MENÜ

Ali Ihsan Varol

Ali Ihsan Varol ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ali Ihsan Varol haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ali Ihsan Varol haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 208 Ali Ihsan Varol haberi bulunmuştur.

Ali Ihsan Varol Haberleri

DYPnin Adayları

DYP'nin Adayları


DYP'nin milletvekili aday listesi

11.09.2002Spor Arena
Bu kez o yarıştı

Bu kez o yarıştı

“KELİME Oyunu” adlı yarışma programının sunucusu Ali İhsan Varol, bu kez yarışmacı oldu.

18.09.2012Kelebek
Sunucunun jesti

Sunucunun jesti

Bloomberg HT’te yayınlanan yarışma programı “Kelime Oyunu”nun başarılı sunucusu Ali İhsan Varol, Selçuk Yöntem’in sunduğu Star TV’deki “Büyük Risk”e yarışmacı olarak katıldı.

25.09.2012Kelebek
Bu kez yarışmacı oldu

Bu kez yarışmacı oldu

Bloomberg HT'te yayınlanan yarışma programı Kelime Oyununun başarılı sunucusu Ali İhsan Varol bu kez Büyük Risk’te yarışmacı kürsüsüne geçti.

28.09.2012Kelebek
Kaç para kazandı

Kaç para kazandı

“Kelime Oyunu” adlı yarışma programının sunucusu Ali İhsan Varol, bu kez yarışmacı oldu.

3.10.2012Gündem
TÜRKİYE BU KIZI KONUŞUYOR

TÜRKİYE BU KIZI KONUŞUYOR

Bloomberg HT ekranlarında yayınlanan, İhsan Varol'un sunduğu "Kelime Oyunu" adlı yarışma programına katılan Yedi Tepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü 1. sınıf öğrencisi Bilge isimli genç kız heyecanına yenik düştü. Genç kız öyle hatalar yaptı ki program sunucusu Ali İhsan Varol bile ne diyeceğini şaşırdı. Bir ara genç kıza "Sİzinle işimiz var Bilge Hanım, vallahi mahkemeye veririm sizi" diyerek isyan etti. Yarışmanın sonunda ise genç kız "Annem çok kızacak" dedi. İşte o anlar...

21.04.2013Ne Oluyor
KELİME OYUNUNU BU SORU MU BİTİRDİ

KELİME OYUNU'NU BU SORU MU BİTİRDİ

Kelime Oyunu programında 'Halk ağzında rüşvet alan kişi'yi soran Ali İhsan Varol, cevap olarak da 'Yiyici' yi doğru kabul etmişti. Ünlü sanatçı Cem Yılmaz, gönüllü katıldığı Kelime Oyunu adlı yarışma programının yayından kaldırılmasına tepki gösterdi.

24.12.2013Haber
İhsan Varoldan ilk açıklama

İhsan Varol'dan ilk açıklama

Gezi sürecinde ve son olarak yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından seçtikleri soru ve cevaplarıyla dikkat çeken Kelime Oyunu adlı yarışma programı önceki gün yayından kaldırılmıştı. Cem Yılmaz , Şahan Gökbakar gibi birçok ünlü isim bu karara sert tepki gösterirken programın sunucusu İhsan Varol" Bana da bir açıklama yapmadılar" dedi.

25.12.2013Gündem
 O kadar da değildir  demişti ama...

' O kadar da değildir ' demişti ama...

Ali İhsan Varol’un hazırlayıp, sunduğu ‘Kelime Oyunu’nun yılbaşı özel programında gönüllü olarak yarışan olan Cem Yılmaz'a büyük şok...

30.12.2013Gündem
Kötü adamı oynayacak

Kötü adamı oynayacak

Yayından kaldırılan 'Kelime Oyunu'nun sunucusu bir diziyle ekranlara dönüyor.

9.01.2014Gündem
Taksim’de yaşananlar görülseydi şu an bunları tartışmıyorduk

'Taksim’de yaşananlar görülseydi şu an bunları tartışmıyorduk'

Soru şu, “Geçtiğimiz ay yayından kaldırılan ve şimdiden çok özlenen Kelime Oyunu adlı programı hazırlayıp sunan kişi. Üç kelimelik, 13 harflik, özel isim.”

11.01.2014Kelebek
İlk deneme

İlk deneme

Türkiye’nin “Kelime Oyunu” yarışmasıyla tanıdığı Ali İhsan Varol, oyunculuğa adım attı.

28.01.2014Kelebek
TVDE YASAKLANDI AMA İNTERNETTE YAYINLANDI

TV'DE YASAKLANDI AMA İNTERNETTE YAYINLANDI

Show Tv’nin yayınlamadığı Cem Yılmaz’ın katıldığı Kelime Oyunu’nun yılbaşı özel programı internette yayınlandı…Ali İhsan Varol’un hazırlayıp sunduğu ‘Kelime Oyunu’nun yılbaşı özel programında gönüllü olarak yarışan Cem Yılmaz’a, Show Tv yönetiminden “altın makas” gelmişti…Ünlü komedyen, geçtiğimiz hafta beğenerek takip ettiği yarışmanın yayından kaldırılmasına; “TV’deki en temiz, düzgün program Kelime Oyunu yayından kaldırılmış… Ayıp.. gönüllü konuk olmuştum ..en sevdiğimiz programdı. Yakıştıramadım” diyerek tepkisini göstermişti.Ancak Cem Yılmaz’ın bu çıkışının ardından, Show Tv kurmayları, ünlü komedyenin yarıştığı yılbaşı özel programını yayınlamama kararı almıştı…YAYINLANMASINI ENGELLEYEMEDİLERCem Yılmaz’ın katıldığı Kelime Oyunu , Show Tv’nin yayınlamaması rağmen internette yayınlandı..

11.02.2014Ne Oluyor
TVde yasaklandı ama...

TV'de yasaklandı ama...

Show Tv’nin yayınlamadığı Cem Yılmaz’ın katıldığı Kelime Oyunu’nun yılbaşı özel programı internette yayınlandı…

12.02.2014Kelebek
ALİ İHSAN VAROLDAN CÜNEYT ÖZDEMİRE KELİME OYUNU

ALİ İHSAN VAROL'DAN CÜNEYT ÖZDEMİR'E 'KELİME OYUNU'

CNN TÜRK'te 5N1K programında Cüneyt Özdemir'in konuğu 'Kelime Oyunu' yarışma programının sunucusu Ali İhsan Varol'du. Varol programda sorduğu soruların yanıtlarının öyküsünü anlattı. Varol, Cüneyt Özdemir'in programında da yine gündemle alakalı manidar sorular sordu. Özdemir bazı soruları Twitter'daki takipçilerin yardım alarak cevapladı.

12.02.2014Haber
Yiyici Çapulcu cevabı

Yiyici Çapulcu cevabı

CHP’li Sezgin Tanrıkulu Başbakan’a sordu: ‘Kelime Oyunu’ ‘Yiyici’ cevaplı soru yüzünden mi yayından kaldırıldı? Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç yanıtladı: RTÜK’le ilgisi yok, yasal olarak mümkün değil. Yayıncının inisiyatifi.

21.02.2014Gündem
Lise öğrencileri 2013 ün fark yaratanlarını seçti

Lise öğrencileri 2013 'ün fark yaratanlarını seçti

Edebiyat, müzik, sinema, talk show, medya, plastik sanatlar, kamu yönetimi, spor ve sosyal sorumluluk alanlarında 2013 yılının “Fark Yaratan İsimleri”ni belirlendi. Özel MEF Lisesi öğrencilerinin okullarında yaptıkları anket sonucunda ödül alanlara 25 Şubat'ta MEF Okulları Ulus Kampüsü'nde plaket verildi.

26.02.2014Eğitim
Ali İhsan Varola Canlı Yayında Program Teklifi

Ali İhsan Varol'a Canlı Yayında Program Teklifi

Cem Yılmaz'ın konuk olduğu Artı Bir TV'de yayınlanan Yekta Kopan'la Cumartesi programına Ali İhsan Varol telefonla bağlandı. Show TV'de programı sonlandırılan Varol'a Yekta Kopan'dan Artı Bir'e geçmesi için teklif geldi.

10.03.2014Ne Oluyor
4 Nisanda vizyonda

4 Nisan'da vizyonda

Umut Yüksel’in yönettiği, Kemal Uçar, Pınar Göktaş, Ebru Öztürk, Lemi Filozof, Dilşah Demir, Ahmet Özyavuz ve Ali İhsan Varol’un rol aldığı “Aşk Oyunu” 4 Nisan’da vizyona giriyor.

13.03.2014Kelebek
10 yeni film vizyonda

10 yeni film vizyonda

Sinemaseverler bu hafta altısı yabancı 10 filmle buluşacak.

5.04.2014Gündem
Kardeşler eğlencede

Kardeşler eğlencede

Kardeş Payı dizisinin ekibi, önceki akşam Galata Meyhanesi’nde bir araya geldi.

19.04.2014Kelebek
Koruncuklar 23 Nisan için pizza ustası oldu

'Koruncuklar' 23 Nisan için pizza ustası oldu

Elite World Hotels, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı işbirliğiyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı “Koruncuklarla” kutladı. Çocukların 1 günlüğüne İtalyan şeflerin gözetiminde “pizza ustası” olduğu kutlamada, çocuklar pizza yaparken doyasıya eğlendiler. Bu özel günde Ali İhsan Varol ve eşi çocuklara eşlik etti.

25.04.2014Gündem
Kardeş Payı ekibi yarıştı

'Kardeş Payı' ekibi yarıştı

Ali İhsan Varol’un sunduğu “Kelime Oyunu” yeni sezona 1 Eylül’de Fox TV’de başlıyor.

25.08.2014Magazin
Kardeş Payı yeni sezon başlıyor | Fragmanı yayınlandı mı

Kardeş Payı yeni sezon başlıyor | Fragmanı yayınlandı mı?

Kardeş Payı için nefesler tutuldu. Yeni sezon ilk bölüm tarihi belli oldu. Star TV de yayınlanan fenomen dizi Kardeş Payı'nın çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştı. İşler Güçler, Çalgı Çengi ve Düğün Dernek ile beğeni toplayan Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Selçuk Aydemir üçlüsü bu yıl oldukça iddialı.

23.12.2014Keyif
Beyazdan Candan Erçetine erkek dayanışmalı cevap

Beyaz'dan Candan Erçetin'e erkek dayanışmalı cevap

Candan Erçetin- Beyazıt Öztürk atışmasında sıra Beyaz'daydı.Atışmanın 5. raundunda, Beyaz'a, klipte; Ümit Besen, Nuri Alço, MustafaÜstündağ, Hayko Cepkin, Emre Karayel ve Ali Ihsan Varol eşlik etti! CandanErçetin, Beyaz’a hazırladığı en son klipte Demet Akbağ, Gupse Özay, Saba Tümer,Esra Erol, Derya Şensoy gibi ünlüleri arkasına alarak güçlü bir cevap vermişti!

17.01.2015Ne Oluyor
Beyazdan Candan Erçetine erkek dayanışmalı cevap

Beyaz'dan Candan Erçetin'e erkek dayanışmalı cevap

Candan Erçetin- Beyazıt Öztürk atışmasında sıra Beyaz'daydı. Atışmanın 5. raundunda, Beyaz'a, klipte; Ümit Besen, Nuri Alço, Mustafa Üstündağ, Hayko Cepkin, Emre Karayel ve Ali Ihsan Varol eşlik etti! Candan Erçetin, Beyaz’a hazırladığı en son klipte Demet Akbağ, Gupse Özay, Saba Tümer, Esra Erol, Derya Şensoy gibi ünlüleri arkasına alarak güçlü bir cevap vermişti!

17.01.2015Gündem
Düelloya devam

Düelloya devam

Beyazıt Öztürk ile Candan Erçetin arasında başlayan klip atışması, “Beyaz Show”un önceki akşam yayınlanan bölümünde de devam etti.

17.01.2015Magazin
Hayko Cepkin ve Nuri Alço, Beyaz ile beraber Candana cevap verdi

Hayko Cepkin ve Nuri Alço, Beyaz ile beraber Candan'a cevap verdi

Candan Erçetin - Beyazıt Öztürk atışmasında sıra Beyaz'daydı. Beyaz ve Candan Erçetin arasındaki izleyenleri kahkahaya boğan klipli atışmalar dur durak bilmiyor. İşte Beyaz'ın verdiği 'Erkek dayanışmalı' cevap...

18.01.2015Keyif
Ali İhsan Varol: Geziden yana bir pişmanlığım yok

Ali İhsan Varol: Gezi'den yana bir pişmanlığım yok

Ali İhsan Varol kelimelerini yanına aldığı yeni sahne gösteri 'Etimolojik Cahil Cesareti' ile izleyiciyle buluşuyor. Varol'dan Türkiye'ye iyi gelecek bir kelime isteyince yanıtı: "Keşke Türkçe'ye o kadar hakim olsaydım" oluyor. Usta sunucu Gezi'den yana bir pişmanlığı olmadığını söylüyor.

8.01.2016Magazin
Ali İhsan Varol: Bizim biraz birbirimizi sevmemiz lazım

Ali İhsan Varol: 'Bizim biraz birbirimizi sevmemiz lazım'

16 yıldır televizyonculuk yapan Ali İhsan Varol (39), yedi yıl boyunca ‘Kelime Oyunu’yla ekranlardaydı. Gezi eylemleri sırasında ‘TOMA, çapulcu, gözaltı, şiddet’ gibi kelimeleri ekrana taşıyınca dikkatleri üzerine çekti. Program önce bant yayına geçirildi, sonra kanal değiştirdi, bir süre sonra da yayından kaldırıldı. Varol, bir süre ‘Kardeş Payı’ dizisinde rol aldı. Şimdilerde ‘Etimolojik Cahil Cesareti’ isimli bir gösteriyle sahnelerde...

23.01.2016Hayat
Kaçma Birader 4 Martta sinemalarda

Kaçma Birader 4 Mart'ta sinemalarda!

Önceki akşam Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşen Kaçma Birader filminin galası ünlü akınına uğradı. Kaçma Birader, Yozgatlı bir ailenin komedi dolu macerasını konu alıyor. Kaçma Birader 4 Mart'ta sinemalarda! Detaylar haberimizde…

3.03.2016Kelebek
Cem Yılmaz yine çapkınlık turunda görüntülendi

Cem Yılmaz yine çapkınlık turunda görüntülendi!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yine çapkınlık turunda yakalandı. Önceki gün bu hafta gösterime girecek olan komedi filmi ‘Kaçma Birader’in galasına katılan Cem Yılmaz, geceye iki güzel ile geldi. İsimleri bilinmeyen bayanların ikiz olduğu öğrenildi. İşte detaylar…

3.03.2016Kelebek
Sanatçılardan Çağrı Metni

Sanatçılardan 'Çağrı Metni'

Aralarında Sezen Aksu, Mert Fırat, Melisa Sözen, Teoman gibi pek çok oyuncu, müzisyen, gazeteci ve yazarın bulunduğu sanatçılar ortak bir 'Çağrı Metni'ne imza attı.

19.07.2016Keyif
Vedat Özdemiroğlu: Memleketi kurtarma hevesinde değiliz

Vedat Özdemiroğlu: Memleketi kurtarma hevesinde değiliz

“Çizerler ne kadar polis çizdiyse, biz de o kadar polis ve derin devlet yazdık. Bunlarla hiç ilgilenmeyen, büyümemiş bir ergen psikolojisiyle davranan yazar tipi var. Ben öyle yapamayanlardanım.” Bu sözler, mizah yazarı Vedat Özdemiroğlu’na ait. Sosyal ve siyasal eleştirilerini Gırgır, Avni, Leman, Uykusuz ve daha bir çok dergi ile kitaplarında okuduğumuz Özdemiroğlu, bu kez yeni bir mizah dergisinin kaptanı olarak karşımızda. Adı: Mağara.

14.10.2016Keyif
Kelime Oyunu ekranlara geri dönüyor

Kelime Oyunu ekranlara geri dönüyor

Ali İhsan Varol’un sunduğu Kelime Oyunu adlı yarışma yeni bölümleriyle yeni kanalından ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kelime Oyunu Teve2 kanalından izleyiciyle buluşacak.

25.04.2017Gündem
Kelime Oyunu yeni kanalında

Kelime Oyunu yeni kanalında

Ali İhsan Varol’un keyifli sunumu ile ekrana gelen ve izleyicileri ekran başına kilitleyen sevilen yarışma programı “Kelime Oyunu” çok yakında yeni bölümleri ile teve2’de ekrana geliyor.

26.04.2017Televizyon
Kelime Oyunu Fragmanı

Kelime Oyunu Fragmanı

Kelime Oyunu heyecanı teve2’de izleyicisiyle buluşuyor… Ali İhsan Varol’un kibar ve keyifli sunumu, meraklısını ekrana kilitleyen kaliteli sorularıyla Kelime Oyunu, kısa zamanda yarışma programları arasında bir kült haline geldi. Fenomen yarışma Kelime Oyunu, çok yakında teve2 ekranlarında...

5.05.2017Ekran
Kelime Oyunu ekranlara geri dönüyor Kelime Oyunu başvurusu nasıl yapılır

Kelime Oyunu ekranlara geri dönüyor! Kelime Oyunu başvurusu nasıl yapılır?

Kelime Oyunu yeni bölümleri ile ekranlara dönüyor. Ekranların sevilen programı Kelime Oyunu, efsane sunucusu Ali İhsan Varol'la birlikte her pazartesi günü Teve 2 ekranlarda olacak. Peki, Kelime Oyunu başvurusu nasıl yapılacak? İşte, programın yeni bölümleri ve başvuru ekranı hakkında detaylı bilgiler

5.05.2017Televizyon
Hayatımı bu oyun inşa etti

Hayatımı bu oyun inşa etti

Ali İhsan Varol, fenomen yarışma “Kelime Oyunu” ile ekranlara döndü. Bundan böyle sevenleriyle teve2’de buluşacak olan Varol, “İlk harf verdiğimiz günden bu yana neredeyse 10 yıl geçti. Yani neredeyse ömrümün dörtte birini ‘Kelime Oyunu’ ile geçirdim. Onun sayesinde binlerce insanla tanıştım. Bu, oğlum Can’dan sonra kaderin verdiği en hoş hediyedir” diyor.

8.05.2017Magazin
Ali İhsan Varoldan Nusret taklidi

Ali İhsan Varol'dan Nusret taklidi!

Kelime Oyunu'nun sevilen sunucusu Ali İhsan Varol, yarışmacıya sorduğu sorunun cevabı "Tuzlu" çıkınca Nusret'in dünyaca ünlü "saltbae" hareketini yaptı.

9.05.2017Ekran
Biz doğru anlaşılmıyoruz

Biz doğru anlaşılmıyoruz

‘Kelime Oyunu’ yarışmasında ‘butonun hakkını veren kız’ olarak tanınan spastik engelli Seben Ayşe Dayı, yaşamı boyunca eğitimde önüne çıkan engellere rağmen yüksek lisansını ‘eğitim antropolojisi’ üzerine yapıyor. 28 yaşındaki Dayı için en büyük sorun engeli değil, sokaktaki insanlara engelini anlatmak. Dilenci sanıp eline para tutuşturanlardan, kaybolduğunu düşünüp karakola götürmek isteyenlerden rahatsız. Dayı, insanların ilk tepkilerine kızmıyor, ancak sonrasında anlaşılamamak onu çok yoruyor. Hayatlarının biraz daha kolaylaşabilmesi için yeni Anayasa’da engellilere de söz hakkı verilmesini istiyor.

18.05.2017Eğitim

Yazar Sonuçları

Taksim’de yaşananlar görülseydi şu an bunları tartışmıyorduk

Ali İhsan Varol, Sarıyer’de içine doğduğu evde karşılıyor bizi.

11.01.2014

3. havalimanı Türkiye için kaçınılmaz mıdır

İnsan kendi coğrafyasını yaşanmaz hale getiremez.

3.02.2014

Bizi geyik kurtaracak

Kardeş Payı’nın yaptığı en değerli şey geyik muhabbetini önemsemek.

22.02.2014