye’deki 3 milyon Suriyeliye ek olarak, ülkemize gelme riski olan 8 milyon savaş mağduru daha var.

21.01.2016Gündem
Komisyonda inanılmaz kavga 5 vekil yaralandı

Komisyonda inanılmaz kavga! 5 vekil yaralandı

Dokunulmazlıklarla ilgili anayasa değişiklik teklifinin görüşüldüğü TBMM Anayasa Komisyonu'nda, AK Parti ile HDP'li milletvekilleri arasında yumruklu kavga çıktı, ortalık bir anda karıştı. Milletvekilleri birbirine girdi. Yumruklaşmanın yaşandığı kavgada kadın milletvekilleri arada kaldı. Kavganın büyümesi üzerine toplantıya önce ara verildi, sonra toplantı pazartesi gününe ertelendi. Komisyon toplantısının sabahki ilk bölümünde de yine tartışma çıkmış, arbede yaşanmıştı.

28.04.2016Gündem
Komisyon savaşı 5 vekil yaralı

Komisyon savaşı 5 vekil yaralı

Meclis’te önceki gün yaşanan kavgadan sonra Genel Kurul pazartesi gününe kadar tatil edildi. Genel Kurul’daki gerilim dokunulmazlıkların görüşüldüğü Anayasa Komisyonu’na yansıdı. Kavgada 5 vekil yaralandı.

28.04.2016Gündem
‘Havalanıyor ama iniş takımları açılmadığı için yere düşüyor’

‘Havalanıyor ama iniş takımları açılmadığı için yere düşüyor’

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı AK Partili Mustafa Şentop, dokunulmazlık teklifinin görüşmelerinde yaşanan kavgalarla ilgili tüm görüntülerin incelenmesinin ardından bazı danışmanlarla ilgili soruşturma açılabileceğini söyledi.

3.05.2016Gündem
Şehidi binlerce vatandaş uğurladı

Şehidi binlerce vatandaş uğurladı

Mardin Dargeçit’te teröristlerin saldırısında şehit olan 23 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Mansur Cansız, memleketi Sakarya’nın Kaynarca İlçesi’nde gözyaşları arasında toprağa verildi. Muhammet Cansız şehit olan ağabeyinin tabutuna sarılarak askerlere, "Bırakın, ne olur götürmeyin" diye seslendi.

4.09.2016Gündem
Uzlaştırmacı vekiller

Uzlaştırmacı vekiller

120 milletvekili Adalet Bakanlığı’nın açtığı ‘uzlaştırmacı’ sınavına girdi. Ve çoğu AK Partili vekiller 70 puan barajını aşmayı başardı. Milletvekilleri, ‘uzlaştırmacı’ görev belgelerini aldıktan sonra Cumhuriyet savcılarının kendilerine verdiği dosyalarda, taraflar arasında uzlaştırma görevi üstlenebilecek. Dosya uzlaşma ile sonuçlanırsa 700 lira ödeme yapılacak.

30.03.2018Ekonomi
AK Partide aday adayı mülakatları tamamlandı

AK Parti'de aday adayı mülakatları tamamlandı

Aday adayı mülakatları tamamlanan AK Parti'de 2 bin 100 kişi üst komisyona sevk edildi.

12.05.2018Gündem
Son dakika... AK Parti milletvekili aday listesi belli oldu

Son dakika... AK Parti milletvekili aday listesi belli oldu

AK Parti milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edildi. Mevcut AK Parti milletvekillerinden 167'si yeniden aday gösterildi. Listeyi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun YSK'ya götürdü.

21.05.2018Gündem
AK Parti SAS ile sonuçları takip edecek

AK Parti SAS ile sonuçları takip edecek

AK Parti, seçim sonuçlarını hem hızlı şekilde almak hem de Yüksek Seçim Kurulu (YSK) sonuçlarıyla karşılaştırmak için sonuç alım sistemi (SAS) oluşturdu.

22.06.2018Gündem
2018 milletvekili seçim sonuçları belli oldu... İşte partilerin milletvekili listeleri

2018 milletvekili seçim sonuçları belli oldu... İşte partilerin milletvekili listeleri

24 Haziran seçim sonuçları ile birlikte, Türkiye Büyük Millet Meclisine girecek olan 600 milletvekilinin listesi de belli oldu. YSK tarafından henüz resmi açıklama yapılmadığı için kesin olmayan seçim sonuçları olarak belirlenen listede, AA'nın son verilerine göre AK Parti'yi 293, CHP'yi 146, HDP'yi 67, MHP'yi 50, İYİ Parti'yi ise 44 milletvekili temsil edecek. İşte, 24 Haziran kesin olmaya seçim sonuçları bilgisine göre 600 milletvekilinin illere göre dağılımı

25.06.2018Gündem
Sakarya seçim sonuçları 24 Haziran.. Sakarya milletvekili listesi

Sakarya seçim sonuçları 24 Haziran.. Sakarya milletvekili listesi

Sakarya seçim sonuçları, gecenin ilerleyen saatlerinde sandıkların tamamının kapanmasıyla birlikte vatandaşların sorguladığı husus oldu. Kenan Sofuoğlu'nun da listede yer aldığı Sakarya'da, AK Parti'den 4, CHP, İYİ Parti ve MHP'den birer isim meclise girmeye hak kazandı. İşte, 600 bin kişinin katılım gösterdiği Sakarya seçim sonuçları hakkında detaylı bilgiler

25.06.2018Gündem
Son dakika: Erdoğan-Bahçeli görüşmesinden ilk detaylar

Son dakika: Erdoğan-Bahçeli görüşmesinden ilk detaylar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi. Görüşme, 35 dakika sürdü. 24 Haziran seçimlerinin ardından Bahçeli, Erdoğan’ı telefonla arayarak tebrik etmişti. İki lider, seçimlerin ardından ilk kez yüz yüze bir araya geldi. Bahçeli'nin Erdoğan'ı seçim zaferinden dolayı tebrik ettiği ve görüşmede, yeni döneme ilişkin fikir alışverişinde bulunulduğu kaydedildi.

27.06.2018Gündem
Beştepede ilk cumhur zirvesi

Beştepe'de ilk 'cumhur' zirvesi

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçimlerin ardından ilk kez Beştepe’de ‘Cumhur İttifakı zirvesi’nde bir araya geldi.

27.06.2018Gündem

Yazar Sonuçları